ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! 3. října 2017   (15:53)Svou podzimní koncertní šňůru tento víkend odstartovaly punk rockové stálice The Fialky a Houba. Druhou zastávkou byl v sobotu 30. září pražský klub Vagon, kde je podpořila kapela Louty. Byla to opravdu povedená párty a MusicGate byla u toho!

S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu!

Lenka Hlavičková

S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (8 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (9 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (10 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (11 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (12 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (13 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (14 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (15 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (16 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (17 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (18 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (19 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (20 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (21 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (22 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (23 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (24 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (25 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (26 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (27 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (28 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (29 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (30 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (31 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (32 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (33 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (34 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (35 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (36 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (37 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (38 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (39 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (40 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (41 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (42 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (43 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (44 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (45 / 46) S kapelou The Fialky zpíval Vagon! A to na pódiu! (46 / 46)

Kapely The Fialky a Houba odstartovaly svou Koncertní šňůru 2017 v pátek v Českých Budějovicích - první koncert a hned vyprodáno! A v sobotu už na ně čekala Praha a  natřískaný Vagon.

Večírek ve Vagonu odpálilo lehce po půl deváté punk-rockové seskupení z Roudnice nad Labem říkající si Louty. Jo, taky mě zajímalo, proč zrovna Louty, a jelikož chodím na Bandzone jako na Wikipedii (stejně jako na Wiki jsou tam buď fakta, nebo totální bludy), můžu vám nabídnout citaci vysvětlující vznik jejich názvu: „Lout znamená anglicky klacek, nevychovanec, nebo taky hrubián. Louthy je taky náš kámoš, vyhlášenej kruťák a party animal, jehož mejdanový  stunty jsou na podřipsku považovány za cirkusový umění. Takže návez Louty je vlastně i malá pocta lokálnímu hrdinovi." 
 

 

Kapely The …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Je to partička pěti týpků, energie a výřečnost jim rozhodně nechybí. Texty zpívané v češtině, témata ze života, nic přikrášlenýho nebo růžově zdeformovanýho, prostě životní pravdy naservírovaný pěkně syrově bez metafor a kudrlinek. Pro mě "značka ideál." Z názvů si sice pamatuji jen jediný, a to song Karma funguje, ale tuhle pravdu bych tesala do kamene a slibuju, že další skladby si zapamatuju příště – nebo ne, poctivě naposlouchám doma a příští koncert už si je budu zpívat s nimi.

Je to partička pěti týpků, energie a výřečnost …
„Jsme děti, který nestačily zestárnout... pojďte náš příběh psát s námi…“
 
Ve zkratce musím Louty označit za překvapení večera. Byl to nářez, který si někdy moc ráda zopakuju. Ostatní návštěvníci Vagonu se asi připravili lépe, čemuž nasvědčoval početný kotel, za který by se nemusela stydět žádná kapelka s tím "nešťastným" postem kapely, která otevírá večer. Skvělá volba, skvělá show. Další šance vidět Louty je 28. října v Ústí nad Labem na akci 15 let Brajglu a křest alba!!! Uvidíte je po boku kapel jako Brajgl, N.V.Ú., Znouzectnost nebo Volant.  

„Jsme děti, který nestačily zestárnout... …
Následovala krátká pauza, během které proběhla zvukovka, pro nás kuřáky příležitost jít si zaneřádit plíce další dávkou dehtu a potom už všechny pohltil příval energie s poselstvím skvělé nálady nesoucí název Houba.

Punk rock podle mého gusta, to je repertoár Houby. Na klucích bylo vidět, že si hraní prostě užívají. Jak pak by ne, do Vagonu se vrátili po dvou letech! Odehráli ty nejznámější songy ze svého repertoáru, nechyběl song, který je téměř hymnou – Jsme jiní a publikum ho pělo sborově spolu s kapelou. Zazněla i má nejoblíbenější Tady mě máš a jako přídavek kluci naservírovali Bombu. Jasně že pod polštář :-) A publikum je nechtělo pustit z pódia. 

Následovala krátká pauza, během které proběhla …
A s turné přicházejí i novinky! Houba představila kompletně nový merch (najdete ho na http://shop.houba.info), včetně haterské kolekce „BE COOL, HATE... HOUBA,“ jejíž design má na svědomí Adam Václav a samozřejmostí jsou i prověřené motivy od Martina Duby. Takže pojďme do toho! Ať nám to na koncertech sluší!  

A s turné přicházejí i novinky! Houba …
Houba prostě nestárne a neomrzí stejně jako její texty plné nadsázky a vtipu. Jejich energie je nevyčerpatelná, což se nedá říct o nás pod pódiem. My jsme pauzu na zvukovku velmi ocenili. Ale to už byli přichystaní Počernice boys a dalo se tušit, že tenhle večírek ještě rozhodně není u konce, ba naopak.

Houba prostě nestárne a neomrzí stejně …
Show, kterou předvedli kluci z The Fialky, jsem už dlouho nezažila. Pogo se roztáčelo do neuvěřitelných otáček, Vagon praskal ve švech, vzduchu se dostalo možná jen těm nejvyšším, skákalo se z pódia, pivo stříkalo na všechny strany.

Show, kterou předvedli kluci z The …
Slyšeli jsme prověřené klasiky Je víkend, Černý ovce, United, Přátelé, nechyběla ani všemi milovaná skladba Punk, sex, pivo. 

Největší zážitek mám však z druhé půlky koncertu, kdy se na přání kapely zhasla světla a nastalo ticho. Ne, tombola se neztratila. Co nastalo potom, by čekal jen málokdo. Rozsvítila se světla, pódium bylo přeplněné fanoušky a všichni spolu sborově pěli song Počernice boyz. Stát na pódiu se svou oblíbenou kapelou? Sen! 

Slyšeli jsme prověřené klasiky Je víkend, …
Ani The Fialky s novinkami nezahálí a přináší jich celou kupu! V neděli 1. října kluci vypustili na vaše internety první vlaštovku z nového alba – videoklip k písni Poslední gang a za 14 dní můžete očekávat další ochutnávku. Již zmiňované album vyjde na začátku prosince.

Takže ve zkratce - kapely The Fialky a Houba odstartovaly svou Koncertní šňůru 2017 v pátek v Českých Budějovicích, kde bylo vyprodáno, v sobotu je přivítal natřískaný Vagon a byl to opravdu a doslova dechberoucí zážitek. Dech nemůžu popadnout ještě teď.

Ať se stejně daří i na dalších zastávkách. Nechceš to zmeškat?

Čekuj odkaz a najdi si ten svůj: http://www.thefialky.cz/koncerty/

Ani The Fialky s novinkami nezahálí a …
Zbytek fotek najdeš v galerii.


autoři:text:     Lenka Hlavičková
foto:     Lenka Hlavičková, David MilotaDalší fotoreportáže

Therion se svou jedinečnou metalovou operou Beloved Antichrist dobyl Prahu! Metalová šelma Therion zaútočila na Prahu, hosty večera byly skupiny: The Devil, Null Positiv a Imperial Age AMERICKO UKRAJINSKÝ DEATHMETALOVÝ URAGÁN SE PROHNAL BRNEM 11. 3. 2018 Klub Melodka od 19:30 hod V rámci European Justice Tour k nám zavítaly čtyři americké a jedna ukrajinská deathmetalová smečka. Večer plný "smrti" ovládl brněnskou Melodku Britské punkerky ovládly Rock Café The Sex Pissed Dolls aneb Anna Key, Nancy Doll, Kitty Vacant, Connie Rotter a Jilli Idol v rámci svého evropského Psycho Tour naplnily pražský klub Rock Café. Benefiční koncert orchestru Tremolo a pěveckého sboru Arnicor pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně 11. 3. 2018, 17.00 KD Záluží. Reportáž z pohledu moderátorky St. Patrick's Warm-up rozjel publikum v Divadle Pod lampou Punkový nářez kapel Cheers!, The Smokers a Cascabel v Divadle Pod lampou Ruský metal dorazil do Plzně Welicoruss, Naurrakar, Interitus, metal, Divadlo pod lampou HoryFest uvítal nováčka a pokřtil cédéčko HoryFest vol. 2 přivítal jaro v Ratibořských Horách FOTOREPORT: Disciple Records premiérově v ČR Virtual Riot, PhaseOne a Barely Alive společně předvedli skvělou dubstepovou show. SPS - tak jako kdysi. 30 let na scéně! SPS oslavili 30 let a my jsme byli u toho. Harlej a Sendwitch nadchli Domažlice Vyprodané Domažlice zpívaly, tleskaly, pařily, tančily, skákaly...byl to prostě nářez
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz