ČLÁNKY SOUTĚŽE

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky 13. července 2017   (22:10)26.8. 27. 8. Hrad Trosky/Trosky Castle

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zveme vás již na třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky. Jak lépe prožít konec prázdnin, než s tvrdou muzikou v tajemných prostorech nejznámějšího hradu v Českém ráji a pomoc někomu, kdo neměl v životě takové štěstí. Metal spojuje!
Jsme Metal for Hope a dáváme tvrdé muzice nový rozměr. V rámci minulých akcí se nám podařilo dát naději a podporu dětem s rakovinou obecně. Bojovali jsem společně za lepší zítřky Vanesky s nemocí motýlích křídel. Podali jsme pomocnou ruku dětem s dětskou mozkovou obrnou i autismem. Minulý ročník jsme spojili sílu, abychom pomohli Martinovy Zahálkovi, který je metalista bojující se svalovou dystrofií. Akce se vydařila a měla skvělou atmosféru, protože jsme pomáhali někomu, kdo miluje stejnou hudbu jako my a byl tam s námi. Letos tomu bude stejně tak!! Andulka Violová je 4letá holčička s rakovinou, která pochází z metalové rodiny a metal má ráda taky!! Byl jsem za ní a je moc statečná, stejně jako celá její rodina!! Ptal jsem se jí, jakou muziku má ráda a když mě ukázala ručičkou náš metalový symbol (paroháče) věděl jsem, že musíme udělat vše proto, abychom jí pomohli! Z naší strany se podařilo udělat letos skvělý krok a získat neinvestiční účelové dotace z rozpočtu Libereckého kraje. Záštitu nad akcí převzal Pavel Svoboda, náměstek hejtmana Libereckého kraje a my mu moc děkujeme. Náklady na akci tedy máme opět vyřešené a teď už je to na nás všech. Kdokoliv přijde a zaplatí vstupné, tak rovnou pomůže Andulce. Každá vstupenka bude slosovatelná a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Můžete se těšit na 4 kapely + doprovodný program od fireshow skupiny Alterna.

19:00 Set my Brain
20:00 Purnama
21:00 Pikodeath
22:00 New Hate Form (
s velkou video projekcí na hrad a překvapením)
23:00 Fire Show Alterna

23:30 Závěr s vyhlášením výherců tomboly

Hlediště i pódium je zastřešené.
O zvuk se bude starat opět mistr zvuku Jirka Kosař.

K dispozici bude několik druhů občerstvení a hlavně PIVO ze dvou stánků.
Ano, loni jsme si pohlídali, aby nedošlo pivo, ale byl vás neuvěřitelný počet žíznivých metaláků. Letos bude víc, než jedna pípa!

VSTUPNÉ: 100 Kč + dobrovolný příspěvek, nebo možnost koupit CD od Purnamy a pomoci tak dětem s rakovinou celkově.

Moc se na vás těšíme! Jsme všichni jeden team! Metal for Hope

tisková zpráva
Zveme vás již na třetí ročník benefičního …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Metal

Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. Papa Roach opět v České republice Živá legenda nu-metalu, americká kapela PAPA ROACH, prověří svým našlapaným koncertem základy magického open areálu Korunní pevnůstky v Olomouci. Podvečerní koncert na klatovském náměstí přilákal početné publikum Příznivci metalové muziky revivalového Iron Maidenu (Klatovy) zaplnili ve středu 8. 8. 2018 horní část náměstí Míru. Kapela dokázala rozhýbat většinu fanoušků napříč obrovskému vedru sálajícímu ze všech stran. Hororová show Faty Morgany se přesune do Dvorce u Nepomuka Hororové scény v průběhu metalového koncertu si mohou hosté užít s Fatou Morganou na Hotelu Dvorec v pátek 17. 8. 2018. Nebudou chybět upíři, zombie ani Fredy Kruger ze známé hororové ságy. Publikum jim rozehřeje americká předkapela Desert Island z Floridy. Pravý břeh Úslavy obsadili ve Šťáhlavech rockeři z širokého okolí Středobodem rockového života se v sobotu 4. 8. 2018 stala obec Šťáhlavy. Na jednodenním Úslava Rockfestu s pořadovým číslem 5 zahrály bigbítové kapely Plzeňského kraje, vrcholem večera pak bylo vystoupení Cody s akrobatickými kousky zpěváka Honzy Haško. Pevnost Josefov čeká další ročník festivalu Brutal Assault Čtyřdenní nářez v Josefově vypukne už za pár dní. Chodrockfest 2018 odpálí svůj 8. ročník ve velkém stylu! POZOR !!! POZOR!!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata nejen ze Západních Čech. Blíží se srpen, který je v Domažlicích sice neodmyslitelně spojený s Chodskými slavnostmi, ale i s multižánrovým plážovým open – airem Chodrockfestem.

Další pozvánky na akce

Léta páně v Ústí nad Labem Česká, již legendární, kapela Tři Sestry oslaví 33 let na scéně, a to v pořádném stylu. Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. Papa Roach opět v České republice Živá legenda nu-metalu, americká kapela PAPA ROACH, prověří svým našlapaným koncertem základy magického open areálu Korunní pevnůstky v Olomouci. Country v plavkách 2018 Bar plovárna Benešov nad Ploučnicí Hororová show Faty Morgany se přesune do Dvorce u Nepomuka Hororové scény v průběhu metalového koncertu si mohou hosté užít s Fatou Morganou na Hotelu Dvorec v pátek 17. 8. 2018. Nebudou chybět upíři, zombie ani Fredy Kruger ze známé hororové ságy. Publikum jim rozehřeje americká předkapela Desert Island z Floridy. Farák Fest 2018 hlásí připravenost ve všech směrech V areálu Farského kopce u Heřmanovy Huti se můžeme v sobotu 18. 8. 2018 těšit na hudební špičky v jednotlivých žánrech. Walda Gang tu zahraje věci z nového alba, zaskákat si budeme moci se Sto zvířaty a na své si přijdou i fanoušci Tiché dohody. Sníst po koncertě nástroje kapely? Nejen to zažijete na Kefíru! Kultovní rodinný festival Kefír nabídne po šesté v řadě netradiční zážitky. Jako hlavní hvězda vystoupí v sobotu 1. září v zahradě zámku Kačina u Kutné Hory rakouská kapela The VegetableOrchestra. Kašpárek v rohlíku představí ochutnávku z chystané desky a návštěvníci ubytovaní ve festivalovém kempu si mohou poprvé v historii užít program už od pátečního podvečera.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz