ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

The Tap Tap představují nový videoklip 6. dubna 2017   (14:17)Noha na kolejích a festival Pojď dál


The Tap Tap nyní natáčí videoklip k singlu Noha na kolejích ze stejnojmenného alba. To vyšlo na konci loňského roku. Čeká nás festival hudby a pohybu Pojď dál, který kapela připravuje na 13. 5.2017 v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v parku u budovy škol Jedličkova ústavu. Jak toto spojení naznačuje, právě zde proběhne premiérové promítáno nového klipu!

The Tap Tap nyní natáčí videoklip …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
A na co se můžete těšit? Třeba na Agátu Prachařovou, která bude hrát nevěstu a Dáda Patrasová Kamilem Střihavkou zde hrají její rodiče. Před touto rodinkou snů utíká v klipu frontman The Tap Tap Jiří Holzmann jako ženich, který se brání přehnané péči, rozmazlování a předstíranou láskou. Na cestě mu dělá průvodce a pomocníka slavný český písničkář Wabi Daněk, který svou nejslavnější skladbou Rosa na kolejích zasel inspiraci ke vzniku songu Noha na kolejích. Lou Fanánek Hagen zde hraje sám sebe. 

A na co se můžete těšit? Třeba na Agátu …
Jednodenní festival Pojď dál pořádá The Tap Tap a jako hosty si pozvali  100 zvířat a Keks. Letos již po páté budou členové kapely a hosté slaňovat Nuselský most, v 10:00 hodin to začíná nad parkem Folimanka a chystá se několik novinek. Bubenická kapela Tam Tam Batucada bude po celou dobu festivalu podporovat všechny slaňovače a následně i pochod z parku Folimanka do Jedličkova ústavu.
Zásadní letošní novinkou je koncert přímo pod Nuselským mostem, kde od 11:00 hodin uslyšíte 100 zvířat. Po přesunu do areálu Jedličkova ústavu a škol za doprovodu bubnů Tam Tam Batucada můžete očekávat skvělý výkon Keks a samozřejmě také The Tap Tap. A jako posledním překvapením bude na závěr promítání nového videoklipu z alba Noha na kolejích. Bude zde tradičně občerstvení a stanoviště s prezentacemi sportů pro hendikepované.  

Jednodenní festival Pojď dál pořádá The Tap …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


12 fotografií v galerii


zdroj:Tisková zpráva
autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Šimon OrnestDalší články žánrů Rock, Ska

Zaplněný parket nepomucké Sokolovny ani na chvíli nevychladl V sobotu večer 12.10.2019 si v nepomucké Sokolovně dali dostaveníčko příznivci rockových melodií. Na prostorném pódiu zahrála pro plný sál revivalová kapela Kabát revival Plzeň staré osvědčené kousky slavných originálů. Živelná Doga si po roce opět podmanila Svrčovec! Hostem večera byla AnarchiA Nastal páteční večer a sál KD Svrčovec na Klatovsku se stal rájem rockerů. Ptáte se proč? No přece proto, že se tam po roce opět vrátili nespoutaní hardrockoví živlové – Doga v rámci turné Live společně s hostem, kterým byla turnovská formace AnarchiA. Sprostého kocoura vystřídal blues i rock Netradiční spojení Rockfestu a divadla si užili fanoušci U dubu v Lázu Tento víkend pokřtí Ifa Rock nové album To jsme my Chotěšovský Národní dům se stane v sobotu 19.10.2019 svědkem velké hudební akce místní rockové kapely Ifa. Na připraveném sále tu muzikanti pokřtí nové album To jsme my vypuštěné do světa začátkem září 2019. Jako host vystoupí skupina Čekišó. První ze série koncertů ve Společenském klubu Loděnice čeká na svůj start příští víkend Sobotní večer 19.10.2019 si pořadatelé pro hosty loděnického klubu připravili vystoupení čtyř kapel. Večírek nebude zaměřený pouze jedním rockovým směrem – na své si přijdou i fandové příbuzných směrů svižného rytmu. V době publikace pozvánky nebylo pořadí kapel stanovené, proto se příchozí mohou těšit na příjemné překvapení. Legendární zpěvačka Bonnie Tyler míří do Prahy a Příbrami. Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek. Legendární Argema po letech opět ovládne KD Mrákov! Hostem večera bude Sifon rock Dvě legendy a věhlasná jména na jednom pódiu… Tak by se dal vystihnout sobotní večer, kdy bude Mekka chodského bigbítu KD Mrákov patřit dvěma zvučným jménům, legendám hudební scény – skupinám Argema a Sifon rock. A o tom, že se máme na co těšit, není pochyb!

Další události, novinky

Onyx po roce navštívili opět matičku Prahu Jak se již pomalu stává tradicí, tak i letos se otevřely brány pekel a vydalo nám tu největší nahněvanost v podání koncertu Onyx.Vyprodaný klub sliboval jména DJ ILL RICKa,který se postaral o nabitej warm up. Fokis z USA neváhal a lehce po 22:00 rozjel svůj zahřívací set a dav se začínal bavit. Klub se pomalu plnil k prasknutí a teplota v klubu vstoupala do nebeských výšin. Secret Society již neměl moc práce,protože dav již při jeho koncertu začal skandovat jméno Onyx a dožadadoval se již koncertu hlavních hvězd. Jedenáctá odbila a ONYX se objevili na stagy. Narvanému Rock Café k prasknutí již nic nebránilo v tom,aby začala pekelná show.Pod hity Slam, Raze It Up nebo WakeDaFucUp vypuklo peklo. Mrkni na report. Punkový dýchanek naplnil Modrou Vopici Sobotní den v klubu Modrá Vopice patřil Punkovému dýchanku.Kapely Skampararas (PL),Inseminační stanice,Prawda (PL),Tragedis,Pull The Wire (PL),Žádnej Stres,DEGRADACE,Dilemma in cinema,ZPP - Za Poslední Prachy,Daily Coffee,Budweis Drunken Bastards,Lajna,Roztrhlej Dedáč. Mrkni na náš fotoreport. Pogo tour 2019 opětovně rozbourala pražský klub Rock Cafe Jak se již stalo tradicí, tak i letos kapely SPS a E!E vyrazily na společnou tour Pogo Tour 2019. Letos přizvaná kapela Inkoust pana Boučka, pokřtila nové album. Večer plný poga,pořádného českého punku a stage divingu,to je prostě již každoroční Pogo tour. My u toho byli, tak koukněte na fotoreport. Vidíme se za rok. „Takovou show chceme vozit všude,“ říká o svém novém klipu kapela Sabrage Pardubicko-hradecká kapela Sabrage vydává svůj nový klip k písni Meluzínám, který se natáčel během jejího večerního koncertu na Pardubickém Majálesu, kam dorazilo okolo 15 000 lidí. Punkáči se neopouští tour vyprodala Vagon klub Kapely The Fialky a N.V.Ú společně vyrazily na tour. Na pražskou zastávku si přizvaly i nováčky TVOi POSTOi. Tahla košická banda neváhala a od 20:00 odpálila pořádnou párty. Zastávka v pražském klubu Vagon byla neskutečná. Vyprodaný klub,spousta rock´n´rollu,poga,to je jen opravdu ten nejmenší výčet,toho všeho co se dělo. KFC oslavilo 25. narozeniny a my jsem byli u toho. Oslava to bylo skutečně velkolepá. Jména jako Mandrage, Marpo a Trouble gang, Renne Dang, Adam Mišík společně s Dorianem slibovaly skvělou zábavu. KFC, Starbucks, Pepsi,ale i Opočenská zmrzlina, to vše bylo pro každého návštěvníka zdarma. Celá akce pod hlavičkou televize Očko šlapala jako hodinky a tak nezbývá než poděkovat a těšit se zase za rok. Zde Vám přinášíme náš fotoreport. Skupina DYMYTRY po čtyřech letech vypouští novinku REVOLTER a vyráží na Dymytry Revolter Tour Srdce všech metalových fans skupiny Dymytry mohou plesat. Nespoutaní bouřliváci v maskách pro ně totiž mají četný seznam novinek. A věřte, máme se na co těšit!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz