ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

UDG vydávají nový videoklip 9. června 2017   (09:50)Chystají zajímavé projekty a užívají si léto.

UDG vydávají nový videoklip

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří mezi špičkové stálice české hudební scény, vydala nový videoklip. Je z jejich již pátého řadového alba, které vydali v roce 2016 a jež reprezentoval velmi úspěšný singl „Atomy“, který na Youtube vidělo již přes 1,5 milionu hudebních nadšenců. Nyní UDG přichází s druhým videoklipem k písni „Šeptáš“, kde hlavním tématem jsou záběry z živých koncertů.
 
„Vlastně jsme klip ani neplánovali. Chtěli jsme natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video.“ vysvětluje zpěvák Petr Vrzák.

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto plné koncertů a festivalů. Můžete se s nimi potkat například na Jamrocku, Sázava festu, Benátské a na spoustě dalších letních akcích.
 
„Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď vozíme s sebou takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidma, který milujeme v klubech.“ dodává kytarista Volt.

I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto …
Plány UDG však nekončí jen u nového videoklipu, mají plno dalších jiných plánů. Na podzim je čeká další turné, jehož zastávky brzy odtajní a na němž je budou doprovázet kamarádi z O5 a Radeček a písničkář Pokáč. V zimě pak chystají speciální projekt, který zůstává zatím tajemstvím.
 
„Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory.“  prozrazuje s úsměvem basista Pavel Vrzák.
 
Více informací o této energií nabité kapele se můžete dozvědět na udg.cz a na facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts.


zdroj:Tisková zpráva, Facebook
autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     Facebook2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz