ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Pražskej Teplárenskej Sjezd v Příbrami 6. března 2017   (19:26)Aneb Prago Union, Cocotte Minute a Hentai Corporation v jedný boudě


3.3.2017 se kulturní dům v Příbrami otřásl v základech, jelikož ho navštívila netradiční sestava Prago  Union, Hentai Corporation a Cocotte Minute v rámci turné Pražskej Teplárenskej Sjezd. Přesně v tomto pořadí odehráli mega show pro svý fandy.  


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
První tedy nastoupili na pódium Prago Union a rozproudili sál svým jedinečným hip-hopovým projevem. Zazněly známé věci z jejich repertoáru, například příjemně houpavý track Varování. Nejen jejich fanoušci ale i ti, kteří čekali na Cocotte Minute a Hentai Corporation, se příjemně bavili a pomalu a jistě se jejich krev rozproudila. Dj Maro byl jak jinak než člověk na svém místě a pod rukama se mu linula skvělá hudba. Kato je proslulý tím, že nepíše texty pro děti a jeho věci mají co do sebe. A to samé jsme mohli slyšet dnes večer. Kato a Maro k sobě sedí jako pr**l na hrnec, jak se říká. Člověk Prago Union nemusí představovat, všichni je znají a vědí, co čekat a to jsme také obdrželi, díky.

První tedy nastoupili na pódium Prago Union a …
Po krátké pauze pokračovali v jízdě Hentai Corporation. To je kapitola sama pro sebe, opravdový „oříšek“. Ačkoli tento styl hudby nijak zvlášť nepreferuji, musím uznat, že mě kluci mile překvapili svým projevem nahoře na prknech i dole mezi lidmi. Větší úchylnou show (v dobrém slova smyslu) jsem ještě nezažila. Zazněly tu výroky zpěváka Radka: „Všichni říkaj, že šu**t chlapy je špatný, ale my stále rostem...zamyslete se nad tím.“ nebo „Tak ahoj, pro vás a vaší smrt.“, které lidi dost bavily. Radek měl na sobě stylový oblek s rozepnutým sakem bez košile. Před písní Tragedy Of Uncle Hitler odložil sako.

S lidmi Radek umí výborně pracovat během vystoupení, skočil z pódia mezi ně, pařil s nimi a tím je opravdu dokázal vyburcovat. Všimla jsem si jednoho návštěvníka, byl to hip-hopper, který celou jejich akci hltal od začátku až do konce. Radek v neposlední řadě prohlásil: „Tímto vyzýváme Krajča, aby zazpíval Dokktor Zaius, ty zm**e.“ a začali hrát píseň Až ti řeknu (David Koller & Friends). Radkova flow při stylu jejich hudby je obdivuhodná, je mu skvěle rozumět a to málokterý zpěvák kapel podobného žánru umí. Líbil se mi i jejich bubeník Zdenda, který předvedl docela smrtelné tempo. Byla jsem jednoduše svědkem toho, jak Hentai Corporation dokáží změnit celý sál lidí na sál malých zvířátek, silný to zážitek. 

Po krátké pauze pokračovali v jízdě …
Večer završili Cocotte Minute a nastartovali s písní Srdce. Pak zahráli další oblíbenou Tanči. Překvapil mě zvuk kapely i zpěv Zellera, naživo zněli stejně jako na youtube a je vidět, že jsou sehraní a celkově působili jako ostřílení profíci. Hráli s plnou soustředěností a oba kytaristé byli ve skákání do rytmu hudby zcela totožní. Komunikace Zellera s davem pod pódiem byla tak silná, že jim jeden fanoušek vylezl nahoru a musela nastoupit ochranka, aby ho nasměrovala zpět pod pódium. Czendál si upravil čepičku a jelo se dál. Část s Cocotte Minute  jsem si oblíbila hned od začátku, kluci mají totiž skvělé texty i hudbu a celé to dává smysl. Až na pár jedinců všichni poslouchali, zpívali, tančili a bavili se. Během večera ze sebe vydali maximum, proto na konci nemohli odolat skandování davu a museli se vrátit. Obrovský úspěch a díky této tour mají minimálně o jednoho fanouška více – mě určitě. 

Tento večer byl jednoduše nezapomenutelný a vy, co váháte, jestli jít či nejít, rozhodně neváhejte a jděte do toho! 

Partnerem akce je pribram.cz

Večer završili Cocotte Minute a nastartovali s …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Jiří Trnka 43 fotografií v galerii


autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Jiří Trnka



Další články žánrů Crossover, Hip Hop / Rap, Metal, Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit.

Další fotoreportáže

Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz