ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

The Tap Tap a KEKS v Táboře 10. dubna 2017   (13:29)Dvojkoncert The Tap Tap a KEKS

The Tap Tap a KEKS v Táboře

Veronika Hejnová


Je pátek 7. dubna a v táborském hotelu Palcát zahajuje dnešní dvojkoncert kapel The Tap Tap a KEKS skupina absolventů a studentů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap pod vedením Šimona Ornesta. V sále bylo cítit očekávání a zvědavost co přijde. Poté co z úst „moderátora a tiskového mluvčí kapely“ Ladislava Angeloviče zaznělo: „Často se nás lidé ptají, jak to všechno zvládáme?! A my odpovídáme… protože všichni tady na jevišti jsme simulanti!!!“ bylo vidět, že se atmosféra v sále uvolnila a dvacetičlenný soubor zahájil svůj koncert písní Skafandr, která je z nejnovějšího alba Noha na Kolejích.
Na lidech bylo vidět, že je písničky baví a že je baví i úžasný smysl pro humor, někdy až černý, již zmiňovaného Ládi, který nás provázel celým koncertem.  Většina lidí se během koncertu pohupovala do rytmu písniček a každá písnička byla odměněna bohatým potleskem. Zazněly nejen starší písně, ale i písně z již zmiňovaného nejnovějšího alba. Mohli jsme tedy slyšet například Řiditel autobusu, FNN (Fňukat nikdy nebudem), Vrba, Sundej brejle, Smutná optimistka, Noha na kolejích, Džony Macháček, a nebo taky Kdo neskáče, není Čech.

Je pátek 7. dubna a v táborském hotelu …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Na závěr svého koncertu si kapela udělala společné foto s fanoušky a byl vyžádán přídavek. Po přídavcích se s námi kapela rozloučila a pozvala všechny na festival hudby a pohybu Pojď dál, který se bude konat 13. května v Praze na Vyšehradě. Pozvánku na tuto akci můžete najít: http://musicgate.cz/clanek/the-tap-tap-predstavuji-novy-videoklip/128/  a první půlka večera, tak byla za námi. 
 

Na závěr svého koncertu si kapela udělala …
Nastalo několika minutové přestavování pódia.
Druhá polovina večera patřila kapele KEKS. Benešovským matadorům, kteří už více jak 35let působí na naší scéně. Jejich koncert byl plný nejen novějších písniček (Jak děkuje se andělům, Amerika, Pomoc, pomoc) tak i zazněly staré pecky (Kamion, Karavana snů, Nářez, Víš, Proč holky pláčou), kdy většinu z nich si publikum zazpívalo společně s kapelou. Celý koncert se také na parketě tančilo a ploužilo a u barů samozřejmě i popíjelo. Samozřejmě ani kapela KEKS nezapomněla na společnou fotku se svými fanoušky a po přídavcích se se svými příznivci okolo jedné hodiny rozloučili. Zkrátka se v hotelu Palcát páteční večer dal shrnout jako pohodový a povedený.  

Nastalo několika minutové přestavování …

FOTO PRO RADOST


Veronika Hejnová 61 fotografií v galerii


autoři:text:     PMKDalší články žánrů Rock, Rock'n'roll

Chodrockfest 2021 namíchá multižánrový koktejl známých jmen hudební scény! A právě měsíc srpen je na Domažlicku neodmyslitelně spojen s Chodskými slavnostmi. Ale pro fanoušky rockové, pop rockové, metalové či folkové muziky neznačí tento termín jen Vavřineckou pouť s vůní chodských koláčů, ale i oblíbený multižánrový festival Chodrockfest. Nároďák fest Ve středu 11. srpna proběhne rozehřívací akce pro nedočkavé v Jaroměřském klubu Nároďák. Start je v 18:00! Závěr Skašovských pivních slavností patřil kapele Turbo revival – Plzeň Velkým kulturním svátkem se staly mnohým návštěvníkům Skašovské pivní slavnosti s pořadovým číslem 2. Kromě stánků několika pivovarů tu proběhla v sobotu 24.7.2021 hudební produkce, ze které jsme zachytili závěrečnou formaci Turbo revival – Plzeň. Seven Ohnivé peklo propuklo na podiu a to dvakrát v jeden Den. Soutěž o vstupenky na koncert Čechomor + Voxel do Příbrami Skupina Čechomor zahraje koncert v letním kině v Příbrami s mladým píničkářem Voxelem! Divokej Bill nadchl Pekelný léto v Holýšově! Předposlední červencová sobota se na západě Čech nesla v duchu koncertu. Pekelný léto totiž opět otevřelo své brány a přivítalo tam další známé jméno hudební scény. A nebyl to nikdo jiný, než legendární úvalská folk rocková skupina Divokej Bill. Staňkovskej pouťovej Bigbít – páteční minifestival u Sokolovny Vyhlášená staňkovská pouť je tradičním centrem kulturního dění v širokém okolí. Kromě hektolitrů vypitého piva si hosté mohou užívat kvalitní muziku na dvou stage – u Sokolovny a na staňkovském náměstí. Níže publikovaný report je z koncertu konaného u Sokolovny, kde se v pátek 23.7.2021 představily čtyři formace.

Další fotoreportáže

Závěr Skašovských pivních slavností patřil kapele Turbo revival – Plzeň Velkým kulturním svátkem se staly mnohým návštěvníkům Skašovské pivní slavnosti s pořadovým číslem 2. Kromě stánků několika pivovarů tu proběhla v sobotu 24.7.2021 hudební produkce, ze které jsme zachytili závěrečnou formaci Turbo revival – Plzeň. Seven Ohnivé peklo propuklo na podiu a to dvakrát v jeden Den. Divokej Bill nadchl Pekelný léto v Holýšově! Předposlední červencová sobota se na západě Čech nesla v duchu koncertu. Pekelný léto totiž opět otevřelo své brány a přivítalo tam další známé jméno hudební scény. A nebyl to nikdo jiný, než legendární úvalská folk rocková skupina Divokej Bill. Staňkovskej pouťovej Bigbít – páteční minifestival u Sokolovny Vyhlášená staňkovská pouť je tradičním centrem kulturního dění v širokém okolí. Kromě hektolitrů vypitého piva si hosté mohou užívat kvalitní muziku na dvou stage – u Sokolovny a na staňkovském náměstí. Níže publikovaný report je z koncertu konaného u Sokolovny, kde se v pátek 23.7.2021 představily čtyři formace. Večírek na plzeňské Terase nabídl tři dějství a jedno překvapení Hudební podvečer 21.7.2021 si mnozí příznivci dobré muziky nenechali ujít a naplno si užívali jak akustické vystoupení, tak koncert kapely Čekišó. Příjemné prostředí venkovní Terasy u přilehlé kavárny Emily dodávalo párty výjimečnou atmosféru. Jedním z tahounů čtvrtého ročníku Cidre Punk Festu byla kapela P.S. Jednodenní punkový festival nabídl jak legendy tohoto stylu, tak skupiny v HC podání s obrovským potenciálem kinetické energie. Na improvizovaném pódiu se v sobotu 17.7.2021 představila osmička vyvolených, ze kterých si hosté mohli vybrat tu nejbližší svému srdíčku. Jak to bývá v Újezdu u Chanovic nepsaným pravidlem, ani v letošním roce jsme se nevyhnuli vodnímu přívalu, který pod stage umocnil pravou festivalovou náladu. O závěr janovického festíku se postaral kutnohorský Pekař Páteční večírek 16.7.2021 v Janovicích nad Úhlavou patřil příznivcům dobré muziky a festivalové nálady. Na parádně nazvučené stage se vystřídaly pop rockové kapely včetně písničkáře Lásky, známého z několika punk rockových skupin zvučných jmen.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz