ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Skupina Monkey Business představí na narozeninovém koncertě ve Žlutých lázních nové remixové album 20. května 2017   (07:44)25. května v pražských Žlutých lázních

Skupina Monkey Business představí na narozeninovém koncertě ve Žlutých lázních nové remixové album

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta, Tonyi Graves a čerstvě Terezy Černochové oslavilo před dvěma lety 15 let svojí existence albem "Sex and Sport? Never!" Na oslavě letošních 17. narozenin, která proběhne 25. května v pražských Žlutých lázních pod názvem „Kavárna de Luxe“, představí Monkey Business album ve zbrusu nové – remixové – podobě.
 
Jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba "Sex and Sport? Never!" nabízí novinka od producenta a dlouholetého spolupracovníka Romana Holého Ecsona Waldese, který s tvorbou remixů oslovil zajímavé mladé kapely a producenty. „Sami si vybrali, jaké písně chtějí podle svého gusta a stylu libovolně přepracovat. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou až po dub a jazz.“ říká Ecson Waldes, který první remixy pro Monkey Business vytvořil před patnácti lety.

Jedinečné album vychází u společnosti Warner Music 19. května, šest dní před narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních. Monkey Business na něm obdrží Zlatou desku za prodej alba "Sex and Sport? Never!" Jak je u koncertů kapely Monkey Business zvykem, přivítá také na tom květnovém na břehu řeky Vltavy několik hostů. „Nerad bych je představoval dopředu, ale můžu slíbit, že se návštěvníci mají na co těšit. Prozradím jen jméno interpreta Alberta Černého, frontmana kapely Lake Malawi, která ve Žlutých lázních vystoupí jako naše předkapela.“ říká zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert.
 
Tracklist CD Kavárna de Luxe (Sex and Sport? Never! remixes):
 1. Blue Light Baggie Bingo by Mydy Rabycad
 2. Beat Crusher by Dafonic feat. Sia Sai
 3. Unhappy Hippie by Ecson Waldes
 4. Sex And Sport? Never! by Grove
 5. Be A Man by Light and Love
 6. Pick That Bone by Mr. Moustache
 7. Blue Light Baggie Bingo by The Fakes
 8. Be A Man by Pub Animals
 9. Jolana The Exciter by The Documents feat. Miroslav Hloucal
 10. Guru In Subaru by Carpet Cabinet
 11. Mr. Egg by Jiří Burian


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.
Další pozvánky na akce, tiskovky

Eva Matějovská Eva Matějovská vydává nový videoklip k písni "Tažní ptáci". Písek se otřese v základech, bude velká tancovačka. Dvě klubové stálice Timudej a Circus Problem spojily síly a zastávka je i v Podčáře. Festival Filmový Písek doplňují besedy s významnými filmovými osobnostmi i koncerty hudebních kapel Centrum kultury města Písek zve v pátek 18. října v 18:30 do kina Portyč na promítání filmu Bluesman. Po jeho skončení bude od 19:30 ve foyer kina následovat beseda s tvůrci filmu a od 19:50 zazní koncert kapely Marcus Jurkovič & Motion Food, jejímž hostem bude Janek Ledecký. Besedu a koncert doprovodí výstava designových kytar a debata s výtvarníkem Stefanem Milkovem. Páteční program vyvrcholí koncertem kapely Tata Bojs v KD Písek od 21:00. Další informace, program a ceny vstupného najdete na www.filmovypisek.cz Tento víkend pokřtí Ifa Rock nové album To jsme my Chotěšovský Národní dům se stane v sobotu 19.10.2019 svědkem velké hudební akce místní rockové kapely Ifa. Na připraveném sále tu muzikanti pokřtí nové album To jsme my vypuštěné do světa začátkem září 2019. Jako host vystoupí skupina Čekišó. Legendární Verona míří do Příbrami! Příbramský club Pandora přijede roztančit další Česká taneční skupina! První ze série koncertů ve Společenském klubu Loděnice čeká na svůj start příští víkend Sobotní večer 19.10.2019 si pořadatelé pro hosty loděnického klubu připravili vystoupení čtyř kapel. Večírek nebude zaměřený pouze jedním rockovým směrem – na své si přijdou i fandové příbuzných směrů svižného rytmu. V době publikace pozvánky nebylo pořadí kapel stanovené, proto se příchozí mohou těšit na příjemné překvapení. Legendární zpěvačka Bonnie Tyler míří do Prahy a Příbrami. Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz