ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce640 událostí

UDG vydávají nový videoklip 9. června 2017   (09:50)Chystají zajímavé projekty a užívají si léto.

UDG vydávají nový videoklip

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří mezi špičkové stálice české hudební scény, vydala nový videoklip. Je z jejich již pátého řadového alba, které vydali v roce 2016 a jež reprezentoval velmi úspěšný singl „Atomy“, který na Youtube vidělo již přes 1,5 milionu hudebních nadšenců. Nyní UDG přichází s druhým videoklipem k písni „Šeptáš“, kde hlavním tématem jsou záběry z živých koncertů.
 
„Vlastně jsme klip ani neplánovali. Chtěli jsme natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video.“ vysvětluje zpěvák Petr Vrzák.

Kapela UDG z Ústí nad Labem, která patří …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto plné koncertů a festivalů. Můžete se s nimi potkat například na Jamrocku, Sázava festu, Benátské a na spoustě dalších letních akcích.
 
„Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď vozíme s sebou takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidma, který milujeme v klubech.“ dodává kytarista Volt.

I letos mají UDG jako vždy velmi nabité léto …
Plány UDG však nekončí jen u nového videoklipu, mají plno dalších jiných plánů. Na podzim je čeká další turné, jehož zastávky brzy odtajní a na němž je budou doprovázet kamarádi z O5 a Radeček a písničkář Pokáč. V zimě pak chystají speciální projekt, který zůstává zatím tajemstvím.
 
„Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory.“  prozrazuje s úsměvem basista Pavel Vrzák.
 
Více informací o této energií nabité kapele se můžete dozvědět na udg.cz a na facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts.


zdroj:Tisková zpráva, Facebook
autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     FacebookDalší události, pozvánky na akce, tiskovky

Tres Quatros Quintet ve Staré Pekárně! Všichni, kteří máte rádi kvalitní jazz a funk, byste si neměli nechat ujít koncert této malé skupiny s velkým potenciálem. Proces v pražské RockOpeře aneb život je Kafkárna… Proces, Život je Kafkárna..., 23. 11. 2017, RockOpera Praha, speciální host Bára Basiková Gorillaz - virtuální postavičky si podmanily O2 arénu 14. 11., Praha O2 Aréna, host Remi Kabaka BOBBY McFERRIN SE PO TŘECH LETECH VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY Hvězda, co už několik desetiletí boří všechna hudební pravidla Skywalker v Písku již tuto sobotu! Večírek na vlnách HC nabídne v sobotu 18. listopadu písecký Music club Divadelka. V rámci tour k EP Sugar House vystoupí legendární Skywalker za podpory píseckých UNRAVEL a pražských Homesick. A nebudou chybět ani nadějní pop-punkáči M3TA (Třetí Meta). . Brno to 17. 11. rozjede naplno v Eleven Clubu se skupinou Fast Food Orchestra a Circus Brothers 17. 11. 2017 v Eleven Clubu vystoupí skupina Fast Food Orchestra a Circus Brothers v jedinečné Struna tour. Kde Fast Food Orchestra představí nové album Struna. Festival svobody 2017 Koncert pro budoucnost Pásmo koncertů a projevů pod koněm Kdy, kde: 17. 11. od 16:30 na Václavském náměstí Gengahr chystají druhé album a zahrají v Praze 11. 4. 2018 Café V lese, Praha Pražský Výběr – nejrockovější výběr v plzeňské ALFĚ! Pražský Výběr – nejrockovější výběr v plzeňské ALFĚ, support Hanka Kosnovská, 24. 11. 2017, ALFA Plzeň Iron Maiden přivezou dvacátého června 2018 do Prahy především hity osmdesátých let Tour Iron Maiden Legacy Of The Beast World Tour
Partneři portálu
Rock Rádio Příbram.cz ATTACKER of music
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz