ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

The Psychonauts zpět v Lampě 30. května 2017   (15:30)The Psychonauts Mordors Gang Divadlo pod Lampou 26. 5. 2017

The Psychonauts zpět v Lampě

Kateřina Hacklová

The Psychonauts zpět v Lampě (8 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (9 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (10 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (11 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (12 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (13 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (14 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (15 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (16 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (17 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (18 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (19 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (20 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (21 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (22 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (23 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (24 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (25 / 25)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V pátek 26. 5. Lampa ožila v rock´n´rollových rytmech dvou skvělých kapel.

Jako první večer těsně po půl deváté odstartovala místní kapela Mordors Gang, která nás svými rockabilly/psychobilly texty baví dlouhá léta a bez které by česká rockabilly a psychobilly scéna nebyla úplná. Petr Hrabák společně se svými spoluhráči Martinem Pokem a Jaroslavem Minářem nikdy nenechají večírek nudným. Pro všechny se skutečnou psychobilláckou duší jsou plzeňští Mordoři jasná srdcovka. Hrají výhradně české texty vlastní tvorby, které si s nimi může každý bez problémů zapět, a tak tomu bylo samozřejmě i nyní. Protože hity jako Beetle-Beetle-Beetlejuice blues, Každý ráno na mašinu sedám, či Psychobilly Hot Rod z posledního CD Pterodactyl rozezpívají snad i němého. A jejich hudba nikdy nikoho nenechá jen nehybně sedět v koutě. A speciálně pro všechny pinupky mají ve své tvorbě píseň Pipipipipin up girl

Pokud byl někdo při Mordorech ještě rozpohybován málo, tak po nástupu druhé kapely, švýcarských The Psychonauts, hrajících veselý a bláznivý hoochie-coochie-trash-a-billy, protancoval už definitivně střevíce. Tahle bandička naplno roztančila i téméř zapřísáhlé netanečníky. A veliký ohlas a potlesk vybízel k dalším a dalším přídavkům, ze kterých měli všichni zúčastnění velikou radost. Neustále probíhala skvělá komunikace s publikem a bylo jasně vidět, že kapela samotná si koncert naplno užívá, plzeňské publikum miluje a baví je zde hrát. A stejně jako minulý rok byla kapela velice přátelská a vstřícná ke všem fanouškům a rádi s každým poklábosili a hodili fotku na následné afterparty. Už teď se Plzeň opět těší na jejich další návrat a protančenou noc.


autoři:text:     Kateřina Hacklová
foto:     Kateřina HacklováPartneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz