ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Katarína Knechtová představuje duet s Adamem Ďuricou „Takí sme“, sexy klip natáčela na zámku 17. září 2020   (13:32)Chytlavá hudba, skvělý text a sexy klip! Taková je novinka od zpěvačky Kataríny Knechtové s názvem Takí sme, do které si pozvala zpěváka Adama Ďuricu. Mrkněte na novinku Takí sme.

Katarína Knechtová představuje duet s Adamem Ďuricou „Takí sme“, sexy klip natáčela na zámku

Chytlavá hudba, skvělý text a sexy klip! Taková je novinka od zpěvačky Kataríny Knechtové s názvem Takí sme, do které si pozvala zpěváka Adama Ďuricu. Klip se natáčel na Šimák Zámku Pezinok pod režisérskou taktovkou Jakuba Gulyása. Píseň najdou fanoušci na novém albu SVETY, které vyjde již v říjnu. Mrkněte na novinku Takí sme, v níž je Katka krásnější než kdykoliv předtím! Zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka a kytaristka Katka Knechtová představuje novou skladbu Takí sme. Autorem hudby je samotná zpěvačka, text má na kontě Silvia Kaščáková.
 
Musím se přiznat, že tato skladba vznikala nějakou chvíli. Věděla jsem, že chci mít na albu duet. Takže jsem se snažila to vyskládat hudebně i textově tak, aby hlasy zněly krásně, doplňovaly se a aby píseň měla tu správnou myšlenku a samozřejmě nějakou dynamiku. A v neposlední řadě asi to nejdůležitější, aby měla emoce,“ vysvětluje Katka Knechtová.


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Na nahrávce se podílelo několik špičkových muzikantů, které Katka Knechtová precizně vybírala. Ve studiu Klakson nahráli živé nástroje bubeník Dano Šoltís, baskytarista Rasto Uhrík, kytarista Brano Kociov a klavírista Adam Kuruc. Produkce se ujal Randy Gnepa v jeho Basem3nt Studiu. Zpěvák Adam Ďurica byl jasnou volbou.
 
Věděla jsem, že chci pěkný mužský hlas, dobrého muzikanta a zároveň někoho, koho znám a koho si vážím. Během nahrávání skladby, tedy při studiové práci jsme se s Adamem nesetkali, já jsem pracovala v prešovském studiu a Adam zase v Bratislavě. Jelikož byl kvůli covidu omezen pohyb i možnosti setkávat se obecně. Ale v této digitální době není nic výjimečného, ​​že muzikanti komunikují takovýmto způsobem,“ prozradila Katka.

Ke skladbě vznikl klip, ve kterém je Katka sexy jako nikdy předtím. Režisér Jakub Gulyás ho natočil na krásném Šimák Zámku Pezinok.
 

Na nahrávce se podílelo několik špičkových …
Kvůli aktuální krizi jsme museli hodně lokací vypustit. Režie se ujal Jakub Gulyás, jehož jsem oslovila, protože miluji jeho "oko" a jak vidí věci. Scénář byl v podstatě výsledkem našich debat a mé představy o vizuálu. Účinkujeme v něm jen my dva, Adam a já. Adamův přístup byl profesionální. Jelikož se mu píseň líbila a rozhodl se jít do toho se vším, co k tomu patří, dělal vše proto, abych byla spokojená a aby naplnil mé představy. Spolupráce byla výborná, jsem mu vděčná,“ uzavírá sympatická Katka Knechtová.
 
Novou skladbu Takí sme najdou fanoušci na novém albu s názvem SVETY, které vyjde již na podzim. Všechny informace o Katce Knechtové najdete na www.katarinaknechtova.com a na  https://www.facebook.com/katarinaknechtovaofficial?fref=ts 

„Kvůli aktuální krizi jsme museli hodně lokací …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Archiv Kataríny KnechtovéDalší články s interpretem Katarína Knechtová

Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Katarína Knechtová vydává nové album SVETY, spolupracovala na něm i s Christianem Eignerem z Depeche Mode SVETY - moje, vaše a v neposlední řadě naše společné. Já v tom vašem a vy v tom mém. Těmito slovy pojmenovala zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka a kytaristka Katarína Knechtová své nové album. Katarína Knechtová a Šarišan za měsíc startují PUTO, první dva koncerty jsou již vyprodány! Za měsíc startuje jedinečný projekt na slovenské hudební scéně! Zpěvačka Katarína Knechtová se spojila s folklórním souborem Šarišan a představí se na svém dosud největším výpravném turné. Katarína Knechtová a Šarišan s projektem PUTO bleskově vyprodali první koncert a přidávají další Spojení zpěvačky Kataríny Knechtové a folklórního souboru Šarišan je úspěšné už před startem turné PUTO! Divadlo Jonáša Záborského v Prešově zažije dva koncerty dokonalého spojení zpěvačky a skladatelky Kataríny Knechtové s folklórním souborem Šarišan. Katarína Knechtová přichází s výjimečným projektem PUTO, spojí se s folklórním souborem Šarišan! Katarína Knechtová připravila pro fanoušky úžasné hudební překvapení! Katka Knechtová v nové skladbě odhaluje naše „Svety“ „Chyťme sa za ruky, duša je krajinou, nech sa viac nemusíš báť, zastavme bozkom svet, netúžim po inom, čo viac si môžeme priať…“ zpívá Katka Knechtová v novince s názvem Svety, kterou si sama otextovala i zhudebnila.

Další tiskovky

Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records. Iné Kafe má nové DVD a CD z velkolepého symfonického koncertu v bratislavském NTC! Kultovní kapela Iné Kafe připravila na úvod roku pro fanoušky bombu! Vratko Rohoň a spol vydávají nové CD a DVD, které zachycuje velkolepý koncert se čtyřicetičlenným orchestrem a s dvacetičlenným pěveckým sborem.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz