ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! 4. dubna 2017   (23:01)Velikonoční bigbít, LD Staňkov, Walda Gang, Komunál, mediální partner ROCK RÁDIO

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově!

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (1 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (2 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (3 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (4 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (5 / 5)

Vlaďka Votrubová


V sobotu 15.4. od 20:00 zavítají do LD Staňkov Komunál a Walda Gang. Komunál (rock, metal - dříve Komunální odpad )  byl založen v Chlumci nad Cidlinou. Tato parta má na svém kontě několik  alb.  V letošním roce kapela úspěšně oslavila 25 let na scéně a k výročí si  připravila křest nové desky „ 25 RAN BIČEM“ a výroční koncert, který proběhl o prvním dubnovém víkendu.  Své fanoušky, kteří se nejen na západočeských koncertech vždy schází v hojném počtu, potěší jistě skupina legendárními hity jako: Kříže v poli, Střílej zezadu či  Volnej pád…, ale i světelnými efekty a samozřejmě osobitým zpěvem a neúnavným pohybem frontmana Luboše Suchánka, který vždy přivede publikum do varu. Komunál hraje ve složení: Luboš Suchánek  - zpěv, Pavel Hanuš - kytara, zpěv, Radek Plachetka - kytara, zpěv, Filip Litera - baskytara, zpěv, Jaroslav Novák - klávesy, zpěv, David Hlaváček - bicí, zpěv.

komunalniodpad.com/


 

V sobotu 15.4. od 20:00 zavítají do LD …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Walda Gang  byl založen v roce 2007 v Praze. Jejich repertoár je složený převážně z hitů Waldemara Matušky hraných v „ rockovém kabátě“. Tato parta dorazí se svou rockovou show plnou dynamické muziky, která je doprovázená světelnými a pyrotechnickými efekty. Koncertem ve Staňkově kapela odstartuje svou letošní sezónu. V jejich podání uslyšíme hity jako: Eldorádo, Hudsonský šífy, Pověste ho vejš, Zrzavá, Čert ví….Nemocného frontmana Vláďu Šafránka zastoupí za mikrofonem Miro Šmajda.
 
Spojení těchto dvou kapel nebude pro návštěvníky tohoto sálu žádnou novinkou. Jejich společné letité tour se zde stalo pověstným!

waldagang.cz/


 

Walda Gang  byl založen v roce 2007 …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


5 fotografií v galerii

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (1 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (2 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (3 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (4 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (5 / 5)


Vlaďka Votrubová 13 fotografií v galerii


autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

Restaurace Na Radosti Chválenice zažije předčasné rockové Vánoce Plzeňská rocková ikona Extra Band revival roztančí v sobotu 21.12.2019 prostorný parket nestárnoucími hity, které doprovází fanoušky více jak 20 let. Na Tour 2019 se legendární Olympic zastaví ve vyprodaném KD Lnáře Kulturní dům ve Lnářích bude mít tu čest na svých prknech pohostit kapelu, jejíž jméno vyslovují s respektem fanouškové několika rockových generací. Na celorepublikové šňůře Olympic Tour 2019 představí kapela v sobotu 21.12.2019 průřez z více jak pětapadesátileté hudební tvorby. Doga zahraje na předvánočním koncertě ve Spáleném Poříčí Ke zpříjemnění předvánočního dění a odlehčení svátečního shonu přispěje dlouho avizovaný koncert na Sokolovně Spálené Poříčí v pátek 20.12.2019. Pořadatelé si pro fanoušky dobré muziky připravili trojici kapel s dlouhými hudebními rodokmeny. Velké finále posledního letošního představení ve Spáleném Poříčí bude patřit karvinské skupině Doga, která se na místní prkna velice ráda vrací. Dvacátého prvního února bude hořet maštal v Lučenci, Horkýže Slíže odpálí koncert ve Sportovní hale Fanoušci skupiny Horkýže Slíže pozor! Slovenská nejlepší kapela odpálí 21. února 2020 megakoncert ve Sportovní hale Lučenec. Za předskokana si zvolila místní punk rockovou formaci Experiment. Gingerhead projedou Prahu na běžkách Skupina Gingerhead, si počkala na vánoční atmosféru, aby šokovala fanoušky svým zbrusu novým vtipným videoklipem. Parta herců se nebála obout běžky v létě a užít si tak nevídaný výlet po našem hlavním městě za doprovodu dynamicky zběsilé zázvorové party s nezaměnitelným hlasem Elišky Pekárek Flakové. Doutnající Pařezy oslavily 25. výročí koncertem ve Šťáhlavicích Velký comeback si před zaplněný šťáhlavický sál připravila skupina Doutnající Pařezy. Pro dnešní páteční večer 6.12.2019 povstaly z popela a rozjely nebývale úspěšný mejdan před takřka domácím publikem. Punkovým vánocům je odzvoněno Poslední ročník už kultovního vánočního večírku Kids & Heroes X-Mas je za námi. Tradice legendárních svátečních mejdanů napříč republikou odstartovaná v roce 2007 je letoškem definitivně za zenitem.

Další pozvánky na akce

Restaurace Na Radosti Chválenice zažije předčasné rockové Vánoce Plzeňská rocková ikona Extra Band revival roztančí v sobotu 21.12.2019 prostorný parket nestárnoucími hity, které doprovází fanoušky více jak 20 let. Na Tour 2019 se legendární Olympic zastaví ve vyprodaném KD Lnáře Kulturní dům ve Lnářích bude mít tu čest na svých prknech pohostit kapelu, jejíž jméno vyslovují s respektem fanouškové několika rockových generací. Na celorepublikové šňůře Olympic Tour 2019 představí kapela v sobotu 21.12.2019 průřez z více jak pětapadesátileté hudební tvorby. Doga zahraje na předvánočním koncertě ve Spáleném Poříčí Ke zpříjemnění předvánočního dění a odlehčení svátečního shonu přispěje dlouho avizovaný koncert na Sokolovně Spálené Poříčí v pátek 20.12.2019. Pořadatelé si pro fanoušky dobré muziky připravili trojici kapel s dlouhými hudebními rodokmeny. Velké finále posledního letošního představení ve Spáleném Poříčí bude patřit karvinské skupině Doga, která se na místní prkna velice ráda vrací. Podzimní tour zavede kapelu Harlej na horažďovické pódium Celorepubliková šňůra české rockové ikony Harlej bude mít 14.12.2019 zastávku v Kulturním domě Horažďovice. Jako host se na scéně představí Komunál s ostře nabitým playlistem. Pokáč umí pobavit velké i drobné davy. 8. 12. rozjasní Příbram. Jeden z nejžádanějších písničkářů Pokáč 24. 10. křtil své album před půl roku předem beznadějně vyprodaným Fórem Karlín. Ale pokora a pohoda mu nechybí a rád nás potěší i na menších pódiích. Pojďme si jej užít v rámci bronzové adventní neděle na Náměstí 17. listopadu v Příbrami od 18:00. Sepultura sa vracia na Dobrý Festival. Predstaví nový album Quadra Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček. Prostredníctvom facebookového profilu oznámili, že sa Sepultura vráti po troch rokoch do Prešova. A to hneď s novým konceptuálnym albumom Quadra, ktorý vyjde už vo februári 2020. Brazílske ikony, lídri druhej vlny thrash metalu z konca osemdesiatych rokov, tak návštevníkom najväčšieho východniarskeho festivalu zahrajú naživo legendárne skladby, pripomenú úspešný album MachineMessiah a hlavne predstavia novinky z vrelo očakávanej Quadry Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz