ČLÁNKY SOUTĚŽE

Soutěž o vstupenky na finále Oběžné dráhy 22. května 2017   (18:26)Soutěž o vstupenky na finále Oběžné dráhy

Soutěž o vstupenky na finále Oběžné dráhy

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
26. 5. se v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha.

Soutěžíme o 4 lístky na toto finále.

1. Hlavním hostem večera bude?

  a) Ewa Farna
  b) Markéta Konvičková
  c) Olga Lounová

2. Jaká je věková kategorie soutěžících?

  a) neomezená
  b) 15 - 25
  c) 10 - 20

3. Kolikátý ročník této soutěže se letos uskuteční?

  a) 5.
  b) 6.
  c) 7.
 
 
Podmínky soutěže:
  1. Sdílej veřejně tuto soutěž na sociální síti (Facebook).
     
  2. Správně odpověz na 3 soutěžní otázky.

    Své odpovědi posílej na soutez@musicgate.cz.

    Předmět: Obezna draha

Přidej jméno a přímení, popřípadě přezdívku na sociální síti, pokud budeš vylosovaný, kontaktujeme Tě emailem ohledně převzetí lupenů.
 
Soutěž končí 25. 5. 2017 ve 12:00.
 
Info o tomto finále najdeš také na našem webu http://musicgate.cz/clanek/obezna-draha/251/  a tady si můžeš přečíst, kdo jsou finalisté http://musicgate.cz/clanek/obezna-draha-2017-finaliste-ve-studiu/344/ 
 
Vstupné je 150 Kč. Začátek je v 19:30 hod. Předprodej vstupenek byl již zahájen na http://www.milevskem.cz a v předprodejních místech DK Milevsko, Infocentrum Milevsko a Milevské kino.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Veronika HejnováDalší soutěže

Soutěž o vstupenky na OAMF Přeštěnice 2018 Tento příjemný festival menších rozměrů, ale s o to příjemnější až rodinnou atmosférou, opravdu letos představí již 18. ročník. A to v tradičním stylu s příjemným line-upem plným zvučných jmen české, slovenské i zahraniční scény a doprovodným programem v podobě maškarního průvodu a dirtbikových závodů OPEN DIRT JAM. Člověk si zde přijde opravdu na své. Soutěž o volňásky na předposlední letní představení RockOpery Praha Rádi byste viděli a slyšeli rockovou operu Oidipus Tyranus? Tak tohle přání vám můžeme splnit. Stačí jen soutěžit o lístky a mít trochu toho štěstí. Takže tři, dva, jedna… a jdeme soutěžit… Soutěž o vstupenky na koncert Smokie v Příbrami Glamrocková kapela Smokie přijede v sobotu 9. 6. 2018 do příbramského letního kina. Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol – to jsou hity, které znají všechny generace posluchačů a které dosud nevymizely z rozhlasových stanic. O popularitě svědčí i fakt, že některé z nich se v Česku dočkaly dokonce svých coververzí, (jmenujme např. Alenka v říši divů od Karla Zicha, Mýdlový princ od Václava Neckáře, či Prohrát není žádná hanba od Argemy). Máme tu další soutěž s RockOperou Praha, tentokráte na představení Antigona! POZOR!!! POZOR!!! Milí rockeři, rockerky, metalisté a metalistky máme tu pro vás další soutěž o vstupenky do pražské RockOpery. Tentokráte soutěžíme o volňásky na rockovou operu Antigona! Pojďte si s námi zasoutěžit o lístky na první hororovou rockovou operu Vymítač do RockOpery Praha! Naši milí čtenáři, jak už bývá zvykem, RockOpera Praha nám opět poskytla vstupenky do soutěže, tentokráte na hororovou rockovou operu Vymítač. Tak neváhejte a zkuste u nás své štěstí !!! Držíme palce !!! Soutěžte o vstupenky na Petera Nagyho s kapelou Indigo na Dobříši Peter Nagy míří s kapelou Indigo do dobříšské sportovní haly, kde 31. 5. zahraje svůj koncert. My jsme pro Vás získali několik posledních vstupenek, které můžete vyhrát. Máme pro Vás hromadu vstupenek (5 x 2 vstupenky) na vystoupení partiček Doctor Victor a AnnAnna´s Kapela Doctor Victor s sebou do klubu Za 5 Dvanáct přiveze pořádnou dávku rock and rollu. Jejich pódiová vystoupení jsou známá energií, kterou kapela předává lidem na parketu. Doctor Victor bude ordinovat v našem regionu už poněkolikáté, protože již 3x vystupovali na festivale Kačeři.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz