ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

UDG vydávají nový videoklip 9. června 2017   (09:50)Chystají zajímavé projekty a užívají si léto.

UDG vydávají nový videoklip

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří mezi špičkové stálice české hudební scény, vydala nový videoklip. Je z jejich již pátého řadového alba, které vydali v roce 2016 a jež reprezentoval velmi úspěšný singl „Atomy“, který na Youtube vidělo již přes 1,5 milionu hudebních nadšenců. Nyní UDG přichází s druhým videoklipem k písni „Šeptáš“, kde hlavním tématem jsou záběry z živých koncertů.
 
„Vlastně jsme klip ani neplánovali. Chtěli jsme natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video.“ vysvětluje zpěvák Petr Vrzák.

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto plné koncertů a festivalů. Můžete se s nimi potkat například na Jamrocku, Sázava festu, Benátské a na spoustě dalších letních akcích.
 
„Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď vozíme s sebou takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidma, který milujeme v klubech.“ dodává kytarista Volt.

I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto …
Plány UDG však nekončí jen u nového videoklipu, mají plno dalších jiných plánů. Na podzim je čeká další turné, jehož zastávky brzy odtajní a na němž je budou doprovázet kamarádi z O5 a Radeček a písničkář Pokáč. V zimě pak chystají speciální projekt, který zůstává zatím tajemstvím.
 
„Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory.“  prozrazuje s úsměvem basista Pavel Vrzák.
 
Více informací o této energií nabité kapele se můžete dozvědět na udg.cz a na facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts.


zdroj:Tisková zpráva, Facebook
autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     FacebookDalší události, novinky, tiskovky

Prayers in Vain, Lister a H.S.V.V. rozjedou Pohodu v Plzni! Prayers in Vain, Lister a H.S.V.V., 20. 1. 2018, Music Club Pohoda Plzeň, přijďte v pohodě do Pohody Legenda světových pódií Jolana vyprodává stadióny dodnes! Pojďte společně s námi na malou exkurzi do prvního soukromého muzea českých elektrofonických kytar – Retro Jolana Kolín spláchne „Lednovou žízeň“ 20.1.2018 od 18:00 – 02:00 U VODVÁRKŮ – KOLÍN Zimní Paranoir kemp 2018, aneb za málo peněz hodně muziky Ve dnech 19. a 20. ledna 2018 se v pražském klubu Fatal uskuteční již 2. ročník vícežánrového festivau Zimní Paranoir kemp, který míchá poměrně čerstvé a zajímavé kapely, se zkušenými a prověřenými klasikami tuzemské scény. Cocotte Minute a Pio Squad vyrážejí na spanilou jízdu Drzí hoši z Cocotte Minute a Pio Squad startují společné Rude Boys Rallye. Na některých zastávkách budou sekundovat i BijouTerrier. Kapela Mandrage vydává nové album Po půlnoci Vychází 19. ledna Zemřela Dolores O'Riordan, hlas irských Cranberries Ve věku 46 náhle zemřela zpěvačka legendární kapely Cranberries, informovala o tom dnes irská média Eric Clapton má potíže se sluchem Dvaasedmdesátiletý fenomenální hudebník nedávno přiznal, že jeho sluch se neustále zhoršuje. Dračice z Butcher Babies v březnu sejmou pražské Futurum Začátkem března letošního roku si milovníci frontwoman kapel a metalu, či chcete-li metalocru, přijdou na své. Slovenský festival Pohoda ovládnou The Chemical Brothers Letisko Trenčín, 5.-7. 7. 2018
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz