ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

The Drops představuje singl Přidej 18. ledna 2021   (15:11)„Včera večer na baru jsem opařen stál…“ Těmito slovy začíná nový singl Přidej kapely The Drops, která na tuzemské hudební scéně působí už osm let a má za sebou úspěšné hity jako Vzhůru nebo Jedeme dál.

The Drops představuje singl Přidej

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
„Přidej je vlastně taková první vlaštovka z připravovaného alba Bod zlomu, které plánujeme vypustit do světa v březnu. A věříme, že nové album bude právě tím bodem zlomu, který nás posune zase o kus dál,“ říká kapelník a klávesista Filip Vavřička.„Před osmi lety jsme se ještě jako kluci náhodou potkali na jednom rockovém táboře a od té doby spolupracujeme. A všechny zkušenosti jsme se teď rozhodli vtisknout do tohoto alba,“ doplňuje frontman kapely Honza Doskočil.
 
„Myslím, že po osmi letech nastal čas přijít s deskou, na které fanoušci najdou celkem patnáct písniček a udělají si o naší muzice celistvý obrázek,“ dodává Vavřička, který má za sebou ve svých dvaadvaceti letech například úspěšná vystoupení se zpěvákem a bavičem Vláďou Hronem na festivalu ve švýcarském Montreux.
 
Kapela The Drops není na tuzemské poprockové scéně žádným nováčkem. Každoročně hrají na několika hudebních festivalech a už v roce 2014 měli ještě jako náctiletí kluci možnost hrát coby předkapela legendární kapele Olympic. Koneckonců sám Petr Janda o The Drops prohlásil, že „o těch klucích ještě určitě uslyšíme“.
 
Singl a klip ke skladbě Přidej z připravovaného alba Bod zlomu tak máte možnost slyšet v premiéře v neděli 24.1. od 19:00 hodin na youtube kanále The Drops. Následně bude dostupný v plné kvalitě i na tradičních placených hudebních platformách.
 
 

„Přidej je vlastně taková první vlaštovka …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)
Další tiskovky

Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records. Iné Kafe má nové DVD a CD z velkolepého symfonického koncertu v bratislavském NTC! Kultovní kapela Iné Kafe připravila na úvod roku pro fanoušky bombu! Vratko Rohoň a spol vydávají nové CD a DVD, které zachycuje velkolepý koncert se čtyřicetičlenným orchestrem a s dvacetičlenným pěveckým sborem.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz