ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Somersby Retro Party se blíží, láká na Karla Gotta a Olympic 6. června 2017   (20:11)10. června na českobudějovickém výstavišti vystoupí hvězdy českého hudebního nebe

Somersby Retro Party se blíží, láká na Karla Gotta a Olympic

Loni do Českých Budějovic v rámci Somersby Party zamířili němečtí Scooter, letos se tvůrci programu zaměřili na stálice české pop music a podařilo se jim vytvořit atraktivní sestavu českých legendárních interpretů. 


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Návštěvníci se budou moci těšit na celkem 11 vystoupení napříč českým hudebním nebem, kterým bude kralovat koncert Karla Gotta. Vedle něho vystoupí legendární Olympic, slovenský zpěvák Peter Nagy, český rockový zpěvák Petr Kolář, který působil také ve skupině Arakain. Zazpívá také charismatický Josef Laufer a svou trochou do mlýna přispěje i duo Težkej Pokondr, které je pokaždé zárukou skvělé zábavy. 

Diváci si poslechnou také Milan Schelinger Band, Karla Kahovce a George & Beatovens, Vítězslava Vávru, legendární Oceán a skupinu Slovani

Brány pavilonu T v areálu českobudějovického výstaviště se otevřou v 15:00. K dispozici bude vedle budějovického Budvaru i široký sortiment ciderů Somersby a občerstvení. 

Brány pavilonu T v areálu českobudějovického …
Vstupenky jsou k dostání v Music Center na Náměstí Přemysla Otakara II. nebo v Metropolu v Českých Budějovicích. On-line je najdete ZDE.

Na lístky si připravte 499,- v předprodeji a 599,- Kč na místě. Pokud se ale nebudete chtít spokojit s tzv. Silver zónou, je pro vás připravena také Gold zóna. Ta je dostupná za 1199,- Kč v předprodeji. V rámci této kategorie je připraveno stání přímo pod pódiem a venkovní prostor pro sezení s vlastním barem, kde budete mít k dispozici vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje ZDARMA. Tyto vstupenky jsou však v omezeném počtu, proto s jejich nákupem moc neváhejte. 
 
Tuto výbornou kulturní akci si prostě nemůžete nechat ujít!

Vstupenky jsou k dostání v Music Center na …

autor:text:     Eliška NovákováDalší pozvánky na akce

Žižkovská Noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově, v blízkých Holešovicích a na Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. V Divadle pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018. O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Brooklynský vrah přijede do Uhelny. Horror, porno, pot, pořádný ranec drog, šílenství zralé k léčení, i tak si leckdo představuje brooklynského řezníka Necra. Toto jsou jen skutečná synonyma většiny skalních fanoušků pořádného horror rapu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz