ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Soutěž o lístky na České hrady Bezděz 26. srpna 2018   (17:23)Letní kulturní festivaly České hrady.cz a Moravské hrady.cz jsou také zaměřeny na rozvoj turistického ruchu a zviditelnění krásných historických památek v regionech. Nabídnou netradiční atmosféru, která se bude lišit od ostatních letních festivalů nejen ojedinělým prostředím, ale i bohatým sortimentem doplňkových služeb a občerstvení. V ceně vstupenky jsou zahrnuté i prohlídky stálých expozic hradů.

Soutěž o lístky na České hrady Bezděz

FOTO PRO RADOST
Čtrnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou,Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzovupředstaví v pátek a sobotu 31. srpna a 1. září na Bezdězu v romantickémMáchově kraji. Páteční program nabídne koncerty Monkey Business,Horkýže Slížeči Majka Spirita + Generala Foxxe, ale také hradních nováčků, jako jeMarpo& Troublegang či kapela Škwor.V sobotu se mohou fanoušci letní hradní tour těšit na Tomáše Kluse, kapelu Divokej Bill, Mandrage, Rybičky 48 nebo Pražský výběr a nově naLenny, Slzu nebo kapelu Jelen a další zpěváky a skupiny. Novinkou letošního ročníku festivaluje takzvaný VIP kemp PLUS nabízející hotelový komfort s předem postaveným stanem vybaveným pro přenocování. FestivalHrady CZ na Bezdězu svoji letošní pouť uzavře.
 
V pátek se areálse dvěma stagemi za obcí Bezděz otevře v půl čtvrté odpoledne a od půl páté se představí lokální kapela DCRadio, výherce facebookové talentové soutěže Zahraj si s kapelouna festivalu Hrady CZ. Do té se přihlásilo celkem sedmdesát kapel a do finále postoupilo pět nejúspěšnějších hudebních skupin v každém regionu, z nichž vzešla vždy jedna vítězná, která si zahraje na konkrétní zastávce festivalu v rámci oficiálního pátečního programu. Dále se návštěvníci mohou těšit na koncertPipes and Pintsnebo Ivana Mládka a Banjo Bandu. V devět hodin večer vypukne oblíbený pátečníhradní karneval s vyhlášením nejlepších masek – ti, kdo přijdou ve vlastnoručně vyrobených maskách, mohou vyhrát spousty pěkných cen. V sobotu se areál otevře v deset hodin dopoledne a areál dále rozezní Visací zámek, The Atavistsnebo dívčí rocková kapela The Agony. Sobotní program dále nabídne koncerty Johny Machette aHentai Corporation.
 
Festival Hrady CZ letos opět spolupracuje s Národním památkovým ústavem a nabídne tak v sobotu vstup zdarma na prohlídkové okruhy gotického hradu Bezděz, kde si bude možné odpočinout od festivalového ruchu.Návštěvníci mají navíc možnost zapojit se do fotosoutěže s festivalem Hrady CZ – stačípřijít na festival, nahrát fotku z festivalu do galerie na www.ceskeamoravskehrady.cz a být originální. Autoři nejlepších fotek získají skvělé ceny.
 
Festival Hrady CZletos poskytuje návštěvníkům zvýšený komfort doslova hotelového typu. Zcela nově jetotiž k dispozici takzvaný VIP kemp PLUS, díky němuž není nutné s sebou na festival brát žádné vybavení pro přenocování – postavený stan, dvě karimatky a dva spacáky budou k dispozici na místě. V areálu festivalu budeposílen signál telefonůa datových služeb, chybět nebudou wi-fi zóny a bankomat. Na místě bude také O2 Guru karavan, kde budou k dispozici i powerbanky na dobití telefonů a poradenství s nastavením mobilních telefonů. O lepší informovanost návštěvníků se postará i praktická festivalová aplikace s mapou areálua různými slevami a výhodami. Samozřejmostí jsou VIP kempy se sprchami a splachovacími toaletami, obchod s potravinami či úschovny kol a zavazadel, ale i klasické stanové městečko zdarma. Ve spolupráci s partnery festivalu zde budou připraveny dětské koutky, foto koutky a doprovodné sportovní aktivity, jako například obří vodní skluzavka pro osvěžení v letním parnu. Na Bouzov se dá dojet jak individuálně, tak vlakem. Výstupní stanicí je Bezděz. Areál festivalu se nechází na okraji obce, zhruba tři kilometry od železniční stanice.
 
Festival Hrady CZ letos probíhá na Točníku ve Středočeském kraji (13. - 14. 7.), na Kunětické hoře v Pardubickém kraji (20. – 21. 7.), na Švihově v Plzeňském kraji (27. – 28. 7.), v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji (3. – 4. 8.), na Veveří v Jihomoravském kraji (10. - 11. 8.), na Hradci nad Moravicí v Moravskoslezském kraji (17. - 18. 8.), na Bouzově v Olomouckém kraji (24. - 25. 8.) a na Bezdězu v Libereckém kraji(31. 8. - 1. 9.).
 
Lístky na festival Hrady CZ lze zakoupit v síti Ticketstreamna www.hradycz.cz/vstupenky.
Lístek na pátek stojí do dne před akcí 450 korun, na sobotu 530 korun, permanentka na oba dny pak 880 korun. Na místě pak 490 korun na pátek, 590 korun na sobotu a permanentka za 940 korun.
Připravené jsou slevy pro děti, ZTP/P a seniory. Dvoudenní ubytování ve VIP Hradních kempech na dva dny 350 korun na osobu, ve VIP kempech PLUS 850 korun, na místě pak za 400 a 900 korun. Lístky a ubytování lze také zakoupit společně v balíčku permanentka + VIP hradní kemp do dne před akcí za 1160 korun nebo permanentka + VIP kemp PLUS za 1660 korun, na místě pak za 1300 korun s VIP kempem a 1800 korun s VIP kempem PLUS. V prodeji je také rodinná permanentka pro dva dospělé a dvě děti za 2400 korun nebo rodinná sobotní vstupenka 1340 korun.
 
Více na www.hradycz.cz, www.ceskehrady.cz, www.moravskehrady.cz
 
INTERPRETI NA FESTIVALU HRADY CZ NA BEZDĚZU:
DCRadio, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Monkey Business, Horkýže Slíže, Pipes and Pints, Marpo & Troublegang, Škwor, Johny Machette, Tomáš Klus, Lenny, Hentai Corporation, Jelen, Pražský výběr, Mandrage, The Atavists, Slza, Vypsaná Fixa, Visací zámek, The Agony, Rybičky 48, Divokej Bill
 
TERMÍNY A MÍSTA 14. ROČNÍKU:
13. - 14. 7. Točník
20. - 21. 7. Kunětická hora
27. - 28. 7. Švihov
3. - 4. 8. Rožmberk nad Vltavou
10. - 11. 8. Veveří
17. - 18. 8. Hradec nad Moravicí
24. - 25. 8. Bouzov
31.8. - 1. 9. Bezděz
 

Soutěž o lístky na České hrady Bezděz:

Soutěž byla ukončena.



KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

autor:text:     Tisková zpráva



Další články žánrů Metal, Pop, Punk (rock), Rock

Judas Priest sa vrátia do Bratislavy už tento utorok 4. augusta, ako špeciálny hosť vystúpi Airbourne Už v utorok 4. augusta 2026 vystúpi v TIPOS Aréne v Bratislave legendárna britská heavy metalová kapela Judas Priest, ktorá sa predstaví so špeciálnym hosťom, austrálskou formáciou Airbourne. Koncert do Bratislavy prináša agentúra ProMusic. Česko-německý festival míří do Tlumačova. Třetí ročník nabídne pět kapel i pořádnou porci rocku Tlumačov se v pátek 8. srpna stane dějištěm třetího ročníku Česko-německého festivalu. Po dvou úspěšných ročnících na Podhájí se festival přesouvá blíže k Domažlicím, do prostředí tlumačovského amfiteátru – místa, které je s rockovou hudbou a chodským bigbítem dlouhodobě spojené. Na jednom pódiu se během večera představí pět českých a německých kapel. Reflections of Amnesia vpouští do světa svůj první oficiální videoklip, a to k singlu Hunt Me Down Slowly! A je to síla Reflections of Amnesia vydává svůj první oficiální videoklip k singlu Hunt Me Down Slowly. Každý posluchač si v něm může najít svůj vlastní význam. Benefičák na Číču vol. 1: Punková srdce bila pro kočičí útulek. Vraclav spojila muzika i dobrá vůle Benefičák na Číču vol. 1 proměňuje v sobotu 18. července areál Pizzerie U Žíznivého mnicha ve Vraclavi v místo, kde se spojuje poctivý punk s pomocí pro dobrou věc. Šest kapel, rodinná atmosféra, soutěže, skvěle zvládnutá organizace i několik nečekaných zvratů ukazují, že když jde o podporu kočičího útulku v Číčové, hudební komunita dokáže táhnout za jeden provaz. Redakce Musicgate je u toho od prvních tónů až do posledního večerního přídavku. Bloodcreek oslaví 10 let, metalový večer proběhne v Podhájí u Horšovského Týna Nádherné prostředí areálu Pohájí se v sobotu 8.8.2026 promění v metalovou arénu. Thrashový Bloodcreek tu oslaví 10 let na scéně, jako hudební gratulanti zahrají spřízněné kapely z blízka i vzdálenějších krajin. Přijďte se pobavit a zapařit i vy, start je ohlášený na 17:00 hodin. POZOR, AKTUÁLNÍ informace - na místo omluvené skupiny Hanta naskočí do festivalového dění kapela MURMUR!!! Punk Fest Chrudim vol. 6: Dva dny poctivého punku ovládnou začátkem srpna Letňák Chrudim se už za necelých čtrnáct dní znovu promění v královské město punku. Šestý ročník Punk Festu Chrudim otevře své brány v pátek 7. srpna a během dvou dnů nabídne pořádnou porci punku, ska i hardcore energie. Na návštěvníky čeká čtrnáct kapel, skvělá atmosféra a tradiční letní setkání všech, kteří mají rádi muziku bez přetvářky. Čechomor a Lenka Dusilová v rámci Letní Kooperativa Tour potěší Domažlice! Zazní skladby z nejnovějšího alba i všem známé hity Legendární Čechomor vyrazil na Letní Kooperativa Tour. V seznamu koncertních zastávek nevynechá ani srdce Chodska – Domažlice. Do tamního Letního kina zavítá už první srpnový pátek a nebude sám! Milým a vzácným hostem Čechomoru bude oblíbená Lenka Dusilová.

Další soutěže

Soutěž o vstupenky na Festival v Teči Na tisíce návštěvníků čekají hned tři samostatná pódia, z nichž budou hudbu a emoce rozdávat na tři desítky nejžádanějších interpretů – nově včetně výrazných jmen rapové scény. Organizátoři hlásí dosud nejnabitější line-up v historii festivalu a spoustu jídla, pití a zábavy pro všechny generace Footfest 2026 bude znít velkými jmény. Budou gastro-zážitky i zábava pro ratolesti. Pojď si s námi zasoutěžit o lupeny na tenhle skvělý festival! Pojď si s námi zasoutěžit o 2x lupen na multižándrový festival Footfest u Tábora v Jihočeském kraji. Sdílej na svém facebooku odkaz na webové stránky se soutěží, odpověz správně na otázku a pošli odpověď. Soutěž o vstupenky na koncert Public Image Ltd Public Image Ltd. promění SaSaZu v pulzující chrám post-punku Soutěž o vstupenky na festival Footfest 2026. Přináší hvězdný program a gastronomické zážitky. Jihočeský festival Footfest v roce 2024 vstal z mrtvých a rozhodně neplánuje jen tak zase skončit. Zúčastněte se soutěže o lístek na tento nezapomenutelný zážitek. Soutěž o vstupenky na koncert Františka Nedvěda do Hotelu Svornost Můžete se těšit na největší hity Nedvědů Soutěž o vstupenky na oslavu 35. let Totálního Nasazení Totální nasazení v Lucerně - „35 LET“ sobota 11. října od 17:30 Lucerna - Velký sál, Praha Soutěž o vstupenky na Fest Revival Příbram 2025 Největší show hudebních legend Queen, ABBA, Elvis Presley, Lucie, The Beatles, Red Hot Chili Peppers a Waldemar Matuška v letním kině v Příbrami.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz