ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

20. narozeniny oslaví festival Hrady CZ s Kabáty, Divokým Billem či Richardem Krajčem a oznamuje kompletní program 5. dubna 2025   (13:41)K tomu Dymytry, Wanastowi Vjecy, Ben Cristovao, Marpo, Pam Rabbit či Sofian Medjmedj a další...

20. narozeniny oslaví festival Hrady CZ s Kabáty, Divokým Billem či Richardem Krajčem a oznamuje kompletní program

Jubilejní 20. ročník festivalu Hrady CZ má kompletní program svých osmi zastávek. Kulaté narozeniny festival oslaví v pátek vždy s Divokým Billem, Dymytry nebo Benem Cristovaem a v sobotu s Kabáty, Wanastowými Vjecmi, Richardem Krajčem letos poprvé v akustické verzi či s Tomášem Klusem a dalšími interprety a kapelami.


 

Jubilejní 20. ročník festivalu Hrady CZ má …

Start festivalu se uskuteční v pátek a sobotu 11. a 12. července tradičně na hradě Točníku a dále se přesune k dalším sedmi hradůmv Čechách a na Moravě – Kunětická hora, Švihov, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov, svou narozeninovou tour Hrady CZ zakončí 29. a 30. srpna na Bezdězu. V ceně sobotního lístku na festival je vstup na hrad zdarma. Organizátoři festivalu drží ceny vstupenek na stejné úrovni jako loňský rok, do 15. dubna je možné koupit je za zvýhodněné ceny na www.hradycz.cz/vstupenky.

Start festivalu se uskuteční v pátek …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
„Festival Hrady CZ již dvě dekády spojuje to nejlepší z atmosféry českých a moravských památek a hudebního zážitku předních tuzemských i slovenských interpretů. Nesmírně si vážíme dlouholeté podpory fanoušků festivalu a jsme poctěni tím, že se k nám interpreti, jako například Kabát, Divokej Bill, Richard Krajčo a mnoho dalších rádi vracejí,“ shodují se organizátoři Michal Šesták a Viktor Souček. Richard Krajčo se na Hradech fanouškům představípoprvé bez většiny členů své kapely. Na vybraných zastávkách festivalu ho doprovodí trumpetista Nikolaos Grigoriadis a společně vdechnou známým hitům kapely Kryštof novou akustickou podobu jen s kytarou, kopákem a trumpetou.

Dále se mohou návštěvníci těšit na kapely Visací zámek, Gaia Mesiah, „ďábelské“ Henych 666 či rockové trio Doctor Victor. Mladší generace mohou letos přijít na několik interpretů, jako jsou Sofian Medjmedj, Pam Rabbit nebo rapper Grey256. Mezi „hradními nováčky“ se představí cloud rapper Anki, kapela Highland či pardubická skupina Symmerya. Koncerty festivalu Hrady CZ proběhnou v malebných areálech v blízkosti hradů na dvou pódiích, v ceně sobotní vstupenky lze vždy navštívit zdarma prohlídkové okruhy konkrétního hradu.

„Festival Hrady CZ již dvě dekády spojuje to …
Zásadní změnou festivalu bude letos bezhotovostní systém, kterým organizátoři vycházejí vstříc požadavkům návštěvníků festivalu. Ti tak budou mít na rukou náramky, které si budou dobíjet a platit jimi ve stáncích v areálu festivalu. Festival nabídne dostatek zastřešených ploch se sezením, které poskytnou stinné místo k odpočinku. Organizátoři festivalu i nadále spolupracují s Národním památkovým ústavem.
 
Festival Hrady CZ si dlouhodobě drží hotelový standard ubytování. Návštěvníci mohou za úplatu spát zcela bez starostí v tzv. VIP kempu PLUS v ceně s připraveným postaveným stanem, dvěma či čtyřmi pohodlnými karimatkami a spacáky a nadstandardním sociálním zařízením (splachovací toalety, sprchy) včetně recepce. Samozřejmostí jsou placené VIP kempy na úrovni klasických moderních kempů se sprchami a splachovacími toaletami, non-stop recepcí, cateringovými službami či dobíjením telefonů, úschovny kol a zavazadel, ale i klasické stanové městečko zdarma. Kapacita VIP kempu i VIP kempu PLUS je omezena.
 
Festival Hrady CZ se letos odehraje na Točníku ve Středočeském kraji (11. - 12. 7.), na Kunětické hoře v Pardubickém kraji (18. – 19. 7.), na Švihově v Plzeňském kraji (25. – 26. 7.), v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji (1. – 2. 8.), na Veveří v Jihomoravském kraji (8. - 9. 8.), na Hradci nad Moravicí v Moravskoslezském kraji (15. - 16. 8.), na Bouzově v Olomouckém kraji (22. - 23. 8.) a na Bezdězu v Libereckém kraji(29. - 30. 8.).

Zásadní změnou festivalu bude letos …
Lístky na festival Hrady CZ lze zakoupit v síti Ticketstreamna www.hradycz.cz/vstupenky. Lístek na pátek lze do 15. dubna zakoupit za zvýhodněnou cenu850 korun, na sobotu 950 korun, permanentku na oba dny pak za 1600 korun. Na místě bude vstupné stát 1200 korun na pátek, 1300 korun na sobotu a permanentka 2100 korun. Připravené jsou slevy pro děti, ZTP/P a seniory. Dvoudenní ubytování ve VIP Hradních kempech na dva dny lze do 15. dubna pořídit za 700 korun na osobu, ve VIP kempech PLUS za 1450 korun, na místě pak za 900 a 1650 korun. Lístky a ubytování lze nyní také zakoupit společně v balíčku permanentka + VIP kemp za 2200 korun nebo permanentka + VIP kemp PLUS za 2950 korun, na místě pak pouze za 2900 korun s VIP kempem. V nabídce jsou i permanentky Exkluziv v limitované sérii s merchandise nyní za 4400 korun. Více na www.hradycz.cz
 
 

Lístky na festival Hrady CZ lze zakoupit v …
INTERPRETI NA FESTIVALU HRADY CZ: Anki, Ben Cristovao, Divokej Bill, Doctor Victor, Dymytry, Gaia Mesiah, Grey256, Henych 666, Highland, Kabát, Marpo, Pam Rabbit, Richard Krajčo, Sofian Medjmedj, Symmerya, Tomáš Klus, Visací zámek, Wanastowi Vjecy
 
TERMÍNY A MÍSTA:
11. - 12. 7. Točník
18. - 19. 7. Kunětická hora
25. - 26. 7. Švihov
1. - 2. 8. Rožmberk nad Vltavou
8. - 9. 8. Veveří
15. - 16. 8. Hradec nad Moravicí
22. - 23. 8. Bouzov
29. – 30. 8. Bezděz

INTERPRETI NA FESTIVALU HRADY CZ: Anki, …


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:Hrady CZ
autoři:foto:     Pavel Macán, Archiv festivalu Hrady CZ



Další články s interprety Anki, Ben Cristovao, Divokej Bill, Doctor Victor, Dymytry, Gaia Mesiah, Grey256, Henych 666, Highland, Kabát, Marpo, Pam Rabbit, Richard Krajčo, Sofian Medjmedj, Symmerya, Tomáš Klus, Visací zámek, Wanastowi Vjecy

Malý festival velkých rozměrů, to je Brod 1995 „Mícháme originální festivalový koktejl, který ve vás zanechá pozitivní vibrace živé biokultury. Ingredience kvalitní muzika, výjimečná atmosféra, vy a vaši přátelé.“ To jsou slova, kterými pořadatelé popisují akci Brod 1995 a jestli to tak opravdu je, to se můžete přesvědčit už 23.8. Pekelný ostrov odtajnil všechny účinkující a bude to jízda! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov se nezadržitelně blíží. Vypukne už za měsíc a o zvučná jména české i slovenské hudební scény nebude nouze! O pořádný rockový kotel se v areálu přírodního ostrova U mlýna nedaleko města Holýšov postará i vzácný host z Dánska. Kompletní časový line-up vystoupení kapel jubilejního 20. ročníku festivalu Hrady CZ je venku Na osmi dvoudenních zastávkách po celé republice vystoupí Kabát, Richard Krajčo, Ben Cristovao, Divokej Bill, Wanastovi Vjecy, Pam Rabbit, Marpo, Visací zámek a další... Tomáš Klus rozzářil Klatovy barvami nové desky i přívalem pozitivní energie Když nastane sobotní podvečer a člověk hledá koncert, při kterém zapomene na starosti a domů se vrátí plný energie, stačí říct jen Tady To Máš. Tak se totiž jmenuje nové CD oblíbeného zpěváka a písničkáře Tomáše Kluse, který v rámci stejnojmenného turné spolu se svou Cílovou skupinou dovezl kousek Štěstí i do Klatov. Návrat do kulturáků – elektrické turné Divokýho Billa bude mít zastávku ve Kdyni Pražský folk-rockový Divokej Bill se po loňské úspěšné akustické šňůře napříč českými kluby přesouvá o level výše. Dvanáct koncertních zastávek pod názvem Návrat do kulturáků bude v plné elektrické palbě – Kdyně se stane šestým místem v naší vlasti, kde v sobotu 29.3.2025 rozjede oblíbená kapela svojí show. Přijďte se pobavit a užít si neopakovatelný večer i vy, start je ohlášený na 20:00 hodin. Tomáš Klus se svou Cílovou skupinou v rámci turné Tady To Máš tour potěší KD Klatovy Předposlední březnovou sobotu zaplesají srdce žen z Klatovska a okolí. Právě v ten den tam totiž zavítá charismatický zpěvák, skladatel, herec a písničkář Tomáš Klus se svou Cílovou skupinou. Do KD Klatovy zamíří v rámci svého jarního turné s názvem Tady To Máš, které jede ke stejnojmenné desce. Legendární Pekelný ostrov už stříhá metr! Dorazí Pretty Maids, Rybičky 48 i Traktor Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov prozradil většinu účinkujících a věřte, že se opět máme na co těšit! V areálu přírodního ostrova U mlýna nedaleko města Holýšov to odpálí špička české a slovenské rockové scény i vzácný host z Dánska.

Další články žánrů Hip Hop / Rap, Metal, Pop, Punk (rock), Rock, R&B

Malý festival velkých rozměrů, to je Brod 1995 „Mícháme originální festivalový koktejl, který ve vás zanechá pozitivní vibrace živé biokultury. Ingredience kvalitní muzika, výjimečná atmosféra, vy a vaši přátelé.“ To jsou slova, kterými pořadatelé popisují akci Brod 1995 a jestli to tak opravdu je, to se můžete přesvědčit už 23.8. Areál Letního parketu Výrava po roce opět otevírá své brány. Letní parket Výrava se nachází v nevelké obci Výrava, přibližně 10 km od Hradce. Areál, který v loňském roce oslavil už čtvrtstoletí svého fungování, se za dobu působení utěšeně rozrostl a v současné době patří mezi nejoblíbenější hudební svatostánky ve východních Čechách, neboť každý rok přináší po celou letní sezónu velmi pestrou nabídku domácích i zahraničních interpretů z různých hudebních žánrů. Dvoudenní Apokalypsa na koupáku v Radomyšli měla ostře nabitý mezinárodní hardcore line-up Areál koupaliště nedaleko městysu Radomyšl na Strakonicku, se stal o víkendu 30. a 31.5.2025 centrem příznivců tvrdé nekompromisní hard-core muziky. Pořadatelský tým se postaral o pozvánky celkem 18. kapelám, z nichž se pouze jedna na tento festival omluvila. Nádherné prostředí na břehu plaveckého bazénu tak pulsovalo od pátečního večera svým vysokofrekvenčním tepem a na své si přišli jak členové jednotlivých formací, tak fanouškové rychlých úderných riffů. K velkým plusům víkendové akce patřil kvalitní zvuk, usměvavá a ochotná obsluha výčepních pultů a v neposlední řadě nezaměnitelné prostředí udržovaného prostoru. Byť se ve večerních hodinách výrazně ochlazovalo, připravené sudy s otevřeným ohněm dokázaly udržet hosty v provozní teplotě. Napříč propagaci a mezinárodně obsazené soupisce vystupujících nepatřila návštěva sice k těm obrovským – ten kdo však přišel, určitě nelitoval a mohl si užít perfektní koncertní atmosféru mírou vrchovatou. Díky!Fest 2025 - rozhovor s pořadatelem Martinem Janotou Letošní ročník Díky!Festu je již 3. ročníkem tohoto zajímavého festivalu a my jsme vyzpovídali pořadatele Martina Janotu. Těšte se na zajímavý rozhovor jak se plánuje, připravuje a realizuje podobný festival. Chotěboř zažila první ročník Kluboofka Truck Festu. Poslední květnové odpoledne se v Chotěboři rozezněla rocková a metalová muzika. V kulturním areálu za pivovarem se totiž konal první roční akce s názvem Kluboofka Truck Fest, který pro nás připravila parta okolo Kluboofka TV. A hned na první ročník vybrala osm skvělých kapel. Pekelný ostrov odtajnil všechny účinkující a bude to jízda! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov se nezadržitelně blíží. Vypukne už za měsíc a o zvučná jména české i slovenské hudební scény nebude nouze! O pořádný rockový kotel se v areálu přírodního ostrova U mlýna nedaleko města Holýšov postará i vzácný host z Dánska. Žít každou vteřinou - TOMMINO + BARČA 25. 5. 2025 proběhl v aule ZŠ v Jiráskových sadech v Příbrami slavnostní křest písně a videoklipu TOMMINA a BARČI - Žít každou vteřinou. Sudičkami písně se staly holky z Holki (Radana a Kateřina) a zpěvačka Bára Zemanová.

Další tiskovky

WV přináší Barvy léta: Tři sestry slaví 40 let na scéně! Hudba je nejlepší způsob, jak spojit lidi a vytvořit nezapomenutelné okamžiky. Poslouchejte červnový pořad WV. HellPdays 2025: Benefiční rockový festival plný energie, zážitků a pomoci Rockoví fanoušci, připravte se! HellPdays 2025 se koná 6. a 7. června 2025 v areálu TJ Slezan Frýdek-Místek, a slibuje nezapomenutelné dva dny nabité hudbou, zážitky a podporou charitativních projektů. Červnová Kluboofka v rádiu: hudební proměny, exkluzivní novinky a letní festivalová jízda! „Červnové pořady přinesou novinky i exkluzivní hudební zážitky. Připravte se na zajímavé rozhovory, nové skladby a pozvánku na letní festivaly plné energie!“ Festival Mighty Sounds 2025 přivítá léto s kapelou Irie Révoltés Poslední červnový víkend, od 27. do 29. června 2025, se na letišti Aeroklubu Tábor uskuteční 19. ročník festivalu Mighty Sounds. Tato legendární akce opět nabídne tři dny plné punku, ska, reggae, hardcore a rock’n’rollu, ale i další hudební či nehudební zábavy. Organizátoři zveřejnili program po jednotlivých dnech a finišují s posledními přípravami. Rock pro hospic v Tachově si na konto připíše páté pokračování V roce 2020 začal v Tachově malý charitativní festival s velkým srdcem. Dnes po pěti letech (a jednom covidovém výpadku), se Rock pro hospic připravuje na svůj pátý ročník. A organizátoři mají jasno - nasazení a hlavně pomoc Domácímu hospici Západ zůstávají hlavním motorem celé akce. Day Before v Chotěboři: Metalová bouře na Kluboofka Truck festu! "Day Before se představí na Kluboofka Truck fest v Chotěboři, kde přivezou svou energickou show plnou moderního metalu. Fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek plný syrové hudby a dynamických vystoupení." Kompletní časový line-up vystoupení kapel jubilejního 20. ročníku festivalu Hrady CZ je venku Na osmi dvoudenních zastávkách po celé republice vystoupí Kabát, Richard Krajčo, Ben Cristovao, Divokej Bill, Wanastovi Vjecy, Pam Rabbit, Marpo, Visací zámek a další...
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2025 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz