ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Igor Timko září v českém muzikálu a s NO NAME chystá letní koncert! 9. května 2023   (23:29)Frontman kapely NO NAME Igor Timko září v novém muzikálu zlínského divadla Ženy na pokraji nervového zhroucení. Režisér Stano Slovák nešetřil chválou a Igora nazval nespoutanou atomovou energií, která boří všechny zátarasy mezi jevištěm a hledištěm.

Igor TimkoNO NAME
Igor Timko září v českém muzikálu a s NO NAME chystá letní koncert!

Frontman kapely NO NAME Igor Timko září v novém muzikálu zlínského divadla Ženy na pokraji nervového zhroucení. Režisér Stano Slovák nešetřil chválou a Igora nazval nespoutanou atomovou energií, která boří všechny zátarasy mezi jevištěm a hledištěm. Na dvou premiérách si muzikál vysloužil dlouhotrvající standing ovations. Igor Timko a jeho NO NAME se teď chystají na letní koncertní sezónu. Nejvíc se těší domů na Majálesy v Martině a v Košicích, kde kapela vystoupí po čtyřech letech!
 
Muzikál Ženy na pokraji nervového zhroucení je úspěšný titul, text a hudbu k němu složil David Yazbek, autor muzikálu Donaha! Igor Timko ztvárňuje v představení roli Taxikáře v alternaci s hercem Radovanem Králem. Obě dvě premiéry Žen se nesly v jiskřivé atmosféře očekávání, jak bude reagovat publikum. Nejde totiž o klasický broadwayský tahákový titul, ale svým neobyčejným příběhem, překomponovanou hudbou a hereckými charaktery postav o jeden z nejtěžších titulů hudebního divadla. Diváci však reagovali nadšeně a herci si vysloužili dlouhotrvající standing ovations.

Frontman kapely NO NAME Igor Timko září …

Jsem vděčný za šanci, kterou mi vedení divadla poskytlo. Půl roku zpět vznikla myšlenka hostování ve Zlíně a nyní jsme po premiéře? To považuji za zázrak, kterým život obdaruje ty, kteří mu vyjdou vstříc. Není nic krásnějšího, než když myšlenku přetavíte do reálného počinu. Premiéra byla nádherná. Ve výsledku – když vám diváci tleskají po každé písničce, dokonce i po jednotlivých scénách, tak si uvědomíte, že jste odvedli dobrou práci. Jsem šťastný, že jsme se se šéfem činohry Patrikem Lančaričem dohodli na spolupráci a je mi ctí být součástí tohoto divadla,“ vyznal se Igor Timko.
 
Jako vysokoškolský pedagog, který učí umělecké předměty na Akadémii umení v Bánské Bystrici, je žádoucí, aby Igor Timko působil i v profesionálním kamenném divadle. Takže ho diváci vidí právě na českých divadelních prknech. Režisér představení Stano Slovák si spolupráci s frontmanem NO NAME pochvaluje. Za osm týdnů zkušebního procesu se stala nesmírně inspirativní pro všechny zúčastněné strany.

„Jsem vděčný za šanci, kterou mi vedení …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Že je Igor skvělý zpěvák, je myslím všem jasné. Hudební divadlo si však žádá interprety, kteří ovládají všechny tři základní složky této disciplíny. Zpěvu, hereckému projevu a pohybové technice. Ukázalo se, že Igor je nejen pasivním majitelem všech těchto třech atributů, ale umí s nimi i velmi dobře pracovat. Kromě toho, a to je velmi důležité, je Igor pokorný profesionál a charismatický umělec, který kam vstoupí, tam svým šarmem a neskutečnou atomovou energií boří všechny zátarasy mezi jevištěm a hledištěm,“ nešetřil chválou režisér Stano Slovák.   
 
Igor hrál naposledy v divadelním představení Móric Beňovský ve Štátnom divadle v Košicích. V prostředí muzikálů se pohybuje celý život a má je rád. Zahrál si v představením Cyrano z predmestia v Košicích, Beatles v Přešově či Cigáni idú do neba ve zvolenském divadle. Teď se chystá zpívat a tancovat na koncertech NO NAME po celém Česku i Slovensku. Nejvíc se těší domů na Majálesy v Martině a v Košicích, kde kapela vystoupí po čtyřech letech.

„Že je Igor skvělý zpěvák, je myslím všem …
„Sezóna už běží, takže jsme v podstatě v plném nasazení a zastavíme se až 1. října. Do té doby objedeme celé bývalé Československo. Dva měsíce v divadle ve Zlíně pro mě byly jako milostný románek s Múzou. Jsem za to nesmírně vděčný, avšak být znovu v NO NAME, s mými kapelními kolegy, to je splněný sen. Těšíme se na pódia, fanoušky, písně a na všechno s tím spojené,“ uzavírá Igor Timko.
 
Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Zoli Šallai a Pavol Jakab aktuálně pracují na novém albu. Fanoušci se dokonce mohou těšit na speciální turné. Všechny informace o skupině NO NAME naleznete na www.no-name.cz a https://www.facebook.com/noname.sk/

„Sezóna už běží, takže jsme v podstatě …


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Archiv skupiny NO NAME



Další články s interprety NO NAME

Megakoncert Radia Čas 2024 v Ostravě zastavil čas! Nezapomenutelné hudební momenty si vychutnala vyprodaná Ostravar Aréna Megakoncert Radia Čas po roce opět okouzlil Ostravu. Krásné 26. narozeniny známého ostravského Radia Čas slavila vyprodaná Ostravar Aréna. A o tom, že půjde o nezapomenutelný večer plný hvězdných jmen české i slovenské hudební scény, už předem nikdo nepochyboval. Český mejdan s Impulsem rozzářil pražskou O2 arenu! Ke čtvrtstoletí na scéně Impulsu přáli Mirai, Divokej Bill, Queenie, No Name, Lenka Filipová s Lenny i Michal Hrůza Fanoušci skvělé české i slovenské popové, poprockové, rockové i folkové muziky se po roce opět sešli v pražské O2 areně. Předposlední říjnovou sobotu tam totiž vypukl už osmý ročník oblíbeného Českého mejdanu s Impulsem. A nebyl to jen tak ledajaký mejdan... Byl totiž narozeninový! Český mejdan s Impulsem se nezadržitelně blíží! K 25. narozeninám rádiu popřejí Mirai, Divokej Bill, No Name, Queenie, Lenka Filipová, Lenny i Michal Hrůza Fanoušci skvělé české popové, rockové, folkové i folkrockové muziky mohou střihat pomyslný metr. Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky, už klepe na dveře. Tato tradiční hudební akce se koná už po osmé a Rádio Impuls na ní oslaví své 25. narozeniny. Půjde o téměř pětihodinový koncertní maraton a diváci se mohou těšit na několik překvapení. Rádio Impuls oslaví čtvrtstoletí na scéně ve velkém – Českým mejdanem s Impulsem! Gratulanty v O2 areně budou Mirai, Divokej Bill, No Name, Queenie, Lenka Filipová, Lenny i Michal Hrůza Fanoušci skvělé české popové, rockové, folkové i folkrockové muziky už mohou střihat pomyslný metr. Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky se pomalu, ale jistě blíží! Narozeninová oslava Rádia Blaník naprosto zaplnila Konopiště Oslavy 25.narozenin rádia Blaník si žádný posluchač nenechal ujít. Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu Jediný hudebně-švestkový festival v České republice - Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program! Moderátor Libor Bouček, stand-up Matonohy či Pavláska, travnatá zóna, zastřešené sezení Skupina NO NAME zahraje na sněhu! Odstartuje tak na pódiu i na běžkách jubilejní desátý závod Štrbské bežky! Skupina NO NAME zahraje poprvé na sněhu ve Vysokých Tatrách! Dlouholetí fanoušci běžeckého lyžování budou 11. února koncertovat na jubilejním desátém ročníku veřejných závodů Štrbské bežky.

Další články žánrů Pop, Rock

JSB vydali svůj první klip První vlastní počin kapely Jam Session Band je tu Daniel Krob: bývalý kytarista Arakainu se v roce svého Ohnivého koně vrací na koncertní scénu Daniel Krob Band se vrací na rocková pódia v roce Ohnivého koně Daniel Krob Band se po čase znovu hlásí o slovo a vyráží na rocková pódia v symbolickém roce Koně. Tento návrat má hlubší význam – kytarista a autor Daniel Krob totiž před 12 lety vydal album Rock koně, které vzniklo právě v období stejného znamení čínského horoskopu. Letošní rok je navíc ve znamení Ohnivého koně, ve kterém se Daniel Krob narodil. Kapela vystupuje v čisté tříčlenné sestavě, která sází na živou energii, svobodu a poctivý rock bez technických berliček. Na baskytaru hraje Petr Formánek, dlouholetý Danielův spoluhráč s podobným hudebním směřováním. Za bicími sedí Adam Wodniak z Plzně, známý mimo jiné ze spolupráce s kapelami Ikara a Fata Morgana. Repertoár tvoří 16 autorských skladeb z posledních dvaceti let Krobovy tvorby. Fanoušci se mohou těšit na ryzí rockové kusy jako Démon, Šachmat, Život je reálnej, Oheň nebo Jakej byl den… Kapela nepoužívá samply ani bubenický klik – hraje výhradně živě a pocitově, což dává koncertům výraznou energii a prostor pro improvizaci i přímý kontakt s publikem. Daniel Krob Band je primárně rockovou kapelou, ale nebrání se ani akustickému vystoupení, kde zazní vybrané skladby v intimnější podobě. Festivaly a koncerty budou postupně zveřejňovány na oficiálních stránkách kapely. Na podzim 2026 se navíc připravuje větší koncertní projekt. Kapela zároveň pracuje na nových skladbách a chystá nové video. Na koncertech zazní výhradně Krobovy česky zpívané písně, bez návratů ke skladbám z bývalých kapel. Daniel Krob Band je aktivní na sociálních sítích a provozuje oficiální web i YouTube kanál s videoklipy a záznamy z živých koncertů. www.danielkrob.cz Klatovský LORD se na pražské Kamině boat představil v obnovené sestavě Originální hudební klub v podpalubí Kaminy boat je známý kapelám a fanouškům napříč naší vlastí. Loď zakotvená u Dvořákovo nábřeží, potažmo pak její vyvýšené pódium, je pro mnohá hudební tělesa odrazový můstek do vyšších levelů koncertních událostí. V sobotu 14.2.2026 se na její scéně představil klatovský LORD, který rozjel večírek pro kutnohorský TORRAX. Dobrý zvuk a celkem početná návštěva pak dotvářely pohled na akci, která se z pamětí zúčastněným hned tak nevytratí. Sál U Drudíků ve Zruči se stane jednou ze zastávek republikové Anubis Tour skupiny Niakara Metalová Niakara pokřtila v říjnu 2025 zatím poslední EP Anubis, na jehož podporu vyrazila na stejnojmennou republikovou tour. První letošní zastávkou se stane sál hostince U Drudíků v obci Zruč na severním Plzeňsku. Jako support se před lídrem večera představí Pub Kings a Antracit, které se v sobotu 21.2.2026 postarají o řádné rozehřátí přítomného publika. Přijďte si užít výjimečnou atmosféru i vy, start je ohlášený na 19:00 hodin. Komunál a Alžběta míří na společné turné! Svou show odpálí i v Mrákově u Domažlic Komunál a Alžběta po třech letech spojují síly a vyráží na společné turné. Druhou zastávkou bude KD Mrákov. V podpalubí pražské Kaminy boat zahrají na jednom pódiu LORD a TORRAX Sobotní večer 14.2.2026 bude podpalubí kultovní lodi Kamina v režii dvou hudebních formací. V nové sestavě vstoupí do letošní sezóny klatovský LORD, kterého v ten správný čas vystřídá kutnohorský TORRAX. Určitě zajímavý lineup, jehož obsah si nenechte ujít ani vy – start je ohlášený na 19:00 hodin. Čtvrt na smrt a NORA Pod Lampou Buď u toho a zažij jedinečný sobotní večer plný poctivé muziky s kapelami Čtvrt na smrt & NORA. Kapela NORA zde v sobotu 7.2.2026 pokřtí nový singl Zůstávám, který vznikl právě v Divadle pod Lampou ve spolupráci s Honzou Hrivňákem. Součástí večera bude také premiéra nového videoklipu.

Další tiskovky

JSB vydali svůj první klip První vlastní počin kapely Jam Session Band je tu Middledark přicházejí s novou kapitolou: „Signum Laudis“ spojuje sílu, lyriku i poctivý metalový nářez Po poměrně dlouhé pauze vydali muzikanti vloni v prosinci novou nahrávku pojmenovanou Signum Laudis (podle stejnojmenného rakousko-uherského válečného řádu) s tématem první světové války. Takže volume doprava a jdeme na klip! STODOLA FEST 2026: Rock metalová smršť v Praze Kobylisích už 21. února! V sobotu 21. února se hudební klub Stodola v Praze Kobylisích promění v epicentrum rocku a metalu. STODOLA FEST 2026 přiveze čtyři kapely, které během večera předvedou to nejlepší od stoner rocku, přes hard & heavy, až po thrash metal. Čeká vás poctivý nářez, energické koncerty a atmosféra, která rozhýbe celý klub. 2. Zimní Brněnecfest roztopí Lidové divadlo ve Svitavách 2. ročník zimního Brněnecfestu Únorový Warning Veekend přináší Zdeňka Hejduka a Jirku Růžka z Vítkova Kvarteta Únorové vydání pořadu Warning Veekend nabídne dvě výrazné osobnosti české rockové scény. Posluchači se mohou těšit na aktuální pozvánky z Kolína i na otevřený pohled do zákulisí legendárního Vítkova Kvarteta. Čtvrt na smrt a NORA Pod Lampou Buď u toho a zažij jedinečný sobotní večer plný poctivé muziky s kapelami Čtvrt na smrt & NORA. Kapela NORA zde v sobotu 7.2.2026 pokřtí nový singl Zůstávám, který vznikl právě v Divadle pod Lampou ve spolupráci s Honzou Hrivňákem. Součástí večera bude také premiéra nového videoklipu. Valentýnská rocková noc 2026 v Nové Včelnici: Headlinerem je Zputnik, doplní je Rasmane, Lady Kate a To Dáme! Nová Včelnice, 14. února 2026 – Hotel Jelen se stane dějištěm jedné z nejvýraznějších zimních rockových akcí v regionu. Valentýnská rocková noc 2026 přivítá jako hlavní hvězdu večera pražskou punk rockovou kapelu Zputnik, kterou doplní moderní metalová formace Rasmane, symfonicko metalová Lady Kate a domácí rocková stálice To Dáme!. Koncert začíná v 19:00, sál se otevírá v 18:00. Akce nabídne pestrý průřez rockem, metalem i punkem – od melodických linek přes moderní metal až po syrový punk rock a zábavovou energii. Valentýn tak získá podobu, která potěší všechny fanoušky živé hudby a klubové atmosféry.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz