ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

S tebou mě to baví zpívají v nové písničce Jokers a Molotov party 10. března 2024   (17:08)Na začátku října jsme vám přinesli rozhovor s členy kapel Molotov party a Jokers, kde jsme se bavili o chystaném turné. V současné době jsou obě kapely na turné a během jejich zastávky v Pardubicích jsem si popovídala s kytaristou Molotov party Ivanem Macháčkem a zpěvákem kapely Jokers Petrem Soukupem o tom, jak zatím průběh turné vnímají, ale také o tom co nás čeká, až turné skončí.

S tebou mě to baví zpívají v nové písničce Jokers a Molotov party

Dnešním koncertem se dostáváme do druhé poloviny vašeho turné a mě zajímá, jak zatím hodnotíte jeho průběh? 
Petr: Já myslím, že velmi hladkej a vždycky, když to trochu zadře, tak to je to koření. 
Ivan: Souhlas. Jako spolupráce je fantastická, tam není o čem, ale i koncerty jsou skvělý. Já jsem měl upřímně z toho trochu strach, člověk nikdy neví, když jede hrát do jiného města, jaký to tam bude, jestli tam bude pět lidí nebo padesát lidí a zatím je to spíš na tý druhý straně, což je super. 
Petr: Takže velmi úspěšný.
Klatovy, Praha, Nymburk, Vrchlabí, Jihlava, Svitavy. To jsou města, ve kterých vás mohli fanoušci zatím vidět.  Kdybyste měli vybrat jedno, které vás ať už přijetím od místních, prostorem nebo tak nějak celkovou atmosférou bavilo nejvíce, které by to bylo?
Petr: Já myslím, že jako celkový dojem byl samozřejmě nezapomenutelný z Jihlavy. Většinou vždycky po koncertě stíháme tak akorát naložit a jet a tady jsme se stíhali i sjet, samozřejmě dobrou náladou.
Ivan: To byl jedinej koncert, kde jsme zatím měli tu šanci i přespat a užít si trochu víc to město. Kde nás místní fanoušci provedli podhoubím toho města a bylo to velice zajímavý.
Petr: I sklepením.
Pokud bych to vzala z opačného konce. Hráli jste se spoustou kapel a ještě vás jich několik čeká. Pokud byste, ale měli říct jednu českou kapelu, kterou na turné nemáte a se kterou byste si rádi zahráli, jakou byste si vybrali?
Petr: Tak samozřejmě za mě, já už jsem klukům z Wohnoutů říkal, ale prej se ještě musíme trošku rozjet.  Nicméně za mě by to byli Wohnouti a myslím si, že i za kluky. 
Ivan: OK. Já jsem chtěl k tomu tématu říct, že v rámci rešerže a hledání těch místních kapel jsem se víc ponořil do scény, než jsem předtím byl a zjistil jsem, jak skvělý kapely tady existujou - menší kapely, který jsem předtím vůbec neznal. A jedna z nich, která mě hodně bavila, kterou jsem neznal, je kapela 21 gramů. To je kapela, která se mi velmi líbí, a rád bych si s nimi někdy zahrál.
 

Dnešním koncertem se dostáváme do druhé …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Na dnešním koncertě měli fanoušci také možnost slyšet v premiéře písničku S tebou mě to baví. Jedná se o písničku, kterou zpívají kapely Molotov party a Jokers společně. Mě by zajímalo, zda jí plánujete ofiko nahrát, zda jí bude možné slýchat běžně na vašich společných koncertech?
Ivan: Tak zatím je plán hrát jí na společných koncertech a nahrát ji určitě také chceme, ale nejdřív potřebujeme dotáhnout věci, co máme rozdělané každá kapela jednotlivě. 
Poslední koncert v rámci turné odehrajete 17. 5. v Českých Budějovicích. Máte v plánu udělat třeba podobné turné i na podzim? 
Ivan: Zatím ne, můžu, ale prozradit, že budeme hrát společně ve Vagonu s Jokers 29. 11. 
Petr: My totiž víme s klukama s Molotov party, že nejdůležitější je mít spolu ten dobrej vztah. Jo a někdo říká, že tam jsou i takový ty věci, který nejsou příliš vidět a to jsou takový ty hormony a prostě jestli si voníme. A já si myslim, že s klukama si zatím docela voníme :D.  A to je vlastně to nejdůležitější.
Blíží se nám samozřejmě také léto a s ním spojené letní festivaly. Je možné vás na nějakém potkat případně, jaké jsou mimo turné nejbližší plány kapel? 
Petr: Tím, že je teďka zima, tak si na to léto musíme vytáhnout kalendáře. Máme tam v plánu nějaký věci, něco ještě není zavřený. Já doufám, že se dostaneme i do mý rodný Jilemnice, kde jsou Krakonošovi podvečery, takovej městskej fesťák. Pak tam máme určitě ještě něco v plánu. Máme tady koncert v Lounech 23. 8. a pak 29. 8. hrajeme v Praze na Kamině s kapelou Hluchý do vrat
Ivan: My si dovolíme vlastně v první půlce roku jeden jedinej koncert bez Jokers. 9. 5. zahrajeme ve Vagonu s kapelou Čardáš Klaunů, která s námi hrála v již zmíněné Jihlavě, a hrozně se nám líbili. My jsme to teda s nimi domluvili naslepo před tím na doporučení Jokers a pak jsme je viděli naživo a zjistili jsme, že jsou ještě lepší, než jsme si představovali - jak po hudební tak po lidské stránce, takže se hrozně těšíme na tu Prahu. 
A další koncerty nějaký máte v plánu?
Ivan: Nic zatím definitivního.
Takže pak až ten listopad zatím?
Ivan: Zatím jo. Doufám, že se na léto ještě něco objeví. Teď to řešíme, ale nemůžu zatím nic říct.
Petr: Já si myslím, že takhle skoro dobrý:D. 
 
 

Na dnešním koncertě měli fanoušci také možnost …
Tak jo mě to asi takto pro zatím stačí, děkuju vám za rozhovor a přeju vám, aby i zbytek turné byl minimálně tak dobrý jako doposud a věřím, že se ještě na nějaké zastávce uvidíme. 
Ivan: Super my moc děkujeme za rozhovor a hlavně za neskutečnou podporu.
Petr: A rozhodně bysme chtěli poděkovat všem fanouškům, protože nás překvapuje to jak s námi i v rámci toho turné cestují, to je skvělý.

A já bych za sebe ráda pozvala všechny ještě na zbylé koncerty v rámci turné:

6. 4. Teplice s kapelou Točílas
12. 4. Ústí nad Labem s Will Eifell
19. 4. Plzeň s Cerberos
30. 4. Brno s 301
17. 5. České Budějovice s Dog on the catwalk
 
a aby vám neuteklo opravdu nic z dění kapel, tak nezapomentě sledovat jejich stránky.
https://www.facebook.com/molotovparty
https://www.facebook.com/kapelajokers

 

Tak jo mě to asi takto pro zatím stačí, děkuju …

FOTO PRO RADOST

autoři:text:     Marie Hartmanová
foto:     Marie Hartmanová, web kapely Jokers, Web kapely Molotov partyDalší články s interprety Jokers, Molotov party

Molotov party nás v novém klipu vezmou do devadesátek 12.12.2023 spatřil světlo nový klip kapely Molotov party k písničce Černý oči, který se svým dějem vrací do let devadesátých. Pojďme se i my nyní podívat spolu s kapelou na to jak to tehdy vypadalo. Jokers slaví 15 let na scéně Molotov party a Jokers. Dvě pražské kapely, každá zdánlivě odlišná a přesto mají spoustu společného. O tom co tyto dvě kapely spojuje, jak se k sobě dostali a spoustu dalších věcí nám prozradili kytarista kapely Molotov party Ivan Macháček a kytarista Jokers Honza Zídek Na Nádobíčko si Jokers nachystali Jar Kapela Jokers v neděli 24. 10. 2021 pokřtila svoje album Nádobíčko a pojali to opravdu originálně. Zatímco většina kapel křtí alba různými lihovinami Jokers album Nádobíčko pokřtili originálně jarem. Pražští Jokers představí fanouškům svoje Nádobíčko Všemohoucí DěloBůh seslal na svět Nádobíčko ve formě CD nosiče. Takový dar kapela Jokers nemůže nechat bez náležitého křtu! V Koštově se s létem rozloučili sedmým ročníkem Fondy Festu Léto už je pomalu za námi a spolu s létem je třeba se rozloučit i s open air akcemi. Jednou z posledních akcí letošního léta byl i sedmý ročník festivalu Fondy Fest v Koštově u Ústí nad Labem Další ročník festivalu Brod 1995 je minulostí V sobotu 21. 8. 2021 se v Českém Brodě uskutečnil další ročník festivalu Brod 1995. Přestože se jedná o jeden z menších festivalů, tak kvalitou se může rovnat i festivalovým stálicím. Letošní ročník opět nabídl hudbu napříč hudebními žánry a jako zlatý hřeb celého večera lze jednoznačně označit vystoupení zpěvačky Marie Rottrové Marie Rottrová na festivalu Brod 1995 Multižánrový festival Brod 1995 se po nucené roční pauze vrací do zrenovovaného areálu Na Kutilce.

Další články žánrů Pop, Rock

Sraz socialistických vozidel vol. 10 bude mít na Hnačově bohatý hudební program Již po desáté si do areálu Kempu Hnačov naleznou cestu vozidla s rodným listem vystaveným před rokem 1990. Dvojdenní Sraz socialistických vozidel se stane cílem stovek, možná tisíců příznivců těchto nablýskaných motorových mazlíčků. Hosté si tak budou moci vše náležitě prohlédnout a večer si pak užít hudební program na místní scéně u sportovního areálu. Na něm se v pátek představí rockový Plán B a legendární Brutus, během jehož vystoupení bude odpálený slavnostní ohňostroj. Přijďte se pobavit i vy, vskutku nabitý pátek odstartuje koncertní události úderem 18. hodiny. Vypsaná fiXa projíždí absolutním snem až k oslavám XXX. Slavit se bude hned na třikrát! Jedna z jejích prvních písniček čekala na obrazové ztvárnění skoro stejně tak dlouho. Úplně první kapelní auto ve videoklipu Absolutní sen proveze diváka ve třech minutách historií a všemi změnami, kterými si skupina za tři desítky let nikdy nepřerušené existence prošla. Toto výročí oslaví rovnou na třikrát. Nestárnoucí Kečup svými legendárními hity potěšil KD Mrákov! Byla tu druhá květnová sobota a srdce Mekky chodského bigbítu bilo v rytmu Kečupu. Právě v ten den tam totiž tahle legendární skupina dorazila a o tom, že půjde o velmi užitý večer už předem nikdo nepochyboval. A tak se také stalo! Hrady CZ nabízejí zažít naposledy koncert Lucie v původní sestavě a odtajňují program Kompletní program svého devatenáctého ročníku oznamuje hudebně-kulturní festival Hrady CZ. Návštěvníkům letos nabídne historicky poslední možnost vidět koncert kapely Lucie v původní sestavě s Davidem Kollerem. Stejně tak zpěvák Daniel Landa a kapela Chinaski a zahrají v létě exkluzivně pouze na Hradech. Pekelný ostrov odtajnil poslední jména headlinerů nabitého line-upu! Areál kromě Guano Apes ovládnou Dymytry i Traktor! Rolls-Royce mezi festivaly – Pekelný ostrov už „stříhá metr“ a doplňuje nabitý line-up o další zvučná jména špičky české scény. Hlavní hvězdou letošního ročníku budou legendární Guano Apes. S nespoutanou show dorazí Traktor i Dymytry. Ježovy nabídnou jak sváteční pouťovou atmosféru, tak dobrou muziku skupiny Revival Gang Pouťová zábava v obci Ježovy je tradiční společenskou událostí již dlouhou řadu let. Sváteční nálada, návštěvy známých a příbuzných, večer pak tancovačka u hospůdky nedaleko fotbalového hřiště. Právě letos se o hudební stránku této akce postará kapela Revival Gang, která svým dílem přispěje ke skvělé obecní náladě. Proto nezapomeňte – sobota 18.5.2024, start hudební produkce je ohlášený na 20:00 hodin. Benefiční koncertní událost v Motorestu Svojkovice měla název Zmačkneme se Sobotní večer 11.5.2024 patřil v hudební aréně svojkovického Motorestu kapelám Katr a Chlíff. Právě druhá jmenovaná skupina stála u zrodu této akce, jejíž výtěžek poputuje na konto rodiny bývalého kamaráda Jirky, který se již bohužel podobných koncertů nikdy nezúčastní. Mohu jen potvrdit, že večírek měl smysl a do kasičky se vybrala pěkná finanční hotovost. Sál, přísálí i balkon byly vzorně připravené, pohodoví pořadatelé vítali hosty u vstupních dveří, ochotná obsluha výčepu plnila přání zákazníků, světla nažhavená a kvalitní zvuk z dílny Jardy Pospíšila prověřený – vše na svých místech a hudební mejdan tak dostal v ten správný čas zelenou.

Další rozhovory

BÁRA ZEMANOVÁ, FINALISTKA 3. ŘADY ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR VOLÁ MAYDAY ROZHOVOR S BÁROU ZEMANOVOU O SUPERSTAR A O JEJÍM NOVÉM SINGLU, KTERÝ PRÁVĚ VYDALA. Rozhovor s kapelou Jacker’s k nové desce Pomalu a jistě. Česká metalová kapela Jacker's zahájila letošní rok správným krokem. Vydala novou desku Pomalu a jistě. Máme pro vás pár informací a rozhovor. KRÁTKÝ ROZHOVOR S PŘEDNÍM MÓDNÍM NÁVRHÁŘEM PANEM OSMANY LAFFITOU Zajímavosti o Osmanym a o hudbě, kterou má rád a nejen to. ROZHOVOR: Magdalena Trajerová - TO ONY Magdalena Trajerová je songwriterka balancující na hraně indie popu, folku a rocku. V minulém roce se představila třemi singly. Nyní ji na konci února, 22. 2., čeká vydání debutového alba s názvem TO ONY. Pro Musicgate jsme ji právě o nadcházejícím albu vyzpovídali. ROZHOVOR: Na zvěřině v Karviné s Jindrou Polákem Zajímavosti o kapele Jelen Trocha povídání s kapelou Aušus aneb jak to na takové jeho hudební zkoušce vypadá Neděle je pro většinu lidí čas odpočinkový, věnovaný rodinám, dětem, koníčkům… A právě od koníčků bych se rád odrazil k odpoledni 21.1.2024. K tomuto termínu jsem dostal pozvánku na hudební zkoušku domažlického Aušusu. Ta se konala v nýřanské zkušebně, kde se kapela v tomto složení sešla teprve podruhé. O tom, že se muzikanti znají z pódiových prken již řadu let, svědčila pohodová nálada. Rozhovor jsme tak vedli v uvolněné atmosféře a na odpovědích byl znát humor, nadhled a optimismus. Rozhovor k novému klipu kapely Horizont povídání s frontmanem kapely Horizont o novém singlu
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2024 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz