ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Kodaline a The Subways - Rock for People pokračuje v adventní nadílce 15. prosince 2018   (10:50)Praha / Hradec Králové 12. prosince 2018 – Adventní kalendář festivalu Rock for People odhalil další políčka. Nejnovější posilou narozeninového line-upu je jedna z nejpopulárnějších irských kapel Kodaline či energická trojka The Subways. Příznivce říznější muziky pak potěšili post-hardcoroví Our Last Night, The Amity Affliction, kteří do Hradce dorazí až od protinožců, nebo dlouho očekávaná premiéra ostrých hochů z Don Broco. Doplnili tak již oznámené Bring Me The Horizon, Rudimental LIVE či domácí Mig 21. Hudební adventní kalendář bude pokračovat v odtajňování kapel každý den až do 24. prosince.

Kodaline a The Subways - Rock for People pokračuje v adventní nadílce

Rychlé vyprodání limitované první edice vstupenek potvrzuje velký zájem fanoušků o kapely, které letos v Hradci Králové oslaví 25 let Rock for People. Od dnešního dne je tak v prodeji nová edice v ceně 1690 Kč. V prodeji jsou také VIP vstupenky i zlevněné lístky pro děti, juniory, seniory a ZTP. Nově je také možnost koupit výhodné balíčky vstupenek pro „partičky“ 5+1 nebo 10+3.


Rock for People se bude konat na začátku prázdnin od 4. do 6. července na letišti v Hradci Králové. Předprodej vstupenek probíhá v síti Goout - https://goout.net/cs/festivaly/rock-for-people-2019/yagqd/+krouk/.
 
Dosud oznámeno Rock for People 2019: Bring Me The Horizon, Rudimental LIVE, Kodaline, The Subways, Our Last Night, Don Broco, The Amity Affliction, Mig 21, Pale Waves, Tom Grennan, Acute Doe, Shoshin.

Rock for People se bude konat na začátku …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Kodaline
Kodaline mají už od své první desky In a Perfect World slušně našlápnuto. Jejich nostalgický indie pop lahodí rádiím i uším všech čerstvě zamilovaných nebo odmilovaných. Pro zvýšenou hladinu rizika dojetí jsou miláčky filmařů, kteří jejich písněmi rádi a často podkreslují silné momenty ve svých příbězích.
Hodnější kluky než ty z Kodaline na tomhle festivalu nepotkáte. Znají se od dětství. První písně Kodaline vznikly v jejich dětských pokojíčcích na kytaře a u klavíru. A tyhle budoucí globální hity testovali mladí Irové v ulicích domovského Dublinu. Zatímco ve světě v roce 2016 už platili za hvězdy, v Česku si v té době začínali budovat pozici od malých klubů až k velkým open airům. A aby vás náhodou svými hymnami pro citlivé duše nenudili, tak na RfP zahrají i z čerstvého alba Politics of Living. To mimo klasické balady překvapilo moderním tanečním feelingem nebo silnými sborovými nápěvy. Nejplyšovější koncert Rock for People 2019? Určitě Kodaline.
 

Kodaline
	Kodaline mají už od své první desky …
The Subways
Punkrock, nářez, párty, pot, kotel, nálož, divoké holky, skoky z pódia. To jsou slova, kterými Češi nešetří, když vyprávějí o koncertech The Subways. A že už příležitostí vidět jejich show měli mnoho. Charlotte s Billym z The Subways k nám se svojí náloží jezdili jeden čas dokonce několikrát do roka. Bylo jedno, jestli vířili na festivalových pódiích nebo v klubech, nedalo se jim vyhnout. Tentokrát přijedou popatnácté a mezi publikum, které jim svou přízeň dalo před 4 lety za žhavého dne na Rock for People, řádně znát. Je úplně jedno, že od té doby vydali The Subways jenom jedno album. Buďto je milujete, a jestli ne, stejně s nimi budete tak jako tak řvát: “Be my, be my, be my little rock & roll queen!

The Subways
	Punkrock, nářez, párty, pot, …
Rock for People 25 let
Rock for People založili v Českém Brodě před čtvrtstoletím dva kamarádi, aby udělali festival zajímavých českých kapel pro přátele, sami s pár nadšenci stavěli i pódium z lešenářských trubek. Jak šel čas, stal se Rock for People festivalem s evropským a světovým renomé, vyznačujícím se objevnou dramaturgií, která si klade za cíl na královéhradeckém letišti představovat zajímavé, nadějné a neokoukané interprety, aniž by rezignovala na přítomnost prověřených velkých jmen historie i současnosti z české a světové hudební scény. Se základy pevně ukotvenými v rocku sleduje se zájmem nejrůznější stylové přesahy směrem k hardcoru, indie i elektronice.

Odkazy:
www.rockforpeople.cz
www.facebook.com/rockforpeople.czechrepublic/
https://twitter.com/rockforpeople  
https://www.youtube.com/user/rockforpeopleTV/featured
 
 
Generální partner: Komerční banka
Za podpory: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Calendarium Regina, Hradec Králové



Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:Tisková zpráva



Další články s interprety Bring me the Horizon, Kodaline, Mig 21, Rudimental LIVE, The Subways

My ještě nejsme starý! znělo v pátek na festivalu Footfest. V pátek, 18.7.2025 započal festival v jihočeské Želči u Tábora, kde byli slyšet hvězdy českých pódií jako Rybičky 48, Mig 21, Holki nebo slovenští velikáni Horkýže Slíže. Soutěž o vstupenky na festival Footfest. Festival přináší hvězdný lineup a zajímavé novinky. Jihočeský festival Footfest v roce 2024 vstal z mrtvých a rozhodně neplánuje jen tak zase skončit. Zúčastněte se soutěže o lístky na tento nezapomenutelný zážitek. Soutěž o vstupenky na festival Footfest 2025: Připravte se na nezapomenutelné léto plné hudby, zážitků a zábavy pro celou rodinu! Želeč, 18. a 19. července 2025 – Festivalová sezóna roku 2025 přinese jeden z vrcholů letních kulturních akcí – oblíbený FootFest! Po loňském úspěšném restartu s novým organizačním týmem je festival připraven nabídnout návštěvníkům ještě větší hudební nálož, nové zážitky a vylepšené zázemí pro všechny generace fanoušků. Srdce festivalu bude opět bít v krásném areálu Želče, kde se rozproudí energická atmosféra plná hudby, přátelství a letní pohody. FootFest 2025 přináší hvězdný lineup a novinky pro všechny generace fanoušků. Jihočeský festival Footfest v roce 2024 vstal z mrtvých a rozhodně neplánuje jen tak zase skončit. Již teď přinášíme ochutnávku na následující ročník, kdy line-up bude ještě nadupanější než když dřív. Putovní hudebně kulturní festival HRADY CZ se po roce opět vrátil do Švihova a bylo to velké! Nadšenému davu vládli Lucie, Daniel Landa i Chinaski Co spojuje jedny z nejkrásnějších českých a moravských památek, léto, skvělou muziku napříč žánry a zábavu? Přece známý, pohodový a velmi oblíbený putovní festival HRADY CZ, který v rámci svých zastávek nevynechal ani západ Čech – a to konkrétně známý Vodní hrad Švihov na Klatovsku. Hudební festival Hrady CZ se tento pátek a sobotu přesouvá na Švihov, láká na jeden z posledních koncertů Lucie s Davidem Kollerem A k tomu Daniel Landa a Chinaski toto léto exkluzivně pouze na Hradech!!! Rock for People v červnu přiveze Yungbluda, The Prodigy, The Offspring, Bring Me The Horizon a desítky dalších světových hvězd Adventní kalendář Rock for People nadělil pořádnou hudební nadílku včetně dvou dosud neznámých headlinerů. Od 12. do 15. června v hradeckém Parku 360 vystoupí miláček generace Z Yungblud a jedna z nejúspěšnějších elektronických kapel všech dob The Prodigy. Ti se vedle již ohlášených Bring Me The Horizon a The Offspring stanou hlavními hvězdami 29. ročníku festivalu.

Další články žánrů Crossover, Funk, Metal, Pop, Punk (rock), Reggae, dancehall, Rock, Rock'n'roll, R&B

Zakázaný Ovoce mezi Láskou a nenávistí Kapela Zakázaný Ovoce vydává po delší době nové řadové album a rozhodli se ho představit novinářům a fanouškům v pražském Rock café. A my jsme s naším serverem byli u toho a vy tak máte jedinečnou možnost si přečíst co je v kapele nového. V Lampě zahřmí – Hudební bouře nabídne tři výrazná koncertní vystoupení Multižánrové plzeňské Divadlo pod lampou se stane místem konání akce s názvem Hudební bouře. Z jejího obsahu si hosté budou moci vybrat právě tu svojí skupinu, kvůli níž do Lampy podstoupí cestu. Ať to bude rockový AnamoR, ostře laděný Khargados či karlovarská Pjena – vždy můžeme očekávat stoprocentní nasazení. Přijďte se pobavit a podpořit živou muziku i vy – start je v pátek 30.1.2026 ohlášený na 20:00 hodin. Metalový festival PRAY for DOGS - Reunion Party jako benefice určená pro psí útulek Šmudlinka Sobotní večer 17.1.2026 v bistru Sportovní haly Tachov, byl termínově určený ke konání ostře laděného metalového festivalu s názvem PRAY for DOGS - Reunion Party. Akce, jejíž organizace byla v režii Georga – zpěváka skupiny The DROPP, měla silný benefiční podtext, kde byl veškerý výtěžek věnovaný psímu útulku U Šmudliny. Do prostor umístěných v prvním podlaží haly si našli cestu hosté z blízka i širšího okolí, a byť nebyl problém sehnat místo k sezení po celý večer, atmosféra tu panovala výborná. Při koncertu závěrečné skupiny pak hlavní pořadatel George poděkoval hostům za účast včetně příspěvků do kasičky, kapelám za perfektní výkony bez nároku na honoráře a oznámil sumu vybrané částky 6 400 Kč, která poputuje na konto výše zmíněného útulku U Šmudliny. Legendární Elegie rock společně s TUBOU rock new ovládnou KD Tlumačov KD Tlumačov u Domažlic zažije večer plný poctivých rockových lahůdek. V sobotu 24. 1. 2026 tam totiž dorazí kultovní plzeňská skupina Elegie rock a s ní i známá domažlická parta TUBA rock new. Inekafe před vyprodaným Medvědem – jedna z koncertních zastávek k 30. výročí slovenské kapely Oblíbený multižánrový Bílej Medvěd nabídl v polovině ledna své pódium slovenské skupině Inekafe, která v loňském roce oslavila kulatou třicítku. Očekávané vystoupení na plzeňských prknech nezklamalo, což potvrdil vyprodaný klub a neskutečně hlasitá atmosféra, panující na parketu od prvních kytarových akordů. Páteční večírek 16.1.2026 se tak zapsal v klubové kronice do kolonky „Vydařené“ – spokojenost byla viditelná na tvářích snad všech zúčastněných. Punková nálož U Hošků ve Vrhavči má na programu dvě vystoupení Obec Vrhaveč na Klatovsku, potažmo pak příjemné prostředí sálu Hospody U Hošků, se stane místem konání očekávané koncertní události. Na rozdíl od většinou hudebně tvrdších večírků zde se konajících, se na místním pódiu v sobotu 24.1.2026 představí kapely punkové. A to ne ledajaké – takřka domácí legendární Bijolit, po němž se ke kormidlu postaví kultovní Zputnik s Anetou Práglovou. O pozvánky a organizaci se tradičně, v čele pořadatelského týmu, postarala Kalimero Agency Radka Kaliniče, jehož podpis nesou akce na mnoha místech Západočeského kraje. Přijďte si užít dobrou muzikou nabitý mejdan i vy – start je ohlášený na 20:00 hodin. Na hosty plzeňského Divadla pod lampou čeká nadupaný metalový večírek Páteční večer 23.1.2026 bude mít v kultovní Lampě příchuť podladěných kytar a metalových riffů tří úderných kapel. Mezinárodně obsazený lineup slibuje kvalitní muziku, která nenechá obecenstvo postávat a před pódiem bude řádně husto. Přijďte si užít nevšední koncertní atmosféru i vy, start je ohlášený na 19:30 hodin.

Další události, novinky, pozvánky na akce

Rock Fight 2026: Hard Cafe čeká večer plný energie, barev a poctivého rocku Hard Cafe se 30. ledna 2026 promění v místo, kde se potkají různé podoby rocku, silná energie a kapely, které si zakládají na autentickém projevu. Rock Fight 2026 přivádí na jedno pódium čtyři formace z Česka i Polska a slibuje pestrý večer, který má ambici stát se jednou z nejvýraznějších klubových akcí začátku roku. Dveře se otevírají v 19:00, program startuje ve 20:00 a vstupné je 250 Kč. V Lampě zahřmí – Hudební bouře nabídne tři výrazná koncertní vystoupení Multižánrové plzeňské Divadlo pod lampou se stane místem konání akce s názvem Hudební bouře. Z jejího obsahu si hosté budou moci vybrat právě tu svojí skupinu, kvůli níž do Lampy podstoupí cestu. Ať to bude rockový AnamoR, ostře laděný Khargados či karlovarská Pjena – vždy můžeme očekávat stoprocentní nasazení. Přijďte se pobavit a podpořit živou muziku i vy – start je v pátek 30.1.2026 ohlášený na 20:00 hodin. HITPOŠKA: Nové kolo interaktivní hitparády na Rádiu Kluboofka Rádio Kluboofka otevírá další kolo své interaktivní hitparády HITPOŠKA. Formát, který si fanoušci rychle oblíbili, pokračuje v období 20. ledna až 18. března 2026 a opět přináší možnost rozhodovat o pořadí skladeb přímo během vysílání. Thrash metal jako odkaz i výzva: filmová premiéra a klubové turné propojují světovou legendu s českou scénou Rok 2026 přináší fanouškům tvrdé hudby výjimečný zážitek. Do českých kin vstupuje celosvětová filmová událost MEGADETH: Behind the Mask, která odhaluje čtyřicetiletou historii jedné z nejvlivnějších metalových kapel všech dob. Současně s premiérou vyráží na české klubové turné dvojice kapel FATTT BOYS a Fakultura – Megadeth Tribute CZ, aby přenesla energii Megadeth přímo na pódia. Legendární Elegie rock společně s TUBOU rock new ovládnou KD Tlumačov KD Tlumačov u Domažlic zažije večer plný poctivých rockových lahůdek. V sobotu 24. 1. 2026 tam totiž dorazí kultovní plzeňská skupina Elegie rock a s ní i známá domažlická parta TUBA rock new. Vítkovci na Tour. „Per to do mě ať je po mně" SLÁNŠTÍ DERATIZÉŘI SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ A PŘICHÁZÍ S NOVÝM KLIPEM Slánští DERATIZÉŘI jsou tak trochu netradiční skupinou české hudební scény a to nejen pro svoji stylovou nezařaditelnost.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz