ČLÁNKY SOUTĚŽE

The Sweet v pražské Lucerně 23. října 2017   (15:51)Britská hudební legenda The Sweet rozezpívala Lucernu

The Sweet v pražské Lucerně

Petra Mrázková


Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
V pátek 20. října se v pražské Lucerně uskutečnil koncert legendární kapely The Sweet. Začátek koncertu byl naplánován na 19:30 hodin a tenhle scénář byl na minutu přesně dodržen.
Úderem půl osmé na pódium přišla předkapela "Sweetů," čeští KEKS, kteří se symbolicky vrátili "na místo činu," protože zrovna tady v dubnu 2011  KEKSáci oslavili třicetileté výročí kapely. KEKS svým vystoupením  příjemně navnadili a rozehřáli celé početné publikum. Zhruba po hodinovém bloku nestárnoucích hitů KEKSu se na jeviště přihnali všemi očekávaní The Sweet! Tahle parta veteránů rozparádila všechny přítomné posluchače natolik, že ačkoliv byla původně divácká místa určena jen k sezení, většina přítomných fandů si udělala prostor pro to, aby se mohla oddávat tanečním rytmům. I přesto, že The Sweet jsou již pánové v letech, jejich energii by jim mohl závidět nejeden teenager! Všichni fandové napříč všemi věkovými kategoriemi si ten večer bohatě užívali nestárnoucích hitů, do jejichž rytmů se s nadšením pohybovali. Za zmínku určitě stojí nejmaldší "fanda" The Sweet -vesele tančící a zpívající klučina v první řadě, který svou bezprostředností a nadšením dojal i samotného Petea Lincolna (vedoucí vokály, basy) natolik, že ho obdaroval trsátkem. To nepředstírané dětské štěstí byste měli vidět!
Celý večer v Lucerně panovala úžasná atmosféra, kterou násobila spontánnost tančícího publika pod pódiem, ať už se jednalo o vrstevníky The Sweet  a KEKS nebo posluchače mladší, kteří měli co dělat, aby této partě "bardů" stačili!
 

V pátek 20. října se v pražské Lucerně …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Petra Mrázková 87 fotografií v galerii


autoři:text:     Darina Němcová
foto:     Petra MrázkováDalší články s interprety Keks, The Sweet

Festivalové léto začíná v Přeštěnici Pokud máte rádi pohodové festivaly a zároveň hledáte skvělé místo, kde si můžete užít víkend s přáteli nebo s rodinou, nenechte si ujít Open Air Music Fest Přeštěnice 2019. Festival se koná ve dnech 28. a 29. června na tradičním místě nedaleko jihočeského Milevska. Přeštěnice neodmyslitelně patří mezi prestižní české festivaly, což potvrzuje členství v asociaci FESTAS. Sušenkový mejdan na rockové sobotě. Keks po roce vystoupil v KD Kovářov. Keks opět po roce v Kovářově. KD Kovářov v rámci tradice představí skupinu Keks. Festival Lodenica bude mít tři pódia, legendární Jaromír Nohavica chystá překvapení se skupinou Slniečko Lodenica oslaví 20. narozeniny opravdu velkolepě! Festival od 30. 8. do 1. 9. v Piešťanech připravil pro fanoušky fantastický program na třech pódiích. Lodenici ve čtvrtek odstartuje česká folková legenda Jaromír Nohavica, který si připravil hudební překvapení se skupinou Slniečko. Smokie ohromili Příbram! Jako hosté večera vystoupili Michal Šindelář s kapelou a skupina Keks / Smokie amazed Příbram! Michal Šindelář with his band and Keks were guests of the evening Byl sobotní podvečer a plakáty lemující město i přilehlé okolí už prozrazovaly, co v Letním kině v Příbrami vypukne! Samozřejmě se jednalo o koncert britské glamrockové legendy Smokie. Jako hosté večera vystoupili Michal Šindelář s kapelou a skupina Keks. Soutěž o vstupenky na koncert Smokie v Příbrami Glamrocková kapela Smokie přijede v sobotu 9. 6. 2018 do příbramského letního kina. Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol – to jsou hity, které znají všechny generace posluchačů a které dosud nevymizely z rozhlasových stanic. O popularitě svědčí i fakt, že některé z nich se v Česku dočkaly dokonce svých coververzí, (jmenujme např. Alenka v říši divů od Karla Zicha, Mýdlový princ od Václava Neckáře, či Prohrát není žádná hanba od Argemy). Keks se vrátil na místo činu Po půl roce opět vystoupil Keks v Kovářově na rockové sobotě.

Další články žánru Rock

Vláďa Šafránek Tribute aneb velký mejdan s nekonečným potleskem ovládl Prahu Nastal čtvrteční podvečer a srdce všech fanoušků a kamarádů charismatického zpěváka s výjimečným hlasem Vládi Šafránka bila na poplach. V den Vláďových nedožitých čtyřicátých sedmých narozenin ožily Žluté lázně v Praze velkolepým vzpomínkovým koncertem s názvem Vláďa Šafránek Tribute. Pekelný ostrov odtajnil posledního headlinera, jsou jím Tři sestry! A zbývají už jen poslední vstupenky Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov 2019 bude rájem všech rockerů. Hlavní hvězdou letošního ročníku jsou legendární finští hard rockoví Lordi! Posledním odtajněným headlinerem jsou Tři sestry. A vstupenky kvapem mizí !!! Volbeat v Praze: Tam prostě nemůžete chybět Volbeta se vrací do České republiky a spolu s nimi dorazí také Baroness a Danko Jones Festivalové léto začíná v Přeštěnici Pokud máte rádi pohodové festivaly a zároveň hledáte skvělé místo, kde si můžete užít víkend s přáteli nebo s rodinou, nenechte si ujít Open Air Music Fest Přeštěnice 2019. Festival se koná ve dnech 28. a 29. června na tradičním místě nedaleko jihočeského Milevska. Přeštěnice neodmyslitelně patří mezi prestižní české festivaly, což potvrzuje členství v asociaci FESTAS. Machine Gun Kelly se vrací do své oblíbené Prahy Americký rapper z Cleveladu znovu rozbuší stěny Fora Karlín, stane se tak 9. Září. Na slavnostech Písku vystoupily hvězdy českého hudebního nebe. V pátek 7. a v sobotu 8. června jsme si nenechali ujít tradiční městskou slavnost Dotkni se Písku pořádanou Centrem kultury města Písku za podpory města Písku. Bohatý program lákal k návštěvě všechny generace. Zábava, hudba i vůně dobrého jídla se linuly celým městem do pozdních večerních hodin. Měcholupy nezklamaly, Růžafest se vydařil Sobotní večer 8. 6. 2019 se stal odrazovým můstkem festivalové budoucnosti rockové muziky v Měcholupech u Nepomuka. Pod dřevěnou pergolou zasazenou do upravené návsi se odehrál Růžafest s pořadovým číslem 1. Na pódiu si zahrály čtyři kapely a příznivci skvělé muziky se u vstupu mohli přihlásit o zlevněný lístek v případě, kdy některá součást jejich oblečení měla barvu tematickou – růžovou.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz