ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

HC punkový Life Inside Out pustil ochutnávku z připravovaného EP Společnost sviní 20. dubna 2021   (17:43)Tří skladbový flexi disk bude ostrý jako břitva, a to jak muzikou, tak necenzurovanými texty. V pondělí 18.4.2021 zveřejněná skladba Totalita 2020 získává na You Tube lajky nejen od skalních fans.

HC punkový Life Inside Out pustil ochutnávku z připravovaného EP Společnost sviní

Střelské Hoštice nedaleko Horažďovic jsou domovskou stanicí nespoutané hard-core punkové skupiny Life Inside Out založené 2019. Nechá se říci, že projevem i stylem pokračuje na základech již neexistující bandy Terror Society. Právě z této úderky mnozí fanouškové poznávají u mikrofonu neúnavného Kopiho či bravurní basačku Markét. Kytary jsou v režii Zbyňka (ex Conoped) a Vaška Mály, který do rozjetého střelskohoštického expresu naskočil jako poslední v srpnu 2020. Nepřehlédnutelným motorem u bicích je Vojta, jehož hudební stopy vedou k sušické skupině Violence by Nature.

Střelské Hoštice nedaleko Horažďovic jsou …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Byť Life Inside Out fungují teprve od 2019, mají za sebou vydání dema No. 1 ještě ve starší sestavě a několik pořadatelských zářezů při festivalových akcích. V současnosti je pozornost příznivců upřená k avizovanému EP Společnost sviní, jehož obsah slibuje tři songy – stejnojmenný Společnost sviní, SK8 or Die a Totalita 2020. Jako vždy se autoři nebojí vytahovat palčivá témata naší společnosti a nekompromisně je popisovat jak texty, tak ostře nabitou muzikou.

Byť Life Inside Out fungují teprve od 2019, …
EP vyjde na flexi LP disku v počtu 250 kusů s ručně číslovanou posloupností. Dle slov frontmana Kopiho si jej budeme moci pořídit již na začátku festivalové sezóny, o kterou snad letos nepřijdeme. Klip ke skladbě Totalita 2020 je výživnou ochutnávkou toho, na co se máme těšit.

V závěru přidávám odkaz na portál Bandzone.cz, kde si můžete poslechnout výběr z tvorby. Navíc trošku zalobuji a přidám odkaz na akci Cidre Punk Fest 2021 konaný v Újezdě u Chanovic, kde se s kapelou Life Inside Out budeme moci setkat po delší době v reálu.

V závěru přidávám odkaz na portál Bandzone.cz, …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

autor:text:     Luděk BlovskýDalší články s interpretem Life Inside Out

Premiérová totální nářezovka od Life Inside Out Střelskohoštická kapela Life Inside Out právě dnes – 8.11.2020 zveřejnila zcela nový klip ke stejnojmenné skladbě Life Inside Out. Vytuněný song je součástí letos vydaného alba NO. 1, ze kterého mají již čtyři kousky video podobu a na sítích sklízejí zaslouženou pozornost. God Save The Chaos vol. 6 ve Střelských Hošticích Již 22.8.2020 se uskuteční šesté pokračování tradičního GOD SAVE THE CHAOS, tentokrát s oslavou prvního roku od počátku zkoušení kapely LIFE INSIDE OUT.. Akce bude ve výčepu U Bláhů ve STŘELSKÝCH HOŠTICÍCH. Můžete se těšit jak na HC PUNK masakr, tak taky na alternativní stage přímo u baru, která Vám pokrátí čekání na pivko. Začneme hrát od 18:00 ale pro nedočkavce co chtějí dát ještě základ bude už od 16:00 otevřeno a samosebou naraženo.. Každý si může dát třeba mazec burger, nebo chilli burger který pro vás nachystáme. K poslechu a skoku Vám zahrají... Riot před bijákem je název festivalu nadupané muziky před horažďovickým kinem Uprostřed Horažďovic se na terase místního kina představí čtyři úderné skupiny s přídomkem HC. Netradiční místo se v sobotu 20.6.2020 od 17:30 promění v hudební kolbiště s ostrým zvukem a spoustou fanoušků spřízněných kapel. Na hudební scéně se o slovo hlásí zbrusu nová kapela Life Inside Out Ve Střelských Hošticích se zformovala nová hard core punk parta, která směřuje prvními kroky tím správným směrem. Se vstupem na pódia přináší posluchačům první nahrávky signalizující dravce v neklidných metalových vodách.

Další události, novinky, zajímavosti, recenze

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! The.Switch plní svůj slib, vydávají singl Skrytý místo a rovnou ho pouští ven i ve formě lyric videa Producent a muzikant Damián Kučera (Skywalker), namíchal Skrytý místo a to si najde cestu i do Vašich srdcí. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Stochovský Mentol vyslyšel přání fanoušků a na svět přivedl debutní album Jsme tu všichni jenom jednou Neoddiskutovatelnou pravdu z titulu třinácti skladbové placky prezentuje pětice muzikantů, u nichž zkušenosti umocňují kvalitu. S hard rockovým Mentolem se můžeme potkávat na festivalech, koncertech, ale i na klubových prknech – pokaždé však s doprovodem početných stochovských fans. Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz