ČLÁNKY SOUTĚŽE

Snídaně s Novou v Příbrami 14. června 2017   (18:16)Letní koncerty Snídaně s Novou


Přicházela jsem před šestou ranní do areálu a překvapila mne fronta lidí před vstupem. Lidé chodili pro pásky s čísly, aby byli zařazeni do slosování o zájezd v hodnotě 40.000 korun od partnera Canaria travel. Není se tedy čemu divit. Areál Nového rybníku je nově zrekonstruován, ačkoliv je vody pomálu, je možno alespoň na ostrůvek uprostřed dojít suchou nohou, netřeba plavat. Nad námi se vznášel snídaňový dron s kamerou a jeho zvuku jsem se pokaždé lekla (asi nemám čisté svědomí). U vstupu nás vítaly milé a usměvavé slečny, které všem jednotlivě popřály krásné ráno. 

Přicházela jsem před šestou ranní do areálu a …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Pokračovala jsem dál, před pódiem již bylo dost plno, spousta maminek s kočárky, pobíhající děti, ale i pracující a důchodci. Veškerá věková kategorie se sešla pohromadě. Nevím, čím to je (asi deformací z nejrůznějších akcí), ale kamer jsem si ani nevšimla. Zajímala mne komunikace režie a moderátorů s publikem, kdy všichni věděli, že se za 3 minuty začne živé vysílání do studia. Perfektní práci těchto lidí nelze než obdivovat. Nejlepším hercem celého rána byl však Sany – snídaňové štěně ve výcviku, které váží již úctihodných 17 kilogramů. Jeho učitelka Katka odpovídala na nejrůznější všetečné dotazy moderátorů a Sany byl skvělým společníkem ranní Snídaně s novou. Byl nejspíše nejvíce fotogenickým typem ze všech zúčastněných.

Pokračovala jsem dál, před pódiem již bylo …
Jako první nám zahrála skupina Slza, která nastoupila se známou písní Katarze. Druhý song byl Celibát, poté zaznělo Léto lásky, během kterého lidé tleskali do rytmu, Fáze pád a další. Atmosféra byla skvělá a bavily se především děti všech věkových kategorií. Zmrzlina zdarma ve stánku Prima zmrzliny lákala nejen děti, ale i puberťáky a dospělce. Stále přicházeli další a další lidé. Rozdávaly se balonky naplněné héliem, rozhazovaly se vzduchem nanuky pro děti, o zábavu bylo postaráno v pauzách mezi živými vstupy do studia.  Slzy Lhůta záruční to jistila, zapojili se všichni, děti tancovaly, lidé tleskali do rytmu.
 
Přišla pauza ve vysílání a Petr Říbal pronesl: „Víte, co je nejvtipnější? Že jsme televize Nova a jezdíme koncerty se zmrzlinou Prima.“ Lidé přijeli i na kolech a naši měští policisté dorazili dokonce na elektrokolech, za čož musím naší radnici pochválit a doporučit více takových prostředků nejen pro policisty. 

Jako první nám zahrála skupina Slza, která …
Marek Ztracený. Ačkoliv tento sympatický, mladý muž lehce chraptil, kontrolní zvukovou zkoušku dal perfekně. Někteří již odchází do školy, školky, práce, ale většina zůstává a přicházejí další.  A Marek Ztracený s jeho kapelou? Nemohu říci než toto: „Jděte se na něj někdy podívat na live koncert, je to skvělý zpěvák, který má nejen hezký úsměv, ale také opravdu umí zpívat a hrát na hudební nástroje." Parádní zážitek, který má smysl. Zbytek kapely také není k zahození, protože basák a bubeník jsou sehraní a kytarista je také skvělým šoumenem. Kdo váháte, už nemusíte. Doporučuji jeho vystoupení všem, je to zajímavý, mladý a originální zpěvák, který umí zapojit lidi pod podiem i brzy ráno a jehož texty mají smysl. 

Marek Ztracený. Ačkoliv tento sympatický, …
Soutěž o zájezd byla napínavá. Všichni napjatě čekali, kdo bude tím šťastlivcem. Vylosována byla paní Valérie a její vnučka a my věříme, že si zájezd společně užijí naplno. A také gratulujeme. V momentě, kdy Petr upozorňoval, že: „V případě, že vyhrajete, musíte vzít mě nebo Aleše.“, náš fotoreportér Jirka prohlásil: „Já to asi ani nechci.“, všichni kolem přítomní pukali smíchy. Poté jsem sledovala Emu Klementovou, jak se ve stánku Canaria travel „pere“ se surfem. Sic dvakrát vtipně spadla, na potřetí se s ním popasovala jako velká bojovnice. Do toho nám Marek začal hrát Sex s ex, kterou zpíval celý dav lidí pod pódiem. Každopádně jeho Vlastní svět pro mě osobně je jednou z jeho věcí, co ráda uslyším naživo znovu. Káva a sex, která měla zaznít s Martou Jandovou, rozproudila všechny k tanci a potlesku.

Balonky, tanec, zmrzlina, skvělá muzika, TV Nova a její skvělí moderátoři. Co více dodat? Snad jen, že se těšíme na příště, na super zábavu a fajn lidi kolem celého štábu, bez kterých by to nebylo možné realizovat. Díky a snad píští rok nashledanou.

 

Soutěž o zájezd byla napínavá. Všichni napjatě …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Jiří TrnkaDalší články žánru Pop

Thom Artway si svým energickým koncertem s premiérou videoklipu All I Know podmanil Malostranskou besedu v Praze! V úterní podvečer 17. 4. zavítal do pražské Malostranské besedy folk – popový písničkář, zpěvák a kytarista Thom Artway společně se svým Bandem. Tento večer v Malostranské besedě nebyl výjimečný jen tímto zajímavým koncertem, ale i avizovanou premiérou videoklipu k songu All I Know. Jako host vystoupil Alasdair Bouch. Druhý ročník Létofestů přiveze do osmi měst dva dny té nejlepší československé hudby. Velkolepé show Kabátů nebo Chinaski a dalších se vším komfortem města. Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, “Wanastowek”, Marka Ztraceného, No Name a mnoha dalších, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo nebo ty nejlepší lokální kapely, to vše přiveze Létofest do osmi měst v České republice. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabídne tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem jednotlivých měst. Rockový Slunovrat bude letos dvoudenní Festival Rockový Slunovrat po vydařeném loňském ročníku rozhodně nezahálí a v tomto roce slibuje ještě velkolepější a bohatší hudební program. Poprvé v novodobé historii bude dvoudenní, konat se bude od pátku 1. června do soboty 2. června. Festivalový areál se v posledních letech stále rozšiřuje a ani tentokrát tomu nebude jinak. Ke kouzelnému prostředí Lesního divadla v Řevnicích a přilehlého lesa letos přibyde ještě rozlehlý prostor na překrásné louce, kde vyroste nová velká stage. Lara Fabian navštíví Prahu Kanadská zpěvačka Lara Fabian připravuje nové album s názvem Camouflage. Zároveň s tímto albem vyjíždí na světové turné, během kterého potěší své věrné fanoušky i v Praze. Slovenský zpěvák Juraj „Ďury“ Hnilica vyjíždí na české akustické turné „Slnečný tour 2018“ „Jsem nesmírně šťastný, že celý duben budu mít možnost hrát v různých koutech České republiky. Mám moc rád českou kulturu a celkově mi je moc sympatické, že u našich bratrů mají mnohem více v oblibě písničkáře,“ neskrývá své nadšení Juraj Hnilica. Múza 2018 se přehoupne do druhé poloviny Již 4. kolo Múzy v Divadle Pod lampou proběhne za účasti čtyř kapel ve čtvrtek 12. 4. 2018. Čáslavská partička zazářila v RockCafé 29. 3. Civilní Obrana zavítala do Prahy na Národní třídu. Vzali s sebou písničkáře Fabiána Berku a energickou Wosu.

Další fotoreportáže

Thom Artway si svým energickým koncertem s premiérou videoklipu All I Know podmanil Malostranskou besedu v Praze! V úterní podvečer 17. 4. zavítal do pražské Malostranské besedy folk – popový písničkář, zpěvák a kytarista Thom Artway společně se svým Bandem. Tento večer v Malostranské besedě nebyl výjimečný jen tímto zajímavým koncertem, ale i avizovanou premiérou videoklipu k songu All I Know. Jako host vystoupil Alasdair Bouch. Kapela Škwor přivezla svou velkolepou show i do Liberce. Poslední desátou zastávkou z turné Uzavřenej kruh byl Liberec. Kečup svými nestárnoucími hity roztančil a rozezpíval Mrákov! Byl sobotní jarní podvečer a plakáty s nápisem Kečup už prozrazovaly, co se večer v Mrákově bude „dít“! Co je psáno, to je dáno, a tak Kečup do KD Mrákov dorazil. Zvlášňý škola ve Dvorci u Nepomuka V sobotu večer 14. 4. 2018 rezonoval dvoreckým sálem svižný a výživný punk rock do pozdních nočních hodin. Západočeské legendy v Horní Bříze Kulturní dům v Horní Bříze přivítal 13. 4. 2018 na svém pódiu roky prověřené rockové kapely Sejf a Extra Band Revival. Traktor a GATE Crasher uchvátili Horažďovice! Přestože si někteří lidé pátek 13. spojují s nešťastným datem, pro všechny rockové fanoušky byl tento den svátkem! Do KD Horažďovice totiž zavítal Traktor společně s hostem GATE Crasher v rámci turné Traktor MMXVIII tour! Pipes and Pints vyprodali Meet Factory Pipes and Pipes se po více než roční pauze vrátili na scénu, a to hned v tom největším možném stylu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz