ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Bál Baculatých křivek 25. března 2017   (07:34)Z nevýhody vystavět přednost – to je vítězství!

Bál Baculatých křivek

Petr Černohorský


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Je mrazivý lednový večer. Usedám za volant svého malého autíčka a přemýšlím, co mě asi za pár minut čeká v malebném penzionu ve Smolotelích.  Cestou zjišťuji, že začínám nabírat zpoždění, protože silnice jsou tímto směrem skutečně méně udržované a nerada bych skončila někde v hlubokém příkopu.  Raději vsadím na opatrnost, jedu pomaleji a v duchu si říkám, tak jak to ty „baculky“ vymyslely?!
V sobotním večeru 21. 1. zažil Penzion ve Smolotelích netradiční akci a to „Bál baculatých křivek“. Vstup měl přístupný každý, kdo měl zájem se přijít podívat a užít si v útulném domácím prostředí krásnou podívanou na dámy, které svojí XXL velikost (i větší) umějí zkrátka nosit! Vlastně není vůbec důvod se za něco stydět.
Jednou z hlavních organizátorek byla paní Lenka Sovová, která také se svojí kolegyní Danielou Smržovou večerem provázela. Vkusné černo-fialové jí skvěle padly a s černou škraboškou to byla skutečně nádherná žena a vás při tom pohledu nemůže napadnout nic jiného, než že správné sebevědomí a sebedůvěra dělají divy. Cítit se dobře ve svém těle může každý z nás, anebo prostě umět správně prodat své „nedostatky“!
Benátská noc se rozjíždí tanečním vystoupením skupiny „Zářící ženy“. Hned je v sále zas o něco natěšenější  atmosféra. Sál je do poslední židle naplněn. Hudba zve svými tóny na prázdný parket, tak proč ještě sedět?
Co by to bylo za ples, kde by chybělo nějako to překvapení? V žádném případě nemůžeme opomenout, že na této akci byla zlatým hřebem přehlídka spodního prádla značky Caresse! A to vše ještě s odborným výkladem o správném výběru a nošení dámské podprsenky od paní Kláry Doubkové. Paní Klára dychtivě vypráví o tom, jakým ustáleným nešvarem je nošení nesprávně padnoucích podprsenek a v čem je vlastně ten zakopaný pes. Pánské publikum si však za pár minutel rozhodně přijde na své! Hned jak nastoupila první modelka, musela všem pánům spadnout čelist. Ta se ale nesla! Svoje ženské křivky uměla při promenádě prodat na jedničku s hvězdičkou!  A nejen ona! Pánové celou dobu napjatě modelky alá „krev a mlíko“ dychtivě sledovali! O vlasový styling se postaral pan Petr Jiroušek a bezchybné líčení dámám vytvořila paní Majka Mai. Že vám taková módní promenáda přijde skutečně netradiční či až nepatřičná? To byste se divili, kolik zájemců se po módní přehlídce našlo a chtělo se s předvádějícími sedmi modelkami osobně vyfotit!
Na odvážné a nepřehlédnutelné ženy byly ten večer také tři fotografové, protože tuhle akci jen ledabyle zdokumentovat by byla věčná škoda! Takže drazí čtenáři, nahlédněte do lákavé fotogalerie a věřte, že příště si tuhle akci nesmíte nechat ujít! Nechyběla ani naditá tombola. Zkrátka i v takovém penzionu to byl ples se vším všudy!
A vám baculaté dámy přejeme, abyste stále tak vznešeně a důstojně dokázaly své ženské křivky nosit.  Dokázat přetvořit z nevýhody naprostou přednost, to je osobním vítězstvím každého z nás! A rozhodně se to nemusí týkat jen našich fyzických nedostatků… Dámy, velká poklona a potlesk vám!
 


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 48 fotografií v galerii


autoři:text:     Dáda Betíková
foto:     Petr ČernohorskýDalší fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz