ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

The Casualties na Summer Punk Party ve Volyni! 25. července 2017   (14:23)Dva dny hardcore-punkový super pařby na skvělým koupališti.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Šestý ročník dvoudenní Summer Punk Party, který se koná 18.-19.8.2017 ve Volyni, opět zvyšuje laťku ve výběru kapel.

V pátek začínají hukot na této kulturní akci domácí One Hour Later v půl osmé večer, a kývaní krků a poga skončí v neděli zhruba v jednu ráno The Oxx. Hlavními taháky ze světa hardcore-punkovýho chaosu jsou The Casualties z New Yorku, Siberian Meat Grinder z Moskvy (kteří zde končí letošní třítýdenní evropský tour), angličtí Darko z Guildfordu s novými songy a slovenští punkáči Konflikt.

Za českou scénu se zapotí jedenáct kapel: pražští punkáči - legendární SPS a Nežfaleš s novým albem, Chasing Christy z Havlíčkova Brodu, kladenští punkrockový pravdomluvci Reckless, moravští hardcoráři Empty Hall of Fame, garážový punk The Oxx z Mělníka, místní One Hour Later, písecký mazec Unravel a další tři pražské kapely - hardcorový I am Pentagon, trashový Hentai Corporation a punkrockový Just for Being.

Parádní prostředí s přátelskou atmosférou volyňského koupaliště s plným vybavením pití, jídla i sprch a toalet, zaručuje stoprocentně veselý víkend i pro spícího pod širákem. Vyřádí se mladí i staří, plavci i neplavci.

Takže posluchači melodickýho hardcore-punku nakupujte lístky ZDE!, bude to sakra nářez!

Šestý ročník dvoudenní Summer Punk Party, …

zdroj:facebook, youtube
autor:text:     Lucye MachkováDalší pozvánky na akce

Žižkovská Noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově, v blízkých Holešovicích a na Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. V Divadle pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018. O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Brooklynský vrah přijede do Uhelny. Horror, porno, pot, pořádný ranec drog, šílenství zralé k léčení, i tak si leckdo představuje brooklynského řezníka Necra. Toto jsou jen skutečná synonyma většiny skalních fanoušků pořádného horror rapu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz