ČLÁNKY SOUTĚŽE

The Psychonauts zpět v Lampě 30. května 2017   (15:30)The Psychonauts Mordors Gang Divadlo pod Lampou 26. 5. 2017

The Psychonauts zpět v Lampě

Kateřina Hacklová

The Psychonauts zpět v Lampě (8 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (9 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (10 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (11 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (12 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (13 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (14 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (15 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (16 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (17 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (18 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (19 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (20 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (21 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (22 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (23 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (24 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (25 / 25)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V pátek 26. 5. Lampa ožila v rock´n´rollových rytmech dvou skvělých kapel.

Jako první večer těsně po půl deváté odstartovala místní kapela Mordors Gang, která nás svými rockabilly/psychobilly texty baví dlouhá léta a bez které by česká rockabilly a psychobilly scéna nebyla úplná. Petr Hrabák společně se svými spoluhráči Martinem Pokem a Jaroslavem Minářem nikdy nenechají večírek nudným. Pro všechny se skutečnou psychobilláckou duší jsou plzeňští Mordoři jasná srdcovka. Hrají výhradně české texty vlastní tvorby, které si s nimi může každý bez problémů zapět, a tak tomu bylo samozřejmě i nyní. Protože hity jako Beetle-Beetle-Beetlejuice blues, Každý ráno na mašinu sedám, či Psychobilly Hot Rod z posledního CD Pterodactyl rozezpívají snad i němého. A jejich hudba nikdy nikoho nenechá jen nehybně sedět v koutě. A speciálně pro všechny pinupky mají ve své tvorbě píseň Pipipipipin up girl

Pokud byl někdo při Mordorech ještě rozpohybován málo, tak po nástupu druhé kapely, švýcarských The Psychonauts, hrajících veselý a bláznivý hoochie-coochie-trash-a-billy, protancoval už definitivně střevíce. Tahle bandička naplno roztančila i téméř zapřísáhlé netanečníky. A veliký ohlas a potlesk vybízel k dalším a dalším přídavkům, ze kterých měli všichni zúčastnění velikou radost. Neustále probíhala skvělá komunikace s publikem a bylo jasně vidět, že kapela samotná si koncert naplno užívá, plzeňské publikum miluje a baví je zde hrát. A stejně jako minulý rok byla kapela velice přátelská a vstřícná ke všem fanouškům a rádi s každým poklábosili a hodili fotku na následné afterparty. Už teď se Plzeň opět těší na jejich další návrat a protančenou noc.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Kateřina Hacklová
foto:     Kateřina HacklováDalší články žánru Rockabilly / Psychobilly

Voznice fest zveřejnil své kapely pro první ročník Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film. MORDORS GANG & THE ROCKET DOGZ Psycho rockabilly večírek roztančí Lampu SLAVÍME NAROZENINY a děkujeme všem interpretům, pořadatelům a především čtenářům Čas se s časem sešel a se změnou letního času příchází také druhý rok portálu MUSICGATE.cz. Za ten rok fungování jsme zažili neskutečné množství zážitků v redakci i na akcích a rozšířily se naše obzory za hranice našich snů. Budějovická veslice na Patricka ve Fabrice K oslavám svatého Patricka neodmyslitelně patří kromě irské whiskey a černého piva i hudba a tanec. Kapela, která irské zvyklosti ctí nejen 17. března, ale na každém svém koncertu, Pirates of the Pubs, rozpoutala víkendovou živelnou „zelenou“ párty ve svém domovském přístavu. Dva dny zněly českobudějovickou mcFabrikou tóny houslí, fléten, ale i punkrockové melodie, jaké známe z letních festivalů. Festival Mighty Sounds spustil předprodej na rok 2018, v listopadu přiveze Irie Révoltés do Prahy V Praze 4. října 2017 – Festival Mighty Sounds spustil předprodej na příští rok, první vlna vstupenek byla vyprodána za dva dny. Čtrnáctý ročník unikátní žánrové akce proběhne 13.-15. července 2018 v Táboře na letišti Čápův dvůr. The Rocket Dogz oslaví stylově 10 let své existence 23. února zahrají pražští psychobilly punkáči The Rocket Dogz ve svém domácím prostředí – Klubu 007 na Strahově a zároveň tento den vyjde jejich nové album Bad Blood. Oslaví tak stylově své 10. narozeniny. Králové psychobilly Demented Are Go v březnu na strahovské Sedmičce! 22. března se na strahovském kopci pojede v rytmu psychobilly horor show.

Další fotoreportáže

Thom Artway si svým energickým koncertem s premiérou videoklipu All I Know podmanil Malostranskou besedu v Praze! V úterní podvečer 17. 4. zavítal do pražské Malostranské besedy folk – popový písničkář, zpěvák a kytarista Thom Artway společně se svým Bandem. Tento večer v Malostranské besedě nebyl výjimečný jen tímto zajímavým koncertem, ale i avizovanou premiérou videoklipu k songu All I Know. Jako host vystoupil Alasdair Bouch. Kapela Škwor přivezla svou velkolepou show i do Liberce. Poslední desátou zastávkou z turné Uzavřenej kruh byl Liberec. Kečup svými nestárnoucími hity roztančil a rozezpíval Mrákov! Byl sobotní jarní podvečer a plakáty s nápisem Kečup už prozrazovaly, co se večer v Mrákově bude „dít“! Co je psáno, to je dáno, a tak Kečup do KD Mrákov dorazil. Zvlášňý škola ve Dvorci u Nepomuka V sobotu večer 14. 4. 2018 rezonoval dvoreckým sálem svižný a výživný punk rock do pozdních nočních hodin. Západočeské legendy v Horní Bříze Kulturní dům v Horní Bříze přivítal 13. 4. 2018 na svém pódiu roky prověřené rockové kapely Sejf a Extra Band Revival. Traktor a GATE Crasher uchvátili Horažďovice! Přestože si někteří lidé pátek 13. spojují s nešťastným datem, pro všechny rockové fanoušky byl tento den svátkem! Do KD Horažďovice totiž zavítal Traktor společně s hostem GATE Crasher v rámci turné Traktor MMXVIII tour! Pipes and Pints vyprodali Meet Factory Pipes and Pipes se po více než roční pauze vrátili na scénu, a to hned v tom největším možném stylu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz