ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

V Bratislavě vystoupí lídr kapely Rammstein Till Lindemann! 22. října 2021   (23:45)Největší hudební událost roku! V Bratislavě vystoupí zpěvák kultovní skupiny Rammstein! Charismatický a nepřehlédnutelný Till Lindemann to roztočí v Incheba Expo Aréně.

Till Lindemann
V Bratislavě vystoupí lídr kapely Rammstein Till Lindemann!

Největší hudební událost roku! V Bratislavě vystoupí zpěvák kultovní skupiny Rammstein! Charismatický a nepřehlédnutelný Till Lindemann to roztočí 20. ledna 2022 v Incheba Expo Aréně. V rámci  Ich Hasse Kinder Tour 2022 předvede Till nové i staré písně, brutální videa i speciální efekty! Přijďte 20. ledna do Incheby na vlastní kůži pocítit neskutečnou energii jednoho z nejlepších frontmanů rocku!
 
Lídr největší německé skupiny Rammstein, talentovaný hudebník, velký poet a fenomén na hudební scéně. To je zpěvák a skladatel Till Lindemann, který má neuvěřitelné charisma, famózní hlasovou sílu a někdy až děsivou energii. Milují ho miliony fanoušků na celém světě, kteří si nenechají ujít ani jedno turné. Jeho koncerty jsou působivé jako sopečná erupce, plné vizuálních efektů a pyrotechniky. A vy je 20. ledna můžete zažít na vlastní oči a uši!


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Jsme velmi rádi, že se nám v těchto náročných časech podařilo dohodnout vystoupení Till Lindemanna v Bratislavě. Věříme, že naše snaha bude oceněna vyprodanou Incheba Expo Arénou,“ těší se organizátor koncertu společnost Ticketmedia s.r.o.
 
58letý Till si tentokrát s sebou na turné nebere svého kolegu z projektu Lindemann, představí však skladby z obou alb. Till Lindemann a Peter Tägtgren vydali v roce 2015 debutové album Skills In Pills, které se setkalo s vřelým přijetím nejen u fanoušků, ale díky kontroverzním textům písní a doprovodným klipem se dostalo do povědomí širší hudební veřejnosti. Druhý hudební počin s názvem F & M vyšel v roce 2019 a obsahuje skladby Steh auf, Ich weiss es nicht a Knebel. V hlavním městě Slovenska představí Till Lindemann své vlastní Ich Hasse Kinder Tour 2022.   

Fanoušci se mohou těšit na množství experimentálních a nekonvenčních hudebních nápadů, působivé videoprojekce a pyrotechnické efekty. Nenechte si ujít jedinečný zážitek s Till Lindemannem, na tento večer určitě dlouho nezapomenete. Sejdeme se 20. ledna 2022 v Incheba Expo Aréně a 22. ledna 2022 v Tipsport Aréně v Praze. Vstupenky na Ich Hasse Kinder Tour 2022 jsou dostupné ZDE.

Důležité upozornění - koncert je určen osobám 18+. Organizátor akce se rozhodl pořádat koncert v režimu OTP a to dle platné vyhlášky č. 241 vydané ÚVZSR. Režim OTP opravňuje vstup na akci pro osoby, které splňují alespoň jednu z těchto podmínek:
 
1. osoba je plně očkovaná nebo
2. osoba je otestována, přičemž se může prokázat antigenním testem ne starším než 48 hodin od odběru nebo PCR / LAMP testem ne starším než 72 hodin od odběru nebo
3. osoba, která překonala onemocnění COVID-19 v období před ne více než 180-dny.


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Archiv Till LindemannaDalší články žánrů Metal, Rock

Přeštická Stodola odstartuje koncertní rok 2022 se skupinou Agnes Rockové zábavy v přeštickém klubu Stodola Music Club & Bowling jsou vždy vítaným lákadlem během koncertní sezóny, která tu bývá poměrně nabitá. Páteční mejdan 21.1.2022 si tak hosté do syta užijí s revivalovou kapelou Agnes Rock, z jejíhož názvu si každý odvodí, že o svižnou muziku nebude nouze. Na své si přijdou jak příznivci rázných vypalovaček, tak milovníci rockových balad. Kluboofka hitparáda LEDEN 2022 Lednová hitparáda se vrací k originálním klipům, natočených ve formátu LIVE. Na klubové scéně RC Prdel Beroun zahrají tři formace, finále bude patřit domácímu Bulldogu Sobotní večírek v bigbítovém doupěti RC Prdel bude mít neobyčejně silný náboj. Na místním pódiu si poprvé zahraje Malashnikow, kterému v těsném závěsu budou sekundovat Joker Beat a domácí hard & heavy Bulldog. Přijďte se pobavit, zapařit či si jen tak užít koncertní atmosféru i vy, odstartováno bude ve 20:00 hodin. Zahájení koncertní sezóny v Parlament Clubu nemohlo dopadnout lépe - Slunovrat Fest vol. 5 měl obrovský úspěch Bašta metalové muziky – plzeňský Parlament Club zahájil sezónu 2022 skvěle obsazenou akcí s názvem Slunovrat Fest vol. 5. Do zrekonstruovaných suterénních prostor si v sobotu 15. ledna našla cestu spousta fanoušků thrash a black metalových vypalovaček, kteří dokázali vytvořit neopakovatelnou atmosféru celému hudebnímu večeru. S pohodovou obsluhou na baru a dobrým zvukem společnosti RN Produkce se tak večírek nadlouho zapsal do paměti každému, kdo se do Parlament Clubu přišel pobavit a hlavně zapařit. Mini festival Metal Crystal Space nabídl dobrou muziku, skupina Hi-Fly avizovala práci na nové desce Páteční mejdan v Divadle Pod lampou měl na programu tři koncerty, které oživily současnou, kulturním akcím nepřející dobu. Naskládané židle namísto parketu plného skandujících fans nemohly lépe vystihnout atmosféru v hudebním průmyslu. Napříč tomu si do známého klubu našlo 14.1.2022 cestu výběrové publikum, které dokázalo kapely podpořit a alespoň částečně vytvořit důstojné prostředí každému jednotlivému představení. Metalový Slunovrat Fest vol. 5 – pekelná jízda v Parlament Clubu O tom, že plzeňský suterénní Parlament Club preferuje tvrdou temnou muziku, není v klanu metalových fanoušku žádných pochyb. Sobotní večírek 15.1.2022 s názvem Slunovrat Fest vol. 5 nabídne hutný line up, ve kterém se blýsknou plzeňské formace 1000bombs a Trollech. Těm bude na pódiu sekundovat skupina United Corpses, jejíž cesta z Holoubkova nebude nijak časově náročná. Přijďte si i vy užít neopakovatelnou klubovou atmosféru. Parlament Club otevírá v 18:00, hudební start je plánovaný na 19:30 hodin. Bastard a jejich nový videoklip fanoušky určitě potěší Havířovský BASTARD přichystal pro své fanoušky vánoční překvapení v podobě nového videoklipu ke skladbě "Jenom pocit".

Další tiskovky

Na Rockový Slunovrat se vrací Dubioza Kolektiv Aktuálně jedna z nejžádanějších kapel v Evropě, bosenská Dubioza Kolektiv, bude jednou z hlavních hvězd hudebního festivalu Rockový Slunovrat. Ten se koná již popatnácté v tradičním termínu prvního červnového víkendu, tedy 3. a 4. června 2022 v Lesním divadle Řevnice. GREGORIAN - 20TH ANNIVERSARY WORLD TOUR Nejlepší okamžiky 20leté ságy MASTERS OF CHANT. Dymytry a recenze jejich cover novinky Somebody's Watching Me Somebody's Watching Me je píseň nahraná americkým zpěvákem Rockwellem, vydaná v roce 1984. něco něco děkují živým videem a spouští crowdfundingovou kampaň na vinyly Živákem písně Nadšená chce pražská dvojice něco něco poděkovat za přízeň fanoušků a hudebních kritiků. Jejich aktuální deska Útržky získala jen čtyři měsíce po vydání nominace na hudební ceny Vinyla a Apollo v kategorii album roku, i umístění na předních místech žebříčků nejlepších počinů roku 2021. Proto se rozhodli zkusit ji nabídnout na vinylech. Mrakoplaš slaví 25 let koncertem na palubě Kamina boat Skupina Mrakoplaš vystoupí na palubě Kamina boat zakotvené na nábřeží Na Františku v Praze. Koncertem zahajuje pětadvacátý rok od svého založení. Kluboofka TV a top 10 hitparády roku 2021 Kluboofka TV vám přeje vše nejlepší v roce 2022. Smola a Hrušky vydali nový album Audiostatusy a klip Víno Ženy Spev Nasaďte si hrušky, otočte hlas doprava a poslechněte si patnáct zhudebněných statusů kapely Smola a Hrušky, které právě vychází na novém albu s názvem Audiostatusy. Koncept
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2022 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz