ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) 22. března 2021   (09:39)EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem

EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix)

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Zpěvák a skladatel EIRIK se po více než půl roce připomíná se singlem Prázdná skříň. Tentokrát zní ale více elektronicky. To má na svědomí pražský producent Václav Matějka, jinak známý pod pseudonymem  Black Pumpkin. Ten písni dodal zcela jiný rozměr, žánrově se tak Prázdná skříň přesouvá do vod EDM hudby. “S Vaškem jsme už nějakou dobu uvažovali, že by k některé mé písni udělal remix, to se podařilo až nyní, když mi Vašek z počátku letošního roku poslal demo, které mě bavilo, Prázdná skříň zněla úplně jinak, ale pořád to skvěle fungovalo”, prozradil EIRIK. Finální zvuk nahrávce navíc dodal americký sound engineer Jake Shanahan. Prostředí videoklipu se prolíná  částečně ateliéru a druhá část v příjemné zimní krajině Kralického Sněžníku. Videoklip režíroval Jan Miškela.

Zpěvák a skladatel EIRIK se po více než půl …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:red.
autor:foto:     Mocup SpaceDalší tiskovky

Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records. Iné Kafe má nové DVD a CD z velkolepého symfonického koncertu v bratislavském NTC! Kultovní kapela Iné Kafe připravila na úvod roku pro fanoušky bombu! Vratko Rohoň a spol vydávají nové CD a DVD, které zachycuje velkolepý koncert se čtyřicetičlenným orchestrem a s dvacetičlenným pěveckým sborem. The Drops představuje singl Přidej „Včera večer na baru jsem opařen stál…“ Těmito slovy začíná nový singl Přidej kapely The Drops, která na tuzemské hudební scéně působí už osm let a má za sebou úspěšné hity jako Vzhůru nebo Jedeme dál.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz