ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

V Uhelně se křtilo nové album Paulieho Garanda! 11. června 2017   (10:15)9. 6. proběhla v Uhelně skvělá show


Pátek byl jeden ze zajímavých večerů, protože jsem se šla podívat do clubu Uhelna v Praze na hip hopovou akci. Byla jsem zde poprvé a mile mne překvapili všichni, kteří tady pracují, svou ochotou a vstřícností. Té jsem se dočkala i na všech barech. Také se mi moc líbí prostředí clubu, byl zde příjemný chládek a ve VIP zóně lidé mohli sledovat na obrazovce, co se děje na stagi. Fronta lidí, kteří netrpělivě čekali, až je pustí dovnitř, se dočkala a postupně přicházeli snad všichni mladí, kteří mají rádi Paulieho Garanda. Bylo totiž vyprodáno! 

Pátek byl jeden ze zajímavých večerů, protože …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Večer se nesl ve znamení pití a zábavy a už bylo znát, že se dav nemůže dočkat, až se začne na stagi něco dít. To už ale nastoupil DJ Pedro. Na pódiu se objevují hosté Robin Zoot a Lvcas Dope a spouští vlnu progresivní až kontroverzní záležitosti. Fanoušci si mohli užít například track Robina Kurvapíčasamopal z alba Cockzilla. Co mě hodně bavilo, byl jejich styl zapojení lidí pod pódiem. Kluci je bez chybičky připravili na další pokračování večera. Track, který mě osobně oslovil svým textem a skvělou produkcí, byl Pay Out od Lvcase. Bylo znát, že se dav baví, a za to si samozřejmě kluci vysloužili slušný kotel potlesku. 
 

Večer se nesl ve znamení pití a zábavy a už …
Má maličkost se ale nejvíc těšila na Paulieho. A určitě jsem nebyla jediná. Záhy jsme se dočkali a Paulie Garand vstupuje na stage a hned si vyslouží od davu velký rachot. Všechny pozdravil první věcí, tématicky zazněla Nirvana. Během prvních tří songů se všichni zapojili do akce a v Uhelně to znělo až sborově, jak celý dav rapoval s Pauliem a Roseckem. Opravdu parádní atmosféra a lidi si to fakt užívali.

Během show se samozřejmě zapojil Kenny Rough, připojil se se saxofonem a celé vystoupení najednou dostalo zcela jiný rozměr. Asi po jedenáctém kousku, něco před půlnocí, se jde křtít šáněm nové album Nirvana. Paulie si pozval Fiedlerskiho a začalo se. Po křtu se přálo Jirkovi Veverkovi k narozeninám, a tak mu všichni přítomní nahoře i dav dole hromadně zazpívali: „Hodně štěstí, zdraví! Hodně štěstí, zdraví! Hodně štěstí, zdraví, malá Veverko, hodně štěstí, zdraví!“

Následovaly další tracky a jsem ráda, že dal Hladinu, která se mi líbí. Párty pokračovala dál, lidi se bavili a celá show byla jedinečná. Další fajn večer byl za mnou a ještě teď mi jede v hlavě: You know I'm just a lonely, you know I'm just a lonely soul, don't you try to save me, my love, my love...

Má maličkost se ale nejvíc těšila na Paulieho. …

autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Milan Vobecký, Milan Vobecký2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz