ČLÁNKY SOUTĚŽE

The Casualties na Summer Punk Party ve Volyni! 25. července 2017   (14:23)Dva dny hardcore-punkový super pařby na skvělým koupališti.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Šestý ročník dvoudenní Summer Punk Party, který se koná 18.-19.8.2017 ve Volyni, opět zvyšuje laťku ve výběru kapel.

V pátek začínají hukot na této kulturní akci domácí One Hour Later v půl osmé večer, a kývaní krků a poga skončí v neděli zhruba v jednu ráno The Oxx. Hlavními taháky ze světa hardcore-punkovýho chaosu jsou The Casualties z New Yorku, Siberian Meat Grinder z Moskvy (kteří zde končí letošní třítýdenní evropský tour), angličtí Darko z Guildfordu s novými songy a slovenští punkáči Konflikt.

Za českou scénu se zapotí jedenáct kapel: pražští punkáči - legendární SPS a Nežfaleš s novým albem, Chasing Christy z Havlíčkova Brodu, kladenští punkrockový pravdomluvci Reckless, moravští hardcoráři Empty Hall of Fame, garážový punk The Oxx z Mělníka, místní One Hour Later, písecký mazec Unravel a další tři pražské kapely - hardcorový I am Pentagon, trashový Hentai Corporation a punkrockový Just for Being.

Parádní prostředí s přátelskou atmosférou volyňského koupaliště s plným vybavením pití, jídla i sprch a toalet, zaručuje stoprocentně veselý víkend i pro spícího pod širákem. Vyřádí se mladí i staří, plavci i neplavci.

Takže posluchači melodickýho hardcore-punku nakupujte lístky ZDE!, bude to sakra nářez!

Šestý ročník dvoudenní Summer Punk Party, …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


7 fotografií v galerii

The Casualties (1 / 7) Siberian Meat Grinder (2 / 7) Darco (3 / 7) SPS (4 / 7) Nežfaleš (5 / 7) Konflikt (6 / 7) koupák (7 / 7)

zdroj:facebook, youtube
autor:text:     Lucye MachkováDalší články žánrů Punk (rock), Rock'n'roll

United Vánoce mají občanku! Rok s rokem se sešel a 8. prosince vypukl v pražském klubu Storm 15. ročník již tradičního vánočního punkového večírku Kids & Heroes X-Mas pod záštitou stejnojmenného hudebního magazínu. Špejlb‘s Helprs vystoupí již tuto sobotu v klubu Za 5 dvanáct V sobotu 8.prosince čekejte v Příbrami pořádnou hudební nadílku. Na Březové Hory dorazí známá příbramská kapela Špejbl’s Helprs. Split letošních Vánoc přichází! Pražská punkrocková stálice NEŽFALEŠ spojila síly s mladou a nadějnou kapelou SUPERTESLA a výsledkem je společná nahrávka na vinylové desce i na cd, která právě vychází u nezávislého labelu Cecek Records. Mandrage a Civilní Obrana zazářili v Hořovicích V tu chvíli se snad všem fanouškům v sále zrychlil tep, rozbušilo srdce, rozzářily oči a v duchu pomyslně odpočítávali vteřiny do startu koncertu. 6, 5, 4, 3, 2, 1... A v tom to vypuklo! Funkce šroubu a Zputnik u Datla Po více jak dvou letech nás můžete 1.12. 2018 vidět v Hospodě u Datla v Blatný. Zahrají s námi pražští Zputnik – elektronický punk, či zlý pop s charizmatickou zpěvačkou se skřípavým hlasem, která vás ihned zvedne ze židlí. „Energii na koncertech si užívám jak nikdy předtím“ říká Yaris z kapely zakázanÝovoce Kapela zakázanÝovoce je aktuálně na 13 LET OFFLINE TOUR s kapelami JAKSI TAKSI a hostem By The Way. O turné, ale i o změnách v kapele jsme vyzpovídali Yarise. Skindred se v únoru vrátí do Prahy a přivezou novou desku Skindred, kteří každým koncertem ukazují, co to znamená nekonečný příval ragga-punk-metalové energie, se vrací do Prahy. 10. února v Lucerna Music Baru představí svou novou desku.

Další pozvánky na akce

Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. DJ NobodyListen předvede svou show v příbramském Pandora music clubu! Pandora music club přináší do Příbrami další celeropublikovou hvězdu v taneční scéně 15.12.2018 se můžete těšit na DJ NOBODYLISTEN !!! Thrash metalová palba s Kryptorem Plzeňský Parlament Club se v sobotu 15. 12. 2018 ocitne pod palbou decibelů pražského Kryptoru. Kromě této stálice metalových sešlostí zahrají Ankhor a Bloodcreek. Metal ProXimity v Club Barovka Kapela slavící úspěchy na všech metalových festivalech a jíž hrají na všech rockových a bigbeatových rádiích zavítá do příbramské Barovky Legendární Rockový bál oslaví 60. ročník v LD Staňkov! Gratulanty budou skupiny Harlet, Lord, Mash a Telefon Pozor!!! Pozor!!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata. Rockový bál oslaví jubilejní ročník a chystá pořádnou rockem nadupanou nadílku. A navíc do 21 let do 21 hodin bude vstup zdarma. A co budete o svátcích dělat vy? Nabitý koncertní rok zakončují HORRIBLE CREATURES jak jinak, než na pódiích. Krom dosavadních akcí stíhají přidat ještě dvě další, a to konkrétně v Praze a v Plzni. „Do Prahy se vracíme poprvé od našeho koncertu se SOULFLY. Hodně lidí se nás ptalo, kdy se tam zase ukážeme, no tak tady jsme! Stejná věc platí pro Plzeň. Ta se nám úspěšně několik let vyhýbala. Jsou to zhruba tři, nebo čtyři roky, co jsme naposled Pod Lampou hráli, tak budeme doufat, že si to pěkně, se vším všudy, vynahradíme. Takže nečumte přes svátky doma na pohádky a dorazte podpořit nás a další kapely!“ komentují svoje štace do konce roku HORRIBLE CREATURES. Tímto se s námi zároveň na dva měsíce kapela loučí a protáhne naše sluchovody až v březnu příštího roku. Špejlb‘s Helprs vystoupí již tuto sobotu v klubu Za 5 dvanáct V sobotu 8.prosince čekejte v Příbrami pořádnou hudební nadílku. Na Březové Hory dorazí známá příbramská kapela Špejbl’s Helprs.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz