ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Festival Fryyfest v Bakově nad Jizerou bude nabitý legendami zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show rozjedou The Iron Maidens, Bonfire, Santa Cruz, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien 7. února 2020   (19:15)Rockeři, rockerky a rockerčata nejen ze Středních Čech, už máte nějaký plán na konec července a začátek srpna letošního roku? Máme pro vás totiž tip, který se neodmítá! Ptáte se jaký? No přece jedenáctý ročník oblíbeného rock metalového festivalu Fryyfest

Festival Fryyfest v Bakově nad Jizerou bude nabitý legendami zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show rozjedou The Iron Maidens, Bonfire, Santa Cruz, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien

Rockeři, rockerky a rockerčata nejen ze Středních Čech, už máte nějaký plán na konec července a začátek srpna letošního roku? Máme pro vás totiž tip, který se neodmítá! Ptáte se jaký? No přece jedenáctý ročník oblíbeného rock metalového festivalu Fryyfest, který vypukne 31. 7. - 1. 8. 2020 v příjemném prostředí Volnočasového areálu v Bakově nad Jizerou.
 
Známý friendly festival Fryyfest pokračuje ve své jízdě a po loňských hvězdných skupinách „neusíná na vavřínech“. A o tom, že se máme na co těšit, není pochyb! Brány rock metalového ráje s námi v letošním roce otevřou legendární heavy metalové dračice The Iron Maidens z jižní Kalifornie, které jsou jediným dívčím revivalem IM na světě. Sličné metalistky bez přehánění okouzlily doslova celý svět, do Bakova nad Jizerou zavítají po vystoupeních na věhlasných festivalech ve Wackenu a Bang Your Head. Českou republiku za svou dráhu zatím ještě nenavštívily a právě premiérovou palbu legendárních hitů v ČR odpálí parta kolem Kirsten Rosenberg na Fryyfestu 2020.


Další neméně světově známou legendou na prknech Fryyfestu budou němečtí Bonfire. Tito legendární draci do nás nasypou své hard rockové střelivo s náloží megahitů. A že jich Bonfire od roku 1972 mají na kontě opravdu dost. Nestárnoucí bouřliváci z Ingolstadtu v čele s Hansem Zillerem hrnou do svých fans jednu novinku za druhou. Po loňské změně na postu bubeníka, kdy rytmus Bonfire začal udávat zkušený André Hilgers, čeká v dubnu letošního roku fanoušky další překvapení. A to zbrusu nová nahrávka, na které své bubenické kousky předvedl právě André Hilgers. Tahle novinka spatří světlo světa 3. dubna a Bonfire ji samozřejmě představí i v létě na Fryyfestu.


FOTO PRO RADOST
Podmanivou energickou muziku k nám ze severu dovezou finští rock metal crossoveroví živlové Santa Cruz.

Nejen s novou plackou Sting vlétnou na stage open airu němečtí emocore post hardcoroví The Edge of Reason (TEOR). Nouze nebude ani o zvučná jména české rockové a metalové scény. V čele skupiny Leaders si na Fryyfestu zařádí Kamil Střihavka. To bude, pánové, jízda, napadne jistě rockery i při setu skupiny Turbo. Z „Hradišťa“ přijede publikum potěšit Argema. Nespoutanou energickou show plnou masek, převleků a překvapení si užijeme při koncertu Viléma Čoka a skupiny Bypass. Tu pravou Dovolenou s Elvisem zažijeme s turnovskými De Bill Heads.
 
Dynamická muzika a zpěv, netradiční show, hra na kytaru vrtačkami či hořící kytara i bicí... Přesně takové je vystoupení českobudějovických Seven, kteří na friendly festivalu ani letos nemohou chybět.

Nejen s novou plackou Sting vlétnou na stage …
Chtěl bych Ti, mámo má, chtěl bych Ti říct, že mezi punkerama, cejtim se líp... “ bude na sto procent znít Fryyfestem při koncertu legendárních punkáčů SPS. Ze Slovenska do Bakova nad Jizerou zavítá power metalová banda Eufory. Ve vlnách melodického metalu s pořádně nabroušenými kytarovými strunami rozezní open air skupina Sebastien.

Smršť vypalovaček na Fryyfestu i v letošním roce odpálí oblíbení crossover rock metaloví Rain v čele s frontmanem a zároveň pořadatelem festivalu Honzou Kvapilem.

Smršť vypalovaček na Fryyfestu i v letošním …
Se spoustou rockových pecek se na open airu představí královéhradečtí HakelBand. Můžeme se těšit i na Respawn a další... Kromě skvělé a pořádně nadupané muziky, koncertní show a dokonalé festivalové atmosféry nás ve Volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou čeká i veškerý komfort k příjemně strávenému festivalovému víkendu, a to od kvalitního ubytování až po mimohudební aktivity. V průběhu konání open airu se například můžeme osvěžit v přilehlé vodní nádrži. Návštěvníci Fryyfestu budou mít ve Volnočasovém areálu rovněž možnost sportovních aktivit.
 
Nenechme si tento výjimečný festival s dokonalou přátelskou atmosférou v příjemném prostředí Bakova nad Jizerou ujít !!! Vstupenky lze zakoupit ZDE.

Se spoustou rockových pecek se na open airu …


FOTO PRO RADOST

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Pavel Macán



Další články s interprety Argema, Bonfire, De Bill Heads, Eufory, HakelBand, Kamil Střihavka & Leaders, Rain, Respawn, Sebastien, Seven, SPS, The Edge of Reason, The Iron Maidens, Turbo, Vilém Čok a Bypass

Desátý ročník Rockového léta na Mži je již minulostí V Kozolupech u Plzně proběhl poslední srpnovou sobotu festival Rockové léto na Mži, a i přes malé technické problémy si jej návštěvníci užili. Chodrockfest opět potvrdil své kouzlo! Párty rocku na Chodrocku se stala legendární I v letošním roce nás na DOTIKO a NFCtron stage čekal nadupaný line-up a tak nebylo divu, že si párty rocku na Chodrocku nenechaly ujít tisíce fans. A byla to jízda! Ale nepředbíhejme a vezměme to všechno hezky od začátku. Desátý ročník své historie oslavil Farák Fest ve velkém stylu Farský kopec u Heřmanovy Hutě je nedílnou součástí místních kulturních událostí dlouhou řadu let. Jednou z událostí, v jejímž názvu Farák Fest je jméno kopce obsažené, oslavil 2.8.2025 desáté výročí své hudební historie. Tým pořadatelů s Vaškem Motykou v čele, se letos postaral o pozvánku osmi skupinám, jejichž jména lze nalézt v horních patrech české rockové scény. Příjemné prostředí, kaskádovitě umístěné trámy k sezení, přístřešky a usměvavá obsluha občerstvovacích stánků – vše na vysoké úrovni. S připočtením možnosti se vyspat ve stanové vesničce pár kroků od areálu a kvalitního zvuku Jiřího Lupače pak ve výsledku můžeme připsat desátý ročník k těm velice úspěšným. Byť se odpoledne několikrát rozpršelo, hosté si cestu k pódiu vždy našli a každá kapela tak měla své obecenstvo. Celou akcí nás provázel zkušený moderátor Vláďa Jaroš, který již léta patří do organizační party. Sobota na festivalu Footfest ve znamění tvrdých kytarových riffů. Zazněly Letokruhy, Svoboda 89 nebo Netáhlo. Slunný sobotní den ve znamění trvdší hudby v podání kapel jako Traktor, Dymytry nebo punkových SPS. Chodrockfest 2025 aneb párty rocku na Chodrocku volá! Čas plyne jako voda a léto se nám rázem přehouplo do své druhé poloviny. Příznivci skvělé muziky a dokonalé festivalové atmosféry ze západu Čech i širokého okolí ale nemusí smutnit. Vždyť je to právě srpen, kdy srdce Chodska – město Domažlice ožije Vavřineckou poutí a mimo to i oblíbeným multižánrovým festivalem – Chodrockfestem. Událostí roku v Heřmanově Huti se stane kulatý, již 10. ročník open air akce Farák Fest Nádherné prostředí Farského kopce na dohled od Heřmanovy Huti, se stane místem konání desátého ročníku kvalitně obsazeného Farák Festu. Pořadatelé se postarali o pozvánky celé osmičce kapel z popředí české hudební scény, které bude na pevně ukotvené stage uvádět zkušený moderátor Vláďa Jaroš. Kromě dobré muziky čeká na hosty bohaté občerstvení a pro přespolní pak několik desítek metrů vzdálené stanové městečko. Přijďte se pobavit a užít si neopakovatelnou festivalovou atmosféru i vy – start je v sobotu 2.8.2025 ohlášený na 12:30 hodin. Rockové léto na Mži slaví své jubileum Již desátý ročník populárního festivalu Rockové léto na Mži je za rohem a nabídne, jak je u této akce zvykem pestrý výběr kapel a postará se tak o kvalitní zavírák festivalové sezóny.

Další články žánrů Crossover, Hardcore (HC), Metal, Pop, Punk (rock), Rock

Ještě světu šanci dej – koncertní hold hitům Karla Svobody Hudební večer v sušické Sokolovně bude věnovaný slavným hitovkám nezapomenutelného hudebníka a skladatele Karla Svobody. Na prostorné scéně se v tomto novém projektu představí Pavlína Ďuriačová a Lukáš Randák ve spolupráci s Tanečním orchestrem Black Tower. Přijďte se pobavit, zavzpomínat a zazpívat si i vy, dveře Sokolovny se v úterý 14.10.2025 otevřou v 18:00, start je pak ohlášený na 19:00 hodin. Keks a Markýz John aneb spojení dvou legend míří do Mrákova! Druhou říjnovou sobotu zažije KD Mrákov u Domažlic další speciální koncert. Prkna tamního sálu totiž přivítají dvě legendy rockové scény – a to skupiny Keks a Markýz John. A o tom, že se máme na co těšit, už předem není pochyb! Metalový večer v plzeňské Lampě nesl název Show Your Pit Skills vol. 1 Ostře laděný minifestival čekal na hosty suterénního Divadla pod lampou v pátek 26.9.2025. Pod pořadatelským dohledem domácí skupiny Something Like se na pódiu multižánrového klubu představily čtyři formace včetně jmenované Something Like. Akce se do hudebních map zapsala jako první ročník Show Your Pit Skills, do paměti zúčastněných pak jako vydařený metalový mejdan s celkem slušnou návštěvou. SLÁNŠTÍ TOTÁČI SLAVÍ 35 LET V PRAŽSKÉ LUCERNĚ Slánská punk-rocková parta TOTÁLNÍ NASAZENÍ slaví letos na podzim 35 let od svého vzniku a protože v kapele vždy panovaly velmi přátelské vztahy se všemi svými bývalými členy, domluvila se celá tato parta kamarádů, že tyhle pětatřicátiny oslaví společně a že si po letech zopakují mejdan ve velkém sále pražské Lucerny. Český mejdan s Impulsem po roce opět rozezní O2 arenu! Svou show rozjede špička české i slovenské hudební scény Český mejdan s Impulsem se nezadržitelně blíží! K 26. narozeninám rádiu popřejí Marek Ztracený, Michal David, Marie Rottrová, Jelen, Xindl X či speciální host - Pavol Habera. Největší koncert v historii Falconu je tu! Živelní Moscow Death Brigade udeří v Klatovech Sokolíci, zbystřete zrak! Moscow Death Brigade, ruská mašina na techno-rap-punk, přiletí přímo do Falconu a rozseká to tam na atomy! A co je nejvíc? Klatovy budou JEDNÍM z mála míst v ČR, kde to v rámci HOODS UP TOUR - PART 2 odpálí! Extra Band na plzeňském náměstí – rockový koncert s benefičním podtextem Středeční koncert 24.9.2025 pod katedrálou sv. Bartoloměje v centru západočeské metropole, byl ve znamení rockových riffů a benefice. Právě při ní, ještě před samotným koncertem, došlo na předání šeku od majitele řetězce Rud´s pizza s úctyhodnou sumou 100 000Kč Nadaci 700 let města Plzně jako garanta projektu Díky dětem. V úvodní části následného vystoupení domácího Extra Bandu si na pódiu zahrál Jarda Rajtmajer, který byl u zrodu této kapely a v současnosti je kapitánem rockových Elegií. Počasí akci moc nepřálo – vítr, chladno a s přibývající tmou spadlo i pár kapek. Přesto se před stage vytvořil pěkný hrozen fanoušků, kteří vytvořili muzikantům dobrou koncertní atmosféru.

Další pozvánky na akce

Ještě světu šanci dej – koncertní hold hitům Karla Svobody Hudební večer v sušické Sokolovně bude věnovaný slavným hitovkám nezapomenutelného hudebníka a skladatele Karla Svobody. Na prostorné scéně se v tomto novém projektu představí Pavlína Ďuriačová a Lukáš Randák ve spolupráci s Tanečním orchestrem Black Tower. Přijďte se pobavit, zavzpomínat a zazpívat si i vy, dveře Sokolovny se v úterý 14.10.2025 otevřou v 18:00, start je pak ohlášený na 19:00 hodin. Keks a Markýz John aneb spojení dvou legend míří do Mrákova! Druhou říjnovou sobotu zažije KD Mrákov u Domažlic další speciální koncert. Prkna tamního sálu totiž přivítají dvě legendy rockové scény – a to skupiny Keks a Markýz John. A o tom, že se máme na co těšit, už předem není pochyb! Tereza Kerndlová slaví 25 let na scéně a chystá svůj největší koncert v životě! Zpěvačka Tereza Kerndlová chystá svůj dosud největší koncert, který se uskuteční 10. 10. 2026 v pražském Foru Karlín. Koncert se ponese ve znamení oslav 25 let její kariéry a významných kulatých narozenin, které oslaví právě v říjnu 2026. V připravované show slibuje největší audiovizuální zážitek, jaký Forum Karlín ještě nezažilo. SLÁNŠTÍ TOTÁČI SLAVÍ 35 LET V PRAŽSKÉ LUCERNĚ Slánská punk-rocková parta TOTÁLNÍ NASAZENÍ slaví letos na podzim 35 let od svého vzniku a protože v kapele vždy panovaly velmi přátelské vztahy se všemi svými bývalými členy, domluvila se celá tato parta kamarádů, že tyhle pětatřicátiny oslaví společně a že si po letech zopakují mejdan ve velkém sále pražské Lucerny. Nový klip, nový singl, nová energie: 100na100 & Metal Factory představují „Víš, že na to máš“ Kapely 100na100 a Metal Factory představují společný singl „Víš, že na to máš“, který doprovází videoklip, exkluzivní vysílání na rádiu KLUBOOFKA a plánované živé vystoupení na festivalu Hellpdays 2026. Poutníci – 55 let, host TRAPEŘI s Robertem Křesťanem Kapela letos slaví 55 let na scéně. Jako host vystoupí Robert Křesťan a Trapeři. Největší koncert v historii Falconu je tu! Živelní Moscow Death Brigade udeří v Klatovech Sokolíci, zbystřete zrak! Moscow Death Brigade, ruská mašina na techno-rap-punk, přiletí přímo do Falconu a rozseká to tam na atomy! A co je nejvíc? Klatovy budou JEDNÍM z mála míst v ČR, kde to v rámci HOODS UP TOUR - PART 2 odpálí!
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2025 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz