ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Soutěž o lístky na Traktor Open Air 2017 v Plzni 9. května 2017   (19:49)Soutěž o lupeny, Traktor Open Air, 13.5.2017, Plzeň

Soutěž o lístky na Traktor Open Air 2017 v Plzni

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Soutěž:

1. Jaké je příjmení bratrů, kteří hrají ve skupině Traktor?

a) Nedvědovi
b) Balkovi
c) Veverkovi
 

2. Traktor Open Air 2017 se bude konat v?

a) Depu 2015 Plzeň
b) Depu 2017 Plzeň
c) Depu 2016 Plzeň
 

3.  Kterou skladbu nahrál Traktor jako cover k 25 letům Komunálu?

a) Je to zlý
b) Střílej zezadu
c) Až mě ráno povedou
 


Podmínky soutěže:
 

1. Sdílej tuto soutěž na sociální síti (Facebook).
 
2. Správně odpověz na 3 soutěžní otázky.
 
3. Své odpovědi posílej na: soutez@musicgate.cz
 

Předmět: Traktor Open Air 2017 v Plzni
Přidej jméno a příjmení, popřípadě přezdívku na sociální síti. Pokud budeš vylosovaný, kontaktujeme Tě e-mailem ohledně převzetí lupenů. Držíme palce! 
 

Soutěž končí 12.5. ve 12:00.
 
 

Soutěž:

1. Jaké je příjmení bratrů, kteří …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

autoři:text:     Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít.

Další soutěže

Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz