ČLÁNKY SOUTĚŽE

Soutěž o vstupenky na finále Oběžné dráhy 22. května 2017   (18:26)Soutěž o vstupenky na finále Oběžné dráhy

Soutěž o vstupenky na finále Oběžné dráhy

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
26. 5. se v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha.

Soutěžíme o 4 lístky na toto finále.

1. Hlavním hostem večera bude?

  a) Ewa Farna
  b) Markéta Konvičková
  c) Olga Lounová

2. Jaká je věková kategorie soutěžících?

  a) neomezená
  b) 15 - 25
  c) 10 - 20

3. Kolikátý ročník této soutěže se letos uskuteční?

  a) 5.
  b) 6.
  c) 7.
 
 
Podmínky soutěže:
  1. Sdílej veřejně tuto soutěž na sociální síti (Facebook).
     
  2. Správně odpověz na 3 soutěžní otázky.

    Své odpovědi posílej na soutez@musicgate.cz.

    Předmět: Obezna draha

Přidej jméno a přímení, popřípadě přezdívku na sociální síti, pokud budeš vylosovaný, kontaktujeme Tě emailem ohledně převzetí lupenů.
 
Soutěž končí 25. 5. 2017 ve 12:00.
 
Info o tomto finále najdeš také na našem webu http://musicgate.cz/clanek/obezna-draha/251/  a tady si můžeš přečíst, kdo jsou finalisté http://musicgate.cz/clanek/obezna-draha-2017-finaliste-ve-studiu/344/ 
 
Vstupné je 150 Kč. Začátek je v 19:30 hod. Předprodej vstupenek byl již zahájen na http://www.milevskem.cz a v předprodejních místech DK Milevsko, Infocentrum Milevsko a Milevské kino.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Veronika HejnováDalší soutěže

Soutěžte o vstupenky na Wohnout v Březnici Festival Kačeři (resp. Jarní Kačeři) vítá WOHNOUT! 21. dubna zahraje v Březnici legendární kapela spousty hitů! Fanoušky jí rozehřejí mladí hbití Roofers a příbramská skáčková legenda Pakáš. Soutěž o vstupenky na koncert skupin Harlej a Sendwitch do Kovářova! POZOR!!! POZOR!!! Rockové soboty Kovářov přichystaly návštěvníkům další hudební tornádo, tentokrát v podobě skupin Harlej a Sendwitch, které do Kovářova zavítají v sobotu 21. 4. v rámci turné ROCK&POP tour 2018. Nenechte si tenhle nářez v Kovářově ujít a pojďte si s námi zasoutěžit o lupeny! Držíme palce!!! Soutěž o lupeny na křest cd kapely Sedmý Smysl Mladá pop-rocková kapela Sedmý smysl z Plzně vydává své první CD, křest proběhne v sobotu 21.4. 2018 v Divadle pod lampou v Plzni. Hostem bude chlapecká kapela Rocksana. Soutěž o vstupenky na koncert do Lhoty u Příbrami Kapely Sækədʒəwiːə (čti Sakadžavia) a Compromysh vyjíždějí na své společné turné, které čítá 14 zastávek a během jednoho měsíce navštíví kluby jak v Čechách, tak na Moravě. Rockeři, rockerky, metalisté a metalistky, pojďte si s námi zasoutěžit o lupeny na představení Proces v RockOpeře Praha! POZOR!!! POZOR!!! Milí rockeři, rockerky, metalisté a metalistky RockOpera Praha nám pro vás poskytla 2 vstupenky do soutěže na rockovou operu Proces, která proběhne 18. 4. 2018 od 19. hodin. Stačí jen dodržet pravidla soutěže a mít trochu toho štěstí. Držíme palce!!! Soutěž o vstupenky TRAUTENBERK = sál Alfa v Plzni + host Zvlášňý škola Jemnostpánova čeládka se nadechuje k dalšímu koncertnímu roku, ve kterém představí nejen nové hity, nové mundůry a novou show. Slibuje spousty a spousty nové energie, úsměvů a zábavy. Soutěžíme o vstupenky na Tři Sestry do Kovářova Rockové soboty představí 7. dubna 2018 další "majstrštyk". Na kovářovském pódiu se totiž ukáže punková legenda - Tři sestry. Kapela je známá svou dokonalou pódiovou show. Její koncerty jsou jeden velký mejdan. V Kovářově předvede to nejlepší co za svou kariéru udělala. Při mejdanu bude "ségrám" předskakovat skupina, která v předvedené show nikdy nezůstává pozadu - Doctor P.P. Je rozhodně na co se těšit. Akce začíná od 18:00 hod a končí ve 22:00 hod.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz