ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Evropská metalová elita na Night Of Silvans vol. 1 v MC Sklep 2. prosince 2019   (19:01)Hudební klub ve Spáleném Poříčí navštívily hned dvě zahraniční kapely – německé Kambrium a ruský Welicoruss. V pátek 29.11.2019 si na své přišli hlavně příznivci black a deathové scény, tentokrát v evropském měřítku.

Evropská metalová elita na Night Of Silvans vol. 1 v MC Sklep

Luděk Blovský


Úvodní blok ostře nabitého večera patřil německé death metalové skupině Kambrium. Pódia začala obsazovat 2005 a je vyhledávanou formací festivalů napříč starým kontinentem.

Kapela Kambrium (Německo)

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Do spálenopoříčského klubu vážili několika hodinovou cestu, po které tu zahráli spoustu věcí z jednoho EP a pěti alb, které dokázali za dobu existence vydat. Prim měly skladby z poslední placky Dawn of the Five Suns puštěné mezi fans 2018. Povedený set byl odměněn potleskem bohužel ne zcela zaplněného parketu.

Kapela Kambrium (Německo)
Symfonický black metal v podání ruské kapely Welicoruss není neznámým pojmem napříč evropskými státy. MC Sklep se stal jednou ze zastávek na podporu posledního alba Siberian Heathen Horde, které vyšlo jako čtvrté v řadě sympatické kapely.

Kapela Welicoruss (Rusko)
Muzikanti na zteč místního klubu vyrazili v charakteristických kostýmech s pomalovanými těly, nechyběla umělá krev - přesně tak, jak je u tohoto stylu zvykem. Potlesk na otevřené scéně korunoval jejich set a litovat může každý, kdo si v pátek koncert nepřišel užít na vlastní kůži.

Kapela Welicoruss (Rusko)

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Luděk Blovský 76 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk BlovskýDalší články s interprety Kambrium, Welicoruss

Další články žánru Metal

Další fotoreportáže

Hnačovský festival Den na dně bude mít i pracovní náplň Pátek 18.9. a sobota 19.9.2020 budou na Hnačovském rybníce věnovány jak hudebním produkcím, tak čištění dna oblíbené přírodní rekreační nádrže. Pořadatelé tu spojili příjemné s užitečným a zájemci si tak budou moci užít obojího mírou vrchovatou na akci s podtitulem Posekej, vytrhej, bav se! Benátská noc ve Lhotě u Plzně se přes nepřízeň covidové doby uskutečnila! Velkou odvahu prokázali organizátoři multižánrového festivalu Benátská noc ve Lhotě u Plzně při uspořádání dnešního třetího ročníku. Za podpory primátora města Plzně Martina Baxy a starostky městské části 10 akci v nejisté sezóně neodpískali, takže si početní hosté mohli v sobotu 12.9.2020 užít vystoupení pětice kapel, které se postaraly o skvělý hudební večírek na sklonku teplého léta. Navíc se od příchozích nevybíralo vstupné! Kdo měl zájem, mohl přispět na sbírku určenou k pořízení vypalovací keramické pece, která jistě najde široké uplatnění hlavně u těch nejmenších. 450 let povýšení Chřibské na město Gorila Team opět zabodoval a může si zapsat další úspěšnou akci Knížecí pivovar Plasy uzavřel letní koncertní sezónu Dobrou muzikou naplněný večer se stal v pátek 11.9.2020 posledním dějstvím šňůry koncertů v rámci Plaského kulturního léta. Na dnešek si pro hosty pořadatelé připravili vystoupení trojice kapel s UDG jako lídrem rockového minifestivalu. Monster Meeting aneb hudební exploze zahřměla v Klatovech! Nastalo páteční odpoledne a srdce všech metalových i rockových fans se rozbušila na poplach. V ten den totiž příjemné prostředí Camp Lázní Klatovy ožilo zastávkou exkluzivního a velkolepého tour projektu - Monster Meeting. Oslavy 130. výročí založení Dětského domova v Nepomuku měly rockový závěr Celodenní kulturní akce s názvem Den s námi k výročí vzniku Dětského domova vyvrcholila v neděli 6.9.2020 v odpoledních hodinách koncertem tří revivalových formací. Kromě jejich produkce si početní hosté mohli užít atrakce určené dětem, společné bubnování či vystoupení kejklíře, jehož kousky se občas kryly s koncertními bloky na hlavním pódiu. Hard rockový Bulldog oslavil páté narozeniny Páteční večer 4.9.2020 patřil ve vyhlášeném RC Prdel Beroun domácí formaci hard & heavy Bulldog. Na koncert k oslavě pátého výročí založení kapely si pozvali spřízněnou skupinu Trilobit-Rock, se kterou jeli před covidem dlouhou šňůru s názvem Rock Tour 2020-2021.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz