ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Jednou ze zastávek republikové šňůry Club Tour 2023 kapely Traktor se stanou Hořovice 7. března 2023   (17:42)Hardrockový Traktor odstartoval začátkem března dlouhou patnácti položkovou šňůru napříč naší vlastí. Se startem ve Stříbře a závěrem na apríla v Prostějově si jeho koncerty mohou fanouškové užít na pódiích velkých sálů, kde je doprovodí havířovská skupina Bastard. V Hořovicích je výkop ohlášen na 19:30 s termínem 17.3.2023. Přijďte se pobavit a zapařit i vy, večírek slibuje nevšední hudební zážitky. Proto nezapomeňte – Hořovice, Společenský dům v 19:30 hodin!

Jednou ze zastávek republikové šňůry Club Tour 2023 kapely Traktor se stanou Hořovice

O rozehřátí jistě početného publika se postará výrazný havířovský Bastard. Hardrockem nadupané představení, kde nebudou chybět zásadní věci z jeho hudební kariéry od 1993, bude předvěstí věcí příštích. O tom, jak to muzikantům šlape po restartu 2015, se můžete přesvědčit v Hořovicích na vlastní oči.


Tahoun, okolo kterého se celé Club Tour 2023 točí, má název Traktor. Je jen malé procento fanoušků kvalitní hardrockové muziky, kteří by se s touto hranickou kapelou někde na hudební akci nesetkalo. Traktor, fungující na české scéně od 2001, se svou prací a stovkami koncertů vyšvihl mezi top společenství hudebních formací, které dokáží zaplnit každý velký kulturák, každou halu či přilákat tisíce fans na festivaly s přídomkem obřích. Můžeme se těšit jak na věci z posledního alba Sedmá strana kostky (2021), tak na staré dobré věci z doby dřívější.


FOTO PRO RADOST
Pro přehlednost přidávám odkaz na Ticketstream, kde je možné zakoupit levnější vstupenky v předprodeji.



KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

autor:text:     Luděk Blovský



Další články s interprety Bastard, Traktor

Česko-slovenská Připíjím Tour rockového Alkeholu měla zastávku v Katovicích, hudebním sekundantem se stal havířovský Bastard Jarní šňůra pražského Alkeholu na podporu nového jedenáctiskladbového alba Připíjím, se ocitá ve vrcholné fázi. Jednou z dubnových štací stejnojmenné Tour byl uplynulý víkend s páteční zastávkou v Teplicích a níže popsanou sobotní 25.4.2026 v Katovicích na Strakonicku. Právě zde, na sále hostince U Vondrášků, si dali dostaveníčko fanouškové oblíbeného Alkeholu, pozadu však nezůstali ani příznivci havířovské skupiny Bastard. Akce se tak těšila poměrně slušné návštěvě – pořádající Rock Agency si na konto připsala další událost, o které se bude mluvit. Zastávka pražského Alkeholu na turné k novému albu slibuje v Katovicích skvělé hudební zážitky Kulturní dům uprostřed městysu Katovice na Strakonicku, se v sobotu 25.4.2026 promění v koncertní arénu. Na jeho pódiu se v rámci tour k novému albu Připíjím skupiny Alkehol, představí jak zmíněný rockový Alkehol, tak v roli hudebního hosta vystoupí havířovský Bastard. Již tato dvě jména ukazují na příval kvalitní muziky, kterou si jistě nenechá ujít početná návštěva z širokého okolí. Dveře sálu budou otevřené od 19:00, start úvodní sestavy je pak ohlášený na 20:00 hodin. Legendární Alkehol v rámci svého jarního turné rozezpíval Mrákov! O energický start večera se postaral Bastard Nastala poslední březnová sobota a Mekka chodského bigbítu opět ožila poctivou náloží nadupané muziky. Tentokrát se o slovo přihlásili oblíbení Rockeři z Alkeholu, kteří dostali Mrákov do varu v rámci turné k novému albu "Připíjim". Hostem večera byla heavy-hardrocková kapela Bastard. Legendární Alkehol v rámci svého turné Připíjím ovládne Mrákov u Domažlic! Hostem večera bude Bastard Rockoví matadoři z Alkeholu se po letech opět vrátí na prkna Mekky chodského bigbítu. Spolu s nimi dorazí i heavy-hardrockový Bastard a o tom, že to bude Jízda králů, na kterou jen tak nezapomeneme, není pochyb! Chodrockfest opět potvrdil své kouzlo! Párty rocku na Chodrocku se stala legendární I v letošním roce nás na DOTIKO a NFCtron stage čekal nadupaný line-up a tak nebylo divu, že si párty rocku na Chodrocku nenechaly ujít tisíce fans. A byla to jízda! Ale nepředbíhejme a vezměme to všechno hezky od začátku. Sobota na festivalu Footfest ve znamění tvrdých kytarových riffů. Zazněly Letokruhy, Svoboda 89 nebo Netáhlo. Slunný sobotní den ve znamění trvdší hudby v podání kapel jako Traktor, Dymytry nebo punkových SPS. Chodrockfest 2025 aneb párty rocku na Chodrocku volá! Čas plyne jako voda a léto se nám rázem přehouplo do své druhé poloviny. Příznivci skvělé muziky a dokonalé festivalové atmosféry ze západu Čech i širokého okolí ale nemusí smutnit. Vždyť je to právě srpen, kdy srdce Chodska – město Domažlice ožije Vavřineckou poutí a mimo to i oblíbeným multižánrovým festivalem – Chodrockfestem.

Další články žánru Rock

(Nejen) Motosraz v Dolanech překládá termín kvůli nepřízni počasí. Fest for all s Dogou, Alžbětou a Dilated proběhne v září (Nejen) Motosraz v Dolanech je z důvodu nepřízně počasí přeložen na září. Sestava kapel na Fest for all se nemění. Pivovar Všerad oslavil 13. narozeniny – o pití, jídlo a dobrou muziku nebyla nouze Obec Všeradice na Berounsku se může pochlubit, kromě několika historicky uznávanými místy, výraznou dominantou ve své jihovýchodní části s názvem Dvůr Všerad. Právě zde, ve zrekonstruovaných budovách, se nachází nevelký Pivovar Všerad. Ten letos oslavil třinácté narozeniny, které měly bohatou kulturní i materialistickou základnu na nádvoří před restaurací. Koutek pro děti, dobře zásobený občerstvovací stánek a hudební vystoupení tří formací pak dodávaly kulisy významné události. Počasí přálo a vstup zdarma – ve výsledku se akce do místních kronik zapsala jako vydařená. V blovické Sokolovně oslaví EGES nádherných 45 let na hudební scéně Staroplzenecká rocková skupina EGES připravuje pro fanoušky velkou kapelní událost – narozeninový koncert se spoustou hostů včetně zpěvačky Evy Urbanové. Samozřejmostí budou vstupy bývalých členů do hudebního dění – narozeninová párty se tak v sobotu 16.5.2026 do místních kronik zapíše výrazným písmem. Přijďte zavzpomínat, zazpívat a hlavně si užít neopakovatelnou atmosféru i vy – start je ohlášený na 20:00 hodin. Jarní Volným Pádem Tour se na jeden večer zastaví v plzeňské Lampě Koncertní šňůra tří západočeských kapel má na programu řadu zastávek, mezi nimiž se určitě nevytratí ta na prknech kultovní plzeňské Lampy. V pátek 15.5.2026 tu odpálí každá jednotlivá formace set ve svém stylu – hosté se tak mohou těšit na multižánrový večer. Přijďte se pobavit a podpořit své favority i vy, start je ohlášený na 19:00 hodin. Petr Kolář a Olympic natočili společnou píseň Co je vůbec v nás a klip s Martinem Dejdarem Petr Kolář vydává se skupinou Olympic singl s názvem Co je vůbec v nás. Společně natočili i klip, ve kterém účinkuje také Martin Dejdar. OSTRAVA ZAŽIJE HUDEBNÍ UDÁLOST ROKU: Na MEGAKONCERT Radia Čas míří legendární EUROPE Ostrava se letos na podzim stane centrem světové rockové hudby. Dne 21. listopadu 2026 přivítá Ostravar Aréna 28. ročník tradičního Megakoncertu Radia Čas. Hlavní hvězdou večera bude ikonická švédská kapela EUROPE, která si Ostravu vybrala jako svou výhradní zastávku v České republice. Niakara a Smash ovládnou AMFI Tlumačov u Domažlic Předposlední květnovou sobotu rozezní tlumačovský AMFI nálož rocku a metalu. V rámci Anubis Tour 2026 tam totiž zavítá autorský projekt legendárního metalového baskytaristy Zdeňka Kuba – Niakara a spolu s ní i západočeská rocková partička Smash.

Další události, novinky, pozvánky na akce

(Nejen) Motosraz v Dolanech překládá termín kvůli nepřízni počasí. Fest for all s Dogou, Alžbětou a Dilated proběhne v září (Nejen) Motosraz v Dolanech je z důvodu nepřízně počasí přeložen na září. Sestava kapel na Fest for all se nemění. Pivovar Všerad oslavil 13. narozeniny – o pití, jídlo a dobrou muziku nebyla nouze Obec Všeradice na Berounsku se může pochlubit, kromě několika historicky uznávanými místy, výraznou dominantou ve své jihovýchodní části s názvem Dvůr Všerad. Právě zde, ve zrekonstruovaných budovách, se nachází nevelký Pivovar Všerad. Ten letos oslavil třinácté narozeniny, které měly bohatou kulturní i materialistickou základnu na nádvoří před restaurací. Koutek pro děti, dobře zásobený občerstvovací stánek a hudební vystoupení tří formací pak dodávaly kulisy významné události. Počasí přálo a vstup zdarma – ve výsledku se akce do místních kronik zapsala jako vydařená. V blovické Sokolovně oslaví EGES nádherných 45 let na hudební scéně Staroplzenecká rocková skupina EGES připravuje pro fanoušky velkou kapelní událost – narozeninový koncert se spoustou hostů včetně zpěvačky Evy Urbanové. Samozřejmostí budou vstupy bývalých členů do hudebního dění – narozeninová párty se tak v sobotu 16.5.2026 do místních kronik zapíše výrazným písmem. Přijďte zavzpomínat, zazpívat a hlavně si užít neopakovatelnou atmosféru i vy – start je ohlášený na 20:00 hodin. Bystřický Majáles 2026: 17. ročník tradiční jarní hudební akce Bystřický Majáles 2026 navazuje na tradici Rockových Majálesů a nabídne 17. ročník plný živé hudby, regionálních kapel a jarní atmosféry. Akce proběhne 15. května. Vstupné je dobrovolné. The Fialky, Zvlášňý škola a Švindl v KD Mrákov aneb punkrockový večírek se kvapem blíží Mekka chodského bigbítu se otřese v základech. A to v tom nejlepším slova smyslu! Proběhne tam totiž punkrockový večírek s kapelami The Fialky, Zvlášňý škola a Švindl. Jarní Volným Pádem Tour se na jeden večer zastaví v plzeňské Lampě Koncertní šňůra tří západočeských kapel má na programu řadu zastávek, mezi nimiž se určitě nevytratí ta na prknech kultovní plzeňské Lampy. V pátek 15.5.2026 tu odpálí každá jednotlivá formace set ve svém stylu – hosté se tak mohou těšit na multižánrový večer. Přijďte se pobavit a podpořit své favority i vy, start je ohlášený na 19:00 hodin. Petr Kolář a Olympic natočili společnou píseň Co je vůbec v nás a klip s Martinem Dejdarem Petr Kolář vydává se skupinou Olympic singl s názvem Co je vůbec v nás. Společně natočili i klip, ve kterém účinkuje také Martin Dejdar.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz