ČLÁNKY SOUTĚŽE

U rozvědčíka 1. dubna 2017   (05:40)Nezabudice a její hudební léto

U rozvědčíka

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
vzkaz od pořadatele hudebního léta:
V našem hostinci, který funguje v novodobé historii od jara do konce podzimu, naleznete příjemné posezení na svých výletech malebnou chráněnou krajinnou oblastí „Křivoklátsko“ (CHKO UNESCO) nedaleko hradu Křivoklátu a v těsném sousedství řeky Berounky.
Posedět můžete na venkovní zahrádce s kapacitou cca 300 míst nebo přímo v historické části hostince s kapacitou pro 45 hostů s oddělenými kuřáckými a nekuřáckými prostory.
Nabízíme tradiční pokrmy české kuchyně v kombinaci s velkým výběrem točených piv a chlazených nápojů.
Své místo si u nás pravidelně nachází vodáci, trempové, cyklisté, motorkáři nebo ostatní návštěvníci, pro které v letních měsících pravidelně připravujeme živé hudební produkce s rockovými nebo country kapelami.
Návštěvníci našeho hostince, kteří se chtějí zdržet o něco déle a mají sebou nějaký ten spacák nebo karimatku mohou využít, tak jako za dob provozování hostince paní Fraňkové, nocleh v naší salaši. Ti, kteří uvítají více komfortu, mohou navštívit nedaleký kemp Višňová (cca 3km).
Těšíme se na brzkou návštěvu, a pokud u nás budete spokojeni, velmi nás potěší vaše doporučení lidem z vašeho okolí.
Příjemného prožití dne vám přeje kolektiv hostince U Rozvědčíka.

MOPED 56 /Beroun/ So 1.7.2017 19:00


BRZDAŘI /Žebrák/ So 8.7.2017 19:00
KABÁT Revival /Plzeň/ So 15.7.2017 19:00
NO PICCOLO BAND /Plzeň/ So 22.7.2017 19:00
SESSION BAND V. BENEŠ/ So 29.7.2017 19:00
ROCK SLAVES /Rakovník/ So 5.8.2017 19:00
HON NA MEDVÍDKA /Rakovník/ So 12.8.2017 19:00
OLDIES PARTY DJ PETER /Příbram/ Pá 18.8.2017 19:00
KIKS /Kladno/ So 19.8.2017 19:00
SESSION BAND V. BENEŠ/ So 26.8.2017 19:00


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Petr Černohorský
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Pop, Rock

Three Days Grace si po roce přijeli znovu podmanit Prahu Malou sportovní halu osvítila světla a rozechvěla hudba kanadské rockové kapely Three Days Grace, která se vrátila do Prahy představit nové album Outsider. S sebou přivezla jako support heavy metalovou skupinu z Los Angeles - Bad Wolves. Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Way to a Klokain rozezní plzeňský music bar Anděl Plzeňská skupina Way to slaví své první narozeniny v nové sestavě. Dárek k tomuto výročí však dá tahle parta svým fanouškům. Tím máme samozřejmě na mysli společný koncert oslavenců Way to a skupiny Klokain. Rocková tancovačka měla v Horažďovicích skvělou atmosféru Plzeňská kapela Extra band revival předvedla v Horažďovicích 13. 10. 2018 parádní výkon. Opravdový Rockový bál si tu užíval celý sál se zaplněným parketem. Ostrá světla a dobrý zvuk potěšily snad každého, kdo si do Horažďovic našel cestu. Podzimní turné Holomráz odstartovala Slza ve Lnářích Téměř vyprodaný lnářský Kulturní dům se stal 13. 10. 2018 odrazovým můstkem k podzimní šňůře kapely Slza na podporu alba Holomráz vydaného na podzim 2017. Soutěž o lístky na zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way do KD Kovářov Vyhrajte vstupenku na sobotní koncert. zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way vezmou útokem KD Kovářov. Rockové soboty v Kovářově hostí další suprový koncert.

Další pozvánky na akce

Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Way to a Klokain rozezní plzeňský music bar Anděl Plzeňská skupina Way to slaví své první narozeniny v nové sestavě. Dárek k tomuto výročí však dá tahle parta svým fanouškům. Tím máme samozřejmě na mysli společný koncert oslavenců Way to a skupiny Klokain. Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way vezmou útokem KD Kovářov. Rockové soboty v Kovářově hostí další suprový koncert. Paddy and The Rats společně s Cheers! rozhoupají Lucerna Music Bar Kvalitní folk punkový koncert je na podzim ideální příležitostí dobít ubývající energii po létě. Komunál a jeho Best of tour 2018 potěší srdce všech západočeských fanoušků v Dlažově! Jako host vystoupí De Bill Heads „Tak ať žije Komunální odpad! Tak ať žije Komunál!“ Jistě napadlo mnoho příznivců téhle chlumecké metalové skupiny po ohlášení prvního samostatného turné Komunál Best of tour 2018. Jako host turné vystoupí turnovská kapela De Bill Heads.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz