ČLÁNKY SOUTĚŽE

The Psychonauts zpět v Lampě 30. května 2017   (15:30)The Psychonauts Mordors Gang Divadlo pod Lampou 26. 5. 2017

The Psychonauts zpět v Lampě

Kateřina Hacklová

The Psychonauts zpět v Lampě (8 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (9 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (10 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (11 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (12 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (13 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (14 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (15 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (16 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (17 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (18 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (19 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (20 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (21 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (22 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (23 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (24 / 25) The Psychonauts zpět v Lampě (25 / 25)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V pátek 26. 5. Lampa ožila v rock´n´rollových rytmech dvou skvělých kapel.

Jako první večer těsně po půl deváté odstartovala místní kapela Mordors Gang, která nás svými rockabilly/psychobilly texty baví dlouhá léta a bez které by česká rockabilly a psychobilly scéna nebyla úplná. Petr Hrabák společně se svými spoluhráči Martinem Pokem a Jaroslavem Minářem nikdy nenechají večírek nudným. Pro všechny se skutečnou psychobilláckou duší jsou plzeňští Mordoři jasná srdcovka. Hrají výhradně české texty vlastní tvorby, které si s nimi může každý bez problémů zapět, a tak tomu bylo samozřejmě i nyní. Protože hity jako Beetle-Beetle-Beetlejuice blues, Každý ráno na mašinu sedám, či Psychobilly Hot Rod z posledního CD Pterodactyl rozezpívají snad i němého. A jejich hudba nikdy nikoho nenechá jen nehybně sedět v koutě. A speciálně pro všechny pinupky mají ve své tvorbě píseň Pipipipipin up girl

Pokud byl někdo při Mordorech ještě rozpohybován málo, tak po nástupu druhé kapely, švýcarských The Psychonauts, hrajících veselý a bláznivý hoochie-coochie-trash-a-billy, protancoval už definitivně střevíce. Tahle bandička naplno roztančila i téméř zapřísáhlé netanečníky. A veliký ohlas a potlesk vybízel k dalším a dalším přídavkům, ze kterých měli všichni zúčastnění velikou radost. Neustále probíhala skvělá komunikace s publikem a bylo jasně vidět, že kapela samotná si koncert naplno užívá, plzeňské publikum miluje a baví je zde hrát. A stejně jako minulý rok byla kapela velice přátelská a vstřícná ke všem fanouškům a rádi s každým poklábosili a hodili fotku na následné afterparty. Už teď se Plzeň opět těší na jejich další návrat a protančenou noc.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Kateřina Hacklová
foto:     Kateřina HacklováDalší články žánru Rockabilly / Psychobilly

Hudební festival Přeštěnice poslední červnový víkend slaví plnoletost. Tento příjemný festival menších rozměrů, ale s o to příjemnější až rodinnou atmosférou, opravdu letos představí již 18. ročník. A to v tradičním stylu s příjemným line-upem plným zvučných jmen české, slovenské i zahraniční scény a doprovodným programem v podobě maškarního průvodu a dirtbikových závodů OPEN DIRT JAM. Člověk si zde přijde opravdu na své. Koupák přivítá léto už tuto sobotu The Rocket Dogz, N.V.Ú., Volant, ale i například Pirates of the Pubs nebo Sour Bitch – to jsou jména, letos vévodící festivalu Koupák vítá léto 2018. Už v sobotu 16. června vypukne to pravé hudební vítání léta v Bubudorfu. Aerodrome Festival: letošní soupisku zahraničních účinkujících uzavírají Halestorm Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu, jsou američtí Halestorm. Tato pennsylvánská čtveřice soustředěná kolem zpěvačky Lzzy Hale do dnešního dne nahrála tři studiová alba a v roce 2013 se se singlem Love Bites (So Do It) zapsala do historie Grammy Awards v kategorii "Best Hard Rock/Metal Performance". Od svého vzniku v roce 2009 jsou Halestorm prakticky neustále na turné a každý rok odehrají na neuvěřitelných 250 koncertů. Během svých turné sdíleli pódium s desítkami rockových a metalových hvězd jako např. s Evanescence, Papa Roach, Alter Bridge nebo Stone Sour a Bullet For My Valentine, se kterými je nyní svede dohromady i Aerodrome Festival. Psychobilly mejdan pod lampou Mordors Gang a The Rocket Dogz roztančili Lampu Voznice fest zveřejnil své kapely pro první ročník Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film. MORDORS GANG & THE ROCKET DOGZ Psycho rockabilly večírek roztančí Lampu SLAVÍME NAROZENINY a děkujeme všem interpretům, pořadatelům a především čtenářům Čas se s časem sešel a se změnou letního času příchází také druhý rok portálu MUSICGATE.cz. Za ten rok fungování jsme zažili neskutečné množství zážitků v redakci i na akcích a rozšířily se naše obzory za hranice našich snů.

Další fotoreportáže

Na premiérovém Cidre Punk Festu zahrály regionální jedničky i začínající kapely Pozvánku na první ročník punkového festivalu do Újezda u Chanovic neodmítla vyhlášená blatenská Funkce šroubu ani plzeňský Taras Bullba. Na improvizovaném pódiu újezdecké Moštárny zahrály v sobotu 14. 7. 2018 po boku dalších hudebních formací. Grill párty Pearly Seconds a Fonkienz v plzeňském Šach Matu se vydařila Přestože pátek 13. mají někteří spojený se smůlou, pro všechny příznivce skvělé muziky a výborného jídla byl tenhle pátek šťastným. Terasu plzeňského Šach Matu totiž rozezněly skupiny Pearly Seconds a Fonkienz. Ohlédnutí za punkovým Brněncem Letošní festival Brněnec překvapil. Punkový klystýr, festival Brněněc nás nabil neskutečnou energií, která nás provázela od ranních hodin až do pozdních nočních minut. OPEN AIR FEST KTIŠ 2018 je za námi! 9. ročník festivalu byl plný hudby a zábavy! O vystoupení skupiny Plektrum byl mimořádný zájem Roční abstinence rockové tancovačky v Řesanicích měla za následek plný parket natěšených příznivců chebské kapely, která tu v pátek 13. 7. 2018 představila z brusu nové CD Máš to mít. Jemnostfest 2018 zněl od Šumavy až po Krkonoše Bylo středeční odpoledne a party natěšených fanoušků mířily do Camp Lázní Klatovy. A mnohé z vás možná napadlo: „Copa se to v těch Klatovech vlastně dělo?“ 2. den festivalu Přeštěnice se nesl v duchu rockového rádia Program tak byl, na rozdíl od pátečního, koncipován spíše pro starší a rockovější publikum. Několikrát se však představily mladé, úžasně talentované kapely, které by si určitě zasloužily mohutnější popularitu. Jedna otevírala sobotní program na hlavní stage, jiná zase uzavírala celkový program festivalu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz