ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

den s Beef (Atmo music) 15. října 2016   (10:42)Atmo v Příbrami

den s Beef (Atmo music)

Petr Černohorský


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Je chvilku před třetí  odpoledne 14.10. a mé kroky vedou do fittness centra, kde se má uskutečnit cvičení s Beefem z Atma. Již u vchodu do fitka mě vítá usměvavá obsluha a je poznat, že nálada je výborná.  Přivítání s pořadateli akce Petrem a Jitkou a posléze seznámení s Beefem  mě utvrdilo, že dnešní odpoledne a večer bude stát za to. Prostor před barem  fitka  se pomalu zaplňuje fanoušky a program může začít. Nejdříve proběhlo focení se zpěvákem  Beefem. Každého trémistu dostal do naprostého klidu jeho pohodový přístup. Může se začít cvičit. Beef se chytil trenérského žezla a ukázal, jak se cvičí v Liberci, odkud pochází. ,,Kruháč“ už pod vedením profesionálních fitness trenérek nás všechny rozproudil na večer.
 
Ve 20.00 hodin jsme vpuštěni do sálu KD Březnice,  kde se koncert Lipa a Atma koná. Sál se pomalu zaplňuje především mladšími fanynkami. Ve 22.00 hodin koncert začíná. Ze tmy vychází Lipo (Jonáš Červinka), český básník a rapper, spolu se zpěvačkou Yannou.  Mezi prvními písničkami zazněl song Pořád jen to svoje, což je jeden z prvních hitu tohoto rappera a dav posluchačů se dostává pomalu do varu .  Nasledují  Ležím ve tvé blízkosti a ruce všech fanoušku  se promění v rozbouřené moře.  Sen , Do města přišla zima,  Šílená, Všechno má svůj čas  – při tétompísni si posluchači posvítili na samotného Lipa svými telefony. Sál zářil jak noční obloha plná hvězd. A následují další a  další  hity. Novinkou pro fanoušky byla píseň Lhář. Koncert zakončuje písní Kruhy. Selfie s fanoušky je v dnešní době samozřejmostí.
 
Při pauze byla vyhlášená soutěž . Vítěze čeká víkend s plnou nadrží a autem Nisan Juke, tričko Atma a volný vstup do fiitness . Dva borci a jedna slečna, kteří jako nejrychlejší splnili podmínky moderátorů a zárověň organizátorů  Petra a Jitky, se utkali ve vytrvalostní soutěži v klikování . Teprve 16. letá Gábina Kudaková porazila z posledních sil oba dva svalovce a s úsměvem převzala ceny.
 
Na scénu přichází kapela ATMO music. Je to hudební skupina vzniklá v roce 2012. Má dva členy: rappera přezdívaného Beef nebo též Hank (Kryštof Paukner ) a hudebního producenta zvaného ODD (Ondřej Turtlák ). V jeho širším základu můžeme nalézt i rappera carlwich (rapper)Lipa , Sebastiána Navrátila  a Chrise. Všichni členové kapely pocházejí z Liberce a zaměřují se především na rap.
 
„Stojím na střeše města, vzpomínám jak to bylo dřív,toužil jsem po tom co máme teď, nevěděl jsem, že to budem mít. Ne, tohle je na zemi ráj, vidět svůj tým svoji vlajku vlát,vidět ty lidi co přišli na nás, to je ten pocit co chtěl jsem znát,“ zaznívá v temném prostředí podia.
 
Světla jsou zhasnutá, jen světelné dýmy  prozrazují výrazy muzikantů.  Diváci se znovu spojují do jednoho moře a svýma zvednutýma rukama mávají ze strany na stranu. Stíny,Fáma , Melancholie, Polety, Máma.  Dav především fanynek šílí. Kapela hráje dál své hity Hej Hou, Bejby , Můza a spolu s Lipem  Démoni a Yannou Ozdoby.  Přichází akustická část koncertu . Svědomí a Sen. Celý koncert doprovází Beefa svým zpěvem Chris. Při písničce Valerie zhasla všechna světla a Beef požádal dav pod ním, aby si rozsvítili světla ve svých telefonech a znovu posvítili na podium. Světelnou kulisu z hlediště doprovázely na podiu jen světelné bílé dýmy vybuchující se ze tmy, Valerie je jedním z největším hitem Atma a zpívá s ním celý sál. Kapela se loučí písničkou  Ráno.
 
„Chci jenom další ráno, kdy na tebe se podívám
a ty se usmíváš, má lásko, v ten moment nejsem sám.“
 
Zpívám ze všemi a cítím pohodu, kterou na mě koncert přenesl. Příjemně strávený den s pohodovými lidmi jsem si naprosto užil.
Parnteři akce: Vdn promo a Pribram.cz


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 52 fotografií v galerii


autoři:text:     Petr Černohorský
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Hip Hop / Rap

Další fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz