ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

DYMYTRY - koncert v Domažlicích 8. 4. 2017 9. dubna 2017   (22:15)Dymytry s Krby Kamna Turyna Tour 2017 zavítali do kulturního centra v Domažlicích.


8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v Domažlicích.
 
Dymytry v rámci svého jarního turné „Krby, Kamna Turyna“ zavítali do Městského kulturního centra v Domažlicích, kde odehráli takřka 2 hodinou show, kterou navštívilo cca 500 lidí. Jako předkapely si Dymytry s sebou přivezli pražskou rock-scream kapelu Loco Loco, která s Dymytry nahrála písničku Monstra, další skvělou kapelou dělající předskokana byla znojemská hardcore kapela X-Core, fanoušky tato kapela skvěle rozproudila pro Dymytry. Po krátké přestavbě podia zaznělo notoricky známé Intro, na které celá hala zareagovala pokřikem. Jako začínající skladbu zahráli Dymytry novinku Pod vodou, která se ukázala jako skvělá písnička na otevření koncertu. Po skvěle rozjetém začátku zazněly známé hity jako Media, D.O.S.T, Lunapark, Harpyje, při kterých fanoušci s frontmanem zpívali každé slovo. Příjemným zpestřením koncertu byly akustické verze dvou známých písniček Nahrabat z posledního alba „Agronaut“ a Benzin z alba „Neser“, po těchto skladbách potemnilo podium a světla se zaměřila pouze na bubeníka Miloše Meiera, který odehrál strhující cca 15 minutové bubenické sólo, po celou dobu s úsměvem na tváři.
 

8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít zakladatelé Domažlického klubu Death Magnetic, poté zazněla stejnojmenná skladba, která měla velký úspěch.
Koncert se pomalu chýlil ke konci, v tento moment přišel čas na notoricky známé hity: Ocelová parta, Dej bůh štěstí. Jako závěrečná skladba zazněla Strážná věž, při této písničce se do zpěvu opětovně zapojilo celé publikum, které zpívalo „Povolán jsem, povolán povolán jsem sem, povolán povolán jsem světa pán“

LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít …
Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů kapely byl koncert velmi povedený, zvuk špičkový a světelná show s LED stěnou byla za doprovodu kouřových a ohnivých efektů perfektní a promyšlená. Kapela jde stále dopředu a pokaždé přijde s něčím novým. Také na mě udělalo dobrý dojem Kulturní centrum s příjemnou obsluhou a zaměstnanci a hlavně s pořadateli, kteří byli moc milí a snažili se udělat všechno proto, aby byli návštěvníci spokojení.

Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Petr Chán 59 fotografií v galerii


autoři:text:     Petr Chán, Vladimír TobyškaDalší články žánru Metal

Chodrockfest 2021 namíchá multižánrový koktejl známých jmen hudební scény! A právě měsíc srpen je na Domažlicku neodmyslitelně spojen s Chodskými slavnostmi. Ale pro fanoušky rockové, pop rockové, metalové či folkové muziky neznačí tento termín jen Vavřineckou pouť s vůní chodských koláčů, ale i oblíbený multižánrový festival Chodrockfest. Nároďák fest Ve středu 11. srpna proběhne rozehřívací akce pro nedočkavé v Jaroměřském klubu Nároďák. Start je v 18:00! Kluboofka KLUBOOFKA TV žije a funguje naplno, i když je teď čas dovolených a letních festivalů. Extrémní běžecký závod Myslív Race 2021 bude mít hudební tečku Náročný překážkový závod v Myslívě je vyhledávanou adrenalinovou sportovní akcí nadšenců i z velice vzdálených končin. Po těžkém a vysilujícím dni 24.7.2021 přijde účastníkům jistě vhod tří položkový hudební odpočinkový relax s názvem After Party Myslív Race, který se uskuteční po vyhodnocení soutěže. Album Totem – ostrá vizitka berounské kapely Black Hill Po vydání několika EP včetně plnohodnotných alb pustila skupina do světa placku s názvem Totem s křestním listem vystaveným na 25.6.2021. CD obsahuje osmičku autorských věcí, pod kterými je podepsaná celá berounská hard 'n' heavy parta. Dvouhodinový koncert Arakainů sklidil ve Vlčicích zasloužený aplaus Malý festival v obci Vlčice na Blovicku měl v sobotu 10.7.2021 na programu trojici vystupujících. Od takřka místního Aligátora přes plzeňský Paradox po vyvrcholení v podobě pražského Arakainu. Fungující zázemí pod taktovkou zpěváka první formace a zároveň hlavního pořadatele Bohumila Heřmana včetně nabroušeného zvuku od mistrů tohoto oboru z firmy Stage Master tak skvěle doplňovaly dění ve vlčickém areálu. Cidre Punk Fest 2021 klepe na dveře a s ním i řada vystupujících kapel Moštárna v Újezdě u Chanovic se stane v sobotu 17.7.2021 centrem dění příznivců dobré muziky a nevšedních zážitků. V příjemném domácím prostředí se na pódiu představí osmička formací několika stylů a hosté budou moci ochutnat jak hudební produkce, tak využít nabídky v místě vyrobených nápojů alko i nealko značek. Součástí akce je i stanové městečko, kde bude možné složit tělo po maratónu vyčerpávajících koncertních bloků.

Další fotoreportáže

Závěr Skašovských pivních slavností patřil kapele Turbo revival – Plzeň Velkým kulturním svátkem se staly mnohým návštěvníkům Skašovské pivní slavnosti s pořadovým číslem 2. Kromě stánků několika pivovarů tu proběhla v sobotu 24.7.2021 hudební produkce, ze které jsme zachytili závěrečnou formaci Turbo revival – Plzeň. Seven Ohnivé peklo propuklo na podiu a to dvakrát v jeden Den. Divokej Bill nadchl Pekelný léto v Holýšově! Předposlední červencová sobota se na západě Čech nesla v duchu koncertu. Pekelný léto totiž opět otevřelo své brány a přivítalo tam další známé jméno hudební scény. A nebyl to nikdo jiný, než legendární úvalská folk rocková skupina Divokej Bill. Staňkovskej pouťovej Bigbít – páteční minifestival u Sokolovny Vyhlášená staňkovská pouť je tradičním centrem kulturního dění v širokém okolí. Kromě hektolitrů vypitého piva si hosté mohou užívat kvalitní muziku na dvou stage – u Sokolovny a na staňkovském náměstí. Níže publikovaný report je z koncertu konaného u Sokolovny, kde se v pátek 23.7.2021 představily čtyři formace. Večírek na plzeňské Terase nabídl tři dějství a jedno překvapení Hudební podvečer 21.7.2021 si mnozí příznivci dobré muziky nenechali ujít a naplno si užívali jak akustické vystoupení, tak koncert kapely Čekišó. Příjemné prostředí venkovní Terasy u přilehlé kavárny Emily dodávalo párty výjimečnou atmosféru. Jedním z tahounů čtvrtého ročníku Cidre Punk Festu byla kapela P.S. Jednodenní punkový festival nabídl jak legendy tohoto stylu, tak skupiny v HC podání s obrovským potenciálem kinetické energie. Na improvizovaném pódiu se v sobotu 17.7.2021 představila osmička vyvolených, ze kterých si hosté mohli vybrat tu nejbližší svému srdíčku. Jak to bývá v Újezdu u Chanovic nepsaným pravidlem, ani v letošním roce jsme se nevyhnuli vodnímu přívalu, který pod stage umocnil pravou festivalovou náladu. O závěr janovického festíku se postaral kutnohorský Pekař Páteční večírek 16.7.2021 v Janovicích nad Úhlavou patřil příznivcům dobré muziky a festivalové nálady. Na parádně nazvučené stage se vystřídaly pop rockové kapely včetně písničkáře Lásky, známého z několika punk rockových skupin zvučných jmen.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz