ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Koncertní oslava narozenin aneb co kapela, to jméno Černohorský 24. října 2021   (19:04)Příbramský Bowling klub Na Chmelnici se stal 22.10.2021 centrem velké hudební události, kde se kromě dobré muziky bouřlivě zapíjelo. Jeden z hlavních zakladatelů portálu Music Gate.cz Petr Pírek Černohorský zde oslavil nekulaté narozeniny. K tomuto životnímu jubileu zahrály kapely, ve kterých osobně hraje či v nich učinkují jeho bratři. Navíc jsme si mohli užít plnohodnotný set již nekoncertující skupiny Compromysh v rodinném obsazení. Za podpory početných gratulantů sklidilo představení hlasitý aplaus na otevřené scéně a je jen škoda, že se s kapelou nemůžeme potkávat na klasických vystoupeních.

Koncertní oslava narozenin aneb co kapela, to jméno Černohorský

Luděk Blovský


Jako první se čelem do prostor příjemného prostředí příbramského klubu postavila skupina Tlakové Galoše.

Kapela Tlakové Galoše

V této sestavě oslavenec sice nefiguruje - post bicmana tu je doménou Jana Jehličky, ale Pírkův bratr Ladislav „Ladys“ zde jede kytaru a po boku ostatních členů sestavy včetně zpěvačky Káji rozjeli mejdan ve velkém stylu.
 

Kapela Tlakové Galoše

FOTO PRO RADOST
Covery českých i světových top kapel masírovaly publikum, které nevydrželo postávat opodál a před nízkým pódiem bylo již od prvních akordů velice živo.

Kapela Tlakové Galoše
V rodinném složení, jako za starých časů, vystartovala na rozjeté osazenstvo skupina Compromysh.

Compromysh
Autorská tvorba přetavená do několika titulů byla oslavou sehranosti bratrů ČernohorskýchPetra Pírka u bicích, Ladislava Ladyse u kytary a Tomáše Tomína hoblujícího basu.

Compromysh
V jejich podání tu zazněly Vzpomínky, Automat na štěstí, Balada, 21. století… včetně povedeného songu Kamión, které si, kromě této výjimečné události, můžeme v současnosti poslechnout už jen z digitálních nosičů či z portálů muzikou se zabývajících.

Compromysh
Fanouškové, gratulanti či jen hosté známého klubu vytvořili skvělou atmosféru, která gradovala společným hudebním přáním oslavenci.

Compromysh
Závěr nevšedního večírku patřil kapele S.A.M, která se na žebříčku oblíbenosti posunula o několik stupínků výše. Ať to bylo propracovanými rockovými covery z českých luhů a hájů, tak začala vystrkovat růžky na poli autorské tvorby.

Kapela S.A.M
Právě v sekci vlastní dílny představila dva vydařené kousky – Čáry života a Fanynky, které jsou prvními střípky ze snad budoucího vlastního playlistu. Parádní atmosféru doplňovali hosté střídající se u mikrofonu, duet kmenové zpěvačky Dáji s vokálem zpěvačky Káji z Tlakových Galošů, pohyb na scéně a samozřejmě ostré bicí oslavence Petra Pírka Černohorského.

Kapela S.A.M
Vyvolávané přídavky byly v podstatě nezbytností a kulminace večírku přišla se zcela poslední hudební gratulací, která sborovým zpěvem a hlasitým potleskem povedenou párty uzavřela.

Kapela S.A.M


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Luděk Blovský 167 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk Blovský



Další články s interprety Compromysh, S.A.M, Tlakové Galoše

U příbramské Pivnice Kostka bylo v pátek rockově rušno Prostor před vyhlášenou Pivnící Kostka se stal v pátek 30.7.2021 koncertní arénou jak dvěma vystupujícím formacím, tak velice sympatické návštěvě hostů užívajících si revivalovou muziku z top české i světové scény. Line up Každoročního mejdanu v MC Sklep zaznamenal na poslední chvíli několik změn Velký otazník visel nad jménem třetí vystupující kapely na tradiční Václavské ve Spáleném Poříčí. Den před samotným koncertem bylo vše jasné a tak se mejdan 27. 9. 2018 zařadil k akcím, na které se bude dlouho vzpomínat. Na Každoročním mejdanu v MC Sklep se rozhodně nudit nebudeme Tradiční Václavská v MC Sklep Spálené Poříčí představí na klubové scéně hned tři rockové sestavy. Na své si 27. 9. 2018 přijdou fanouškové melodických skladeb podpořených silnými kytarami v podání Gallilea, skupiny Compromysh a klatovského Radiátoru. Na prvním pivním festu v Rožmitále pod Třemšínem se bavili zkrátka všichni! Různé druhy žánrů, piva, line up plný zajímavých kapel, vůně klobás a spokojené publikum - tak vypadal první pivní festival v Rožmitále pod Třemšínem. Rockfest Jince 2018 plný skvělé muziky a pohody se vydařil! Rok se s ro(c)kem sešel a byl tu pátý ročník oblíbeného a pohodového festivalu s téměr rodinnou atmosférou - Rockfest Jince. A jak už bývá u tohoto jednodenního fesťáku zvykem i letos bylo o zábavu postaráno! Multižánrový hudební Voznice Fest 2018 se stal minulostí Skvělou muzikou nabitý soutěžní festival ve Voznici poznal v sobotu 12. 5. 2018 svého vítěze. Soutěž o volné vstupenky na Voznice Fest Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film.

Další články žánrů Metal, Punk (rock), Rock

Zahájení sezóny v Hořepníku s kapelami Arakain a Alkehol. V půlce června se zahájila sezóna na letním parketu v Hořepníku společně s kapelami Arakain a Alkehol. Jacker's a Tlustá Berta ovládli v půlce července letní parket v Hořepníku. Kapely Jacker's a Tlustá Berta přivezli zahrát svoje nejlepší songy na nám již dobře známí letní parket v Hořepníku. Zazněly songy Mlýny, Proklínám nebo První vyholení. Ready Kirken servírují pohádkovou rockovou jízdu. Vitium dokazuje, že Kirkeni pořád mají co říct Třicet let na scéně a pořád v plné formě. Ready Kirken přicházejí s albem Vitium – deskou plnou melodického rocku, hravých textů a překvapivého smyčcového doprovodu. Výsledek má skvělý drajv, energii a barevnost, která rozhodně nenudí. GOD SAVE THE CHAOS vol. 12 v plné parádě. Střelské Hoštice se otřásly po roce v základech s festivalem u řeky Otavy, GOD SAVE THE CHAOS. Bystřice dostane potřetí Világoš!! Je to tak! Tenhle punkovej fest se po roce vrací ještě nadupanejší než dřív. Na stejným místě, v zámeckým parku v Bystřici nad Úhlavou se v sobotu 15. srpna 2026 sejdou nadšenci punkový hudby. Dorazí známý jména scény, který tradičně podpoří domácí kapely. Tak si nenech ujít další ročník tohohle skvělýho festu, vem kámoše a užij si super den! Plzeňský Destroy!Fest vol. 5 klepe na dveře, dvoudenní formát s nabitým line-upem pořadatelé zachovali Velká událost pro příznivce tvrdé metalové muziky se chystá na Ranči Šídlovák. Právě na břehu jmenovaného plzeňského rybníka se v pátek 10.7. a sobotu 11.7.2026 uskuteční hudební akce Destroy!Fest s pořadovým číslem pět. Hlavní pořadatel Vlado Švejk Švík se se svým týmem postaral o pozvánky českým i zahraničním kapelám, které na Šídlováku předvedou své repertoáry. O tom, že festival nebude nic pro Bárbíny na jehlových podpatcích, svědčí nominované skupiny, z nichž narychlo zmíním Tortharry, Cutterred Flesh, Pyromann, Search and Destroy… či ze zahraničních Trynity, I REFUSE… Pro přespolní tu je možnost postavit si stan na přilehlé louce a určitě nebude od věci, za dobrého počasí, smočit svá těla ve vodách přírodní vodní nádrže. Přijďte se pobavit a podpořit živou muziku i vy, start je v pátek ohlášený na 13:00 hodin. Brutus v Roztokách nezklamal, početná návštěva vytvořila perfektní koncertní atmosféru Tradiční vystoupení rakovnického Brutusu na pódiu v Roztokách u Křivoklátu odstartovalo jako každý rok velké školní prázdniny. Poslední červnová sobota letos vyšla na 27.6.2026, což byl pevně stanovený termín očekávané události. Po úzké příjezdové komunikaci si do areálu TJ Roztoky našla cestu velice početná návštěva, jejíž chórový doprovod snad každé skladby se údolím po hladině Berounky linul pěkných pár kilometrů oběma směry. S připočtením teplého počasí a kvalitního zvuku se akce zařadila k těm úspěšným zde konaným.

Další fotoreportáže

Zahájení sezóny v Hořepníku s kapelami Arakain a Alkehol. V půlce června se zahájila sezóna na letním parketu v Hořepníku společně s kapelami Arakain a Alkehol. Jacker's a Tlustá Berta ovládli v půlce července letní parket v Hořepníku. Kapely Jacker's a Tlustá Berta přivezli zahrát svoje nejlepší songy na nám již dobře známí letní parket v Hořepníku. Zazněly songy Mlýny, Proklínám nebo První vyholení. GOD SAVE THE CHAOS vol. 12 v plné parádě. Střelské Hoštice se otřásly po roce v základech s festivalem u řeky Otavy, GOD SAVE THE CHAOS. Brutus v Roztokách nezklamal, početná návštěva vytvořila perfektní koncertní atmosféru Tradiční vystoupení rakovnického Brutusu na pódiu v Roztokách u Křivoklátu odstartovalo jako každý rok velké školní prázdniny. Poslední červnová sobota letos vyšla na 27.6.2026, což byl pevně stanovený termín očekávané události. Po úzké příjezdové komunikaci si do areálu TJ Roztoky našla cestu velice početná návštěva, jejíž chórový doprovod snad každé skladby se údolím po hladině Berounky linul pěkných pár kilometrů oběma směry. S připočtením teplého počasí a kvalitního zvuku se akce zařadila k těm úspěšným zde konaným. Páteční Punk Fest na Hnačově neměl slabý článek, pětice kapel nenechala publikum vydechnout Areál ATC Hnačov, přesněji určeno letní parket hostince U dvou přátel, pohostil v pátek 26.6.2026 akci s názvem Punk Fest. Na ní se představila pětice formací, jejichž rajónem je v podstatě celá naše vlast. Byť sluníčko předvádělo, jaké to je užívat si tropický den, do oploceného prostoru před krytou stage si našla cestu početná návštěva. S připočtením příjemné obsluhy v zásobených stáncích a tradičně dobrého zvuku firmy Stage Master, se punkový mejdan zapsal do kolonky událostí vydařených. Tlumačovský Dechovkový festival slavil sedmnáctý ročník! Publikum potěšila Vlčnovjanka, Vysočinka a Veselá muzika z Chodska Rok se s rokem sešel a nastal měsíc červen, což v srdci dolního Chodska – v Tlumačově na Domažlicku znamenalo jediné. A to, že nastal čas oblíbeného Dechovkového festivalu, který v letošním roce oslavil krásné 17. narozeniny. O zvučná jména gratulantů z Čech, Vysočiny i ze Slovácka nebyla nouze. Multižánrový Rock for JK Manětín si připsal 17. zářez do své hudební historie Nádherný areál u zámecké zahrady se stal již po 17. místem konání velké hudební akce s názvem Rock for JK Manětín. Do centra dění si v sobotu 20.6.2026 našlo cestu pěkných pár set fanoušků dobré muziky prezentované celou osmičkou kapel z popředí české scény. Hosté, poschovávaní před slunečními paprsky v chladivém stínu stromů a plátěného přístřešku, měli z čeho vybírat – od hardrocku přes punkové subžánry po hardcorový koncert. Vše podpořené kvalitním zvukem valícím se na nás z aparatury na prostorné stage. Dobře ošetřený mok, všude přítomná pohoda a možnost přespat v nedaleké stanové vesničce pak dotvářely pohled na akci, která by si určitě zasloužila početnější návštěvu.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz