ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

MAREK ZTRACENÝ o festivalu Okoř 14. července 2017   (08:36)Rodák ze Šumavy, ze Železné Rudy, MAREK ZTRACENÝ se dostal do povědomí posluchačů v roce 2008
megahitem Ztrácíš.

MAREK ZTRACENÝ o festivalu Okoř

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Rodák ze Šumavy - ze Železné Rudy, Marek Ztracený se dostal do povědomí posluchačů v roce 2008 megahitem Ztrácíš. Od té doby mu vyšla čtyři alba, z toho to poslední Pády před dvěma lety.

Více informací na www.marekztraceny.cz.

Zeptali jsme se Marka Ztraceného:

Co vás napadne, když se řekne Festival Okoř?
Mé začátky. Pak také rok 2014, kdy jsme měli hrát ve 14:00 jako první a v jednu začalo šíleně pršet. Byl jsem zklamaný, protože jsem se strašně těšil. Nakonec déšť ustal a já si říkal: „Ani na to pódium nemusím chodit, nikdo tam nebude“. Málem jsem omdlel, když jsem na stage vyšel. Bylo tam asi 5000 nadšených a skvělých lidí. Tenkrát to byl jeden z nejhezčích momentů léta!

S kapelou tady budete hrát už potřetí, pamatuješ si na své první vystoupení zde?
Nejde na něj zapomenout! Tenkrát to totiž byl můj první festival v životě, na kterém jsem hrál. Psal se rok 2009. Měl jsem z toho nervy a na sobě příšerný modrý triko s Tomem a Jerrym :) Nejsem si jistý, jestli to byl dobrý výkon takhle napoprvé, ale rozhodně to byl zážitek, na který se nezapomíná.

Můžeme se těšit i na nějaké nové písně, nebo to bude seznam sestavený ze samých osvědčených hitů?
Rozhodně! Zahrajeme novou písničku Vlastní svět, která k mé radosti boduje v rádiích, a písničku Podpantoflák, která v rádiu nikdy bodovat nebude, ale baví nás. Plus máme jedno překvapení.

Co na tebe čeká letos? Jaké máš plány?
Skládám, nahrávám, tvořím a přijde deska. Aktuálně dělám další duet s Martou Jandovou, které jsem složil i písničku, a přijdu s dalším singlem.

Jezdíš ve svém volném čase po hradech a zámcích?
Ne... Můj hrad je můj byt, ale jednou až budu starý, tak je obejdu všechny. Nic to nemění na tom, že Okoř je překrásná a jen těžko se hledá tak hezké místo pro vystupování.


www.festivalokor.cz


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:Turner
autoři:text:     Alan Rohan, Johana TurnerováDalší články žánru Pop

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Rozhovor s Shamrockem z Eurodance projektu T-Spoon! o jeho životě, jak se stal ze zpěváka podnikatel v oblasti fitness a výživy. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Ostravská kapela FiHa vydala nové album! 20. listopadu 2020 spatřilo po 4 letech světlo světa nové album ostravské kapely FiHa. Vyzpovídali jsme proto frontmana kapely, Filipa Rácze. Filip prozradil vše o okolnostech vzniku a vydání alba i videoklipu a nastínil také některé další věci, které i navzdory nepříliš utěšené aktuální kulturní situaci, chystají pro své fanoušky. Album, které čítá 11 skladeb vydalo Championship Music a je kompletně dostupné on-line. Argema vydává zbrusu nové CD s názvem Andělé! Letošní listopad se pro tyto sympaťáky nese ve znamení nového CD, a aby těch novinek nebylo málo, chystají pro fans i dárek. Pavol Hammel vydává nové album Srdce bez anjela, které vychází i na vinylu Legendární zpěvák a skladatel Pavol Hammel se hlásí o slovo s novým, v pořadí již 25 autorským albem Srdce bez anjela. Na CD najdou fanoušci 10 písní včetně optimistické skladby Víno, spev a ženy. Rozhovor s hudební švédsko - norskou eurodance skupinou Solid Base!! Rozhovor s Tottem a Jenny ze Solid Base. Ochotně nám odpověděli na otázky ohledně jejich životní situace.

Další rozhovory

Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz