ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce686 událostí

SCREAM INC. METALLICA TRIBUTE BAND DORAZÍ UŽ 18. SRPNA DO PRAŽSKÉ UHELNY! 9. srpna 2017   (16:24)Praha se dočká Oficiálního Metallica Revivalu!

SCREAM INC. METALLICA TRIBUTE BAND DORAZÍ UŽ 18. SRPNA DO PRAŽSKÉ UHELNY!

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
09.8., Praha. SCREAM INC. Metallica Tribute Band, to jedna z nejuznávanějších revivalových kapel světa. SCREAM INC. Metallica Tribute Band je kapela, žijící v Kyjevě, která bravurně ovládá slavný repertoár! Vystoupí už 18. srpna ve smíchovské UHELNĚ! Nečekejte až do dubna, kdy Metallica konečně přijede do Prahy – přijde si to hodit nanečisto do Uhelny!

Kapela z Kyjeva se pyšní schváleným názvem „Oficiální Metallica Revival!“ Navíc v tomto roce připomínáme 30 let od vydání jednoho z nejznámějších alb v historii metalu – „Master of Puppets„! Kapela zahraje písničky z tohoto alba, nejsilnější klasiky thrash-metalové legendy z Los Angeles, s energií a zvukem tak podobné originálu, jak je to možné! Scream Inc. existují již od roku 2008...

Vstupenky zakupujte prostřednictvím sítě Ticketstream.cz za cenu 270 Kč. A od pondělí 14. srpna také na kamenném výdejním místě přímo v restauraci Uhelna.
Partnery akce jsou: TV REBEL, Televize RELAX, Pivovar Bakalář, Relax Radio, VIP Art Company!

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl


zdroj:Tisková zprávaPartneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz