ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Slovenští muži vrátí úder v Lucerně 30. dubna 2017   (16:13)2. 10. 2017 se Lucerna dočká benefičního koncertu


Koncert Slovenští muži vrací úder se nezadržitelně blíží. Již nyní mají plné ruce práce všichni, kteří se na tomto večeru podílí.
 
Večerem budou provázet legendy české televize Hana Heřmánková, Marie Tomsová a Marie Retková. Tyto tři dámy si daly dostaveníčko v rodinném šperkařství Jitky Kudláčkové. Právě zde se sešly s mladou talentovanou návrhářkou Erikou Příhodovou, stylistou a vizážistou Ivanem Malejovským a přední českou šperkařkou Jitkou Kudláčkovou. Nic se nesmí ponechat náhodě a je třeba si vybrat z návrhů šatů a ze šperků, které budou mít na sobě v legendární Lucerně. Nechyběl ani zpěvák Martin France, který má se svou agenturou Martin Production galavečer pod svými křídly a na koncertě si také zazpívá. Erika Příhodová odhalila vsemi očekávané návrhy šatů, které moderátorkám připravila a vzala si míry moderátorek. Poté si ženy začaly vybírat šperky, některé se budou vyrábět dokonce „na míru“.

Koncert se uskuteční 2. října 2017 v Lucerně a všichni se na něj moc těší. V jakých šatech dámy uvidíme a jaké šperky si vybraly, je zatím tajemství.

Koncert Slovenští muži vrací úder se …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
„Každá hlasatelka je jiná a ví, co jí sluší a naopak, není divu po takových letech na obrazovce. Hana Heřmánková má ráda jednoduchost a sáhla po návrhu s decentními šaty. S Erikou doladily barvu a s paní Kudláčkovou se předběžně shodly na jemnějších špercích z tmavých perel. Opakem je Marie Retková. Ta má ráda velké náušnice a dobře ví, že jí nesvědčí krajka. Marie Tomsová se nebojí většího rozparku a její šaty budou v barvě modré. Ty zřejmě šperkařství JK Jewels doplní bílým zlatem a akvamaríny.“ nastínil Ivan Malejovský

„Každá hlasatelka je jiná a ví, co jí sluší a …
Marie Tomsová vznesla přání uvádět Pavola Hammela, který na koncertě zazpívá. Jezdila s ním totiž kdysi na turné. Vystoupí zde například také Peter Nagy, Štefan Margita, Vašo Patejdl, několikanásobný slovenský slavík Peter Cmorik, letošní vítěz slovenského Otta v kategorii zpěvák Adam Ďurica nebo Martin Harich. Jako jejich hosté se představí zpěvačky Heidi Janků nebo Monika Bagárová. Všechny interprety doprovodí Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviče.

Výtěžek z tohoto benefičního koncertu je určen Nadačnímu fondu Muži proti rakovině.

Na koncertě se objeví i jedno překvapení, ale to se diváci dozví až v den konání akce. Není tedy pochyb, že tento večer bude jednou z originálních a zajímavých akcí, které letos můžeme očekávat. 

Marie Tomsová vznesla přání uvádět Pavola …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


10 fotografií v galerii

Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (1 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (2 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (3 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (4 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (5 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (6 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (7 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (8 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (9 / 10) Slovenští muži vrátí úder v Lucerně (10 / 10)

zdroj:Tisková zpráva
autor:text:     Lenka KadeřábkováDalší články žánru Pop

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Rozhovor s Shamrockem z Eurodance projektu T-Spoon! o jeho životě, jak se stal ze zpěváka podnikatel v oblasti fitness a výživy. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Ostravská kapela FiHa vydala nové album! 20. listopadu 2020 spatřilo po 4 letech světlo světa nové album ostravské kapely FiHa. Vyzpovídali jsme proto frontmana kapely, Filipa Rácze. Filip prozradil vše o okolnostech vzniku a vydání alba i videoklipu a nastínil také některé další věci, které i navzdory nepříliš utěšené aktuální kulturní situaci, chystají pro své fanoušky. Album, které čítá 11 skladeb vydalo Championship Music a je kompletně dostupné on-line. Argema vydává zbrusu nové CD s názvem Andělé! Letošní listopad se pro tyto sympaťáky nese ve znamení nového CD, a aby těch novinek nebylo málo, chystají pro fans i dárek. Pavol Hammel vydává nové album Srdce bez anjela, které vychází i na vinylu Legendární zpěvák a skladatel Pavol Hammel se hlásí o slovo s novým, v pořadí již 25 autorským albem Srdce bez anjela. Na CD najdou fanoušci 10 písní včetně optimistické skladby Víno, spev a ženy. Rozhovor s hudební švédsko - norskou eurodance skupinou Solid Base!! Rozhovor s Tottem a Jenny ze Solid Base. Ochotně nám odpověděli na otázky ohledně jejich životní situace.

Další pozvánky na akce, tiskovky

Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. Online minifest se nezadržitelně blíží Jedná se o akci na podporu dvoudenního festivalu FRYYFEST EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz