ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Jaksi Taksi, Curlies, ATD v Pohoda Clubu v Sedlčanech 17. dubna 2017   (17:00)Report z velikonočního live bandu - 16. 4. 2017.

Jaksi Taksi, Curlies, ATD v Pohoda Clubu v Sedlčanech

Petr Černohorský


V neděli 16. 4. 2017 zažil sedlčanský Pohoda Club pořádný nářez. Ptáte se, o co šlo? Tak se na to pojďme společně podívat! V předvečer Velikonočního pondělí se v Pohoda Clubu uskutečnil velikonoční live band, na kterém se představily celkem tři kapely, které předvedly fenomenální show.
 

V neděli 16. 4. 2017 zažil sedlčanský …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Jako první se představila pražská kapela Curlies. Kapela hraje cirkus-punk a skládá se ze čtyř členů, jimiž jsou Marek Bláha (zpěv a kytara), Michal Straka (zpěv a skotské dudy), Matěj Šimon (zpěv a baskytara) a Matěj Franz (bicí). Tito mimořádně nadaní týpci dostali diváky do varu pomocí kombinace punku a skotských dud. V České republice jsem podobnou kombinaci mockrát neslyšela a musím říct, že to bylo přesně to, co se mi na nich líbilo, bylo to zase něco jiného. Navíc tihle kluci zpívají česky a mají opravdu vtipného dudáka Michala, který házel do éteru jeden fórek za druhým. Kluci věnovali všem přítomným ženám písničku Víly, za což jim dávám další plus. Pokud jste o této cirkus-punkové kapele ještě neslyšeli, určitě doporučuji mrknout minimálně na jejich stránky na FB.

Jako první se představila pražská kapela …
Ihned po Curlies vtrhla na pódium benešovská kapela ATD, která v Sedlčanech není žádným nováčkem. Tato pětičlenná kapela působí na české scéně již od roku 2007. Jejími členy jsou Matěj Mareš (zpěv), Václav Nikrmajer (zpěv, kytara), František Chotovinský (baskytara), Jan Moravec (bicí) a Tomáš Moravec (kytara). Kapela představila svůj poslední videoklip Malá nevěrná, ten je ke zhlédnutí ZDE. Kluci rozdováděli publikum tak, že došlo i na pogování. Hudba se valila celým klubem a byl to prostě nářez. Kluci se rozloučili přídavkem na žádost publika a přišel čas na perlu večera - Jaksi Taksi!

Ihned po Curlies vtrhla na pódium benešovská …
Konečně přišel ten okamžik, na který jsme všichni netrpělivě čekali. Začala zvučit čtyřčlenná kapela Jaksi Taksi v čele se zpěvákem Radkem. Kapela Jaksi Taksi má na české hudební scéně již dlouholetou tradici a vydala spoustu alb, mezi která patří např. Hysterčák, On-line, Zachovejte paniku, nebo třeba Signál. Celou asi hodinovou show zahájili písničkou Ruce spojený, všichni přítomní začali okamžitě pařit, jak se patří. Následovaly pecky jako Optimista, Zachovejte paniku, Jdeme dál, Signál, Maturitní večírek, či Škola. Nebyli by to kluci z Jaksi Taksi, kdyby opět nepředvedli parádní vystoupení včetně skvělé interakce s fanoušky. Zpěvák Radek diváky nabádal k tomu, aby mu pomáhali zpívat. Popravdě... ani je nabádat nemusel. Celý sál byl na nohou, zmítal se v rytmu punk-rocku a zpíval společně s celou kapelou. Basák Tony dokonce půjčil jedné slečně svou kytaru, aby si na ni zahrála společně s ostatními členy kapely. Nesmělo samozřejmě chybět závěrečné focení se všemi přítomnými fanoušky na parketu. Kluci se rozloučili písničkami Jednou a On-line, čímž krásně zakončili večer. I když jsem kluky naživo pár let neslyšela, musím uznat, že Radek, Tony, Schimmi a Michal prostě stále umí předvést parádní show. Takže všichni, kdo jste je dlouho neslyšeli, zavítejte na jejich nejbližší koncert, určitě budete mile překvapeni. Přehled plánovaných koncertů najdete ZDE.

Konečně přišel ten okamžik, na který jsme …
Myslím, že velikonoční live band v Sedlčanech se vydařil nad očekávání a ten, kdo nepřišel, prohloupil. Takže jedna rada na závěr, vážení... Žijete on-line? Běžte radši na pořádný punk-rockový koncert, protože stejně skončíte offline!


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Petr Černohorský 64 fotografií v galerii


autoři:text:     Andrea Tomanová
foto:     Petr Černohorský



Další články žánru Punk (rock)

Kluboofka TV a top 10 hitparády roku 2021 Kluboofka TV vám přeje vše nejlepší v roce 2022. Plzeňská Bradavice – finálovka punkového mejdanu v Hospodě Tachovská Plzeňská Hospoda Tachovská na konečné tramvaje č. 1 Bolevec se dostává již delší čas do povědomí fanoušků dobré muziky a nevšedních zážitků. Sobota 18.12.2021 nebyla výjimkou. Na improvizovaném pódiu se vystřídaly hned dvě punkové úderky – nadupaný Antabus a energií sršící Bradavice. Předvánoční nářez v Bolevci – koncert Antabusu a Bradavice v Hospodě Tachovská V sobotu podvečer 18.12.2021 si přijdou na své příznivci kapel Antabus a Bradavice. V předvánočním čase tak pořadatelé nadělí hudební dárek každému, kdo si do známé plzeňské hudební arény najde cestu. Přijďte se pobavit, zatančit či si jen tak užít koncertní atmosféru i vy, odstartováno bude v 18:30 hodin. Sticx rozvířili ska punkové vlny novým videoklipem Stát zády! Domažličtí ska punkoví draci ze Sticx pokračují ve své řádně rozjeté jízdě a po měsíci a půl vypouští k Je mi to jedno do světa další klip - a to k pecce Stát zády. A o tom, že na tempu rozhodně nepolevili, není pochyb! Kluboofka Live - Taranisovy Kolečka Hradecká punk rocková kapela Taranisovy Kolečka v záznamu koncertu na KLUBOOFKA TV. Kapela Krucipüsk odehraje koncert v Ústí nad Labem 26.11.2021 Ve středu 24.11.2021 15:40 H je naplánován rozhovor s Tomášem Hajíčkem ml. Walda Gang rozjel Mrákovskou rockovou noc ve velkém stylu a s hostem večera skupinou Natřije! Sobotní večer v KD Mrákov u Domažlic patřil skupinám Walda Gang a Natřije, které to tam předposlední listopadový víkend odpálily v rámci tradiční Mrákovské rockové noci. A o tom, že to bude řádně rozjetá jízda, už předem nikdo nepochyboval!

Další fotoreportáže

Zahájení koncertní sezóny v Parlament Clubu nemohlo dopadnout lépe - Slunovrat Fest vol. 5 měl obrovský úspěch Bašta metalové muziky – plzeňský Parlament Club zahájil sezónu 2022 skvěle obsazenou akcí s názvem Slunovrat Fest vol. 5. Do zrekonstruovaných suterénních prostor si v sobotu 15. ledna našla cestu spousta fanoušků thrash a black metalových vypalovaček, kteří dokázali vytvořit neopakovatelnou atmosféru celému hudebnímu večeru. S pohodovou obsluhou na baru a dobrým zvukem společnosti RN Produkce se tak večírek nadlouho zapsal do paměti každému, kdo se do Parlament Clubu přišel pobavit a hlavně zapařit. Mini festival Metal Crystal Space nabídl dobrou muziku, skupina Hi-Fly avizovala práci na nové desce Páteční mejdan v Divadle Pod lampou měl na programu tři koncerty, které oživily současnou, kulturním akcím nepřející dobu. Naskládané židle namísto parketu plného skandujících fans nemohly lépe vystihnout atmosféru v hudebním průmyslu. Napříč tomu si do známého klubu našlo 14.1.2022 cestu výběrové publikum, které dokázalo kapely podpořit a alespoň částečně vytvořit důstojné prostředí každému jednotlivému představení. Koncertní sezóna 2022 v RC Prdel Beroun zahájená! Berounský kultovní RC Prdel zahájil sezónu 2022 hned druhý letošní víkend v sobotu 8. ledna. Na klubovém pódiu se představily tři kapely, jejichž line up zaznamenal na poslední chvíli podstatnou změnu, která v žádném případě početné publikum nezklamala. Na místo nemocí vyřazené formace Veronika Weissová a Projekt W pozval hlavní pořadatel a provozovatel klubu Martin Hruška berounskou skupinu Back to Roots. Petr Kolář s kapelou – open air koncert na Nový rok v Klatovech První večer roku 2022 zažilo klatovské náměstí Míru nálož rockových vypalovaček oblíbeného českého zpěváka Petra Koláře. Se svojí kapelou otevřel podvečer Nového roku koncertem před zaplněným centrem města Klatovy. Vánoční Čechomor s hostem Martinou Pártlovou okouzlil pražskou Hybernii, a to hned dvakrát! Adventní čas je v plném proudu a kromě známého vánočního shonu, sebou samozřejmě nese i krásné vánoční koncerty. Ani my jsme si tuhle příležitost nenechali ujít a o zlaté neděli jsme vyrazili načerpat vánoční atmosféru na koncert legendárního Čechomoru. Plzeňská Bradavice – finálovka punkového mejdanu v Hospodě Tachovská Plzeňská Hospoda Tachovská na konečné tramvaje č. 1 Bolevec se dostává již delší čas do povědomí fanoušků dobré muziky a nevšedních zážitků. Sobota 18.12.2021 nebyla výjimkou. Na improvizovaném pódiu se vystřídaly hned dvě punkové úderky – nadupaný Antabus a energií sršící Bradavice. Na předvánoční koncert v Nýřanech vytáhl Extra Band revival pozměněný playlist Čtvrtá adventní sobota 18.12.2021 patřila v KD Nýřany příznivcům melodického rocku v podání známého plzeňského Extra Band revivalu. Napříč nepříznivé covidové době si cestu do místního kulturního stánku našli cestu početní hosté, kteří dokázali vytvořit parádní kulisu vánočního představení.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2022 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz