ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Fifty Fifty aneb když hvezda neztrácí tvář 10. ledna 2017   (09:46)Lucie Bílá v O2 areně

Fifty Fifty aneb když hvezda neztrácí tvář

Petr Černohorský


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Je něco kolem 18:00 a někoho může udivovat to, že diváci se začínají houfovat před vstupními koridory, byť do dvacáté hodiny je ještě daleko! Není však času nazbyt, komu bylo líto, že velké narozeninové koncerty byly odloženy, raději přichází dříve, hořet nedočkavostí a dostat se dovnitř mezi prvními!
 
Vstup do obrovské arény věští, že se bude na co těšit! Jaké bude mít Lucie šaty? Kolikrát se převlékne? Čím se celá show ozvláštní? A ukápne zpěvačce nějaká ta slzička? A že skutečně ukápla …
 
Takže honem zaplout do sedačky, čekat s napětím, podívat se na tu ohromující masu publika a jen natěšeně očekávat, co asi přijde?
 
Slyšíme její mocný hlas, který je předzvěstí její písně „Čarodějka“. Vstup Lucie je v tradiční celočerné barvě, kdy dává vyniknout své postavě, na které je vidět, že ji nenechává zahálet, ale poctivě na ni dře. Možná, už dávno Lucii není 20 let, ale mít její strhující energii, která i diváky nabije mocnou silou. Drive, se kterým se vrhá na každou skladbu a na jednom slůvku v mocné síle hlasu, kdy skladbu podtrhne, tak rychle pochopíte, proč tahle dáma je stále jedničkou! Není potřeba hledat chyby či není potřeba přemýšlet, proč svým fanouškům listopadové koncerty odložila, důležité je, že obě vystoupení, které šly za sebou v jeden den, zvládla bravurně!
 
Nesmí chybět její velký megahit z úplných začátků „Láska je láska“, který je doprovázen akrobatickými kousky přítomných tanečníků. Že by i nějaké to malé salto do publika? Při písni „Most přes minulost“ si zpěvačka bere do rukou knihu a divák poznává, že nám dává nahlédnout do svých starých vzpomínek prostřednictvím černobílých fotografií. Sklízí od diváků upřímný spontánní potlesk! Dost však té dojemné nostalgie, čas ubíhá je potřeba přidat na obrátkách, takže na scénu přichází Jan Toužimský z kapely Arakain! A jak říká Lucie, její srdce je metalové! Aréna zažívá pořádný nášup, který zjemní až píseň „Zimní královna“, za kterou opět následuje děkovný potlesk! Přání jejích fanoušků, kteří ji dříve vyčítali, že tuto skladbu s Honzou nezpívají, je do puntíku splněno!
 
Jindy sdílnější Lucie, tentokrát příliš s publikem mezi písněmi příliš nekomunikuje, avšak posílá malé poselství před písní „Hallelujah“: „Člověk má být šťastný a má učinit šťastným i ty druhé…“ V dlouhých červených šatech vypadá úchvatně! A jak sama přiznává, je natolik dojata, že raději bude zpívat. Potemnělou atmosféru rozsvítí a skvěle podtrhnou rozsvícené mobilní telefony!
 
Chcete zažít ještě větší „husinu“? Pak musíte naživo slyšet převzatou píseň od Mariky Gombitové „Vyznanie“! Lucie dokazuje, že pro zaujetí a vtažení publika nepotřebuje žádné monstrózní efekty ani tanečníky, kteří dokreslují atmosféru při jiných skladbách. Stačí se naladit na emoční vlnu této nesmrtelné skladby a za chvíli pocítíte, jak vám běhá mráz po zádech. Dech beroucí zážitek podtrhávají Lucčiny bílé šaty a kouřová clona nasvícená rudým světlem. A to je přesně ten zážitek, který si má každý fanoušek odnést z živého koncertu! To je ten moment, který vám televize ani rádio nedokáže zprostředkovat! Vidíte na vlastní oči i ohromné dojetí této velké zpěvačky! Takže milá Lucko, co Ti popřát?
 
Pečuj o sebe a svoje zlato v hrdle s láskou, ať nás, kteří si Tě přijdou poslechnout naživo, mohou zavřít oči a prožívat mrazení při mocném rozproudění Tvých hlasivek! Protože, tohle je ten pravý zážitek! Díky Ti za famózní podívanou!


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 55 fotografií v galerii


autoři:text:     Dáda Betíková
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Pop

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Rozhovor s Shamrockem z Eurodance projektu T-Spoon! o jeho životě, jak se stal ze zpěváka podnikatel v oblasti fitness a výživy. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Ostravská kapela FiHa vydala nové album! 20. listopadu 2020 spatřilo po 4 letech světlo světa nové album ostravské kapely FiHa. Vyzpovídali jsme proto frontmana kapely, Filipa Rácze. Filip prozradil vše o okolnostech vzniku a vydání alba i videoklipu a nastínil také některé další věci, které i navzdory nepříliš utěšené aktuální kulturní situaci, chystají pro své fanoušky. Album, které čítá 11 skladeb vydalo Championship Music a je kompletně dostupné on-line. Argema vydává zbrusu nové CD s názvem Andělé! Letošní listopad se pro tyto sympaťáky nese ve znamení nového CD, a aby těch novinek nebylo málo, chystají pro fans i dárek.

Další fotoreportáže

Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz