ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, novinky151 událostí, novinek

Snídaně s Novou v Příbrami 14. června 2017   (18:16)Letní koncerty Snídaně s Novou


Přicházela jsem před šestou ranní do areálu a překvapila mne fronta lidí před vstupem. Lidé chodili pro pásky s čísly, aby byli zařazeni do slosování o zájezd v hodnotě 40.000 korun od partnera Canaria travel. Není se tedy čemu divit. Areál Nového rybníku je nově zrekonstruován, ačkoliv je vody pomálu, je možno alespoň na ostrůvek uprostřed dojít suchou nohou, netřeba plavat. Nad námi se vznášel snídaňový dron s kamerou a jeho zvuku jsem se pokaždé lekla (asi nemám čisté svědomí). U vstupu nás vítaly milé a usměvavé slečny, které všem jednotlivě popřály krásné ráno. 

Přicházela jsem před šestou ranní do areálu a …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Pokračovala jsem dál, před pódiem již bylo dost plno, spousta maminek s kočárky, pobíhající děti, ale i pracující a důchodci. Veškerá věková kategorie se sešla pohromadě. Nevím, čím to je (asi deformací z nejrůznějších akcí), ale kamer jsem si ani nevšimla. Zajímala mne komunikace režie a moderátorů s publikem, kdy všichni věděli, že se za 3 minuty začne živé vysílání do studia. Perfektní práci těchto lidí nelze než obdivovat. Nejlepším hercem celého rána byl však Sany – snídaňové štěně ve výcviku, které váží již úctihodných 17 kilogramů. Jeho učitelka Katka odpovídala na nejrůznější všetečné dotazy moderátorů a Sany byl skvělým společníkem ranní Snídaně s novou. Byl nejspíše nejvíce fotogenickým typem ze všech zúčastněných.

Pokračovala jsem dál, před pódiem již bylo …
Jako první nám zahrála skupina Slza, která nastoupila se známou písní Katarze. Druhý song byl Celibát, poté zaznělo Léto lásky, během kterého lidé tleskali do rytmu, Fáze pád a další. Atmosféra byla skvělá a bavily se především děti všech věkových kategorií. Zmrzlina zdarma ve stánku Prima zmrzliny lákala nejen děti, ale i puberťáky a dospělce. Stále přicházeli další a další lidé. Rozdávaly se balonky naplněné héliem, rozhazovaly se vzduchem nanuky pro děti, o zábavu bylo postaráno v pauzách mezi živými vstupy do studia.  Slzy Lhůta záruční to jistila, zapojili se všichni, děti tancovaly, lidé tleskali do rytmu.
 
Přišla pauza ve vysílání a Petr Říbal pronesl: „Víte, co je nejvtipnější? Že jsme televize Nova a jezdíme koncerty se zmrzlinou Prima.“ Lidé přijeli i na kolech a naši měští policisté dorazili dokonce na elektrokolech, za čož musím naší radnici pochválit a doporučit více takových prostředků nejen pro policisty. 

Jako první nám zahrála skupina Slza, která …
Marek Ztracený. Ačkoliv tento sympatický, mladý muž lehce chraptil, kontrolní zvukovou zkoušku dal perfekně. Někteří již odchází do školy, školky, práce, ale většina zůstává a přicházejí další.  A Marek Ztracený s jeho kapelou? Nemohu říci než toto: „Jděte se na něj někdy podívat na live koncert, je to skvělý zpěvák, který má nejen hezký úsměv, ale také opravdu umí zpívat a hrát na hudební nástroje." Parádní zážitek, který má smysl. Zbytek kapely také není k zahození, protože basák a bubeník jsou sehraní a kytarista je také skvělým šoumenem. Kdo váháte, už nemusíte. Doporučuji jeho vystoupení všem, je to zajímavý, mladý a originální zpěvák, který umí zapojit lidi pod podiem i brzy ráno a jehož texty mají smysl. 

Marek Ztracený. Ačkoliv tento sympatický, …
Soutěž o zájezd byla napínavá. Všichni napjatě čekali, kdo bude tím šťastlivcem. Vylosována byla paní Valérie a její vnučka a my věříme, že si zájezd společně užijí naplno. A také gratulujeme. V momentě, kdy Petr upozorňoval, že: „V případě, že vyhrajete, musíte vzít mě nebo Aleše.“, náš fotoreportér Jirka prohlásil: „Já to asi ani nechci.“, všichni kolem přítomní pukali smíchy. Poté jsem sledovala Emu Klementovou, jak se ve stánku Canaria travel „pere“ se surfem. Sic dvakrát vtipně spadla, na potřetí se s ním popasovala jako velká bojovnice. Do toho nám Marek začal hrát Sex s ex, kterou zpíval celý dav lidí pod pódiem. Každopádně jeho Vlastní svět pro mě osobně je jednou z jeho věcí, co ráda uslyším naživo znovu. Káva a sex, která měla zaznít s Martou Jandovou, rozproudila všechny k tanci a potlesku.

Balonky, tanec, zmrzlina, skvělá muzika, TV Nova a její skvělí moderátoři. Co více dodat? Snad jen, že se těšíme na příště, na super zábavu a fajn lidi kolem celého štábu, bez kterých by to nebylo možné realizovat. Díky a snad píští rok nashledanou.

 

Soutěž o zájezd byla napínavá. Všichni napjatě …

autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Jiří TrnkaPartneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz