ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky 13. července 2017   (22:10)26.8. 27. 8. Hrad Trosky/Trosky Castle

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zveme vás již na třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky. Jak lépe prožít konec prázdnin, než s tvrdou muzikou v tajemných prostorech nejznámějšího hradu v Českém ráji a pomoc někomu, kdo neměl v životě takové štěstí. Metal spojuje!
Jsme Metal for Hope a dáváme tvrdé muzice nový rozměr. V rámci minulých akcí se nám podařilo dát naději a podporu dětem s rakovinou obecně. Bojovali jsem společně za lepší zítřky Vanesky s nemocí motýlích křídel. Podali jsme pomocnou ruku dětem s dětskou mozkovou obrnou i autismem. Minulý ročník jsme spojili sílu, abychom pomohli Martinovy Zahálkovi, který je metalista bojující se svalovou dystrofií. Akce se vydařila a měla skvělou atmosféru, protože jsme pomáhali někomu, kdo miluje stejnou hudbu jako my a byl tam s námi. Letos tomu bude stejně tak!! Andulka Violová je 4letá holčička s rakovinou, která pochází z metalové rodiny a metal má ráda taky!! Byl jsem za ní a je moc statečná, stejně jako celá její rodina!! Ptal jsem se jí, jakou muziku má ráda a když mě ukázala ručičkou náš metalový symbol (paroháče) věděl jsem, že musíme udělat vše proto, abychom jí pomohli! Z naší strany se podařilo udělat letos skvělý krok a získat neinvestiční účelové dotace z rozpočtu Libereckého kraje. Záštitu nad akcí převzal Pavel Svoboda, náměstek hejtmana Libereckého kraje a my mu moc děkujeme. Náklady na akci tedy máme opět vyřešené a teď už je to na nás všech. Kdokoliv přijde a zaplatí vstupné, tak rovnou pomůže Andulce. Každá vstupenka bude slosovatelná a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Můžete se těšit na 4 kapely + doprovodný program od fireshow skupiny Alterna.

19:00 Set my Brain
20:00 Purnama
21:00 Pikodeath
22:00 New Hate Form (
s velkou video projekcí na hrad a překvapením)
23:00 Fire Show Alterna

23:30 Závěr s vyhlášením výherců tomboly

Hlediště i pódium je zastřešené.
O zvuk se bude starat opět mistr zvuku Jirka Kosař.

K dispozici bude několik druhů občerstvení a hlavně PIVO ze dvou stánků.
Ano, loni jsme si pohlídali, aby nedošlo pivo, ale byl vás neuvěřitelný počet žíznivých metaláků. Letos bude víc, než jedna pípa!

VSTUPNÉ: 100 Kč + dobrovolný příspěvek, nebo možnost koupit CD od Purnamy a pomoci tak dětem s rakovinou celkově.

Moc se na vás těšíme! Jsme všichni jeden team! Metal for Hope

tisková zpráva
Zveme vás již na třetí ročník benefičního …

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší pozvánky na akce

Žižkovská noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově blízkých Holešovicích a Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. V Divadle Pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018 O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Brooklynský vrah přijede do Uhelny. Horror, porno, pot, pořádný ranec drog, šílenství zralé k léčení, i tak si leckdo představuje brooklynského řezníka Necra. Toto jsou jen skutečná synonyma většiny skalních fanoušků pořádného horror rapu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz