ČLÁNKY SOUTĚŽE

Welicoruss / Nihilation / Stíny plamenů / War For War 1. května 2017   (13:52)6. 5. Parlament klub Plzeň

Welicoruss / Nihilation / Stíny plamenů / War For War

Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
WELICORUSS (RU/SRB) symphonic pagan/black metal
Tuto kapelu asi není třeba představovat. Jedná se o původně ruskou symphonic-metalová smečku WELICORUSS, která již pár let působí v České republice! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho (v listopadu kluci oslavili krásných 10 let), po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikány jako Arkona, Varg, Nargaroth, Root atd. V roce 2015 jejich nové CD "Az Esm" získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa a v prosinci téhož roku kapela vydala svůj oficiální videoklip k titulní skladbě "Az Esm.

http://bandzone.cz/welicorussofficial

Nihilation [progressive black / death metal - DE, Nüremberg]
Velmi zajímavá kapela z Nürembergu, kombinující black a death metal s atmosferickými prvky rocku i doom metalu, vznikla v létě roku 2015. Nával progresivního death metalu se prolíná s atmosferickými melodiemi, které jsou krásně doplněné velmi charizmatickým a originálním projevem zpěvačky Anny Nihil. Své první demo i plnohodnotné album „A Misanthrope's Guide to the Planet" natočila ve spolupráci se Stephanem Fimmersem (ex-Necrophagist, Ingrimm). Přijďte podpořit naše zahraniční hosty!

https://www.facebook.com/nihilationmetal/

Stíny plamenů [satanic black metal - CZ, Plzeň]
Plzeňská legenda českého black metalu, existující již od roku 1998 v čele s Lordem Morbivodem (Trollech, Umbrtka, War For War), vás ponoří do temné atmosféry kanalizačních prostor pod městem Plzní v podobě syrového black metalu. Kapela natočila již 5 plnohodnotných alb, 2 dema (z toho Lord Morbivod natočil obě dema a následné 3 alba sám), jednu kompilaci „Dive Into Wastewater" a jedno live album „Phantoms of the Pilsen's Underground". Přijďte si poslechnout jak se hraje pravý black metal odpadních vod!

https://www.facebook.com/stinyplamenu/

War For War [industrial metal - CZ, Plzeň]
Lord Morbivod na této akci zahraje i se svým industriálním projektem War for War. Projekt byl založen v roce 2000 v Plzni. Na svém kontě již má čtyři plnohodnotná alba a jedno demo. Pro fanoušky temného industriálního black metalu je to pravá lahůdka. Své album „Illud Tempus" kapela představí i plzeňskému publiku 6. 5. v klubu Parlament.

https://www.facebook.com/warforwar/

Doors open: 19:00
Start: 19:30

WELICORUSS (RU/SRB) symphonic pagan/black …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Metal

Klatovské náměstí rozehřál domácí Radiátor Středeční koncert 14.8.2019 nabídl příznivcům svižné muziky výběr mezi metalovým nářezem sokolovského Liberate a rockovým koncertem domácího Radiátoru. Mokrá těla , písek v botách a nekonečná párty - takový byl pohodový Chodrockfest 2019 V magické datum 8. 8. – 10. 8. 2019 ožily Domažlice a okolí tradičním plážovým festivalem Chodrockfestem, který pro příznivce a milovníky rockové, punkové, pop rockové či metalové muziky v srpnu k tomuto regionu neodmyslitelně patří. Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Hrady CZ 2019 – Rožmberk nad Vltavou – dešti navzdory (sobota) 15. ročník známého kulturního festivalu Hrady CZ opět zavítal na hrad Rožmberk v jižních Čechách. Ač se akce uskutečnila první srpnový víkend a slunečné a teplé počasí se dalo očekávat, realita byla bohužel jiná a časté přeháňky a bouřky doprovázely celý festival. Jelikož jsme ale zkušení festivaloví nadšenci, tak pláštěnka spolu s holínkami jsou povinnou festivalovou výbavou a festival jsme si užili od první do poslední minuty. Již tento čtvrtek se otevřou brány festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově V krásném prostředí zámeckého parku proběhne již 4. ročník tohoto festivalu. Refinery Gallery se třásla v základech pod strunami Parkway Drive Australští metalcoroví Parkway Drive přijeli 6. srpna do Bratislavy představit svoji jednoroční desku Reverence, která upevnila nový směr jejich tvorby. Tuto tour je doprovází již dlouho spřátelená skupina Thy Art Is Murder, se kterými Parkway Drive již v minulé době vystupovali, a dále také ambiciózní metalcorová skupina Crystal Lake pocházející z Japonska. Hrady CZ 2019 – Rožmberk nad Vltavou – dešti navzdory (pátek) 15. ročník známého kulturního festivalu Hrady CZ opět zavítal na hrad Rožmberk v jižních Čechách. Ač se akce uskutečnila první srpnový víkend a slunečné a teplé počasí se dalo očekávat, realita byla bohužel jiná a časté přeháňky a bouřky doprovázely celý festival. Jelikož jsme ale zkušení festivaloví nadšenci, tak pláštěnka spolu s holínkami jsou povinnou festivalovou výbavou a festival jsme si užili od první do poslední minuty.

Další pozvánky na akce

V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Festival PUNKÁČI DEŤOM rozšiřuje program o doprovodné akce a zajímavé organizační novinky Větší areál, známé kapely, více návštěvníků. A to zdaleka nejsou jediná lákadla 9. ročníku benefičního festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Nejen kvůli kapelám jako The Locos, The Rumjacks,Total Chaos nebo Lion's Law byste měli rozhodně mezi 29. a 31. srpnem zavítat na trenčínské letiště, festival nabídne i řadu doprovodných akcí a organizačních vylepšení. Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji. Již tento čtvrtek se otevřou brány festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově V krásném prostředí zámeckého parku proběhne již 4. ročník tohoto festivalu. Začíná Sziget, největší festival léta. Do Szigetu zbývá už jen pár hodin a ve středu 7. srpna se otevřou brány největšího festivalu ve střední Evropě. Program je našlapaný spoustou slavných jmen jako je Ed Sheeran, Foo Fighters, Post Malone, Macklemore, Twenty One Pilots a stovky dalších. Ostrovní areál toho nabízí mnohem víc a tady je pár tipů. Farský kopec ožije 5. ročníkem oblíbeného Farák Festu Na sobotní den 17.8.2019 si pořadatelé Farák Festu v Heřmanově Huti připravili pro fanoušky skvělé muziky lahůdky, které lákají příznivce i ze vzdálených končin našeho kraje. Ready Kirken, UDG… či Brutus dokáží potěšit srdce rockerů všech věkových generací všude tam, kde zahrají. V nabídce nebude chybět ani zástupce našich východních slovenských sousedů v podání skupiny Smola a Hrušky.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz