ČLÁNKY SOUTĚŽE

Snídaně s Novou v Příbrami 14. června 2017   (18:16)Letní koncerty Snídaně s Novou


Přicházela jsem před šestou ranní do areálu a překvapila mne fronta lidí před vstupem. Lidé chodili pro pásky s čísly, aby byli zařazeni do slosování o zájezd v hodnotě 40.000 korun od partnera Canaria travel. Není se tedy čemu divit. Areál Nového rybníku je nově zrekonstruován, ačkoliv je vody pomálu, je možno alespoň na ostrůvek uprostřed dojít suchou nohou, netřeba plavat. Nad námi se vznášel snídaňový dron s kamerou a jeho zvuku jsem se pokaždé lekla (asi nemám čisté svědomí). U vstupu nás vítaly milé a usměvavé slečny, které všem jednotlivě popřály krásné ráno. 

Přicházela jsem před šestou ranní do areálu a …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Pokračovala jsem dál, před pódiem již bylo dost plno, spousta maminek s kočárky, pobíhající děti, ale i pracující a důchodci. Veškerá věková kategorie se sešla pohromadě. Nevím, čím to je (asi deformací z nejrůznějších akcí), ale kamer jsem si ani nevšimla. Zajímala mne komunikace režie a moderátorů s publikem, kdy všichni věděli, že se za 3 minuty začne živé vysílání do studia. Perfektní práci těchto lidí nelze než obdivovat. Nejlepším hercem celého rána byl však Sany – snídaňové štěně ve výcviku, které váží již úctihodných 17 kilogramů. Jeho učitelka Katka odpovídala na nejrůznější všetečné dotazy moderátorů a Sany byl skvělým společníkem ranní Snídaně s novou. Byl nejspíše nejvíce fotogenickým typem ze všech zúčastněných.

Pokračovala jsem dál, před pódiem již bylo …
Jako první nám zahrála skupina Slza, která nastoupila se známou písní Katarze. Druhý song byl Celibát, poté zaznělo Léto lásky, během kterého lidé tleskali do rytmu, Fáze pád a další. Atmosféra byla skvělá a bavily se především děti všech věkových kategorií. Zmrzlina zdarma ve stánku Prima zmrzliny lákala nejen děti, ale i puberťáky a dospělce. Stále přicházeli další a další lidé. Rozdávaly se balonky naplněné héliem, rozhazovaly se vzduchem nanuky pro děti, o zábavu bylo postaráno v pauzách mezi živými vstupy do studia.  Slzy Lhůta záruční to jistila, zapojili se všichni, děti tancovaly, lidé tleskali do rytmu.
 
Přišla pauza ve vysílání a Petr Říbal pronesl: „Víte, co je nejvtipnější? Že jsme televize Nova a jezdíme koncerty se zmrzlinou Prima.“ Lidé přijeli i na kolech a naši měští policisté dorazili dokonce na elektrokolech, za čož musím naší radnici pochválit a doporučit více takových prostředků nejen pro policisty. 

Jako první nám zahrála skupina Slza, která …
Marek Ztracený. Ačkoliv tento sympatický, mladý muž lehce chraptil, kontrolní zvukovou zkoušku dal perfekně. Někteří již odchází do školy, školky, práce, ale většina zůstává a přicházejí další.  A Marek Ztracený s jeho kapelou? Nemohu říci než toto: „Jděte se na něj někdy podívat na live koncert, je to skvělý zpěvák, který má nejen hezký úsměv, ale také opravdu umí zpívat a hrát na hudební nástroje." Parádní zážitek, který má smysl. Zbytek kapely také není k zahození, protože basák a bubeník jsou sehraní a kytarista je také skvělým šoumenem. Kdo váháte, už nemusíte. Doporučuji jeho vystoupení všem, je to zajímavý, mladý a originální zpěvák, který umí zapojit lidi pod podiem i brzy ráno a jehož texty mají smysl. 

Marek Ztracený. Ačkoliv tento sympatický, …
Soutěž o zájezd byla napínavá. Všichni napjatě čekali, kdo bude tím šťastlivcem. Vylosována byla paní Valérie a její vnučka a my věříme, že si zájezd společně užijí naplno. A také gratulujeme. V momentě, kdy Petr upozorňoval, že: „V případě, že vyhrajete, musíte vzít mě nebo Aleše.“, náš fotoreportér Jirka prohlásil: „Já to asi ani nechci.“, všichni kolem přítomní pukali smíchy. Poté jsem sledovala Emu Klementovou, jak se ve stánku Canaria travel „pere“ se surfem. Sic dvakrát vtipně spadla, na potřetí se s ním popasovala jako velká bojovnice. Do toho nám Marek začal hrát Sex s ex, kterou zpíval celý dav lidí pod pódiem. Každopádně jeho Vlastní svět pro mě osobně je jednou z jeho věcí, co ráda uslyším naživo znovu. Káva a sex, která měla zaznít s Martou Jandovou, rozproudila všechny k tanci a potlesku.

Balonky, tanec, zmrzlina, skvělá muzika, TV Nova a její skvělí moderátoři. Co více dodat? Snad jen, že se těšíme na příště, na super zábavu a fajn lidi kolem celého štábu, bez kterých by to nebylo možné realizovat. Díky a snad píští rok nashledanou.

 

Soutěž o zájezd byla napínavá. Všichni napjatě …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Jiří TrnkaDalší články žánru Pop

Hudební festival Přeštěnice poslední červnový víkend slaví plnoletost. Tento příjemný festival menších rozměrů, ale s o to příjemnější až rodinnou atmosférou, opravdu letos představí již 18. ročník. A to v tradičním stylu s příjemným line-upem plným zvučných jmen české, slovenské i zahraniční scény a doprovodným programem v podobě maškarního průvodu a dirtbikových závodů OPEN DIRT JAM. Člověk si zde přijde opravdu na své. Chinaski vydali album svých největších zamilovaných hitů V pátek 15. června vydala jedna z ikonických kapel české popové scény album svých nejúspěšnějších hitů o lásce, kterých mají Chinaski na svém kontě opravdu dostatek. První muž latino popu Ricky Martin dorazí poprvé do Prahy La Copa de la Vida nebo Livin La Vida Loca, kdo by neznal tyto legendární hity, které bořily hitparády po celém světě. Teď poprvé zazní také v České republice, v podání jejich autora Rickyho Martina. Několikanásobný držitel ceny Grammy se českým divákům představí 9. září 2018 v pražské O2 areně. Captain Morgan oslaví druhé narozeniny své lodi na Smíchovské náplavce.Posádko, všichni na palubu! Loď Captain Morgan oslavuje své 2. narozeniny, a proto jsem si pro vás připravil i letos obří Kapitánskou párty! Na Náplavce tě budou čekat exkluzivní drinky z nejdelšího baru v ČR (zápis do knihy rekordů), stánky plné jídla a samozřejmě line-up, který rozbouří vlny Vltavy! Útulek fest už zná výtěžek Sedmnáctý ročník tradičního benefičního festivalu Útulek fest v Ústí nad Labem už zná částku, která v podobě krmiva poputuje do okolních zvířecích útulků. The Tap Tap si Sedí si za svým v ženské věznici Začátkem tohoto roku oznámila kapela The Tap Tap přípravy výjimečné koncertní akce. Spolu se svými hosty vystoupí The Tap Tap 28. 6. v 19:00 v ženské věznici ve Světlé nad Sázavou. Do příprav koncertu se zapojí místní vězenkyně a vězeňská kapela Wsedě. Městská slavnost Dotkni se Písku 2018 aneb Od Marie Terezie k Františku Josefovi Víkend plný koncertů, divadelních představení, dávné historie a zábavy čeká na obyvatele a návštěvníky města Písku od 8. do 10. června. Na Velkém náměstí, v Palackého sadech a Alšově náměstí vyrostou tři scény, na kterých se představí nejen desítky místních a ale také známých umělců. Doprovodný program se uskuteční na Parkánech, letním kině, Trojici a několika dalších místech. Historická část odkazující na dobu vzniku slavnosti nese podtitul "Od Marie Terezie k Františku Josefovi". Vyvrcholením bude sobotní ohňostroj nad Otavou a nedělní bohoslužba.

Další fotoreportáže

Revivalový večer v Újezdě u Cerhovic Přírodní parket malé vísky na Berounsku pohostil v pátek 15. 6. 2018 na svém pódiu kapely Revival Alkehol a Kabát revival Plzeň. Nejslavnější instrumentální duo současnosti 2Cellos si přišlo poslechnout několik tisíc diváků Luky Šulić a Stjepan Hauser, známé chorvatské instrumentální duo 2CELLOS, vlastnící nejedno ocenění, dne 14. června za doprovodu Bohemian Orchestra Symphony Prague rozezněli pražskou O2 Arénu populárními filmovými melodiemi například z Love Story, Titanicu, Rain Mana, Hry o trůny a z mnoha dalších. Princ temnot Ozzy Osbourne předváděl zázraky i v Praze 35 000 lidí v pražských Letňanech. Proč? Přijel temný král Ozzy Osbourne a rozpoutal svou pekelnou show! Na pražské zastávce ho doprovázely rovnou tři předkapely: Lords Of Black, Jonathan Davis a především Hollywood Vampires, mezi jejichž členy patří například rocková hvězda Alice Cooper, kytarista skupiny Aerosmith Joe Perry a světoznámý herec Johnny Depp. Že nejde zimní stadion rozpálit? Pro metalové ďábly Judas Priest a Megadeth to v Plzni nebyl problém! Černé oblečení, dlouhé vlasy a tradiční metalové kování… To vše prozrazovalo, co se úterní večer 12. 6. v plzeňské Home Monitoring Aréně odehrálo! Extra Band revival měl v Makově opět své Kouzlo Byl sobotní podvečer a Letní parket Makov u Klatov ožil pořádně vydařenou akcí! Zavítala tam totiž rocková legenda nejen západních Čech – Extra Band revival s hostem Radkem Zíkou. Smokie ohromili Příbram! Jako hosté večera vystoupili Michal Šindelář s kapelou a skupina Keks! Byl sobotní podvečer a plakáty lemující město i přilehlé okolí už prozrazovaly, co v Letním kině v Příbrami vypukne! Samozřejmě se jednalo o koncert britské glamrockové legendy Smokie. Jako hosté večera vystoupili Michal Šindelář s kapelou a skupina Keks. Grady Ann pokřtila své první album Skašovský parket se stal v sobotu 9. 6. 2018 němým svědkem velké hudební události blovické hard rockové skupiny Grady Ann.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz