ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

ARGEMA vydává nové CD ! 24. března 2017   (12:57)Nové album - Argema 2017


Argema v letošním roce slaví již 35. výročí působení na hudební scéně. Mají za sebou více než 3 400 koncertů a vydali 24 CD. Své „pětatřicátiny“ oslaví tato poprocková legenda nejen na 80-ti koncertech, ale také vydáním nového alba s názvem Argema 2017. Vychází 21. dubna!

Argema v letošním roce slaví již 35. …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Za tuto neuvěřitelnou dobu působení Argemy na české rockové scéně se pomalu řadí mezi nezapomenutelné stálice českého rocku. Všichni by mohli čekat, že kapela ke svému výročí vydá kompilaci nebo soubor nejúspěšnějších CD, ale  stále nám dokazují, že své fanoušky umí překvapit. Přichází totiž se zbrusu novým albem Argema 2017 již v dubnu, které obsahuje 10 novinek!

Tyto skladby vznikaly v průběhu podzimu 2016 a jsou reakcí na každodenní zážitky. Natáčení, míchání i mastering probíhali ve skvělém studi Sono, kde mistr zvuku Milan Cimfe vdechl těmto písním život. Toto spojení je na výsledném soundu kapely hodně znát, bohatý zvuk a hitový potenciál alba je slyšet na první poslech. Milanovi se podařilo posunout zvuk kapely o velký kus dál, protože toto CD zní rockověji než předešlá alba. To pocítíte především ve skladbách Kudy z nudy, Tanečnice či Představ si svět. Nemohou chybět ani úžasné balady, kterými je Argema známá – například píseň s názvem Vášeň. Argema si po dlouhé době vystřihla i duet, tentokrát se slovenskou zpěvačkou Ninou Balkovou ve skladbě Československo

Tyto skladby vznikaly v průběhu podzimu …
Křest nového CD Argema 2017 proběhne 29. dubna v Kroměříži na zimním stadionu, kde můžete očekávat i pozvané hosty. Nové album je zajímavým počinem této moravské legendy a stojí za to si jej poslechnout!


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


11 fotografií v galerii


zdroj:Tisková zpráva/www.argema.cz
autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Tisková zprávaDalší články žánrů Pop, Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT.

Další tiskovky

Kapela Bez Šance vydává debutové album RA-DOST! K sedmému výročí kapely vychází jejich dlouhohrající prvotina. Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz