ČLÁNKY SOUTĚŽE

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! 4. dubna 2017   (23:01)Velikonoční bigbít, LD Staňkov, Walda Gang, Komunál, mediální partner ROCK RÁDIO

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově!

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (1 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (2 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (3 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (4 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (5 / 5)

Vlaďka Votrubová


V sobotu 15.4. od 20:00 zavítají do LD Staňkov Komunál a Walda Gang. Komunál (rock, metal - dříve Komunální odpad )  byl založen v Chlumci nad Cidlinou. Tato parta má na svém kontě několik  alb.  V letošním roce kapela úspěšně oslavila 25 let na scéně a k výročí si  připravila křest nové desky „ 25 RAN BIČEM“ a výroční koncert, který proběhl o prvním dubnovém víkendu.  Své fanoušky, kteří se nejen na západočeských koncertech vždy schází v hojném počtu, potěší jistě skupina legendárními hity jako: Kříže v poli, Střílej zezadu či  Volnej pád…, ale i světelnými efekty a samozřejmě osobitým zpěvem a neúnavným pohybem frontmana Luboše Suchánka, který vždy přivede publikum do varu. Komunál hraje ve složení: Luboš Suchánek  - zpěv, Pavel Hanuš - kytara, zpěv, Radek Plachetka - kytara, zpěv, Filip Litera - baskytara, zpěv, Jaroslav Novák - klávesy, zpěv, David Hlaváček - bicí, zpěv.

komunalniodpad.com/


 

V sobotu 15.4. od 20:00 zavítají do LD …

Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
Walda Gang  byl založen v roce 2007 v Praze. Jejich repertoár je složený převážně z hitů Waldemara Matušky hraných v „ rockovém kabátě“. Tato parta dorazí se svou rockovou show plnou dynamické muziky, která je doprovázená světelnými a pyrotechnickými efekty. Koncertem ve Staňkově kapela odstartuje svou letošní sezónu. V jejich podání uslyšíme hity jako: Eldorádo, Hudsonský šífy, Pověste ho vejš, Zrzavá, Čert ví….Nemocného frontmana Vláďu Šafránka zastoupí za mikrofonem Miro Šmajda.
 
Spojení těchto dvou kapel nebude pro návštěvníky tohoto sálu žádnou novinkou. Jejich společné letité tour se zde stalo pověstným!

waldagang.cz/


 

Walda Gang  byl založen v roce 2007 …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


5 fotografií v galerii

Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (1 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (2 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (3 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (4 / 5) Velikonoční bigbít Walda Gangu a Komunálu ve Staňkově! (5 / 5)


Vlaďka Votrubová 13 fotografií v galerii


autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

U Vodníka v Tachově proběhne 8. ročník akce s názvem Ještě Jeden Fest Line up vyhlášeného festu předposledního prázdninového víkendu 24.8.2019 nabízí lahůdky několika žánrů. Na své si přijdou punkeři, rockeři a máničkami si budou moci hodit i metalisté. Rock of Sadská 2019 - Šestý ročník ve znamení vzpomínek Třetí srpnový víkend patřil již tradičně festivalu Rock of Sadská. Areál na břehu jezera v sadské se po šesté rozezněl v rytmu rocku. Dva dny plné rockové muziky, spousty piva velké množství fanoušků všech věkových kategorií to vše je Rock of Sadská. Farák Fest 2019 vytáhl esa z rukávu Dlouho očekávaný a v mnoha médiích reklamovaný Farák Fest 2019 s pořadovým číslem 5 odstartoval 17.8.2019 úderem 13. hodiny. V maratónu devíti formací se na scéně představily kapely brázdící hudební pódia napříč naší vlastí. V plejádě vystupujících jsme si mohli poslechnout sestavy mladšího data vzniku, ale i skupiny, jejichž historie sahá do hluboké paměti fanoušků dříve narozených. Brutus, Zvlášňý škola… nebo širokou veřejností uznávané veličiny Ready Kirken či UDG. Friendly Festival Fryyfest oslavil své desáté narozeniny ve velkém stylu! Ve dnech 16. až 17. 8. vypukl v Bakově nad Jizerou jubilejní - desátý ročník oblíbeného Friendly festivalu - Fryyfest 2019. Přestože má festival již dlouholetou tradici - i v letošním roce zažil své „poprvé“.Poprvé totiž tento open air přivítalo krásné prostředí Volnočasového areálu v Bakově nad Jizerou. Fryyfest oslavil své kulatiny ve velkém stylu a o věhlasné hudební gratulanty nebyla nouze. Juřič Pařil - zpívající hasič z Vysočiny. Jiří Pařil a druhý videoklip "Pro lásku mou" Nový termín koncertu Rockalí 2019 Pátek 23. srpna 2019 je nový termín odloženého koncertu Roxoru a strakonického Hamru. Pořadatelé z domácí rockové kapely doufají, že se sluníčko k vystupujícím a hlavně k fanouškům neotočí opět zády! Mejdan v Hospůdce Ostrov na Podskalí ve Strakonicích bude odstartován úderem 20. hodiny. V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy

Další pozvánky na akce

U Vodníka v Tachově proběhne 8. ročník akce s názvem Ještě Jeden Fest Line up vyhlášeného festu předposledního prázdninového víkendu 24.8.2019 nabízí lahůdky několika žánrů. Na své si přijdou punkeři, rockeři a máničkami si budou moci hodit i metalisté. Nový termín koncertu Rockalí 2019 Pátek 23. srpna 2019 je nový termín odloženého koncertu Roxoru a strakonického Hamru. Pořadatelé z domácí rockové kapely doufají, že se sluníčko k vystupujícím a hlavně k fanouškům neotočí opět zády! Mejdan v Hospůdce Ostrov na Podskalí ve Strakonicích bude odstartován úderem 20. hodiny. V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Festival PUNKÁČI DEŤOM rozšiřuje program o doprovodné akce a zajímavé organizační novinky Větší areál, známé kapely, více návštěvníků. A to zdaleka nejsou jediná lákadla 9. ročníku benefičního festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Nejen kvůli kapelám jako The Locos, The Rumjacks,Total Chaos nebo Lion's Law byste měli rozhodně mezi 29. a 31. srpnem zavítat na trenčínské letiště, festival nabídne i řadu doprovodných akcí a organizačních vylepšení. Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji. Již tento čtvrtek se otevřou brány festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově V krásném prostředí zámeckého parku proběhne již 4. ročník tohoto festivalu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz