ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Kapela Iné Kafe má energickou novinku Všetky skladby sveta, zahraje ji na koncertě 1. července v bratislavské Umelke! 3. června 2021   (16:05)Všetky skladby světa - to je název dynamické novinky od kultovní kapely Iné Kafe! Vratko Rohoň a spol v ní popisují jak, kdy a za jakých okolností vznikají písně Iné Kafe.

Kapela Iné Kafe má energickou novinku Všetky skladby sveta, zahraje ji na koncertě 1. července v bratislavské Umelke!

Všetky skladby světa - to je název dynamické novinky od kultovní kapely Iné Kafe! Vratko Rohoň a spol v ní popisují jak, kdy a za jakých okolností vznikají písně Iné Kafe. Autorem novinky je lídr kapely Vratko, který má na kontě většinu skladeb bratislavské skupiny. Novou skladbu představí Iné Kafe živě na koncertě 1. července 2021 v bratislavské Umelke a odstartují tak letní koncertní sezónu!
 
V srdci ostane len tá, čo ti práve hrá. Keď ťa život zráža na kolená a doľahne chvíľa osamelá...“ Zpívá Vratko Rohoň v novém singlu Iné Kafe, ke kterému složil hudbu i napsal text.
 
Chtěl jsem napsat skladbu o tom, jak vznikají skladby. Je opravdu kopec momentů, jak mohou písničky vznikat. V podstatě téměř všechny způsoby jsou vyjmenovány v této skladbě. Například náš první hit 090x vznikl asi tak za půl hodiny u mě v obýváku. Některé skladby vznikaly postupně. Mnohé na turné. Prečo je to tak? vznikla například v hotelu v Lučenci v noci a kytarista Tibor se kvůli tomu o patro níže vůbec nevyspal,“ směje se Vratko Rohoň.


FOTO PRO RADOST
Píseň Všetky skladby sveta vznikla loni a Iné Kafe ji nahráli v aktuální sestavě Vratko Rohoň, bubeník Dodo Praženec a baskytarista Vlado Bis.
 
Hned, jak jsem ji napsal jsem ji poslal klukům. Líbila se jim, tak jsme ji zařadili do nejbližšího nahrávacího slotu. Nahráli jsme ji během korona krize spolu s dalšími dvěma skladbami. Je takového veselejšími tempa, ty další dvě jsou více punkovější“, prozradil Vratko.

Po vynucené koncertní pauze způsobené pandemií začnou Iné Kafe koncertní sezónu LETO 2021 doma v Bratislavě na letní terase Pivárny Umelka ve čtvrtek 1. července 2021. Kapela představí živě i novinku Všetky skladby sveta.
 
Písničce se dobře daří, má přes 10 tisíc zhlédnutí za 12 hodin od premiéry a to je slušné. Rovnou ji to vykoplo do trendů na YouTube. Nemůžeme se dočkat, až ji zahrajeme fanouškům, velmi nám chybí! Konečně se rozbíhá hraní a vypadá to na docela slušné léto. Zatím máme booknutých asi 30 koncertů. Uvědomujeme si samozřejmě i jistou opatrnost při našem optimismu. Koncerty budou v omezených formátech, čili limitované počty vstupenek a podobně. Podstatné je, že se ale začalo,“ uzavírá Vratko.  

Píseň Všetky skladby sveta vznikla loni a Iné …
Iné Kafe se na hudební scéně pohybují 26 let a vydali 13 hudebních nosičů v několika stotisícových nákladech. Do éteru vypustili dosud 35 singlů. Jejich hity Ráno, Ružová záhrada, Ďakujeme vám, Úspešne zapojení, Špinavé objatie, Spomienky na budúcnosť a desítky dalších si zpívají už dvě generace fanoušků a dlouhodobě patří k headlinerům jakýchkoliv akcí. Nenechte si ujít jejich koncert 1. července 2021 v bratislavské Umelke, vstupenky si můžete koupit ZDE.

Všechny informace o Iné Kafe najdete: WEB: https://www.inekafe.sk/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/inekafe
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UChOX1b74qdCSznaiWHAoarg
 

Iné Kafe se na hudební scéně pohybují 26 let a …

FOTO PRO RADOST

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Archiv skupiny Iné KafeDalší články s interpretem Iné Kafe

Pekelný POLOostrov 2021 ovládne Holýšov! Západních Čechy v červenci opět ožijí řádně nadupanou muzikou. Organizátoři Pekelného ostrova své fanoušky i přes současnou složitou situace nezklamali a přichystali pro ně zbrusu nový projekt Pekelný POLOostrov 2021! Iné Kafe má nové DVD a CD z velkolepého symfonického koncertu v bratislavském NTC! Kultovní kapela Iné Kafe připravila na úvod roku pro fanoušky bombu! Vratko Rohoň a spol vydávají nové CD a DVD, které zachycuje velkolepý koncert se čtyřicetičlenným orchestrem a s dvacetičlenným pěveckým sborem. Kapela Iné Kafe po dvou letech představuje nový singl Ruleta a ohlašuje INEKAFE „25 ROCKOV“ TOUR! Na fanoušky kapely Iné Kafe se valí tři bomby za jeden týden! Bratislavská legenda po dvou letech představuje novou skladbu. Rocková novinka je poděkováním fanouškům za jejich 25 let přízně. Pekelný ostrov 2020 pokračuje ve velkém stylu a opět rozpálí celý Holýšov! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov odtajnil většinu účinkujících a hlásí brzké vyprodání. Léto, horké počasí a doba festivalů se pomalu, ale jistě blíží a s nimi samozřejmě i známý pekelně dobrý rockový open air Pekelný ostrov. A o tom, že i v letošním roce zažijeme to pravé rockové peklo, není pochyb! Legendární Iné Kafe spolu s prvním „punk rock symfonickým orchestrem“ na světě ohromilo Prahu! Byl třetí lednový páteční podvečer a srdce České republiky Prahu čekalo unikátní a famózní vystoupení legendární slovenské skupiny Iné Kafe. Ta si pro své slovenské i české fanoušky k oslavě 25 let na scéně přichystala dva výjimečné koncerty se symfonickým orchestrem. Iné Kafe oslaví 25 let na scéně dvěma obrovskými symfonickými koncerty v Bratislavě a v Praze! Skupina Iné Kafe slaví dvacet pět let na hudební scéně! Kultovní bratislavská kapela si pro fanoušky připravila dva velkolepé koncerty se čtyřicetičlenným orchestrem a dvacetičlenným pěveckým sborem. Footfest 2019 - ještě nadupanější festival, než jsme čekali (pátek) Jubilejní patnáctý ročník želečského festivalu nabídl účastníkům 3 dny plné tuzemské i zahraniční hudby, fotbalový turnaj, akce pro děti či oblíbenou festivalovou seznamku. To vše si pořadatelé nachystali v rámci hudebního a doprovodného programu.

Další články žánru Punk (rock)

Debutní EP Převozník pokřtí kapela Do Konce? na domácí půdě Svojkovické vítání léta s vínem dne 26.6.2021 bude plné doprovodných programů, mezi kterými nebudou chybět hudební produkce několika skupin. Od dechovky, country po punk až k hardrockové tečce v nočních hodinách. Akce na koupališti Svojkovice bude oslavou vína, potravin a dobré muziky. Dobrovolné vstupné a kulturní nabídka jistě přiláká spoustu hostů, kteří si budou moci vybrat tu svojí žánrovou parketu. Skupina SP (dříve Septic people) vydala své další řadové album SPRÁVNÁ PÁRTY! Dle jejich vyjádření je nejlepší!!! V červnu 2021 vychází nové CD kapely SP s názvem SPRÁVNÁ PÁRTY obsahující 13 pecek, z toho třináctá skladba je bonus píseň Zlatá klec z roku 2014. CD vzniklo ve studiu Mercury pod taktovkou Romana „Mashy“ Šandora a dle vyjádření kapely je to jejich nejlepší album, které si nadělili k jejich 10 letům existence. Na cd hostuje TOMÁŠ HRBÁČEK z kapely Harlej, který si tu střihl dva duety k písni Možná a Setkání s kamarádem. Metal, rock, alternativa i reggae - takový byl třetí ročník vyhlášeného Voznice Festu Přírodní krytý areál Tyjátru v obci Voznice nabídl v sobotu 19.6.2021 již třetí ročník soutěžní přehlídky skupin několika stylů. V příjemné domácí atmosféře zabojovalo pět kapel o hlavní cenu – možnost natočení vlastního klipu u společnosti Junek Film. Pozitivně Negativní rockový slet V sobotu 19. června se konala ve spolupráci Pivovaru Nomád a kapely Žyhadloo první letošní akce v areálu tohoto pivovaru. Soutěž o vstupenky na Voznice fest 2021 Kultura se pomalu a jistě probouzí!!! Doražte 19.6.2021 na Voznici u Dobříše podpořit kapely které byli vybrány do soutěžního finále o natočení videoklipu od společnosti JUNEK Film.Každý návštěvník svým hlasovacím lístkem podpoří jednu z vystupujících kapel.Po odehrání všech interpretů se lístky sečtou a bude vyhlášen vítěz. LÉTO V GARAGE TÁBOR 2021 Máme před sebou letní měsíce, hlavní sezónu. Těšit se můžete na posezení na naší terásce, Open-Air koncerty, velké Pub Quiz večery, Pivky, BurgerFest nebo letní kino. Mimo jiné pro vás chystáme grilování a zajít si k nám můžete nejen na oběd, večeři nebo za kulturou, ale i třeba na zmrzlinu. Otevřeli jsme také nové prostory, stavit se můžete na naše pivo – GARAGE Jedenáctku. Kapela zakázanÝovoce oslaví v legendárním klubu Modrá Vopice 16. narozeniny a zároveň pokřtí nové album Punk-rocková kapela zakázanÝovoce se vrací po korononavirové krizi v plné síle a v rámci speciálního narozeninového koncertu zahraje jak staré fláky, tak i nové skladby z nejnovějšího alba „Svět se změnil“, které vyšlo na konci loňského roku. Akce proběhne 19. června v pražském klubu Modrá Vopice. Koncert je zároveň koncipován jako podpora klubu, který se otevírá po několikaměsíční nucené pauze. Svoji účast potvrdily také spřátelené kapely Jaksi Taksi, IDIO&IDIO a pražští Resumé.

Další události, novinky, pozvánky na akce, tiskovky

Debutní EP Převozník pokřtí kapela Do Konce? na domácí půdě Svojkovické vítání léta s vínem dne 26.6.2021 bude plné doprovodných programů, mezi kterými nebudou chybět hudební produkce několika skupin. Od dechovky, country po punk až k hardrockové tečce v nočních hodinách. Akce na koupališti Svojkovice bude oslavou vína, potravin a dobré muziky. Dobrovolné vstupné a kulturní nabídka jistě přiláká spoustu hostů, kteří si budou moci vybrat tu svojí žánrovou parketu. Festival TOPFEST bude na novém místě! 2. až 3. července to v Častkovcích roztočí Kabát, Horkýže Slíže i Iné Kafe Super zpráva pro hudební fanoušky! Oblíbený festival TOPFEST otevře své brány a nabídne dva dny plné hudby! Skupina SP (dříve Septic people) vydala své další řadové album SPRÁVNÁ PÁRTY! Dle jejich vyjádření je nejlepší!!! V červnu 2021 vychází nové CD kapely SP s názvem SPRÁVNÁ PÁRTY obsahující 13 pecek, z toho třináctá skladba je bonus píseň Zlatá klec z roku 2014. CD vzniklo ve studiu Mercury pod taktovkou Romana „Mashy“ Šandora a dle vyjádření kapely je to jejich nejlepší album, které si nadělili k jejich 10 letům existence. Na cd hostuje TOMÁŠ HRBÁČEK z kapely Harlej, který si tu střihl dva duety k písni Možná a Setkání s kamarádem. Chotěšovská Ifa oslaví 15 let na rockové scéně Velký hudební mejdan slibují muzikanti kapely Ifa Rock na sobotu 26.6.2021. Na připravené venkovní stage oslaví s početnými fans patnáctileté výročí od založení. Jako host na pódiu v zahradách místního kláštera zahraje českobudějovická skupina Stav Beztíže. Legendární Odyssea se po roce vrací na čečovický parket Červnové počasí snad slibuje teplejší večery, které si fanoušci rockových vypalovaček mohou užívat na mnoha venkovních koncertech. Jedním z velkých lákadel se stane páteční podvečer 25.6.2021, kdy se na návsi obce Čečovice u Nepomuka představí bigbítová Odyssea s Vaškem Běhavým u mikrofonu. Metalové Teritorium posílá fanouškům nový klip Ministerstvo Pravdy Text skladby je inspirován románem George Orwella "1984". Katarína Knechtová přichází s taneční novinkou Rezonancia Katarína Knechtová představuje nový taneční letní hit! Skladba Rezonancia se nahrávala v několika fázích v Katčiném domovském studiu Basement.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz