ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Katarína Knechtová přichází s výjimečným projektem PUTO, spojí se s folklórním souborem Šarišan! 16. srpna 2018   (00:01)Katarína Knechtová připravila pro fanoušky úžasné hudební překvapení!

Katarína Knechtová přichází s výjimečným projektem PUTO, spojí se s folklórním souborem Šarišan!

Katarína Knechtová připravila pro fanoušky úžasné hudební překvapení! Úspěšná a oblíbená zpěvačka se spojila s folklórním souborem Šarišan a vyráží s ním na turné po Slovensku. Šňůra nese název PUTO, jako symbol pouta k tradicím, k folklóru a ke Slovensku. Ve čtyřech slovenských městech se na jednom pódiu představí více jak 50 účinkujících. Nenechte si ujít unikátní show plnou dobré hudby, tance a vizuálních efektů od Košic až po Bratislavu!
 
Dokonalé spojení! To je zpěvačka a skladatelka Katarína Knechtová s folklórním souborem Šarišan. Právě proto spolu vyrážejí na společné turné s názvem PUTO.
 
Hledali jsme správné slovo, které vystihuje můj vztah k mému rodnému kraji, k regiónu Šariš,  ke kořenům,  k tradicím, k lidem, k hudbě. Konkrétně k šarišské lidové hudbě, která mě ovlivnila a na které jsem vyrůstala. Proto se to turné jmenuje právě PUTO,“ vysvětluje Katka Knechtová.
 
Fanoušci se mohou těšit na čtyři koncerty po Slovensku. Turné PUTO zavítá do Prešova, Žiliny, Košic a do Bratislavy.
 

Katarína Knechtová připravila pro fanoušky …

Bude to hudebně - taneční show, jejíž nosnými pilíři jsou zpěv, tanec, ale hlavně emocemi a virtuozitou nabitá hudba. Zazní lidové písně, moje písně v nových aranžích. Na pódiu bude okolo padesáti účinkujících včetně mé kapely. Koncept koncertu bude založený na kontrastech. Zejména hudebních. Živelný Šarišan a intimita mých písní umocní celou atmosféru,“ vysvětluje Katka Knechtová.
 
 
 


FOTO PRO RADOST
Šarišský folklór považuje Katka za jeden ze sedmi divů světa a na spojení s ním se chystala už několik let.

Za poslední roky vzniká mnoho fúzí a spojeních moderní a folklórní hudby. I já mám už nějaké za sebou. Nejprve to byla cimbálová muzika Hudci z Kyjova, potom moje spojení s Cigánskými diablami. Teď jsem chtěla naopak vyzdvihnout náš šarišský folklór, jeho temperament, tradice, písně. Je nádherný a mnozí lidé, kteří neměli příležitost se s ním blíže seznámit, si možná právě díky tomuto projektu k němu najdou cestu. Budu zpívat lidovky, nevyhnu se ani tanci a kroj bych si též ráda oblékla...“ prozradila oblíbená Katka Knechtová

Šarišský folklór považuje Katka za jeden ze …
Kromě hudebního obsahu a dokonalé umělecké zpovědi program splní i náročná vizuální kritéria. Diváci se mohou těšit na kostýmy, scénografii, zvukové, světelné a jevištní efekty.
 
Jet na takové turné je vždy svátkem a pro mě velkým zážitkem. Je to opět nová výzva a cítím vůči mým fanouškům velkou zodpovědnost. Propojit tyto dva hudební světy není totiž jednoduchá úloha. Ale obklopila jsem se šikovnými lidmi. Režii má pod palcem Jaro Moravčík, se kterým se mi úžasně pracuje. Už teď se velmi těším na všechny fanoušky, kteří se na nás přijdou podívat. Jednoznačně a nekompromisně,“ zve na turné Katka.
 
Katarína Knechtová se s projektem PUTO chystá i do České republiky. Nenechte si ujít unikátní spojení skvělé zpěvačky a folklórního souboru Šarišan, vstupenky na turné PUTO jsou v prodeji ZDE. Všechny informace najdete na www.katarinaknechtova.com a na  https://www.facebook.com/katarinaknechtovaofficial?fref=ts
 
 
 
Katarína Knechtová a Šarišan PUTO 2018

23.10. PREŠOV - Divadlo J. Záborského
27.10. ŽILINA - Dom odborov
29.10. KOŠICE - Spoločenský pavilón
5.11.  BRATISLAVA - Istropolis

 
 
 
 

Kromě hudebního obsahu a dokonalé umělecké …


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Katarína Knechtová a Šarišan



Další články s interprety Folklórní soubor Šarišan, Katarína Knechtová

Katarína Knechtová zpívá v novince Oni o víře ve „vyšší bytosti“, které nad námi drží ochrannou ruku Zpěvačka, skladatelka a královna balad Katarína Knechtová představuje podzimní novinku Oni. Autorkou hudby je jako vždy samotná zpěvačka, text napsal Vlado Krausz. Mystická skladba má originální filmové zpracování. Katarína Knechtová je v celosvětové kampani Spotify Equal a na Times Square v New Yorku! Katarína Knechtová bojuje za práva žen! Zpěvačku a skladatelku vybrali do celosvětové kampaně Spotify Equal, která si klade za cíl zrovnoprávnit ženy v hudebním průmyslu. Katarína Knechtová přichází s taneční novinkou Rezonancia Katarína Knechtová představuje nový taneční letní hit! Skladba Rezonancia se nahrávala v několika fázích v Katčiném domovském studiu Basement. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Katarína Knechtová vydává nové album SVETY, spolupracovala na něm i s Christianem Eignerem z Depeche Mode SVETY - moje, vaše a v neposlední řadě naše společné. Já v tom vašem a vy v tom mém. Těmito slovy pojmenovala zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka a kytaristka Katarína Knechtová své nové album. Katarína Knechtová představuje duet s Adamem Ďuricou „Takí sme“, sexy klip natáčela na zámku Chytlavá hudba, skvělý text a sexy klip! Taková je novinka od zpěvačky Kataríny Knechtové s názvem Takí sme, do které si pozvala zpěváka Adama Ďuricu. Mrkněte na novinku Takí sme. Katarína Knechtová a Šarišan za měsíc startují PUTO, první dva koncerty jsou již vyprodány! Za měsíc startuje jedinečný projekt na slovenské hudební scéně! Zpěvačka Katarína Knechtová se spojila s folklórním souborem Šarišan a představí se na svém dosud největším výpravném turné.

Další články žánru Pop

Selective Mute přinášejí podprahové znepokojení s dobrým koncem Trocha ochlazení během letní otupělosti podle severočeské kapely Selective Mute neuškodí. Právě takový chladivý dotek přináší jejich nové EP s názvem GLR. Gulášfest 2026 uzavřel festival ve velkém stylu. Poslední den patřil Poetice, Portless i rockovým legendám Valašské Meziříčí se rozloučilo s letošním Gulášfestem ve velkém stylu. Závěrečný den nabídl nejen více než třicet druhů gulášů, ale také pestrou hudební přehlídku, která oslovila fanoušky napříč generacemi. Na pódiu se vystřídaly cimbálovka, blues, revivalové kapely i známé české skupiny v čele s Poetikou a Portless. Hudební festival Hrady CZ tento pátek a sobotu rozezní Kunětickou horu s Danielem Landou, Mirai, Rybičkami 48 nebo Mig 21 Festival Hrady CZ po svém zahájení na Točníku rozezní tento pátek a sobotu 17. a 18. července Kunětickou horu u Pardubic. Hudebně-kulturní akce, která návštěvníkům nabízí zážitek z hudby v kombinaci s unikátním prostředím historických památek, se dále vždy v pátek a sobotu představí na Švihově, letos zcela poprvé na Hluboké nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní 21. turné zakončí 29. a 30. srpna na Bezdězu. Den obce Ostravice roztančil publikum. Cross Orchestra, Legendy se vrací i Support Lesbiens se postarali o skvělou atmosféru Den obce Ostravice nabídl hudbu napříč generacemi. Tradiční letní slavnost v areálu TJ Sokol Ostravice přilákala v sobotu 11. července početné publikum, které si užilo nejen bohatý doprovodný program, ale především koncerty regionálního uskupení Cross Orchestra, projektu Legendy se vrací a večerní vystoupení kapely Support Lesbiens. Atmosféra byla po celý den výborná a potvrdila, že obecní slavnosti mohou nabídnout program srovnatelný s velkými festivaly. Anna K. okouzlila Novou Osmičku. Ve Frýdku-Místku nabídla večer plný emocí i velkých hitů Nová Osmička ve Frýdku-Místku přivítala v sobotu večer jednu z nejvýraznějších osobností české hudební scény. Anna K. se svou kapelou odehrála přibližně devadesátiminutový koncert, který nabídl silné emoce, skvělou muziku i bezprostřední kontakt s publikem. Fanoušci si nenechali ujít příležitost zazpívat si společně s ní největší hity a vytvořili atmosféru, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Footfest: špička českých hudebních festivalů v Želči. Jihočeský festival Footfest bude letos jeden z největších ročníků v celé své historii. Budou zde znít velká hudebních jména, bude zde mnoho gastronomických zážitků a spousta zábavy společně s moderátory Vojtěchem Jozífkem a Simonou Krajíčkovou. Ready Kirken servírují pohádkovou rockovou jízdu. Vitium dokazuje, že Kirkeni pořád mají co říct Třicet let na scéně a pořád v plné formě. Ready Kirken přicházejí s albem Vitium – deskou plnou melodického rocku, hravých textů a překvapivého smyčcového doprovodu. Výsledek má skvělý drajv, energii a barevnost, která rozhodně nenudí.

Další tiskovky

Judas Priest sa vrátia do Bratislavy už tento utorok 4. augusta, ako špeciálny hosť vystúpi Airbourne Už v utorok 4. augusta 2026 vystúpi v TIPOS Aréne v Bratislave legendárna britská heavy metalová kapela Judas Priest, ktorá sa predstaví so špeciálnym hosťom, austrálskou formáciou Airbourne. Koncert do Bratislavy prináša agentúra ProMusic. Rockové Sady XXIV přivezou do Kraslic silný line up a hlavní hvězdu Michala Pavlíčka Rockové Sady XXIV se vracejí do městských sadů v Kraslicích. V sobotu 15. srpna 2026 nabídne festival celodenní rockový a metalový program, silný line up českých kapel a vystoupení hlavní hvězdy Michala Pavlíčka. Česko-německý festival míří do Tlumačova. Třetí ročník nabídne pět kapel i pořádnou porci rocku Tlumačov se v pátek 8. srpna stane dějištěm třetího ročníku Česko-německého festivalu. Po dvou úspěšných ročnících na Podhájí se festival přesouvá blíže k Domažlicím, do prostředí tlumačovského amfiteátru – místa, které je s rockovou hudbou a chodským bigbítem dlouhodobě spojené. Na jednom pódiu se během večera představí pět českých a německých kapel. Reflections of Amnesia vpouští do světa svůj první oficiální videoklip, a to k singlu Hunt Me Down Slowly! A je to síla Reflections of Amnesia vydává svůj první oficiální videoklip k singlu Hunt Me Down Slowly. Každý posluchač si v něm může najít svůj vlastní význam. Legendární HELLOWEEN pokračují ve spanilé jízdě ke svým čtyřicátinám v červnu 2027 do PLZNĚ! HELLOWEEN jsou na vrcholu své hudební kariéry. Své kulaté, 40. výročí slaví po celém světě a nepřestávají fascinovat! Jejich narozeninová show je absolutně famózní a skvělá dynamika tří zpěváků (Michael Kiske, Andi Deris a Kai Hansen) funguje na publikum jako mocný a lahodný energetický nápoj. Chemie mezi zpěváky a ostatními členy kapely je silnější než kdy dříve a masivní, špičková pódiová produkce tomu všemu ještě přidává na atraktivnosti. Říčanský HaMfest 2026: Hudební léto u rybníka Marvánek láká na skvělé kapely i rytířské souboje Říčany u Prahy se první srpnovou sobotu promění v centrum živé muziky a pohodové letní zábavy. Oblíbený open air hudební festival HaMfest 2026 se vrací na malebné břehy rybníka Marvánek, aby návštěvníkům naservíroval nabitý program plný rocku, blues i středověké atmosféry. Festival si za roky své existence vybudoval pověst akce s nezaměnitelnou, téměř rodinnou atmosférou, kam lidé nechodí jen za hudbou, ale také za setkáváním s přáteli a odpočinkem v krásném přírodním prostředí. Letošní ročník v tomto trendu pokračuje a vedle hudebních stálic přiveze i pořádnou porci doprovodné zábavy. HITPOŠKA 4: vítězem se stává kapela EPIDEMY – Rasmane a AXES v TOP 3 Čtvrté kolo hitparády HITPOŠKA zná své vítěze. Kapela EPIDEMY ovládla soutěž se skladbou Bez soucitu, Rasmane a AXES potvrzují silnou podporu fanoušků. Děkujeme všem kapelám za účast.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz