ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Slovácké léto v Uherském Hradišti je v plném proudu . 5. července 2017   (14:54)Je 2. 7. a kapely v plném nasazení. Dnes se těšíme na Uherskohradišském náměstí na Street69 a Argemu.

Slovácké léto v Uherském Hradišti je v plném proudu .

Miloslava Bičanová


Dnes večer se od 20. hodiny náměstím rozléhal úžasný hlas zpěváka Jiřího Strážnického ze skupiny Street69 s doprovodem jeho kapely. Kluci z Uherského Brodu, kteří založili tuto kapelu roku 2006, hrají na Slováckém létě již 6. rokem a opět rozhoupali celé náměstí plné natěšených fanoušků. Svým pódiovým projevem kapela zaujala spíše dívčí publikum. Rozehrávali se pomalinku, ale potom nakonec skákalo na jejich hity celé náměstí. Do skvělého počasí vnesli i úžasnou náladu a to je přesně to, co potřebujete, abyste si užili suprový koncert.
Dnes zahráli například:
Kolikrát
Směrem dovnitř
All In
Ukrytá prozatím
Nejsem nej
Světlem kreslím
Dnešek 
Divnej pár
Ještě jednou
Kamarád taky rád
Fred Astaire
Rock and dance
O nás

+ přídavek Po trati  
 

Dnes večer se od 20. hodiny náměstím rozléhal …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Poté co dohráli, skupina sklidila hlasitý potlesk od fanoušků a v dobré náladě všichni čekali, až začne hrát Argema, která letos oslavuje 35. výročí založenív sestavě:
Josef Pavka - bicí
Jaromír Hnilica - zpěv
Dan Škrášek - klávesy
Ivoš Ledabyl - kytara
Kamil Hanáček – baskytara

Od chvíle, kdy kapela vystoupila na pódium, se náměstí kompletně zaplnilo. A lidé dychtivě čekali, až se kytary rozezní. V okamžiku, kdy začala hrát píseň Špinavý záda, všichni začali zpívat a skákat do rytmu. Myslím, že výběr lepší skladby na začátek ani nemohl být, pro správné navození atmosféry a poukaz na to, že známá rocková skupina Argema je tady! Lidé zpívali, tančili a natáčeli bezvadnou show na podiu. Po doslova přepadnutí rychlým tempem začínajících písniček, se pomalu přecházelo do rytmu pomalých balad, zazněla i známá písnička Vášeň, která rozhoupala v objetí spoustu párů. Po pár pomalejších písničkách zazněly hitovky jako Tohle je ráj nebo Jarošovský pivovar, jehož text znal každý a zpěv účastníků se dal hlasitostí vyrovnat zesílenému zpěvu Jaromíra Hnilici.

Poté co dohráli, skupina sklidila hlasitý …
 Co mě příjemně překvapilo, byla písnička Mobily, která přiměla všechny vytáhnout své mobilní telefony, rozsvítit na nich baterku a spolu s ní i celé náměstí. Další nečekané překvapení bylo setkání se s baskytaristou skupiny Iné Kafe, který tančil a zpíval písničky Argemy, které znal úplně nazpaměť. Po dohrání poslední skladby se lidé plní emocí a s úsměvy na tváři rozcházeli domů. Myslím si, že i po těch letech kapela dokáže zaujmout a překvapit a rozhodně se na jejich koncertu nikdo nebude nudit. Úžasný zážitek jsme si odnesli s sebou domů a už můžeme jen očekávat, jestli je letos na Slováckém létě někdo předčí.

 Co mě příjemně překvapilo, byla …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Miloslava Bičanová 60 fotografií v galerii


autoři:text:     Terezie Bičanová
foto:     Miloslava BičanováDalší články žánrů Metal, Rock

Podzimní tour zavede kapelu Harlej na horažďovické pódium Celorepubliková šňůra české rockové ikony Harlej bude mít 14.12.2019 zastávku v Kulturním domě Horažďovice. Jako host se na scéně představí Komunál s ostře nabitým playlistem. Sepultura sa vracia na Dobrý Festival. Predstaví nový album Quadra Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček. Prostredníctvom facebookového profilu oznámili, že sa Sepultura vráti po troch rokoch do Prešova. A to hneď s novým konceptuálnym albumom Quadra, ktorý vyjde už vo februári 2020. Brazílske ikony, lídri druhej vlny thrash metalu z konca osemdesiatych rokov, tak návštevníkom najväčšieho východniarskeho festivalu zahrajú naživo legendárne skladby, pripomenú úspešný album MachineMessiah a hlavne predstavia novinky z vrelo očakávanej Quadry Kapela Hi-Fly pokřtila CD Metal Crystal Space Středeční večer 4.12.2019 měl v Divadle Pod lampou pro plzeňskou skupinu Hi-Fly slavnostní náboj. Na klubových prknech tu pokřtila druhý titul ve své hudební kariéře – čtyřskladbový Metal Crystal Space. Jako host rozehřál osazenstvo plzeňské arény rockový Ill Fish. Není neon, není Royal Republic Pokud si někdo někdy myslel, že severská hudba musí být pouze temná, chladná a ponurá, tak to nikdy neslyšel o švédském seskupení Royal Republic. Tahle parta rošťáků plných nevhodných vtipů, balících hlášek a s tunou pomády ve vlasech se rozhodla přijet rozhoupat své, a také naše ladné boky v pražské Lucerně, a představit nám své nové album - Club Majesty. Původně zde měli Royal Republic zahrát již v březnu letošního roku, koncert byl však odložen na 3.12. Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Debustrol – 33 let Antikrista v Hořovicích Hořovický Společenský dům se v sobotu 30.11.2019 otřásl v základech. Na malém sále tu do strun sáhl legendární thrashový Debustrol, který se ke svým narozeninám vydal na podzimní turné napříč naší vlastí. Křižovatka generací aneb legendární Brutus ovládl Svrčovec! Byl sobotní poslední listopadový podvečer a plakáty s nápisem Brutus lemující Klatovy i přilehlé okolí už prozrazovaly, co v KD Svrčovec vypukne.

Další pozvánky na akce, fotoreportáže

Podzimní tour zavede kapelu Harlej na horažďovické pódium Celorepubliková šňůra české rockové ikony Harlej bude mít 14.12.2019 zastávku v Kulturním domě Horažďovice. Jako host se na scéně představí Komunál s ostře nabitým playlistem. Pokáč umí pobavit velké i drobné davy. 8. 12. rozjasní Příbram. Jeden z nejžádanějších písničkářů Pokáč 24. 10. křtil své album před půl roku předem beznadějně vyprodaným Fórem Karlín. Ale pokora a pohoda mu nechybí a rád nás potěší i na menších pódiích. Pojďme si jej užít v rámci bronzové adventní neděle na Náměstí 17. listopadu v Příbrami od 18:00. Sepultura sa vracia na Dobrý Festival. Predstaví nový album Quadra Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček. Prostredníctvom facebookového profilu oznámili, že sa Sepultura vráti po troch rokoch do Prešova. A to hneď s novým konceptuálnym albumom Quadra, ktorý vyjde už vo februári 2020. Brazílske ikony, lídri druhej vlny thrash metalu z konca osemdesiatych rokov, tak návštevníkom najväčšieho východniarskeho festivalu zahrajú naživo legendárne skladby, pripomenú úspešný album MachineMessiah a hlavne predstavia novinky z vrelo očakávanej Quadry Kapela Hi-Fly pokřtila CD Metal Crystal Space Středeční večer 4.12.2019 měl v Divadle Pod lampou pro plzeňskou skupinu Hi-Fly slavnostní náboj. Na klubových prknech tu pokřtila druhý titul ve své hudební kariéře – čtyřskladbový Metal Crystal Space. Jako host rozehřál osazenstvo plzeňské arény rockový Ill Fish. Příbramský country folk movember festival je už minulostí Měsíc listopad je každoročně zasvěcen péči o mužské zdraví pod hlavičkou hnutí Movember. Ve spolupráci s organizací Muži Proti Rakovině se letos Příbram historicky poprvé k této akci přidal uspořádáním nultého ročníku hudebního country folk festivalu Příbramský Movember Fest. Vystoupili: Nebezemě, Sousedé, Bylo nás šest, Jana Hejkrlíková s kapelou MY, Petr Vašina s Míšou Mádlovou, Jirka Hejnic s Michalem Filinou, Knírek-Music , Vrámci Možností. Vipytá čtvyřka, Nikol Fišerová, Magdalena Trajerová. Zatančila nám příbramská taneční skupina Zářící Ženy. Večerem provázela legenda příbramské country a folk muziky Jana Hejkrlíková Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě. Není neon, není Royal Republic Pokud si někdo někdy myslel, že severská hudba musí být pouze temná, chladná a ponurá, tak to nikdy neslyšel o švédském seskupení Royal Republic. Tahle parta rošťáků plných nevhodných vtipů, balících hlášek a s tunou pomády ve vlasech se rozhodla přijet rozhoupat své, a také naše ladné boky v pražské Lucerně, a představit nám své nové album - Club Majesty. Původně zde měli Royal Republic zahrát již v březnu letošního roku, koncert byl však odložen na 3.12.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz