ČLÁNKY SOUTĚŽE

Somersby Retro Party se blíží, láká na Karla Gotta a Olympic 6. června 2017   (20:11)10. června na českobudějovickém výstavišti vystoupí hvězdy českého hudebního nebe

Somersby Retro Party se blíží, láká na Karla Gotta a Olympic

Loni do Českých Budějovic v rámci Somersby Party zamířili němečtí Scooter, letos se tvůrci programu zaměřili na stálice české pop music a podařilo se jim vytvořit atraktivní sestavu českých legendárních interpretů. 


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Návštěvníci se budou moci těšit na celkem 11 vystoupení napříč českým hudebním nebem, kterým bude kralovat koncert Karla Gotta. Vedle něho vystoupí legendární Olympic, slovenský zpěvák Peter Nagy, český rockový zpěvák Petr Kolář, který působil také ve skupině Arakain. Zazpívá také charismatický Josef Laufer a svou trochou do mlýna přispěje i duo Težkej Pokondr, které je pokaždé zárukou skvělé zábavy. 

Diváci si poslechnou také Milan Schelinger Band, Karla Kahovce a George & Beatovens, Vítězslava Vávru, legendární Oceán a skupinu Slovani

Brány pavilonu T v areálu českobudějovického výstaviště se otevřou v 15:00. K dispozici bude vedle budějovického Budvaru i široký sortiment ciderů Somersby a občerstvení. 

Brány pavilonu T v areálu českobudějovického …
Vstupenky jsou k dostání v Music Center na Náměstí Přemysla Otakara II. nebo v Metropolu v Českých Budějovicích. On-line je najdete ZDE.

Na lístky si připravte 499,- v předprodeji a 599,- Kč na místě. Pokud se ale nebudete chtít spokojit s tzv. Silver zónou, je pro vás připravena také Gold zóna. Ta je dostupná za 1199,- Kč v předprodeji. V rámci této kategorie je připraveno stání přímo pod pódiem a venkovní prostor pro sezení s vlastním barem, kde budete mít k dispozici vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje ZDARMA. Tyto vstupenky jsou však v omezeném počtu, proto s jejich nákupem moc neváhejte. 
 
Tuto výbornou kulturní akci si prostě nemůžete nechat ujít!

Vstupenky jsou k dostání v Music Center na …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Eliška NovákováDalší články žánrů Pop, Rock, Rock'n'roll

Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. Smokie a DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA se loučili na pódiu se slzami v očích. Turné Smokie a DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA čítalo osm zastávek. Mezi nimi šest českých měst. Začátek adventu 2018 spolu trávila tato dvě hudební tělesa právě na společném turné. Obec Šťáhlavice ožila rockovou tancovačkou Na sále místního pohostinství zahrál v pátek 7. 12. 2018 příznivcům starého dobrého bigbítu Sifon na EX s Václavem Šelmátem u mikrofonu. Limetal po roce opět boural Starou střelnici v Hranicích Křest nového EP Publikum na plzeňském koncertě Smokie nevydrželo jen v klidu sedět Plzeňský zimní stadion Kooperativa Aréna se jako mávnutím kouzelného proutku proměnil ve čtvrtek 6. 12. 2018 na obrovskou hudební scénu. Pamětníci, včetně současné generace, si nenechali ujít vystoupení legendy světového rocku – anglickou kapelu Smokie, doprovázenou maďarským symfonickým orchestrem Danubia Orchestra Obuda. Legendární Rockový bál oslaví 60. ročník v LD Staňkov! Gratulanty budou skupiny Harlet, Lord, Mash a Telefon Pozor!!! Pozor!!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata. Rockový bál oslaví jubilejní ročník a chystá pořádnou rockem nadupanou nadílku. A navíc do 21 let do 21 hodin bude vstup zdarma. Čechomor učaroval Klatovům A jak jinak se navnadit na vánoční pohodu a zkrátit si čekání na nejkrásnější svátky v roce než příjemným koncertem. A právě takový koncert čekal v pondělí 3. 12. na západočeské publikum, které v předvánoční čas přijela potěšit legendární skupina Čechomor.

Další pozvánky na akce

Rock for People Concerts přiveze v létě The Offspring – zahrají hned dvakrát V Praze, 14. prosince 2018 – Hned dvakrát potěší příští rok své zdejší fanoušky legendární americká punkrocková partička The Offspring. Na oslavu čtvrt století festivalu Rock for People, kde naposledy zahráli jako headlineři před dvěma lety, přichystali pořadatelé dva narozeninové koncerty: 20. srpna 2019 v Amfiteatru na hradě Loket a o den později na výstavišti v Brně. Není pochyb o tom, že nás opět čeká nezapomenutelný zážitek, což slibuje i obrovská fanouškovská základna, která na koncertech umí s kalifornskými hochy odzpívat téměř každé jejich slovo. V případě vystoupení na Lokti se k tomu přidá také unikátní prostředí a i proto bude mít koncert omezenou kapacitu - z hradu do podhradí a dále budou znít kultovní pecky a návštěvníci se mohou těšit na neopakovatelnou atmosféru. Areály se otevřou již v 15 hodin a návštěvníci se mohou těšit na dvě zahraniční a jednu domácí předkapelu. Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. DJ NobodyListen předvede svou show v příbramském Pandora music clubu! Pandora music club přináší do Příbrami další celeropublikovou hvězdu v taneční scéně 15.12.2018 se můžete těšit na DJ NOBODYLISTEN !!! Rockový Slunovrat ohlašuje první potvrzené kapely pro rok 2019 13. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat proběhne ve dnech 31. 5. a 1. 6. 2019 v prostorách Lesního divadla v Řevnicích a jeho bezprostředním okolí. Thrash metalová palba s Kryptorem Plzeňský Parlament Club se v sobotu 15. 12. 2018 ocitne pod palbou decibelů pražského Kryptoru. Kromě této stálice metalových sešlostí zahrají Ankhor a Bloodcreek. Metal ProXimity v Club Barovka Kapela slavící úspěchy na všech metalových festivalech a jíž hrají na všech rockových a bigbeatových rádiích zavítá do příbramské Barovky Legendární Rockový bál oslaví 60. ročník v LD Staňkov! Gratulanty budou skupiny Harlet, Lord, Mash a Telefon Pozor!!! Pozor!!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata. Rockový bál oslaví jubilejní ročník a chystá pořádnou rockem nadupanou nadílku. A navíc do 21 let do 21 hodin bude vstup zdarma.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz