ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Welicoruss / Nihilation / Stíny plamenů / War For War 1. května 2017   (13:52)6. 5. Parlament klub Plzeň

Welicoruss / Nihilation / Stíny plamenů / War For War

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
WELICORUSS (RU/SRB) symphonic pagan/black metal
Tuto kapelu asi není třeba představovat. Jedná se o původně ruskou symphonic-metalová smečku WELICORUSS, která již pár let působí v České republice! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho (v listopadu kluci oslavili krásných 10 let), po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikány jako Arkona, Varg, Nargaroth, Root atd. V roce 2015 jejich nové CD "Az Esm" získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa a v prosinci téhož roku kapela vydala svůj oficiální videoklip k titulní skladbě "Az Esm.

http://bandzone.cz/welicorussofficial

Nihilation [progressive black / death metal - DE, Nüremberg]
Velmi zajímavá kapela z Nürembergu, kombinující black a death metal s atmosferickými prvky rocku i doom metalu, vznikla v létě roku 2015. Nával progresivního death metalu se prolíná s atmosferickými melodiemi, které jsou krásně doplněné velmi charizmatickým a originálním projevem zpěvačky Anny Nihil. Své první demo i plnohodnotné album „A Misanthrope's Guide to the Planet" natočila ve spolupráci se Stephanem Fimmersem (ex-Necrophagist, Ingrimm). Přijďte podpořit naše zahraniční hosty!

https://www.facebook.com/nihilationmetal/

Stíny plamenů [satanic black metal - CZ, Plzeň]
Plzeňská legenda českého black metalu, existující již od roku 1998 v čele s Lordem Morbivodem (Trollech, Umbrtka, War For War), vás ponoří do temné atmosféry kanalizačních prostor pod městem Plzní v podobě syrového black metalu. Kapela natočila již 5 plnohodnotných alb, 2 dema (z toho Lord Morbivod natočil obě dema a následné 3 alba sám), jednu kompilaci „Dive Into Wastewater" a jedno live album „Phantoms of the Pilsen's Underground". Přijďte si poslechnout jak se hraje pravý black metal odpadních vod!

https://www.facebook.com/stinyplamenu/

War For War [industrial metal - CZ, Plzeň]
Lord Morbivod na této akci zahraje i se svým industriálním projektem War for War. Projekt byl založen v roce 2000 v Plzni. Na svém kontě již má čtyři plnohodnotná alba a jedno demo. Pro fanoušky temného industriálního black metalu je to pravá lahůdka. Své album „Illud Tempus" kapela představí i plzeňskému publiku 6. 5. v klubu Parlament.

https://www.facebook.com/warforwar/

Doors open: 19:00
Start: 19:30

WELICORUSS (RU/SRB) symphonic pagan/black …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Metal

Debustrol – 33 let Antikrista v Hořovicích Hořovický Společenský dům se v sobotu 30.11.2019 otřásl v základech. Na malém sále tu do strun sáhl legendární thrashový Debustrol, který se ke svým narozeninám vydal na podzimní turné napříč naší vlastí. Bohoslužba, jak ji ještě neznáte Kdo si počkal, ten se dočkal - Ghost, slavná švédská formace zahalena jedním velkým tajemstvím přijela vůbec poprvé jako samostatný headliner na území ČR. Sice se tento rok už jednou představila pražskému publiku, a to v létě, když přijela jako předkapela na koncertě skupiny Metallica, ale to byl však open-air, tedy jasné denní světlo, krátký set a pouze jemně naaranžovaná stage, která je ke skutečnému poznání této šílené sebranky naprosto nedostačující. To se Ghost rozhodli napravit samostatným koncertem, 1.12. v pražském O2 Universum. Plzeňská metalovka Hi-Fly pokřtí nové CD Velký den pro plzeňskou skupinu Hi-Fly nastane ve středu 4.12.2019. V Plzeňském Divadle Pod lampou pokřtí druhý vydaný titul ve své hudební kariéře. Jako host se na klubové scéně představí rocková kapela Ill Fish. Evropská metalová elita na Night Of Silvans vol. 1 v MC Sklep Hudební klub ve Spáleném Poříčí navštívily hned dvě zahraniční kapely – německé Kambrium a ruský Welicoruss. V pátek 29.11.2019 si na své přišli hlavně příznivci black a deathové scény, tentokrát v evropském měřítku. Ve jménu Boha a rock'n'rollu Po poslední zastávce na Rock For People 2018 se křesťanská rocková kapela Skillet vrátila do České republiky a na dvou koncertech, v Praze a Brně, představila své nové album Victorious. Skillet si s sebou na tour přizvali i své americké kolegy Devour the Day. Brazilská úderka Vulcano na volyňském pódiu Kulturní dům Na Nové ve Volyni se stal v pondělí 25.11.2019 dějištěm velice očekávaného metalového koncertu. Na pódiu se představila známá jména českých zástupců ostrého stylu – Bohemyst a Lahar, které v závěru vystřídal brazilský thrashový průkopník Vulcano. Night Of Silvans vol. 1 na klubové scéně MC Sklep Spálené Poříčí se stane 29.11.2019 jednou ze zastávek evropského šňůry novosibirské black metalové skupiny Welicoruss. V něm kapela představuje nové album Siberian Heathen Horde se silným emotivním nábojem. Jako host si na scéně oblíbeného klubu zahraje německá úderka Kambrium.

Další pozvánky na akce

Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě. Vánoce s Erasmem+ Ty, já, on, oni, ony můžeš být Erasmus+. Každý má právo podílet se na pomoci slabším. Doraž a dozvíš se i ty, jak funguje neziskovka ve Tvém okolí a zároveň si užiješ prima den! Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Plzeňská metalovka Hi-Fly pokřtí nové CD Velký den pro plzeňskou skupinu Hi-Fly nastane ve středu 4.12.2019. V Plzeňském Divadle Pod lampou pokřtí druhý vydaný titul ve své hudební kariéře. Jako host se na klubové scéně představí rocková kapela Ill Fish. The Fialky – nový videoklip „Lidi to chtěj“ The Fialky, spolu s přáteli vyráží na tři poslední letošní koncerty v rámci Kids and heroes punkrock X-mas tour, se čtyřmi novinkami v zádech. Těmi jsou písně „Mighty sounds song“, „Chřipka“, „Lampy“ a „Lidi to chtěj“, které se objeví na nové řadové desce ohlášené na začátek února. Benefiční koncetr pro malé princezny V sobotu 7. 12. se v Rokycanech v restauraci Na Střelnici odehraje benefiční koncert pro dvě malé slečny. Doutnající Pařezy povstanou z popela Celé čtvrtstoletí od vzniku oslaví šťáhlavská skupina Doutnající Pařezy právě v těchto dnech. Je pravda, že ne všechny roky byly vyplněny koncerty, přesto se ke kulatému výročí dali muzikanti dohromady a 6.12.2019 ve Šťáhlavicích předvedou, jak jim to pořád šlape.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz