ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Čeká nás další skvělý ročník festivalu Hrady ve Švihově 8. května 2017   (21:20)Švihov, 28.-29.7. 2017

Čeká nás další skvělý ročník festivalu Hrady ve Švihově

Oblíbený putovní festival České hrady nabídne i letos skvělou soupisku hudebních jmen. 
Ten na hradě Švihov proběhne poslední červencový víkend a nabídne skvělé kapely, jako jsou: 
Dlouho očekávaní ARAKAIN a LUCIE BÍLÁ, MiG 21, skvělý TOMÁŠ KLUS, který je letos hvězdou české muziky, úžasní HORKÝŽE SLÍŽE, ANNA K, MANDRAGE, slovenští NO NAME, OLYMPIC, MIKE SPIRIT + H16, skvělý RYBYČKY 48, SMRTISLAV, VISACÍ ZÁMEK, XINDL X, legendární WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, vtipní STO ZVÍŘAT, VLADIMÍR 518, RICHARD MÜLLER, a IVAN MLÁDEK.
 

Oblíbený putovní festival České hrady nabídne …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Zvýhodněné vstupenky můžete zakoupit až na přímo na oficiálních stránkách ZDE, kde najdete i informace o cenách, nebo v předprodeji Ticketstream. Do 31.5. pak platí akční ceny 3. vlny předprodeje. 
Nenechte si ujít i možnost koupit si ubytování ve VIP Kempu.
Už teď se tam chystá přes 2,3 tisíc fanoušků. Takže to bude jako vždy skvělá akce s úžasnou atmosférou, dostatkem prostoru, kvalitním pitím, a možností stanování.

Zvýhodněné vstupenky můžete zakoupit až na …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:Českéhrady.cz
autoři:text:     Anežka Bouzková
foto:     facebook.com/ceskehradyDalší články žánrů Crossover, Elektronická hudba, Funk, Hip Hop / Rap, Metal, Pop, Rock, Ska

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit.

Další pozvánky na akce

Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Online minifest se nezadržitelně blíží Jedná se o akci na podporu dvoudenního festivalu FRYYFEST Komunál a jeho online stream rozproudí rock metalovou krev v žilách! I když jsou živé koncerty v současné době v nedohlednu, Komunál neusnul na vavřínech a potěší své publikum. Berounský advent zahájí Láďa Křížek! Online akustický koncert českého top rockera se stane 29.11.2020 součástí otevření nového klubu v MKC Beroun s názvem Na Plzeňce, který se touto akcí hlasitě přihlásí o zápis na hudební mapu nejen Berounska. „Tak jak?“, ptají se po desetiletech COVERS for Lovers svých fanoušků. COVERS for Lovers vydávají v těchto dnech singl s názvem Tak jak? Po temnější písni Rozmotávám, která vyšla na začátku letošního léta se jedná o druhý a poslední počin věnovaný desetiletému výročí kapely. Oba singly jsou dle slov autora textů Aleše Uhlíře vzájemně koncepčně propojeny. „V textu písně Rozmotávám se řeší celoživotní hledání sebe sama a odpovědi na otázky spojené s touto cestou, pak nacházíme v aktuálním songu Tak jak?“, vysvětluje autor. Hudebně se kapela na své novince vrací ke svým začátkům. Melodický, přímočarý, svižný punkrock, koketující s prvky popu a rocku. Kapela COVERS for lovers se ve své historii nikdy nebála hudebních experimentů a „výletů“ do diametrálně odlišných hudebních žánrů, ale na druhou stranu je nutné říci, že nejvěrohodněji působí právě ve „škatulce“melodického pop-punk-rocku. Festival Fryyfest 2021 v Bakově nad Jizerou bude plný legend zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show odpálí The Iron Maidens, Grave Digger, Bonfire, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien Známý friendly festival Fryyfest neponechal nic náhodě a i v této složité době potěšil své fanoušky. Chystá pro ně totiž další ročník tohoto rock metalového open - airu.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz