ČLÁNKY SOUTĚŽE

Somersby Retro Party se blíží, láká na Karla Gotta a Olympic 6. června 2017   (20:11)10. června na českobudějovickém výstavišti vystoupí hvězdy českého hudebního nebe

Somersby Retro Party se blíží, láká na Karla Gotta a Olympic

Loni do Českých Budějovic v rámci Somersby Party zamířili němečtí Scooter, letos se tvůrci programu zaměřili na stálice české pop music a podařilo se jim vytvořit atraktivní sestavu českých legendárních interpretů. 


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Návštěvníci se budou moci těšit na celkem 11 vystoupení napříč českým hudebním nebem, kterým bude kralovat koncert Karla Gotta. Vedle něho vystoupí legendární Olympic, slovenský zpěvák Peter Nagy, český rockový zpěvák Petr Kolář, který působil také ve skupině Arakain. Zazpívá také charismatický Josef Laufer a svou trochou do mlýna přispěje i duo Težkej Pokondr, které je pokaždé zárukou skvělé zábavy. 

Diváci si poslechnou také Milan Schelinger Band, Karla Kahovce a George & Beatovens, Vítězslava Vávru, legendární Oceán a skupinu Slovani

Brány pavilonu T v areálu českobudějovického výstaviště se otevřou v 15:00. K dispozici bude vedle budějovického Budvaru i široký sortiment ciderů Somersby a občerstvení. 

Brány pavilonu T v areálu českobudějovického …
Vstupenky jsou k dostání v Music Center na Náměstí Přemysla Otakara II. nebo v Metropolu v Českých Budějovicích. On-line je najdete ZDE.

Na lístky si připravte 499,- v předprodeji a 599,- Kč na místě. Pokud se ale nebudete chtít spokojit s tzv. Silver zónou, je pro vás připravena také Gold zóna. Ta je dostupná za 1199,- Kč v předprodeji. V rámci této kategorie je připraveno stání přímo pod pódiem a venkovní prostor pro sezení s vlastním barem, kde budete mít k dispozici vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje ZDARMA. Tyto vstupenky jsou však v omezeném počtu, proto s jejich nákupem moc neváhejte. 
 
Tuto výbornou kulturní akci si prostě nemůžete nechat ujít!

Vstupenky jsou k dostání v Music Center na …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Eliška NovákováDalší články žánrů Pop, Rock, Rock'n'roll

Pro záběry na nový klip se vydali až do Španělska! Byla to pro ně opravdu dlouhá cesta, ale výsledek stojí opravdu za to. Jejich cílová destinace, město Cullera, bylo od nich vzdálené 2100 kilometrů. Tuto cestu překonali, Adys, Honza, Adam a Lukáš, za 26 hodin Tublatanka a Citron odstartují slovenskou část turné Souboj rebelů koncertem v Košicích Maťo Ďurinda si zazpívá s českým zpěvákem Láďou Křížkem a zpěvačkou Tanjou! Na jednom pódiu se sejdou během turné legendárních kapel Tublatanka a Citron s názvem Souboj rebelů. V Novém Kramolíně si přijdou na své příznivci ostré muziky Tancovačka s podtitulem - Pouťová zábava akce jako prase vol 4 rozčeří klidné místní vody v pátek 21. 9. 2018 pořádným nářezem. O ten se postará blovická rocková Grady Ann s klatovskou formací Armero Tragedy. Rocková rozlučka s létem v Nepomuku Pořadatelé z nepomucké Pizzerie Marshall si na závěr letošního vydařeného léta pozvali klatovskou rockovou partu Ukradený Vjecy. V sobotu 22. 9. 2018 kapela zahraje všem, kteří se chtějí před příchodem podzimních sychravých dnů skvěle pobavit a užít si ještě čerstvého vzduchu na venkovním parketě. Skupina Jethro Tull oslaví v Bratislavě padesát let na rockové scéně! Bratislavská HANT Aréna zažije oslavu 50. narozenin legendární rockové skupiny Jethro Tull! Frontman Ian Anderson se vydal se spoluhráči na celosvětové turné a nevynechá ani slovenské hlavní město. Rockové zakončení Měchpijády si nenechalo ujít početné publikum Měcholupská Měchpijáda 2018 dospěla k vrcholu kolem 19. hodiny. Osvětlené a nazvučené pódium přivítalo 15. 9. 2018 hned dvě rockové party, které pod dřevěnou pergolou rozjely mejdan na počest úspěšného sportovního odpoledne. Steven Daniels, Bára Zemanová & Band a Sylvie & Silver Matte to rozjeli v plzeňském divadle Pod lampou Byl páteční podvečer a plzeňské divadlo Pod lampou ovládly skupiny Steven Daniels, Bára Zemanová & BAND a Sylvie & Silver Matte.

Další pozvánky na akce

Kapela Morrigan pokřtí v prosinci své nové album Na 1.12. je naplánován křest alba Zvrácené umění na již tradičním 10. ročníku Crucifixion festu, který se uskuteční v plzeňském klubu Parlament. Dále zde vystoupí skupina Et Moriemur, kterou asi netřeba plzeňským fans představovat, a těleso Middledark, které v současné době připravuje své nové EP. V Novém Kramolíně si přijdou na své příznivci ostré muziky Tancovačka s podtitulem - Pouťová zábava akce jako prase vol 4 rozčeří klidné místní vody v pátek 21. 9. 2018 pořádným nářezem. O ten se postará blovická rocková Grady Ann s klatovskou formací Armero Tragedy. Rocková rozlučka s létem v Nepomuku Pořadatelé z nepomucké Pizzerie Marshall si na závěr letošního vydařeného léta pozvali klatovskou rockovou partu Ukradený Vjecy. V sobotu 22. 9. 2018 kapela zahraje všem, kteří se chtějí před příchodem podzimních sychravých dnů skvěle pobavit a užít si ještě čerstvého vzduchu na venkovním parketě. Západočeská rocková stálice Extra Band revival opět potěší Mrákov Tento večer bude jistě v Mrákově pořádný Mejdan, kdy se sál doslova promění v Kouzelný dům. Společně si všichni řekneme Tak už to začíná a zažijeme tu pravou Oázu rock. Nenechme si tuto akci ujít !!! Mash a HaXna odstartují sezónu v KD Svrčovec Nenechme si tuhle rock metalovou smršť ujít a přijďme si společně zařádit do Svrčovce !!! Punkrocková nálož Sedmičce Léto skončilo a začíná klubová scéna kde se i přes klesající teploty stává horká sauna různého pyžma, které vám vstoupí do mozkových receptorů a přiměje vás pařit až do rána a budete proklínat všechny bohy za příšernou kocovinu, ale jedno vám zůstane v paměti a budete si vychvalovat akci pořádanou na Strahově v sedmičce kapelama, který mají kule z punku z 90´ let TŘI SESTRY a SLOBODNÁ EURÓPA aneb 100 LET PUNKOVÉ REPUBLIKY RADEGAST TOUR 2018 Tři sestry a Slobodná Európa vyrážejí na první společné turné v dějinách hudby jako takové! Tím v nerozborné jednotě bratrských národů, Čechů a Slováků, oslaví výročí 100 let od založení Československé republiky! Celé turné odstartuje velkolepým pražským koncertem v Malé sportovní hale a to přímo v ten slavný den, kdy se před 100 lety do podvědomí celého širého světa dostala Československá republika – tedy 28.10.2018!!! Dále pak velký Československý cirkus navštíví dalších 11 měst v České republice!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz