ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Alkehol oslavil 25 let v Lucerně 26. března 2017   (12:31)Vyprodaná Lucerna

Alkehol oslavil 25 let v Lucerně

Petr Černohorský


Před vyprodanou Lucernou oslavila čtvrtstoletí kapela Alkehol. Za hlasitého skandování několika tisíc lidi: „Hej, hej, hej, hej“ otevřela celý večer pecka Hospodo nalejvej. Alkehol v čele s Otou Herešem rozjel velkou narozeninovou párty, při které teklo pivo proudem. Jako první z gratulantů se na pódiu objevil ,,maskot" kapely Lukáš Pavlásek, kapele popřál formou básně a společně si zazpívali jednu z jejich písní. 


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Po celou dobu se připíjelo ,,na zdraví" a jedním z dalších hostů, kteří přišli slavit s Alkeholem, byl bývalý člen kapely Martin Melmus. Ten svým striptýzovým číslem zaskočil nejen kapelu, ale především ohromil přítomné dívky a ženy. Protože pivo dělá hezká těla, stal se rázem "idolem jejich srdcí". Jedním z mnoha pozvaných byl i legendární Petr Janda, který si s Alkeholem střihnul Okno mé lásky, tak se z rockera Petra Jandy stal metalák Petr Janda. 

Tato noc má neskutečný spád a diváci nemají chvilku na odpočinek. Neustálým tleskáním, pískáním a skákáním dávají kapele najevo, jak moc je to povedený večer. Po několika dalších písních se objevuje na pódiu partička Tři sestry, která spustila svou legendární Kovárnu a nenechala nikoho na pochybách, že dnes to bude nezapomenutelný večírek. Posledním z hostů byla skupina Kabát v čele s Pepou Vojtkem. Dorazil do Lucerny ověnčen cenou Thalie. Kabáti s Alkeholem odehráli jednu z mála písní, která není o chlastu a to Nechte vlajky vlát. Poté se na pódiu objevuje i Petr Janda a trio Hereš, Vojtek, Janda spouští hodně vymazlenou záležitost Rockeři. Večer plný oslav, piva, konfet,ale hlavně výborné muziky uzavírají Buráky a Na Slamníku. Vyprodaná Lucerna je doslova a do písmene na nohou, dlouhým potleskem děkuje nejen za tuto sobotní show, ale za celých pětadvacet let s Alkeholem. Celou akci bych popsal jednou jedinou větou: „Byla to jízda králů“.

Alkeholu bych do dalších pětadvaceti let chtěl popřát stále stejnou, neutuchající žízeň, spoustu dalších písní, mnoho koncertů a spokojených posluchačů, kteří budou vždy připíjet sobě a kapele na zdraví. Takže: "oleoleoleole Alkehoool Alkehoool" !

Alkehol je možné vidět i na  Basinfirefestu

http://musicgate.cz/clanek/15-rocnik-basinfirefest-29-6-az-2-7-spalene-porici/168/


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 79 fotografií v galerii


autoři:text:     Lenka Kadeřábková, Michal Patka
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Rock

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Zbrusu nový videoklip Black Light od Sylvie a Silver Matte je na světě! Sympatická plzeňská rocková parta Sylvie a Silver Matte neponechala nic náhodě a nadělila svým fans dárek už před Vánocemi. Komunál a jeho online stream rozproudí rock metalovou krev v žilách! I když jsou živé koncerty v současné době v nedohlednu, Komunál neusnul na vavřínech a potěší své publikum. JAREK FILGAS BAND Po dlouhých deseti letech od posledního regulérního alba (a dvaceti letech od poslední sólové desky) přichází zpěvák Jarek Filgas, známý jako frontman skupin Argema, Premier a dalších, s prvními singly z připravovaného alba, které vyjde v první polovině roku 2021. Jarek se obklopil muzikanty, se kterými se již potkal během své kariéry v různých skupinách a vytvořil rockovou formaci vystupující pod názvem JAREK FILGAS BAND. Pod tímto jménem vyjde i zmiňované album.

Další fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz