ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Skupina Monkey Business představí na narozeninovém koncertě ve Žlutých lázních nové remixové album 20. května 2017   (07:44)25. května v pražských Žlutých lázních

Skupina Monkey Business představí na narozeninovém koncertě ve Žlutých lázních nové remixové album

FOTO PRO RADOST
Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta, Tonyi Graves a čerstvě Terezy Černochové oslavilo před dvěma lety 15 let svojí existence albem "Sex and Sport? Never!" Na oslavě letošních 17. narozenin, která proběhne 25. května v pražských Žlutých lázních pod názvem „Kavárna de Luxe“, představí Monkey Business album ve zbrusu nové – remixové – podobě.
 
Jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba "Sex and Sport? Never!" nabízí novinka od producenta a dlouholetého spolupracovníka Romana Holého Ecsona Waldese, který s tvorbou remixů oslovil zajímavé mladé kapely a producenty. „Sami si vybrali, jaké písně chtějí podle svého gusta a stylu libovolně přepracovat. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou až po dub a jazz.“ říká Ecson Waldes, který první remixy pro Monkey Business vytvořil před patnácti lety.

Jedinečné album vychází u společnosti Warner Music 19. května, šest dní před narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních. Monkey Business na něm obdrží Zlatou desku za prodej alba "Sex and Sport? Never!" Jak je u koncertů kapely Monkey Business zvykem, přivítá také na tom květnovém na břehu řeky Vltavy několik hostů. „Nerad bych je představoval dopředu, ale můžu slíbit, že se návštěvníci mají na co těšit. Prozradím jen jméno interpreta Alberta Černého, frontmana kapely Lake Malawi, která ve Žlutých lázních vystoupí jako naše předkapela.“ říká zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert.
 
Tracklist CD Kavárna de Luxe (Sex and Sport? Never! remixes):
 1. Blue Light Baggie Bingo by Mydy Rabycad
 2. Beat Crusher by Dafonic feat. Sia Sai
 3. Unhappy Hippie by Ecson Waldes
 4. Sex And Sport? Never! by Grove
 5. Be A Man by Light and Love
 6. Pick That Bone by Mr. Moustache
 7. Blue Light Baggie Bingo by The Fakes
 8. Be A Man by Pub Animals
 9. Jolana The Exciter by The Documents feat. Miroslav Hloucal
 10. Guru In Subaru by Carpet Cabinet
 11. Mr. Egg by Jiří Burian


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Další pozvánky na akce, tiskovky

V přeštickém Spoláku se představí Kabát revival West v nové sestavě Období nečinnosti mnoha kapelám po vynucené koronapauze pomalu končí. Stejně tak tomu bude i u přeštické skupiny Kabát revival West, která se na nadcházející koncert v kultovním Spoláku dne 30.5.2020 velice těší. Na koupališti v Dolanech bude Trautenberkovo! Hostem večera budou Septic People Po měsících nucené koncertní odmlky se pódia venkovních prostor opět proberou a propukne hudební ráj. A kdo jiný by měl odstartovat koncertní řádění u Klatov než na téhle scéně domácí tanzmetaloví živlové Trautenberk. Hostem večera budou Septic People. Potužník Senior znovu udeří aneb Trautenberk a Benga band rozpumpují AMFI Tlumačov! Po dlouhé nucené pauze vypukne v Západních Čechách opět koncertní ráj, který ve známých prostorách AMFI Tlumačov rozpoutají klatovští jemnostpáni – skupina Trautenberk a host večera Benga band. Septic People představí zcela novou pódiovou scénu Po dlouhé celorepublikové vynucené koncertní pauze se na obzoru rýsují lepší časy. V sobotu 30.5.2020 je odstartuje na hřišti v Chlumčanech Brufen a Septic People. Berounský RC Prdel probudí z koronaspánku dlouho očekávaný živý koncert Po více jak dvouměsíční vynucené pandemické pauze ožije berounský klub představením hned dvou nadupaných kapel. Na prknech známého rockáče představí své umění plzeňský Paheyl a zdická parta Sam-Ou-Hell. Odstartováno bude v pátek 29.5.2020 tradičně úderem 19. hodiny. Nasaď si Knírek a Utíkej No Applause uvádí další ze sobotních OnLine koncertů v rámci projektu "Z Obýváku do obýváků". Jemnostpáni z Klatov chystají Obývákovou Juchparádu aneb Trautenberk live stream již tuhle sobotu! Čeládko, myslivci, splní se vám sen. Budete moci jakobybýt v Malé sportovní hale v Praze a zároveň při tom doma bzdít do gauče. „No není to skvělé, Horste? Je to skvělé!“
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz