ČLÁNKY SOUTĚŽE

UDG vydávají nový videoklip 9. června 2017   (09:50)Chystají zajímavé projekty a užívají si léto.

UDG vydávají nový videoklip

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří mezi špičkové stálice české hudební scény, vydala nový videoklip. Je z jejich již pátého řadového alba, které vydali v roce 2016 a jež reprezentoval velmi úspěšný singl „Atomy“, který na Youtube vidělo již přes 1,5 milionu hudebních nadšenců. Nyní UDG přichází s druhým videoklipem k písni „Šeptáš“, kde hlavním tématem jsou záběry z živých koncertů.
 
„Vlastně jsme klip ani neplánovali. Chtěli jsme natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video.“ vysvětluje zpěvák Petr Vrzák.

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto plné koncertů a festivalů. Můžete se s nimi potkat například na Jamrocku, Sázava festu, Benátské a na spoustě dalších letních akcích.
 
„Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď vozíme s sebou takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidma, který milujeme v klubech.“ dodává kytarista Volt.

I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto …
Plány UDG však nekončí jen u nového videoklipu, mají plno dalších jiných plánů. Na podzim je čeká další turné, jehož zastávky brzy odtajní a na němž je budou doprovázet kamarádi z O5 a Radeček a písničkář Pokáč. V zimě pak chystají speciální projekt, který zůstává zatím tajemstvím.
 
„Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory.“  prozrazuje s úsměvem basista Pavel Vrzák.
 
Více informací o této energií nabité kapele se můžete dozvědět na udg.cz a na facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:Tisková zpráva, Facebook
autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     FacebookDalší články žánrů Pop, Rock

Další události, novinky, tiskovky

Druhý den Čírofestu narval Modrou Vopici I druhý den openair festu Čírofest, pokořila další rekord. Během pátku a soboty, navštívilo párty přes 600 lidí z celé republiky. Vy nyní máte možnost, mrknout na fotoreport. Uvidíme se při devátém ročníku opět za rok. Modrá Vopice praská ve švech pod open air festivalem Číro Fest První den Číro Festu v Modré Vopici přinesl atmosféru a kapely, nad kterými každé punkáčké srdce zaplesalo. Rumba Flamenca Camargue z jižní Francie v podání Gipsy Kings Vystoupení kapely Gipsy Kings roztančilo svými hity celé Forum Karlín a zazněly i ty největší hity „Djobi, Djoba“,„Bamboleo“ Druhý ročník Létofestů přiveze do osmi měst dva dny té nejlepší československé hudby. Velkolepé show Kabátů nebo Chinaski a dalších se vším komfortem města. Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, “Wanastowek”, Marka Ztraceného, No Name a mnoha dalších, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo nebo ty nejlepší lokální kapely, to vše přiveze Létofest do osmi měst v České republice. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabídne tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem jednotlivých měst. Rockový Slunovrat bude letos dvoudenní Festival Rockový Slunovrat po vydařeném loňském ročníku rozhodně nezahálí a v tomto roce slibuje ještě velkolepější a bohatší hudební program. Poprvé v novodobé historii bude dvoudenní, konat se bude od pátku 1. června do soboty 2. června. Festivalový areál se v posledních letech stále rozšiřuje a ani tentokrát tomu nebude jinak. Ke kouzelnému prostředí Lesního divadla v Řevnicích a přilehlého lesa letos přibyde ještě rozlehlý prostor na překrásné louce, kde vyroste nová velká stage. Dick O´Brass a Travis O´Neill and His cardinal Sins zahrají v KC Labuť v Říčanech Říčanské Kulturní centrum Labuť zažije dne 27.4. pořádnou várku energetické show v podání koncertu Dick O´Brass a Travis O´Neill and His cardinal Sins. Pipes and Pints vyprodali Meet Factory Pipes and Pipes se po více než roční pauze vrátili na scénu, a to hned v tom největším možném stylu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz