ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI 15. května 2017   (21:21)Pražská Malostranská beseda bude hostit již tuto středu 17. května od 20:30 koncert kapely Balage Band. Jedná se o první pražský koncert po vydání jejich debutového CD Balage Band feat Tereza.


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Kapela Balage Band se poprvé dala dohromady před třemi roky a má za své působení za sebou nejen koncerty, ale i vystupování na různých festivalech. Stylem se Balage Band pohybuje mezi rockem a funky. Impulzem pro založení skupiny byla setkání Oty Balage s Terezou Kopáčkovou, kterou objevil Balage na Pražské konzervatoři, kde patřila mezi jeho studentky. Písničky byly napsané přímo pro mladou zpěvačku Terezu tak, aby v nich vynikl její dokonalý hlas a frázování. „Tereza je pětačtyřicetikilová holka s hlasem 100 kilové černošky,“ říká často s úsměvem Ota Balage. Přijďte se přesvědčit, zda tomu tak je.

CD „Balage Band feat. Tereza“ přináší dvanáct skladeb, mezi kterými jsou nové písničky, ale i zajímavá cover verze písně „Highway To Hell“ od AC/DC. Křest debutového CD proběhl v prosinci loňského roku v pražském Klubu Lávka. „Všechny písničky jsou ve stylu funky-rock. Jako bonus jsme natočili zvláštní novinku, skladbu We Got, která nemá asi v historii hudby obdoby a je celá zpívaná pseudoangličtinou. K této písničce jsme natočili i naprosto originální video, ve kterém se kromě nás objevil i Petr Čtvrtníček,“ dodává frontman kapely Balage.

„V současné době okupuje naše píseň Zeměkoule první místo hitparády rádia Frekvence 1 a za námi jsou takoví interpreti jako Katarína Knechtová nebo Ed Sheeran, z čehož máme obrovskou radost a děkujeme fanouškům, kteří nám zasílají hlasy a podporují nás. Těšíme se, že se uvidíme na našem pražském koncertu v klubu v Malostranské Besedě.“ doplnil Ota Balage.

Kapela vyjíždí v létě na hudební festivaly, bude vystupovat 1. září ve Svojšicích jako předkapela německých Alphaville a v pražské Lucerně 2. září na koncertě legendární maďarské kapely Omega.

Lístky zakoupíte v síti Ticketstream a také na pokladně Malostranské Besedy. 

www.facebook.com/BalageBand

 www.balageband.cz

www.facebook.com/events/520706731386561


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


8 fotografií v galerii

BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (1 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (2 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (3 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (4 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (5 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (6 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (7 / 8) BALAGE BAND V PRAZE ROZTOČÍ ZEMĚKOULI (8 / 8)

zdroj:Tisková zpráva
autor:text:     Martina VachtlováDalší pozvánky na akce, tiskovky

Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. Online minifest se nezadržitelně blíží Jedná se o akci na podporu dvoudenního festivalu FRYYFEST EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz