ČLÁNKY SOUTĚŽE

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky 13. července 2017   (22:10)26.8. 27. 8. Hrad Trosky/Trosky Castle

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zveme vás již na třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky. Jak lépe prožít konec prázdnin, než s tvrdou muzikou v tajemných prostorech nejznámějšího hradu v Českém ráji a pomoc někomu, kdo neměl v životě takové štěstí. Metal spojuje!
Jsme Metal for Hope a dáváme tvrdé muzice nový rozměr. V rámci minulých akcí se nám podařilo dát naději a podporu dětem s rakovinou obecně. Bojovali jsem společně za lepší zítřky Vanesky s nemocí motýlích křídel. Podali jsme pomocnou ruku dětem s dětskou mozkovou obrnou i autismem. Minulý ročník jsme spojili sílu, abychom pomohli Martinovy Zahálkovi, který je metalista bojující se svalovou dystrofií. Akce se vydařila a měla skvělou atmosféru, protože jsme pomáhali někomu, kdo miluje stejnou hudbu jako my a byl tam s námi. Letos tomu bude stejně tak!! Andulka Violová je 4letá holčička s rakovinou, která pochází z metalové rodiny a metal má ráda taky!! Byl jsem za ní a je moc statečná, stejně jako celá její rodina!! Ptal jsem se jí, jakou muziku má ráda a když mě ukázala ručičkou náš metalový symbol (paroháče) věděl jsem, že musíme udělat vše proto, abychom jí pomohli! Z naší strany se podařilo udělat letos skvělý krok a získat neinvestiční účelové dotace z rozpočtu Libereckého kraje. Záštitu nad akcí převzal Pavel Svoboda, náměstek hejtmana Libereckého kraje a my mu moc děkujeme. Náklady na akci tedy máme opět vyřešené a teď už je to na nás všech. Kdokoliv přijde a zaplatí vstupné, tak rovnou pomůže Andulce. Každá vstupenka bude slosovatelná a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Můžete se těšit na 4 kapely + doprovodný program od fireshow skupiny Alterna.

19:00 Set my Brain
20:00 Purnama
21:00 Pikodeath
22:00 New Hate Form (
s velkou video projekcí na hrad a překvapením)
23:00 Fire Show Alterna

23:30 Závěr s vyhlášením výherců tomboly

Hlediště i pódium je zastřešené.
O zvuk se bude starat opět mistr zvuku Jirka Kosař.

K dispozici bude několik druhů občerstvení a hlavně PIVO ze dvou stánků.
Ano, loni jsme si pohlídali, aby nedošlo pivo, ale byl vás neuvěřitelný počet žíznivých metaláků. Letos bude víc, než jedna pípa!

VSTUPNÉ: 100 Kč + dobrovolný příspěvek, nebo možnost koupit CD od Purnamy a pomoci tak dětem s rakovinou celkově.

Moc se na vás těšíme! Jsme všichni jeden team! Metal for Hope

tisková zpráva
Zveme vás již na třetí ročník benefičního …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Metal

Plzeň zažije metalové zemětřesení s legendou Bonfire a speciálními hosty! Němečtí Bonfire rozjedou svůj heavy metalový vlak naplno a nahrnou do nás své megahity společně s neméně legendárními přáteli - zpěváky ze skupin Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords. Nechybí ani Geoff Tate. Komunál a jeho Best of tour 2018 potěší srdce všech západočeských fanoušků v Dlažově! Jako host vystoupí De Bill Heads „Tak ať žije Komunální odpad! Tak ať žije Komunál!“ Jistě napadlo mnoho příznivců téhle chlumecké metalové skupiny po ohlášení prvního samostatného turné Komunál Best of tour 2018. Jako host turné vystoupí turnovská kapela De Bill Heads. Soutěž o lístky na punkovej večírek 20. října se opět po roce probudí areál Dr. Maxe ve Vrchlabí-Hartě a v rámci Punkovýho večírku 14 představí ty nejlepší české a slovenské punkové kapely. Punkovej večírek letos oslaví své 14. narozeniny. Stejně jako každý rok zde vystoupí kapely, které jsou legendami ve světě československého punku, mimo jiné E!E, SPS, NVÚ, Totální Nasazení, Volant, Punk Floid, Nezfaleš, The Fialky, Leniwiec, Houba, Jet8, a samozřejmě také pořadatelská kapela VHS. Na návštěvníky čekají čtyři bary, stánky s jídlem (i vege), distra, a spousta prostoru pro kempování v samotném areálu Dr. Maxe. Parkování zajištěno před areálem. Uherskobrodskou pouťovou řádně rozpařily skupiny Iné Kafe, Zoči Voči a NouBrejns 6. 10. 2018 to v Uherském Brodě rozjely ve velkém stylu skupiny Iné Kafe, Zoči Voči a NouBrejns. Jako každý rok se tradičně město rozzářilo tisíci světly kolotočů a decibely hudby lákaly všechny na mega zážitky nekončících atrakcí pro všechny věkové kategorie. Co ale doopravdy přitáhlo večerní návštěvníky byla Uherskobrodská pouťová 2018. Oslava 100 let Republiky Praha 28.10.2018 Pojďte oslavit 100 let Republiky bigbítově! 28. října 2018 proběhne ve Velkém sálu pražské Lucerny koncert na oslavu 100 let založení Československé republiky. Na jednom podiu se u této příležitosti sejdou legendy české rockové scény Pražský výběr, David Koller, Vladimír Mišík a ETC… ve společném vystoupení s Triem Ivana Hlase, Michal Pavlíček & Načeva, Vltava a Garage & Tony Ducháček. ¨Three Days Grace už příští týden ovládnou Prahu Už příští pátek 19. října vtrhne kanadská parta Three Days Grace do Prahy a se svou typickou kombinací rocku, grunge, metalu a elektra to pořádně rozbalí v Malé sportovní hale. Několika tisícům natěšených fanoušků naservíruje nejen svoje největší hity, ale představí jim i nejnovější desku Outsider, která vyšla letos na jaře. “Je to o hledání místa ve světě, který se zbláznil,” říká k albu baskytarista Brad Walst. Soutěž o Annu Kareninu s RockOperou Praha! Čas plyne jako voda a my tu pro vás, naši milí čtenáři, máme další soutěž s pražskou RockOperou. Tentokráte nás první divadlo pro rockery potěší rock metalovým představením Anna Karenina.

Další pozvánky na akce

Paddy and The Rats společně s Cheers! rozhoupají Lucerna Music Bar Kvalitní folk punkový koncert je na podzim ideální příležitostí dobít ubývající energii po létě. Komunál a jeho Best of tour 2018 potěší srdce všech západočeských fanoušků v Dlažově! Jako host vystoupí De Bill Heads „Tak ať žije Komunální odpad! Tak ať žije Komunál!“ Jistě napadlo mnoho příznivců téhle chlumecké metalové skupiny po ohlášení prvního samostatného turné Komunál Best of tour 2018. Jako host turné vystoupí turnovská kapela De Bill Heads. Alkehol a Walda Gang zatopí pod rockovým kotlem v Hořovicích! Ve Společenském domě v Hořovicích vypukne koncert skupin Alkehol a Walda Gang v rámci společné Tour 2018. Trojitá nálož psychobilly rozpohybuje Lampu Přijďte v pátek od sedmi večer zapařit do plzeňského Divadla pod lampou na tři super partičky, a to konkrétně na německé trio Out of Luck, tři kovboje z Líbeznic Kungpao Cowboys a domácí Duo Rimini. Goofy Cow vyrážejí na akustické tour a připravují novou desku Olomoučtí Goofy Cow startují v říjnu SHARK Acoustic Weekend Tour. Postupně vystoupí po celé republice a nebude chybět ani Praha. Podzimní turné Holomráz odstartuje v KD Lnáře Úspěšná česká skupina Slza vyjíždí na podzimní turné Holomráz právě tuto sobotu – 13. 10. 2018. Ve Lnářích se představí v plné sestavě a fanouškům slibuje skvělou show s překvapením. S Kečupem se KD Mrákov stane Rájem hudebních salónů! Neváhejme a nenechme si několikahodinovou nálož bigbítu s Kečupem v Mrákově ujít !!!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz