ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Kiss už 20. 5. v Brně 15. května 2017   (14:25)KISS 20. 5. 2017 BRNO – VÝSTAVIŠTĚ BVV

Kiss už 20. 5. v Brně

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
KISS OZNAMUJÍ DALŠÍ TERMÍNY EVROPSKÝCH KONCERTŮ
 
Turné navštíví Dánsko, Itálii, Českou republiku, Velkou Británii a již dříve oznámené Rusko, Finsko, Švédsko, Norsko, Německo, Rakousko a Holandsko.

KISS, nejprodávanější americká skupina všech dob v každé kategorii, s potěšením oznamuje další halové koncerty po celé Evropě, které se uskuteční v květnu 2017. Poté, co již byly oznámeny koncerty v Rusku, Finsku, Švédsku, Norsku, Německu, Rakousku a Holandsku, KISS nyní potvrzují i koncerty v Dánsku, Itálii, České republice a Velké Británii.

Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer se během července, srpna a září 2016 představili na vyprodaném turné v USA. Vyslyšeli ale také prosby svých evropských fanoušků a poprvé od vyprodané koncertní série z roku 2015 se vrátí do vybraných evropských měst.

Již pošesté letos KISS vyprodali svoji tradiční KISS KRUISE. Loď s kapelou i fanoušky plula z Miami na ostrov Cozumel a Kajmanské ostrovy po dobu šesti dnů mezi 4. a 9. listopadem 2016. KISS KRUISE VII se uskuteční i v roce 2017.

KISS jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Skupina vydala 44 alb a prodala více než 100 milionů desek po celém světě. Kariéra kapely, jejíž koncerty jsou dokonalým zážitkem, je poznamenána rekordními koncertními turné po celém světě. Evropské koncerty KISS v roce 2017 byste si proto neměli nechat ujít.

O KISS:
Jako držitelé rekordu v počtu zlatých desek, a to v každé kategorii, Kiss jsou jednou z nejvlivnějších rockových kapel v hudební historii. Vstoupili do Rokenrolové síně slávy, vydali 44 nahrávek a prodali více než 100 milionů alb po celém světě. Uctíváni svými vrstevníky, KISS získali v roce 2015 prestižní ocenění ASCAP. Během své více jak 40 let trvající kariéry se představili v rámci rekordních koncertních turné fanouškům po celém světě. Své současné turné odstartovali 5 koncerty v Japonsku, singl "Samurai", který v roce 2014 natočili společně s popovou skupinou Momoiro Clover Z, se usadil na prvních příčkách hitparád. Světové turné k 40. výročí jejich existence navštívilo Severní i Jižní Ameriku a Austrálii. Navíc, jednou ročně se z "KISS Army" stává "KISS Navy", kdy se fanoušci z celého světa potkají na palubě KISS Kruise (v roce 2017 se uskuteční již 7. plavba). KISS se v roce 2014 spojili se společností Warner Brothers a společně vytvořili film ScoobyDoo and KISS: Rock And Roll Mystery, který byl přijat velmi kladně. K vrcholům jejich kariéry patří i vystoupení na Super Bowlu, zimních olympijských hrách, na akci  Rockin ' The Corps concert nebo v rámci dvou finálových vystoupení soutěže American Idol. KISS také vystupovali v hlavních reklamních a marketingových kampaních pro společnosti John Varvatos, Google Play, Hello Kitty a dokonce se objevili v reklamní kampani Dr. Peppera na Super Bowlu v rámci propagace svého turné Hottest Show On Earth. Zakládající členové KISS, Paul Stanley a Gene Simmons, také vstoupili do kulinářského světa - otevřeli řetězec úspěšných restaurací příhodně pojmenovaný Rock & Brews. KISS také podporují řadu veteránských organizací včetně Vet Tix, The Wounded Warriors Project, The USO, The U.S. Chamber of Commerce “Hiring Our Heroes” program, The Legacy Organization v Austrálii, Help For Heroes ve Velké Británii a The Dr. Pepper Snapple Groups Wounded Warriors Support Foundation

Web: http://www.KISSOnline.com


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

autor:foto:     tisková zprávaDalší články žánrů Metal, Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít.

Další pozvánky na akce, tiskovky

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit. Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz