ČLÁNKY SOUTĚŽE

V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. 31. října 2017   (21:50)Jako host vystoupili legendární Chaozz.

V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak.

Marcela Svobodová

V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (8 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (9 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (10 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (11 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (12 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (13 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (14 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (15 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (16 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (17 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (18 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (19 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (20 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (21 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (22 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (23 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (24 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (25 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (26 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (27 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (28 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (29 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (30 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (31 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (32 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (33 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (34 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (35 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (36 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (37 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (38 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (39 / 40) V Praze se v sobotu konalo Světové finále rapové soutěže End Of the Weak. (40 / 40)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V sobotu 28. října se konalo v pražském prostoru pro živé umění Meet Factory finále v rapovém pětiboji End Of The Weak.

Do hlavního města se sjeli zástupci z různých koutů světa (Francie, Belgie, Nizozemsko, Anglie, Česká republika, Quebec,...). Proběhlo zde totiž finále MCs z celého světa, aby utkali o titul světového šampiona.

Soutěž se skládala z pěti kol, ve kterých rapeři předvedli své dovednosti např.  rapování do různých stylů hudby, rapování a capella (bez hudby). Nejzajímavější byla část, kdy si soutěžící tahali z popelnice různé předměty a museli je zakomponovat do svého přednesu. Výkony raperů hodnotila odborná porota.

Na úvod vystoupil americký raper Poison Pen a po něm ihned následoval raper Afura. Oba předvedli to nejlepší ze svého umění a získali si tak poctivé ovace fanoušků. Vítězem rýmového klání se stal Osyris Antham ze Spojených států.

Po vyhlášení vítězů vystoupila jihlavská hip-hopová kapela Pio Squad, která je mezi hip-hopovými fanoušky již téměř legendou. Ale opravdová legenda českého hip-hopu byla teprve na programu. Na tu si však museli fanoušci ještě chvilku počkat.

Pauzu mezi koncerty vyplnil umělec Dowis, který na pódiu převedl krásnou light graffiti show.

Po něm už následovala ona legendární třešnička na dortu – návštěvníky očekávané vystoupení skupiny Chaozz. Kapela vystoupila v plné síle a v kompletní sestavě. Chaozz zahráli skoro všechny své velké hity jako Policijééé, Vodopády a další. Za plackami je po celou dobu doprovázel DJ Maro. Nejvíc stylově pojal vystoupení Fugas, ostatně na fotkách se můžete přesvědčit.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Marcela SvobodováDalší články žánru Hip Hop / Rap

Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. AIR Festival vypukne již příští týden - soutěž o několik exkluzivních vstupenek Letošní ročník se uskuteční 27. - 28. srpna a jeho line up na poslední chvíli posiluje argentinská hvězda Chris Schweizer. My pro Vás máme exkluzivně ještě několik vstupenek. Čtěte až do konce. The Prodigy na Rock for People letos bez zpoždění Čtvrteční line up přilákal na Rock for People nejvíce návštěvníků za celý letošní festival. Hlavní hvězdou večera byla kapela The Prodigy, která tentokrát nenechala diváky čekat. "F*ck Donald Trump! F*uck Donald Trump!" Aneb kterak se letní festival obrátil proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi - Aerodrome, den třetí. Na závěr Festivalu "in the sky" vystoupili legendární Limp Bizkit, Nine Inch Nails, Macklemore či Hollywood Undead. Mimo kvalitní hudby ale zazněly i politické názory nebo motivační proslovy. Lana Del Rey? Sprostá jako dlaždič Křehce působící americká kráska přijela předvést své pěvecké umění i na druhý den open airového festivalu Aerodrome - Festival in the sky. Mimo ni vystoupili například metaloví Halestorm, Stone Sour, Milky Chance a spousta dalších významných jmen především zahraniční scény. Hořící stage a bicí vzhůru nohama Aerodrome - Festival in the sky, den první. Festival, kde je každé jméno velké a který je sám zárukou kvality napříč různými hudebními žánry, otevíraly kapely jako Parkway Drive, Wiz Khalifa, Bullet for my Valentine, MO nebo český Ektor. Festival v Přeštěnicích dopadl na výbornou Máme pro vás videoreportáž z OAMF Přeštěnice 2018! Skvělá atmosféra, společnost a především skvělá hudba – přesvědčte se sami!

Další fotoreportáže

Chodrockfest 2018 byl plný překvapení Plážový festival Chodrockfest 2018 byl plný multižánrové muziky, zábavy a pohody. A nejen Chodové si festival užili takzvaně „do rocku a do dna“ Vlčtejnský Prasofest zaznamenal rekordní návštěvnost Skvělá muzika, našlapaný areál a kapely od punku přes hard rock po skáčko rozjely v sobotu 11. 8. 2018 mejdan s velkým M. Divoké pogo a výlet zpěváka The Fialky na rukou fanoušků napříč přeplněným parketem oznámkovaly festival podtrženou jedničkou. Podvečerní koncert na klatovském náměstí přilákal početné publikum Příznivci metalové muziky revivalového Iron Maidenu (Klatovy) zaplnili ve středu 8. 8. 2018 horní část náměstí Míru. Kapela dokázala rozhýbat většinu fanoušků napříč obrovskému vedru sálajícímu ze všech stran. Rockfest Jince 2018 plný skvělé muziky a pohody se vydařil! Rok se s ro(c)kem sešel a byl tu pátý ročník oblíbeného a pohodového festivalu s téměr rodinnou atmosférou - Rockfest Jince. A jak už bývá u tohoto jednodenního fesťáku zvykem i letos bylo o zábavu postaráno! Pravý břeh Úslavy obsadili ve Šťáhlavech rockeři z širokého okolí Středobodem rockového života se v sobotu 4. 8. 2018 stala obec Šťáhlavy. Na jednodenním Úslava Rockfestu s pořadovým číslem 5 zahrály bigbítové kapely Plzeňského kraje, vrcholem večera pak bylo vystoupení Cody s akrobatickými kousky zpěváka Honzy Haško. Bývalý hokejový reprezentant Jaroslav Špaček pokřtil nové CD kapely Brenda 5 Velikým lákadlem hudebního večera se stal samotný kmotr – asistent trenéra extraligové Plzně Jarda Špaček. Kromě oslavenců z Brendy 5 si na nepomucké Sokolovně 28. 7. 2018 zahrály skupiny E.O.S. a Dirty Blondes. Footfest 2018 byl plný výborné muziky, sportu, zábavy a pohody! Nastal pátek 20. července a krásné slunné počasí přímo lákalo vyrazit někam za zábavou. A právě pořádnou nálož hitů známých skupin, sport, zábavu a dokonalou letní atmosféru sliboval festival Footfest v Želči u Tábora. A tak jsme se tam vypravili...
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz