ČLÁNKY SOUTĚŽE

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky 13. července 2017   (22:10)26.8. 27. 8. Hrad Trosky/Trosky Castle

Třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zveme vás již na třetí ročník benefičního koncertu na hradě Trosky. Jak lépe prožít konec prázdnin, než s tvrdou muzikou v tajemných prostorech nejznámějšího hradu v Českém ráji a pomoc někomu, kdo neměl v životě takové štěstí. Metal spojuje!
Jsme Metal for Hope a dáváme tvrdé muzice nový rozměr. V rámci minulých akcí se nám podařilo dát naději a podporu dětem s rakovinou obecně. Bojovali jsem společně za lepší zítřky Vanesky s nemocí motýlích křídel. Podali jsme pomocnou ruku dětem s dětskou mozkovou obrnou i autismem. Minulý ročník jsme spojili sílu, abychom pomohli Martinovy Zahálkovi, který je metalista bojující se svalovou dystrofií. Akce se vydařila a měla skvělou atmosféru, protože jsme pomáhali někomu, kdo miluje stejnou hudbu jako my a byl tam s námi. Letos tomu bude stejně tak!! Andulka Violová je 4letá holčička s rakovinou, která pochází z metalové rodiny a metal má ráda taky!! Byl jsem za ní a je moc statečná, stejně jako celá její rodina!! Ptal jsem se jí, jakou muziku má ráda a když mě ukázala ručičkou náš metalový symbol (paroháče) věděl jsem, že musíme udělat vše proto, abychom jí pomohli! Z naší strany se podařilo udělat letos skvělý krok a získat neinvestiční účelové dotace z rozpočtu Libereckého kraje. Záštitu nad akcí převzal Pavel Svoboda, náměstek hejtmana Libereckého kraje a my mu moc děkujeme. Náklady na akci tedy máme opět vyřešené a teď už je to na nás všech. Kdokoliv přijde a zaplatí vstupné, tak rovnou pomůže Andulce. Každá vstupenka bude slosovatelná a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Můžete se těšit na 4 kapely + doprovodný program od fireshow skupiny Alterna.

19:00 Set my Brain
20:00 Purnama
21:00 Pikodeath
22:00 New Hate Form (
s velkou video projekcí na hrad a překvapením)
23:00 Fire Show Alterna

23:30 Závěr s vyhlášením výherců tomboly

Hlediště i pódium je zastřešené.
O zvuk se bude starat opět mistr zvuku Jirka Kosař.

K dispozici bude několik druhů občerstvení a hlavně PIVO ze dvou stánků.
Ano, loni jsme si pohlídali, aby nedošlo pivo, ale byl vás neuvěřitelný počet žíznivých metaláků. Letos bude víc, než jedna pípa!

VSTUPNÉ: 100 Kč + dobrovolný příspěvek, nebo možnost koupit CD od Purnamy a pomoci tak dětem s rakovinou celkově.

Moc se na vás těšíme! Jsme všichni jeden team! Metal for Hope

tisková zpráva
Zveme vás již na třetí ročník benefičního …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Metal

Po 17. letech se CI5 vrací na prkna klubu Runway Hard rocková skupina CI5 si po dlouhých 17. letech zahraje v pátek 18. 1. 2019 na pódiu, kde to prvními koncerty před veřejností vše začalo. Na klubové scéně plzeňského Runwaye jim publikum rozehřeje kapela Hi-Fly. Berounský klub Prdel zahalila Černá metalová noc Právě pod tímto titulem zahrály v sobotu 12. 1. 2019 na klubové scéně dvě metalové kapely. Domácím Padlým Andělům úspěšně sekundovala plzeňská parta Avidity for… s nadupaným playlistem. Pražský Rehab poprvé na prknech RC Prdel Beroun V sobotu 19. 1. 2019 se na scéně berounského klubu představí rocková parta Rehab. Jako hosta si do známého RC pozvali skupinu Dignified Suicide. Nadupané Night Of Open Graves v pražském klubu Fatal V sobotu 19. ledna 2019 bude pražský klub Fatal hostit pořádně tvrdou party, na které se představí trojice kapel. Jedineční Parricide z Jihlavy o sobě znovu dávají vědět. Parricide Černá metalová noc v RC Prdel Beroun V sobotu 12. 1. 2019 zavítá do berounského rockáče temná jízda. Tři metalové formace se chystají rozpoutat malé hudební peklo. Kromě domácích Padlých Andělů zahraje plzeňský Avidity for… a liberecká Ratejna. V loděnickém Blázinci odstartovaly letošní sezónu známé regionální kapely Několik hudebních žánrů v podání tří kapel z nedalekého okolí okořenilo páteční večer 4. 1. 2019 v loděnickém Sportbaru Blázinec. Na pódiu pod světelnými rampami se představili zástupci rock rapu, punku a nechyběla metalová tečka.

Další pozvánky na akce

Michal Pavlíček vydává autorské album Pošli to tam a představí ho na jedinečných koncertech Kytarový virtuóz a skladatel Michal Pavlíček vydává album autorských písní Pošli to tam. Pro spolupráci oslovil jak prověřené umělce – Müllera, Načevu, Třešňáka, Hedla, Horáčka ad. – tak naprosté nováčky. Jedním z nich je zpěvačka Milly Honsová, která bude zároveň hostem na jeho podzimním a jarním turné. Crosseoverová Insania pokřtí unikátní knihu Kacířův kancionál v brněnském Sono Koncem února 2019 odstartuje Insania sérii koncertů Kancionál Tour na podporu unikátního projektu multimediální knihy Kacířův kancionál, souboru ilustrovaných textů Insanie komentovaných historickými figurami, vrahy, filozofy, revolucionáři, ďáblem i Bohem formou diskusí na sociálních sítích. Po 17. letech se CI5 vrací na prkna klubu Runway Hard rocková skupina CI5 si po dlouhých 17. letech zahraje v pátek 18. 1. 2019 na pódiu, kde to prvními koncerty před veřejností vše začalo. Na klubové scéně plzeňského Runwaye jim publikum rozehřeje kapela Hi-Fly. Sifon s Václavem Šelmátem vybalí ve Dvorci staré dobré songy Kultovní sál dvoreckého Hotelu se stane v sobotu 19. 1. 2019 centrem dění na Nepomucku. Sehraná rocková parta s legendou západočeského bigbítu Václavem Šelmátem rozjede tancovačku jako za starých časů. Mroží setkání vol. 2 v Plzni V plzeňském Vinyl Club & Cafe si ve středu 16. 1. 2019 zahrají hned dvě kapely – Masový Hrach a Pan Cicvárek, ovčí člověk. Rival Sons představí Evropě dlouho očekávané album Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich loňského evropského turné vrací na začátku tohoto roku do Evropy. Rival Sons chystají na 25. leden 2019 vydání nového alba s názvem Feral Roots. Pražský Rehab poprvé na prknech RC Prdel Beroun V sobotu 19. 1. 2019 se na scéně berounského klubu představí rocková parta Rehab. Jako hosta si do známého RC pozvali skupinu Dignified Suicide.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz